Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

« Tagasi

Kes on tervendaja?

Tervendaja tööks on pakkuda inimestele protsesse, võtteid, vahendeid ja informatsiooni, mis teevad tervenemise võimalikuks. Tervendamine toimub inimese alateadvuses, geeni- ja rakutasandil, eelmistest eludest ja oma vanematelt ja vanavanematelt päritud mõtteprogrammide vabastamisega. Tegelikult on enamus inimesi nn. „nägijad“, kuid nad ei ole sellest ise teadlikud, sest nad ei oska minna tasandile, kust on võimalik saada objektiivset informatsiooni. Tervendaja osaks jääbki inimeste juhendamine sinna maailma minemiseks, et leida üles  sügavale pidetud probleemid ja blokeerunud energiad, mis vajavad tervendamist. Tervendaja käsutuses on sagedus, energeetiline vibratsioon, milles peitub lahendus inimese probleemile.            

Uue energia tervendaja  Jane

Olen sündinud Pärnus ja elan siiani selles ilusas, hea energiaga, mereäärses linnas. Mere lähedus on mulle ülioluline.   Viibisin väikesena palju vanaema, vanaisa juures Rannametsa külas. Vanaisa oli rannakalur ja tihti käisin teda sadamas ootamas, kui ta merel oli. Sadamas oli vees suur kivi, kuhu ma mahtusin pikali lamama. See oli minu lemmikoht, seal sain tunnetada mere tohutut energiat, tundsin kuidas iga lainega minu kehas energia suurenes ja seal kogesin ka vee väeenergiat. Seal kivil lamades, pilvi vaadates ja mere vägevust tunnetades, läksin ma rändama kuhugi kaugusesse, mingisse paremasse kohta, kus sain tunnetada hoopis teistsugust energiat, õndsust ja piiritud olemist.

Tundsin juba lapsena, et olen teistsugune, kuna tunnetasin maailma teisiti, kui enamus inimesi. Nüüd tean, et olin vaimse maailmaga sellel ajal juba ühenduses. Kuid nagu lapsed ikka, ei osanud ma sellesse kuidagi suhtuda, sest olen sündinud ja üles kasvanud nõukogudeaegses ühiskonnas, kus nendest asjadest ei räägitud ja need olid lausa tabud. Ja kui seda veel naeruvääristatakse, siis panevad lapsed oma nägemise lukku. Nii juhtus see ka minuga, sulgusin endasse pikkadeks aastateks, kus minu sisemine maailmatunnetus ja taju ning väline maailm olid omavahel pidevalt konfliktis. 

Haridusteel olen läbinud kaks kõrgkooli. Tallinna Polütehnilise Instituudi, Tööstuse planeerimise eriala ja Tartu Ülikooli, Turismi- ja hotelliettevõtluse juhtimise eriala. Töötasin teenindusvaldkonnas kolmkümmend aastat ja minu teekond on olnud täis väga erinevaid, põnevaid ja õpetlikke kogemusi. Mind on alati huvitanud inimene ja psühholoogia ja kusagil 1982 aasta paiku, hakkasid mind uuesti huvitama vaimsed ja eksistentsiaalsed teemad nagu, kes me tegelikud oleme, kust me tuleme ja üldse, mis põhjusel me siin oleme, mis on meie elu tõeline eesmärk  ehk oli soov näha suurt pilti nii siinpool kui ka sealpool tavateadvust.

Suur sisemine teadmis- ja uudishimu nõudsid vastuseid. Kui inimesel algab eneseotsingu aeg, siis hakkab ta ligi tõmbama selliseid inimesi, sündmusi, olukordi, mis aitavad tal järk-järgult oma teed leida. Kas siis raamatute, teadjainimeste või nende kaudu saadava õpetuse abil. Nii toimus see ka minuga ja alguse sai see numeroloogiast, Gunnar Aarma ja Luule Viilma raamatutest, ravija Viktoriga energiate teemal vestlustest ja lugematu hulga, tänapäeva vaimse kirjanduse lugemisest, kuni Krayoni kanaldusteni. Olles iseõppija, ei ole ma toetunud nii palju välistele mõjutajatele vaid ikka oma sisemisele tunnetusele ja kogemustele, mis on mind suunanud just õigete raamatute, õigete inimeste ja õigel ajal, õigetele kursustele.

Lõpptulemusele andis kõige suurema tõuke osalemine David Browni poolt läbiviidud “Evolution Of Human Spirit for Spiriual Healers – „Inimese vaimse evolutsiooni tervendajate koolitus “. Koolitus kestis kaks aastat, aastatel 2012/2013. Selle lõpetamisel omistati rahvusvaheline tervendaja sertifikaat. Minu jaoks avas see kursus mulle tervikpildi, äkki sai kõik oma tähenduse ja kõik õhus olnud küsimused said vastused. Minu aastaid väldanud eneseotsingu tee sai õnneliku lõpu. Lisaks läbisin 2015 aastal  ThetaHealing Basic DNA ja ThetaHealing Advanced DNA koolitused ja oman vastavaid sertifikaate.

Ma olen südamest tänulik endale, et olen valinud kehastumiseks just praeguse aja, kus on võimalik muuta ja tervendada kõike, ka esivanemate energialiine, Akasha kroonikaid ja tajuda toetust Ühisväljalt ja astuda edasi terviklikumana kui kunagi varem.

 

Minu hingeülesanne on olla  teejuhiks  inimeste tervendusteekonnal. 

Tervendaja  Jane