Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

                     UUE  ENERGIA  TERVENDUSMEETOD

KÕIK  MEIE  PROBLEEMID  PÕHINEVAD  ARMASTUSE  ENERGIA  PUUDUSEL 

 

Me elame Maa ajaloos erakordsel, kvantfüüsika ajastul, mil leiavad aset drastilised muutused nii Maa magnetväljas, inimeste suhtumistes, eluviisides kui ka maailma nägemuses. 21.12.2012.a. toimus Maa magnetväljas planetaarne nihe ja me sisenesime uude, Veevalaja, ajastusse, kus inimkond  liigub samm, sammult ühisteadvuse, universaalse armastuse, kaastunde ja vastastikkuse heasoovlikkuse suunas.

Aastatuhandeid oli meie planeedi magnetvälja vibratsioon, mida füüsikud nimetavad Schumani sageduseks, 7,8 Hz. Inimene tundis end nendes tingimustes mugavalt, sest tema energiavälja vibratsioonil olid samad parameetrid ehk inimese bioloogiline keha oli joondatud samale 7,8 Hz sagedusele. Alates 2012.a. lõpust on Maa magnetvälja vibratsioon tõusnud astmeliselt suurte hüpetega, olles 2012.a. – 11,10 Hz, 2013.a.- 13,74 Hz, 2014.a. – 15,15 Hz  ja on 2020.a. tõusnud juba 27,4 Hz ning seetõttu ka inimeste bioloogia ja teadvus peavad häälestuma vastavusse uue sagedusega. Need, kes enda sisemaailma energiatega ei tegele ehk ei vabasta oma kehast negatiivseid, madalasagedusega energiaid, on järjest rohkem hädas oma tervise ja igapäeva eluga ning selles olekus ei ole võimalik inimesel oma sagedust tõsta. Maal saavad eksisteerida vaid need olendid, kes end Maa sagedusega sünkroniseerida suudavad.

Kuidas need negatiivsed energiad on tulnud meie kehasse? Et sellest aru saada, peame vaatama kolme aspekti:

  1. Meie haavatud sisemine laps
  2. Meie sisemine perekonstallatsioon
  3. Meie enda eelmised elud

Need on kolm aspekti, mis vajavad tervendamist.

Meie keha sisemistes energiates on meie Sisemine laps. Läbi alateadvuse oleme temaga ühenduses. Meie sisemise lapse meeleolu, tunded ja vajadused mõjutavad otseselt meie elu. Haiget saanud sisemine laps ilmutab ennast meie kõikides elu situatsioonides. Sisemine laps ei taju aega, lapsepõlves kogetu on jätnud temasse haavad ja puutudes olevikus kokku sama ärritajaga, tunneme sama valu. Kohtudes oma sisemise lapsega, võib inimene avastada, et paljud tema vajadused on olnud rahuldamata – vajadus armastuse, turvalisuse, usalduse, austuse või juhendamise järele. Selliste baasvajaduste mitterahuldamine on viinud aga inimesed kas kroonilise ärevuse, hirmu, viha või lootusetuse seisundisse. Kõik sellised tunded nagu viha, hirm ja kurbus peegeldavad armastuse puudumist ehk haavatud sisemist last. Kõige valusama ja sügavama haava saame me aga  siis, kui me näeme ja tunnetame, et meie vanemad ei armasta üksteist või, et nad ei armasta last ehk meid. Või et osadel vanematel ei olegi võimet armastada.

Tänu oma vanematele me oleme siia ilma sündinud ja me oleme ise oma vanemad endale valinud. Me oleme endale valinud just need vanemad, et saada täpselt selline kogemus, mida ainult nemad meile anda saavad. Me saame oma vanematelt mitte üksnes silma- ja juuksevärvi, vaid ka nende energia, nende väärtused, mõtteviisi ja sõnavaragi. Meie vanemad on meile pärandanud väga palju head, aga ka kõik traumad. Meie ema ja isa taga seisavad omakorda nende emad-isad ja siis omakorda nende eelkäijad. Seega, meie sisemine energia mäletab ka oma eelkäijate muresid ja valu, ta kannab endas meie vanemate ja vanavanemate lugusid, emotsioone, energiablokeeringuid ja haigusi. Seetõttu ongi väga oluline, et me oma sisemise perekonstallatsiooni energeetika tervendame. Kui me oma juuri ei tervenda, siis meie eludest ei kao teatavad probleemid.

Maailma ajalugu on olnud sõdade ja konfliktide ajalugu ja meie keha kannab ikka veel oma rakkudes esivanematelt päritud sõdade ja muude koledate üleelamiste tõttu tekkinud mustreid. Need mõjutavad meid alateadlikult, takistades vaimset arengut.  Militaarenergia on teinud meestele tohutut kahju ning seetõttu on kõigi meeste hinges  sügavad haavad.

Mehe teha on perekonnas struktuuri loomine, olles nagu Päike, loob ta oma päikesesüsteemi. Isa peaks olema sama, mis on Päike – valguse, helguse, armastuse, rahu ja turvalisuse allikas. Kui meie sisemine isa on haavatud, siis on meie elus vähe päikesepaistet. Ja kui meie sisemise isa aspekt on haavatud, siis meesaspekt ei toimi, ta ei suuda luua armastavat keskkonda. Kui me oma sisemise isaliini energiad tervendame, siis terveneb automaatselt ka sisemine naisliin ehk naiselik aspekt.

Samuti me oleme läbi oma hinge ja emotsionaalkeha kaudu seotud oma eelnevate kehastustega. Ja seega, meie emotsionaalkeha, kannab meie eelnevate elude mustreid, milles on ka negatiivsed energiad.

Kõik meie probleemid, mis meie elus on, tulevad armastuse energia blokeeringust. Kui armastuse energia ei saa meie kehas vabalt voolata, siis see tähendab, et emotsionaalsed haavad on blokeerinud armastuse voolamise. Seetõttu me ei suudagi olla loovad ja saada elult seda, mida me tegelikult soovime ehk vähestel inimestel õnnestub päevast päeva elada sellist elu, millest me unistame.

Kui negatiivsed energiad ehk madalasagedusega energiad on kehast vabastatud, siis inimese bioloogiline keha, saab loomulikul viisil joonduda pidevalt vibratsiooni tõstva Maa magnetvälja sagedusega.

Me saame terviklikuks siis, kui kõik meie katkised osad terviklikuks kokku tulevad. Aga me peame ise need kokku kutsuma. Jah, ka need, mille üle me uhked ei ole, ka need on osa meist, osa meie loost. Ja nii leiad sa selle tervendusmeetodi abil võtme terviklikkuse juurde, Sinu enda olemasolu kõrgema tähenduse juurde. See on teekond terviklikuks saamise poole, mis võimaldab meil edaspidi elada maailmas, kus iga sõna, otsus ja tegu põhineb armastusel ja terviklikkus võimaldab armastusel voolata läbi meie südamete. Valguses elava inimese vibratsioonid aitavad tal suunduda sinna, kus praegu formeerub uus elu.

13.01.2020.a. nihkus planeet Maa 5 dimensiooni ja uus Maa saab olema 5 dimensiooniline planeet, kus kõik inimesed näevad kõikides asjades armastust ja kiirgavad teiste suunas tingimusteta armastust ja kaastunnet. 5D Maa saab olema ühinenud maailm, kus kõik inimesed, viimane kui üks, kogevad samasuguseid kõrge kvaliteedilisi elutingimusi ja kõik näitavad üksteise suhtes üles tänulikkust, kaastunnet ja võrdsust.

Armastuse energia – see ei ole sõna ega lihtsalt tunne. See on jõu allikas, ta on usalduse, usu, kaastunde, õndsuse ja tänulikkuse äratamine. See on alati meile kõigile saadaval ja ta on kõike ühendav niit.