Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

ENERGEETILINE   TERVENDUSMEETOD  

Kõik me me sündisime, käesolevasse kehastusse, planeedile Maa selleks, et aidata endal ja Gaial ,Ülestõusta koos nendega kes on selleks valmis ja kes seda soovivad. See on hetkel meie ainus eesmärk. Alates 2013, kui toimus planetaarne nihe, on Maa täiesti teistsuguses staatuses, kuna nihkega tuli sisse Dimensioon 13 ehk tihedus viie I dimensioon. Tõstes oma sagedust aitame kõik sellele Suurele Üleminekule kaasa. Inimesed, kes ei tõsta oma sagedust, ei saa loomulikul viisil hakkama kõrge sageduse valguse energiatega, mis igapäevaselt planeedile saabuvad . See uus reaalsus on praegu energeetiliselt vana maailma peal. Ja see ilmutab end meile, koos meie avatusega.

On ajaaknaid, mis liiguvad pidevalt meie sees ja ümber, võimaldades meil uurida enda tulevasi ja praegusi versioone, aga ka mineviku kehastusi, mis annavad nüüd teed sellele, kes sa praegu oled. Inimkond läbib käesoleval ajal, uuendusi ja ümberkorraldamist süsiniku baasilt kristallipõhiseks. 

Seega oleme praegu suures muutuste faasis ja  need, kes enda sisemaailma energiate tervendamisega ei tegele ehk ei vabasta oma sisemisest energiast madalasagedusega energiaid, on järjest rohkem hädas oma tervise ja igapäeva eluga ning selles olekus ei ole võimalik inimesel oma sagedust tõsta. 

Kuidas need negatiivsed ehk madalasagedusega energiad on tulnud meie kehasse? Et sellest aru saada, peame vaatama kolme aspekti:

  1. Meie haavatud sisemine laps
  2. Meie sisemine perekonstellatsioon
  3. Meie enda eelmised elud  ehk Akasha Kroonikad

Need on kolm aspekti, mis vajavad energeetilist tervendamist.

Meie keha sisemistes energiates on meie Sisemine laps. Läbi alateadvuse oleme temaga ühenduses. Meie sisemise lapse meeleolu, tunded ja vajadused mõjutavad otseselt meie elu. Haiget saanud sisemine laps ilmutab ennast meie kõikides elu situatsioonides. Sisemine laps ei taju aega ning lapsepõlves kogetu on jätnud temasse haavad ja puutudes olevikus kokku sama ärritajaga, tunneme me sama valu. Kohtudes oma sisemise lapsega, võib inimene avastada, et paljud tema vajadused on olnud rahuldamata – vajadus armastuse, turvalisuse, usalduse, austuse või juhendamise järele. Selliste baasvajaduste mitterahuldamine on viinud aga inimesed kas kroonilise ärevuse, hirmu, viha või lootusetuse seisundisse. Kõik sellised tunded nagu viha, hirm ja kurbus peegeldavad armastuse puudumist ehk haavatud sisemist last. Kõige valusama ja sügavama haava saame me aga  siis, kui me näeme ja tunnetame, et meie vanemad ei armasta üksteist või, et nad ei armasta last ehk meid. Või et osadel vanematel ei olegi võimet armastada.

Tänu oma vanematele me oleme siia ilma sündinud ja me oleme ise oma vanemad endale valinud. Me oleme endale valinud just need vanemad, et saada täpselt selline kogemus, mida ainult nemad meile anda saavad. Me saame oma vanematelt mitte üksnes silma- ja juuksevärvi, vaid ka nende energia, nende väärtused, mõtteviisi ja sõnavaragi. Meie vanemad on meile pärandanud väga palju head, aga ka kõik traumad. Meie ema ja isa taga seisavad omakorda nende emad-isad ja siis omakorda nende eelkäijad. Seega, meie sisemine energia mäletab ka oma eelkäijate muresid ja valu, ta kannab endas meie vanemate ja vanavanemate lugusid, emotsioone, energiablokeeringuid ja haigusi. Seetõttu ongi väga oluline, et me oma sisemise perekonstellatsiooni energeetika tervendame. Kui me oma juuri ei tervenda, siis meie eludest ei kao teatavad probleemid.

Maailma ajalugu on olnud sõdade ja konfliktide ajalugu ja meie keha kannab ikka veel oma rakkudes esivanematelt päritud sõdade ja muude koledate üleelamiste tõttu tekkinud mustreid. Need mõjutavad meid alateadlikult, takistades vaimset arengut.  Militaarenergia on teinud meestele tohutut kahju ning seetõttu on kõigi meeste hinges  sügavad haavad.

Mehe teha on perekonnas struktuuri loomine, olles nagu Päike, loob ta oma päikesesüsteemi ehk perekonna. Isa peaks olema sama, mis on Päike – valguse, helguse, armastuse, rahu ja turvalisuse allikas. Kui meie sisemine isa on haavatud, siis on meie elus vähe päikesepaistet. Ja kui meie sisemise isa aspekt on haavatud, siis meesaspekt ei toimi, ta ei suuda luua armastavat keskkonda. Kui me oma sisemise isaliini energiad tervendame, siis terveneb automaatselt ka sisemine naisliin ehk naiselik aspekt.

Samuti me oleme läbi oma hinge ja emotsionaalkeha kaudu seotud oma eelnevate kehastustega. Ja seega, meie emotsionaalkeha, kannab meie eelnevate elude mustreid. Kõik, mis me oma eelmistes eludes oleme kogenud, see jääb meie energiavälja ja kui see on tervendamata, siis see mõjutab meie praegust elu ja mõjutab ka seda, kuidas me loome oma tulevikku. 

Kui negatiivsed energiad ehk madalasagedusega energiad on keha sisemisest energiast vabastatud, siis inimese bioloogiline keha, saab loomulikul viisil joonduda pidevalt vibratsiooni tõstva Maa uue magnetvälja sagedusega. Selle energeetilise tervendusmeetodi kaudu, leiavad tervendavad muutused aset inimese alateadvuses, geeni-ja rakutasandil, samuti emotsionaalsel, füüsilisel ja vaimsel tasandil. Ja nii leiad sa selle tervendusmeetodi abil võtme terviklikkuse juurde, Sinu enda olemasolu kõrgema tähenduse juurde. 

Käesoleval ajal on inimkond jõudnud sellesse punkti, kus igaüks on praegu võimeline vabanema eelmiste aegade mustritest ja seejärel saab ta astuda enda puhtasse, vabasse hingetee suuna teekonnale

Krayon on meile varem edastanud, et aastal 2023 tulid planeedile Maa, sama kõrgesagedusega valgusenergiad, millised olid Lemuuria ja Atlantise aegadel. Selles uues, võimsas energias, on nüüd inimestel, kes on enda kehast tervendanud ja vabastanud, madalasagedusega energiad, võimalik ühenduda ja aktiveerida oma paljumõõtmeline ja ruumidevaheline DNA 24-s kromosoomi paar, milles on inimese kogu mineviku tarkus, sellest Tähesüsteemist alates, millest ta pärineb. Selle ühenduse toimumise järel, muutub ta paljumõõtmeliseks inimeseks, kuna tal on juurdepääs kogu oma tarkusele. Ja see on käesoleval ajal ülim, mida on inimesel võimalik energeetiliselt saavutada.

Selle, Uue Aja tervendusmeetodi, kanaldas Krayon inimkonnale, et aidata inimestel ületada üleminekuaeg. Kui inimene on selle meetodi abil oma tervendusteekonna läbinud ja ühendunud oma paljumõõtmelise ja ruumidevahelise DNA 24-s kromosoomi paari tarkusega, siis on tal pidev ühendus, oma sisemises energias oleva 5D energia kanaliga ja tema bioloogiline keha saab loomulikul viisil, joonduda pidevalt vibratsiooni tõstva Maa magnetvõre, kõrgesageduse energiatega.