Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

KÕIK  MEIE  PROBLEEMID  PÕHINEVAD  ARMASTUSE  ENERGIA  PUUDUSEL

 

Me elame Maa ajaloos erakordsel, kvantfüüsika ajastul, mil leiavad aset drastilised muutused nii Maa magnetväljas, inimeste suhtumistes, eluviisides kui ka maailmanägemuses. 21.12.2012.a. toimus Maa magnetväljas planetaarne nihe ja me sisenesime Veevalaja ajastusse. Seega oleme sisenenud Maa muutuste faasi, kus toimub planeedi mees- ja nais energiate polaarsuse nihe. Alates 2012.a. lõpust on Maa võnkesagedus tõusnud astmeliselt suurte hüpetega ja inimkond läheb järk järgult üle neljandasse mõõtmesse ning seetõttu ka inimeste bioloogia ja teadvus peavad häälestuma vastavusse uue reaalsusega. Alates 22.12.2012 oleme olnud väga vajalikus tühjuses, uuesti käivitamise, uuesti kalibreerimise tsüklis. Seda tühjust on vaja selleks, et aidata meie kehadel leebelt kohaneda uute energiate sissevooluga ja see aeg võimaldab meil enda vanalt minalt koorida maha palju aegunud kihte, et paljastada oma eredad, uued inimstandardid. Käesoleval ajal, me elame üleminekus kehalt hingele. Pelgalt kehaline ei rahulda meid enam, aga hingeline pole veel täielikult avananud. Need, kes enda sisemaailma energiatega ei tegele ehk ei vabasta oma kehast negatiivseid energiaid, on järjest rohkem hädas oma tervisega, tunnevad väsimust, kurnatust, nõrkust või masendust.

Kuidas need negatiivsed energiad on tulnud meie kehasse? Et sellest aru saada, peame vaatama kolme aspekti. Meie enda eelmised elud, meie sisemine perekonstallatsioon ja meie haavatud sisemine laps. Need on kolm aspekti, mis vajavad tervendamist.

Me oleme läbi oma hinge ja emotsionaalkeha kaudu seotud oma eelnevate kehastustega. Emotsionaalkeha kannab meie eelnevate elude mustreid, milles on ka negatiivsed energiad. Tänu oma vanematele me oleme siia ilma sündinud ja me oleme ise oma vanemad endale valinud. Me oleme endale valinud just need vanemad, et saada täpselt selline kogemus, mida ainult nemad meile anda saavad. Me saame oma vanematelt mitte üksnes silma- ja juuksevärvi, vaid ka nende energia, nende väärtused, mõtteviisi ja sõnavaragi. Meie vanemad on meile pärandanud väga palju head, aga ka kõik traumad. Meie ema ja isa taga seisavad omakorda nende emad-isad ja siis omakorda nende eelkäijad. Seega, meie sisemine energia mäletab ka oma eelkäijate muresid ja valu, ta kannab endas meie vanemate ja vanavanemate lugusid, emotsioone, energiablokeeringuid ja haigusi. Seetõttu ongi väga oluline, et me oma sisemise perekonstallatsiooni energeetika tervendame. Kui me oma juuri ei tervenda, siis meie eludest ei kao teatavad probleemid.

Maailma ajalugu on olnud sõdade ja konfliktide ajalugu ja meie keha kannab ikka veel oma rakkudes esivanematelt päritud sõdade ja muude koledate üleelamiste tõttu tekkinud mustreid. Need mõjutavad meid alateadlikult, takistades vaimset arengut.  Militaarenergia on teinud meestele tohutut kahju ning seetõttu on kõigi meeste hinges  sügavad haavad.

Mehe teha on perekonnas struktuuri loomine, olles nagu Päike, loob ta oma päikesesüsteemi. Isa peaks olema sama, mis on Päike – valguse, helguse, armastuse, rahu ja turvalisuse allikas. Kui meie sisemine isa on haavatud, siis on meie elus vähe päikesepaistet. Ja kui meie sisemise isa aspekt on haavatud, siis meesaspekt ei toimi, ta ei suuda luua armastavat keskkonda, ta ei tea, kuidas hoida ülal oma unistusi ja seetõttu ei saa nad ka täituda, sest hoida saab ainult armastusega. Kui me oma sisemise isaliini energiad tervendame, siis terveneb automaatselt ka sisemine naisliin ehk naiselik aspekt.

Meie sisemistes keha energiates on meie Sisemine laps. Läbi alateadvuse oleme temaga ühenduses. Meie sisemise lapse meeleolu, tunded ja vajadused mõjutavad otseselt meie elu. Sisemine laps ei taju aega, lapsepõlves kogetu on jätnud temasse haavad ja puutudes olevikus kokku sama ärritajaga, tunneme sama valu. Kohtudes oma sisemise lapsega, võib inimene avastada, et paljud tema vajadused on olnud rahuldamata – vajadus armastuse, turvalisuse, usalduse, austuse või juhendamise järele. Selliste baasvajaduste mitterahuldamine on viinud aga inimesed kas kroonilise ärevuse, hirmu, viha või lootusetuse seisundisse. Kõik sellised tunded nagu viha, hirm ja kurbus peegeldavad armastuse puudumist ehk  haavatud sisemist last. Kõige valusama ja sügavama haava saame me aga  siis, kui me näeme ja tunnetame, et meie vanemad ei armasta üksteist või, et nad ei armasta last ehk meid. Või et osadel vanematel ei olegi võimet armastada.

Praegusel ajajärgul on uute energiate näol planeet Maale antud eriline toetus oma sisemise lapse tervendamiseks. Ja kui meie sisemise lapsega on kõik korras, on ka meiega kõik korras.

Kõik meie probleemid, mis meie elus on, tulevad armastuse energia blokeeringust. Kui armastuse energia ei saa meie kehas vabalt voolata, siis see tähendab, et emotsionaalsed haavad on blokeerinud armastuse voolamise. Seetõttu me ei suudagi olla loovad ja saada elult seda, mida me tegelikult soovime ehk vähestel inimestel õnnestub päevast päeva elada sellist elu, millest me unistame.

Sa oled siin, planeet Maa, oma põhjusega. Sinu olemasolu on tõestuseks sellele, et Sa väärid siin OLLA. Miljarditest geneetilistest võimalikkustest, olid Sina see, kes ilmale tuli ja selleks on oma põhjus. Sa oled sündinud siia oma missooniga. Sa sündisid selleks, et Jumalikkus saaks väljenduda sinus isikupärasel moel, et elada koos oma ainukordsete annate ja oskustega. Sa oled palju enam, kui sa ise arvad. Kogu Universum koondas energia selleks, et sa saaksid siin olla.

Kui Sa lubad oma tõelisel olemusel särada, siis ei ole Sul  enam valulikke haavu, siis Sa jõuad oma tõelise eneseteostuseni ja -teadlikkuseni. Me saame terviklikuks siis, kui kõik meie katkised osad terviklikuks kokku tulevad. Aga me peame ise need kokku kutsuma. Jah, ka need, mille üle me uhked ei ole, ka need on osa meist, osa meie loost. Lubades neil olemas olla, lubad Sa endal olemas olla. Ja nii leiad Sa võtme terviklikkuse juurde, Sinu enda olemasolu kõrgema tähenduse juurde.

Selle tervendusmeetodi eesmärk ongi tagasi pöördumine oma tõelise olemuse juurde ehk teada saamine, kes me tegelikult oleme. See on teekond terviklikuks saamise poole, mis võimaldab meil edaspidi elada maailmas, kus iga sõna, otsus ja tegu põhineb armastusel ja terviklikkus võimaldab armastusel voolata läbi meie südamete.

Armastuse energia – see ei ole sõna ega lihtsalt tunne. See on jõu allikas, ta on usalduse, usu, kaastunde, õndsuse ja tänulikkuse äratamine. See on alati meile kõigile saadaval ja ta on kõike ühendav niit.