Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

Tervendusseanss  kestab 3-4 tundi.   Seansi  hind  on   60 €    

 

AKASHA  KROONIKATE  JA  HAAVATUD  SISEMISE LAPSE  TERVENDAMINE  LÄBI KOLME PÕLVKONNA 

Kuna alates 2012.a. lõpust on Maa võnkesagedus tõusnud astmeliselt suurte hüpetega, siis ka inimese bioloogia ja teadvus peavad häälestuma vastavusse uute energiatega. Selleks, et meil oleks võimalik uutes, kõrgesageduslikes energiates toime tulla, on vaja oma keha sisemistest energiatest vabastada negatiivsed, ehk madalasagesuslikud energiad. Me elame käesoleval ajal üleminekus kehalt hingele, pelgalt kehaline ei rahulda meid enam, aga hingeline pole veel täielikult avanenud.

Kõik meie praeguse elu probleemid on alguse saanud meie eelmistest kehastustest, meie esivanematest ja meie haavatud sisemisest lapsest. Meie keha mäletab rohkem, kui me ette kujutada suudame. Meie keha mäletab ka oma eelkäijate muret ja valu ning meie keha kannab endas ka meie vanemate ja vanavanemate lugusid.

Kui tervendaja on inimese ära kuulanud ja temaga tuttavaks saanud, tema probleemidest aru saanud, siis esimesena tervendusseansi alguses inimene, tervendaja juhendusel, küsib oma ema ja isa käest endale energeetilised, tervendavad, maagilised võtmed.  Need võtmed abistavad inimest tervendusprotsessi kulgemisel ja tema edaspidises elus.

Tervenemise katalüsaatoriks on sisemine laps. Kasutatav, uue energia, tervendusmeetod peatab negatiivsete energiate voolamise sisemisse lapsesse, esivanematelt pärinevate probleemide lahendamisega. Välismaailmas olev probleem seostatakse tundega inimese sees. Tunde taga on alati haavatud sisemine laps ning tunne aitab temaga ühendust saada. Sisemine laps on oma perekonstallatsiooni ja oma vanemate peegeldus. Ainult siis, kui sinu sisemine laps on hoitud, rõõmus, terve ja tunneb ennast armastatuna, saad ka sina täiskasvanuna kogeda peamise seisundina rõõmu, rahu ja armastuses olekut. Tervendamine viib inimese elusündmuste juurde, mis on talletunud sügavale tema keha energeetikasse ning on põhjustanud negatiivsust või valu.

Seejärel tervendatakse ja vabastatakse inimese sisemistest energiatest kogu kurbuse, viha, hirmu ja häbi energiad. Kõik need energiad on põhjustanud haavu, mida antakse põlvest põlve edasi niikaua, kuni neid pole tervendatud.

Me oleme läbi oma hinge ja emotsionaalkeha kaudu seotud oma eelnevate kehastustega. Emotsionaalkeha kannab meie eelmiste elude mustreid, milles on ka negatiivsed energiad ning need on salvestunud meie Akasha kroonikatesse. Tervendusseansside tsükli viimase osana, inimene tervendab ja vabastab kõik negatiivsed tunded ja emotsioonipaketid oma Akasha kroonikatest, oma meister-tervendaja abiga.
Peale nende kolme aspekti tervendamist, saab inimese sisemistes energiates, hakata takistamatult voolama tingimusteta armastuseenergia ja inimese sisemistest energiatest saab pinnale tõusta sisemise kuninganna ja sisemise kuninga energiad.

Energeetiline tervendamine aitab pinnale tõsta emotsionaalseid, energeetilisi ja hingelisi algpõhjuseid, mis on põhjustanud inimese elus probleeme ja haiguseid. Tervenemine toimub inimese alateadvuses, rakutasandil, eelmistest eludest ja oma vanematelt ja vanavanematelt päritud mõtteprogrammide vabastamisega.

 

TAGASISIDE

Anneli (2020)

Tänan sind südamest selle kohtumise ja tervenduseansi eest!! See oli väga vajalik ja ma hindan seda väga! Ma tunnen et energia voolab takistamatult ja ma olen kindlasti jōudnud kōrgemale sagedusele. Iga päev kogen uusi emotsioone ja meeldivaid olukordi. Kôik on senini toimunud väga sujuvalt ja nauditavalt. Tänutundes Anneli.

Arnis  (2020)

Olete kanaldusteabe tasuta edastamisega suure panuse teinud inimkonna ühisteadvuse valgustamisel ja ühtlasi ka planeedi võnkesageduse tõstmisel. Ootan põnevusega järgnevaid kanaldusi Kõrgemalt Puhtamalt Armastuse Olemilt. Usun siiralt oma südamest, et Puhas Kirgas Valgus annab teile energiat selle tänuväärse töö tegemisel.

Stella  (2020)

Ma lihtsalt soovin Sind veelkord tänada tänase tervendamise eest! See on nii eriline, et oled nii pühendunud tervendaja, sest täna läks nii palju aega seansile. Aga mul on väga hea meel, et mind raskustest välja aitad. Tunnen end hoitud ja toetatuna. Suur tänu Sulle!

Annika (2019)

Mul on väga hea meel, et minu tee sinuni tõi. Et ma sain kogeda asju, mida ei oleks kunagi kogenud. See tänulikkuse ja armastuse tunne on minu sees kinnistunud ja kasvab iga päevaga, sest iga päev ma tunnen ennast järjest paremini. Aitäh Sulle kallis Jane!

Maiu (2019)

Laupäevane kogemus oli imeline, minu kaelas ei ole enam sellist pinget, mida olen tundnud pikki aastaid. See on uskumatu, mis kõik on võimalik. Sügav kummardus ja tänu sulle!

Malle (2018)

Aitäh sulle, armas Jane! Kõige eest! Sain selgust ja see tõi minusse suure rahu. Justkui mingi ring oleks täis saanud ja võin nüüd iseendana edasi minna. Ole sa õnnistatud! Aitäh, et oled olemas ja toetad.

Anne (2018)

Ma leidsin ennast üle pika aja taas positiivselt mõtlevalt. Ma väga hindan Sinu põhjalikkust, pühendumist ja sõbralikkust.

Liina (2018)

Suur aitäh! Tunnen end väga hästi. Töö, mida sa teed on imeline! Ma olen väga tänulik, et elu mind sinuga kokku viis.

Katri (2018)

Tahtsin lihtsalt öelda, suur tänu ja muutused on nüüd nädalaga tulnud ning sisemise rahu ja kindluse tunnet on rohkem kui varem. Ja veel näib, et uus tasakaal teeb suhetes ka korrektuure.

Victoria (2017)

Suur tänu kodulehe eest. Lugesin seda just  ükspäev ja mul oli seda nii vaja.

Triin (2017)

Poleks osanud aimata, et midagi sellist kogen ning ma ei saaks olla Sulle rohkem tänulik. Oled Imeline Hing

Annika (2017)

Aitäh, et selle kõigega tegelete. Olen juba palju aastaid lugenud Krayoni tekste. Tunnen selles suurt tõde ja äratundmist. Tänutundega Anne.

 Riina  (2016)

Jane on leidnud täpselt enda tervendusmeetodi, millega inimesi kõige paremini aidata. Tema peen taju ja suutlikkus seanssi juhtida ning kogu aeg kaasas olla inimese protsessiga, on imetlusväärne. Ta tajub ära kõik energiad, mis vabanevad. Tekib tunne, et  neid seansse teeb Jane kaudu hoopis miski Suur Heatahtlik Armastav energia.

 Astrid (2015)

Mul jäid meie kohtumisest väga meeldivad muljed. Suur tänu sinu teraapia ja suurepärase töö eest ja väga meeldiva isikliku kontakti eest.

 Külliki (2014)

Tänan sind sinu ande ja armastuse jagamise eest. Kohtumiseni.

 

 

 

.