Toidu tervendav mõju

Kuidas saaksime igapäevaselt kasutada toitu tervendajana?

Nii toidus kasutatavate sünteetiliste kemikaalide ohtude kui toidus sisalduvate toitainete ja looduslike keemiliste ainete kohta on palju teaduslikel avastustel põhinevat informatsiooni ning selle kordamise asemel anname informatsiooni toidus sisalduva energeetilise dünaamika kohta.

Bioloogilisel tasandil on hästi teada, et toit on energia. Kui sööd toitu ja seedid selle ära, siis Sinu keha saab toitu ladestunud energiat kasutada. Fakti, et toit on energia, on hea kasutada metafoorina. Mida iganes Sa energeetiliselt endasse võtad, muutub see osaks Sinu energeetikast. Kui sööd loomaliha, kes elas kogu elu hirmul olles, siis võtad Sa endasse tema hirmu energia. Kui sööd juurvilju, mis on kasvatatud väikeses talus, kus pere neid harides üheskoos nalja viskas, siis võtad Sa endasse nende naeru energia. Iga inimene võtab toidus sisalduvat eritugevusega energiat vastu erineva tundlikkuse ja vastuvõtlikkusega, kuid keegi teist pole energia imendumise suhtes immuunne.

Sama lugu on kiirustades ja vastu tahtmist söömisega. Inimese keha hakkab toitu töötlema sööja esmasest tunnetusest lähtuvalt. Ning teiselt poolt vaadatuna, kui peatud, loed toidule söögipalve ning annad au toidule ja tööle, mis selle Sinuni tõi, laeb keha selle energia toidu seedimise ajal Sinu süsteemi. Aja võtmisel söögipalve lausumiseks, oma toidu valgusega täitmiseks ja tänu avaldamiseks toidutööstuses töötavatele inimestele on tähendusrikas jõud. Seda tehes muudad Sa täielikult viisi, kuidas Su keha füüsilist toitu seedib ja kuidas Sa toidu energiat omastad.

Kui ohtlikud on geneetiliselt muundatud toidud? Kas peaksime neid vältima?

Vaimu vaatenurgast pole miski ohtlik. Kuid arvestades mõttesüsteeme ja uskumuste mustreid, mida te inimestena endas kannate, siis teie võiksite sünteetiliste kemikaalide ja geneetiliste muundamiste mõjusid võtta kahjulikena. Peame silmas järgmist.

Oma olemuse kõrgeimal talitluse tasandil suudab inimene oma kavatsusega muuta molekulaarset struktuuri kõiges teda ümbritsevas. Planeedi tuntuimad arenenud meistrid on oma energiat kasutades suutnud panna neist väljapool asuvaid molekule muutuma ning viinud läbi spontaanseid tervenemisi, koheseid manifestatsioone ja muid „imesid“. Et teie seda teha saaksite, on teil vaja täielikult puhastada oma harjumuspärased mõttemustrid ning tervendada kõik traumad, mis te isiklikus ja karma ajaloos läbi olete teinud. Oma praeguses elus suudavad selle teoks teha väga vähesed.

Seega otsustamaks, kuidas te praegu, sellisena nagu te olete, süüa võiksite, on kõige kasulikum lähtuda teadaolevatest faktidest. Ja me ütleme seda kogu aeg – võtke arvesse kõike, mida te teate. Selle alla käivad avaldatud uurimused selle kohta, millist kahjulikku mõju taimekaitsevahendid teie kehale omavad. Teadaoleva hulka kuulub ka tunnistamine, et osasid tegutsevaid ühiskondlikke ja poliitilisi jõude teie isiklik tervis üldse ei huvita.

Valgustumise teel liikudes peate olema tähelepanelik, võtma teadliku vastutuse ning tegema kõik võimaliku, et tegutseda iseenda täieliku armastamise tähe all. Seda silmas pidades on kasulik vältida geneetiliselt modifitseeritud toiduaineid nii palju kui vähegi võimalik ja lisaks toimida toiduga viisidel, mis täidavad teid valguse ja armastusega. See võib tähendada palvetamist või mediteerimist, et täita toit armastusega. Samuti söömise ajal oma meele ja südame armastusega täitmist. Need tegevused tähendavad väga palju, et vähendada kemikaalide ja geneetiliste modifikatsioonide kahjulikkust. Samas ei asenda nad teie teadlikke ja informeeritud valikuid hetkedel, mil toitu ostate ja sööte.
____________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu. See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee  Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega. See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga