Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

ENERGEETILINE   TERVENDUSMEETOD 

 

Selle, uue aja tervendusmeetodi, kanaldas Krayon inimkonnale 2012/2013. aastal, et aidata inimestel ületada üleminekuaeg uude, 5D energia kanalisse.

Me elame Maa ajaloos erakordsel, kvantfüüsika ajastul, mil leiavad aset drastilised muutused nii Maa magnetväljas, inimeste suhtumistes, eluviisides kui ka maailma nägemuses. 21.12.2012.a. toimus Maa magnetväljas planetaarne nihe ja me sisenesime uude, Veevalaja, ajastusse, kus inimkond  liigub samm, sammult ühisteadvuse, universaalse armastuse, kaastunde ja vastastikkuse heasoovlikkuse suunas. Seega oleme praegu suures muutuste faasis, kus planeedi mees- ja naisenergiate polaarsus nihkub. Väline kaos annab märku, et vana maailm laguneb, sest Maa võnkesagedus on drastiliselt tõusnud ning seetõttu inimese keha ja teadvus häälestuvad uue reaalsusega. Need, kes enda sisemaailma energiate tervendamisega ei tegele ehk ei vabasta oma kehast hirme, viha, kurbust ja muud negatiivsust, ehk madalasagusega energiaid, on järjest rohkem hädas oma tervise ja igapäeva eluga ning selles olekus ei ole võimalik inimesel oma sagedust tõsta. Maal saavad eksisteerida vaid need olendid, kes end Maa sagedusega sünkroniseerida suudavad.

Kuidas need negatiivsed energiad on tulnud meie kehasse? Et sellest aru saada, peame vaatama kolme aspekti:

  1. Meie haavatud sisemine laps
  2. Meie sisemine perekonstellatsioon
  3. Meie enda eelmised elud  ehk Akasha Kroonikad

Need on kolm aspekti, mis vajavad tervendamist.

Meie keha sisemistes energiates on meie Sisemine laps. Läbi alateadvuse oleme temaga ühenduses. Meie sisemise lapse meeleolu, tunded ja vajadused mõjutavad otseselt meie elu. Haiget saanud sisemine laps ilmutab ennast meie kõikides elu situatsioonides. Sisemine laps ei taju aega, lapsepõlves kogetu on jätnud temasse haavad ja puutudes olevikus kokku sama ärritajaga, tunneme sama valu. Kohtudes oma sisemise lapsega, võib inimene avastada, et paljud tema vajadused on olnud rahuldamata – vajadus armastuse, turvalisuse, usalduse, austuse või juhendamise järele. Selliste baasvajaduste mitterahuldamine on viinud aga inimesed kas kroonilise ärevuse, hirmu, viha või lootusetuse seisundisse. Kõik sellised tunded nagu viha, hirm ja kurbus peegeldavad armastuse puudumist ehk haavatud sisemist last. Kõige valusama ja sügavama haava saame me aga  siis, kui me näeme ja tunnetame, et meie vanemad ei armasta üksteist või, et nad ei armasta last ehk meid. Või et osadel vanematel ei olegi võimet armastada.

Tänu oma vanematele me oleme siia ilma sündinud ja me oleme ise oma vanemad endale valinud. Me oleme endale valinud just need vanemad, et saada täpselt selline kogemus, mida ainult nemad meile anda saavad. Me saame oma vanematelt mitte üksnes silma- ja juuksevärvi, vaid ka nende energia, nende väärtused, mõtteviisi ja sõnavaragi. Meie vanemad on meile pärandanud väga palju head, aga ka kõik traumad. Meie ema ja isa taga seisavad omakorda nende emad-isad ja siis omakorda nende eelkäijad. Seega, meie sisemine energia mäletab ka oma eelkäijate muresid ja valu, ta kannab endas meie vanemate ja vanavanemate lugusid, emotsioone, energiablokeeringuid ja haigusi. Seetõttu ongi väga oluline, et me oma sisemise perekonstellatsiooni energeetika tervendame. Kui me oma juuri ei tervenda, siis meie eludest ei kao teatavad probleemid.

Maailma ajalugu on olnud sõdade ja konfliktide ajalugu ja meie keha kannab ikka veel oma rakkudes esivanematelt päritud sõdade ja muude koledate üleelamiste tõttu tekkinud mustreid. Need mõjutavad meid alateadlikult, takistades vaimset arengut.  Militaarenergia on teinud meestele tohutut kahju ning seetõttu on kõigi meeste hinges  sügavad haavad.

Mehe teha on perekonnas struktuuri loomine, olles nagu Päike, loob ta oma päikesesüsteemi ehk perekonna. Isa peaks olema sama, mis on Päike – valguse, helguse, armastuse, rahu ja turvalisuse allikas. Kui meie sisemine isa on haavatud, siis on meie elus vähe päikesepaistet. Ja kui meie sisemise isa aspekt on haavatud, siis meesaspekt ei toimi, ta ei suuda luua armastavat keskkonda. Kui me oma sisemise isaliini energiad tervendame, siis terveneb automaatselt ka sisemine naisliin ehk naiselik aspekt.

Samuti me oleme läbi oma hinge ja emotsionaalkeha kaudu seotud oma eelnevate kehastustega. Ja seega, meie emotsionaalkeha, kannab meie eelnevate elude mustreid. Kõik, mis me oma eelmistes eludes oleme kogenud, see jääb meie energiavälja ja kui see on tervendamata, siis see mõjutab meie praegust elu ja mõjutab ka seda, kuidas me loome oma tulevikku. See, milline on meie uskumuste süsteem täna, mõjutab seda, millist tulevikku me endale loome. Kui oleme minevikus kogenud midagi väga negatiivset, siis läbi selle, et meie minevikus on olnud see negatiivne kogemus, on meil käesolevas elus, nn. tumedad klaasid ees ja me näeme sarnast kogemust, läbi oma valukeha. Kuni see hirmu filter või lääts ees on, ei saa me elada oma täieliku potentsiaalina, kuna see kogemus on meie alateadvuses.

Kui negatiivsed energiad ehk madalasagedusega energiad on kehast vabastatud, siis inimese bioloogiline keha, saab loomulikul viisil joonduda pidevalt vibratsiooni tõstva Maa uue magnetvälja sagedusega. Energeetilise tervendusmeetodi kaudu, leiavad tervendavad muutused aset inimese alateadvuses, geeni-ja rakutasandil, samuti emotsionaalsel, füüsilisel ja vaimsel tasandil.

Me saame terviklikuks siis, kui kõik meie katkised osad terviklikuks kokku tulevad. Aga me peame ise need kokku kutsuma. Jah, ka need, mille üle me uhked ei ole, ka need on osa meist, osa meie loost. Ja nii leiad sa selle tervendusmeetodi abil võtme terviklikkuse juurde, Sinu enda olemasolu kõrgema tähenduse juurde. See on teekond rahulolu saamise poole, mis võimaldab meil edaspidi elada maailmas, kus iga sõna, otsus ja tegu põhineb armastusel ja terviklikkus võimaldab armastusel voolata läbi meie südamete. Valguses elava inimese vibratsioonid aitavad tal suunduda sinna, kus praegu formeerub uus elu.

13.01.2020.a. nihkus planeet Maa 5 dimensiooni sageduse algusesse ja uus Maa saab olema 5 dimensiooniline planeet, kus kõik inimesed näevad kõikides asjades armastust ja kiirgavad teiste suunas tingimusteta armastust, kaastunnet ja tänulikkust.

2023. alguseks on planeet Maale ankurdunud väga võimsad valgusenergiad. See sai võimalikuks tänu 2022 aasta valguskoridoridele, mis teatud ajavahemike järel, võimaldasid planeedile tulla võimsatel valgusenergiatel. Krayon on meile varem edastanud, et aastal 2023 tulevad planeedile Maa, sama kõrgesagedusega valgusenergiad, millised olid Lemuuria ja Atlantise aegadel.

Selles uues, võimsas energias, on nüüd inimestel, kes on enda kehast tervendanud ja vabastanud, madalasagedusega energiad, võimalik ühenduda ja aktiveerida oma paljumõõtmeline ja ruumidevaheline DNA 24-s kromosoomi paar, milles on inimese kogu mineviku tarkus, sellest Tähesüsteemist alates, millest ta pärineb. Selle ühenduse toimumise järel, muutub ta paljumõõtmeliseks inimeseks, kuna tal on juurdepääs kogu oma tarkusele. Ja see on käesoleval ajal ülim, mida on inimesel võimalik energeetiliselt saavutada.

 

 

Armastuse energia – see ei ole sõna ega lihtsalt tunne. See on jõu allikas, ta on usalduse, usu, kaastunde, õndsuse ja tänulikkuse äratamine. See on alati meile kõigile saadaval ja ta on kõike ühendav niit.

Armastus on aegade meister. See on Universumi side ja see on sinu ühtse teooria saladus. See on rakutasandil kohal, ja see on tingimusteta ja ainulaadne. Armastuse energia annab rahu seal, kus seda varem polnud olemas. See annab puhkust seal, kus varem polnud võimalik. See on päike päikese sees ja on ainus allikas.