Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

Tervendusseanss  kestab  4 tundi.   Seansi  hind  on   60 €   

 

SEANSS  SISEMISE  LAPSE  TERVENDAMISEKS  LÄBI  KOLME  PÕLVKONNA

Tervendusseanss  põhineb filosoofial, et meie perekonstellatsioon peegeldab Päikesesüsteemi ja meie probleemid praeguses elus, saavad alguse meie esivanematest ja meie haavatud sisemisest lapsest. Meie keha mäletab rohkem kui me ette kujutada suudame. Keha mäletab ka oma eelkäijate muret ja valu ja meie keha kannab endas ka meie vanemate ja vanavanemate lugusid. Kõik probleemid, mis meil on, põhinevad armastuseenergia puudusest.

Kui olen inimese ära kuulanud ja temaga tuttavaks saanud, tema probleemidest aru saanud ning mõistnud, millised tema osad on haavatud, siis esimesena tervendusseansi alguses inimene, minu juhendusel, küsib oma ema ja isa käest endale maagilised võtmed. Igal emal ja isal on oma lapse jaoks üks eriline, maagiline võti. Mõnikord on seda võtit saada endale väga kerge, mõnikord on see raskem. Need võtmed abistavad inimest tervendusprotsessi kulgemisel ja tema edaspidises elus.

Seansil töötan Krayoni ja Sofia maagiliste tervendavate armastuse energiatega ja vastavalt vajadusele veel mõne spetsiifilise energiaga. Edastan Krayoni ja Sofia maagilised tervendavad energiad inimesele ja tema kaudu tema esivanemale, kes konkreetset probleemi põhjustab.

Tervenemise katalüsaatoriks on sisemine laps. Kasutatav tervendusmeetod peatab negatiivsete energiate voolamise sisemisse lapsesse, esivanematelt pärinevate probleemide lahendamisega. Välismaailmas olev probleem seostatakse tundega inimese sees. Tunde taga on alati haavatud sisemine laps ning tunne aitab temaga ühendust saada. Sisemine laps on perekonstellatsiooni peegeldus, oma vanemate peegeldus. Ainult siis, kui sinu sisemine laps on hoitud, rõõmus, terve ja tunneb ennast armastatuna, saad ka sina täiskasvanuna kogeda peamise seisundina rõõmu, rahu ja armastuses olekut.

Tervendamine viib inimese elusündmuste juurde, mis on talletunud sügavale tema südamepõhja ning on põhjustanud negatiivsust või valu. Seansi käigus tervendame ja vabastame inimese sisemistest energiatest kogu kurbuse, viha, hirmu ja haavatud mehelikkuse energiad. Kõik need energiad on põhjustanud haavu, mida antakse põlvest põlve edasi niikaua, kuni neid pole tervendatud. Kui sisemised meesenergiad on tervendatud, siis terveneb automaatselt ka sisemine ema ehk naiselik aspekt.

Pärast seanssi tunnevad inimesed suurt kergendust, sest alati, kui mõni aspekt haavatud sisemisest lapsest saab tervendatud, tunneb inimene end hästi ja rahulolevana. Tervenemine toimub inimese alateadvuses, geeni- ja rakutasandil, eelmistest eludest ja oma vanematelt ja vanavanematelt päritud mõtteprogrammide vabastamisega. Tervenemine leiab aset sügaval inimese sisimas nii emotsionaalsel, füüsilisel kui vaimsel tasandil.

Teekond iseendani pole kerge, aga lõpptulemus on seda pingutust väärt.

TAGASISIDE

Malle (2018)

Aitäh sulle, armas Jane! Kõige eest! Sain selgust ja see tõi minusse suure rahu. Justkui mingi ring oleks täis saanud ja võin nüüd iseendana edasi minna. Ole sa õnnistaud! Aitäh, et oled olemas ja toetad.

Stella (2018)

Ma leidsin ennast üle pika aja taas positiivselt mõtlevalt. Ma väga hindan Sinu põhjalikkust, pühendumist ja sõbralikkust.

Liina (2018)

Suur aitäh! Tunnen end väga hästi. Töö, mida sa teed on imeline! Ma olen väga tänulik, et elu mind sinuga kokku viis.

Katri (2018)

Tahtsin lihtsalt öelda, suur tänu ja muutused on nüüd nädalaga tulnud ning sisemise rahu ja kindluse tunnet on rohkem kui varem. Ja veel näib, et uus tasakaal teeb suhetes ka korrektuure.

Victoria (2017)

Suur tänu kodulehe eest. Lugesin seda just  ükspäev ja mul oli seda nii vaja.

Triin (2017)

Poleks osanud aimata, et midagi sellist kogen ning ma ei saaks olla Sulle rohkem tänulik. Oled Imeline Hing

Anne (2017)

Aitäh, et selle kõigega tegelete. Olen juba palju aastaid lugenud Krayoni tekste. Tunnen selles suurt tõde ja äratundmist. Tänutundega Anne.

 Riina  (2016)

Jane on leidnud täpselt enda tervendusmeetodi, millega inimesi kõige paremini aidata. Tema peen taju ja suutlikkus seanssi juhtida ning kogu aeg kaasas olla inimese protsessiga, on imetlusväärne. Ta tajub ära kõik energiad, mis vabanevad. Tekib tunne, et  neid seansse teeb Jane kaudu hoopis miski Suur Heatahtlik Armastav energia.

 Astrid  (2015)

Mul jäid meie kohtumisest väga meeldivad muljed. Suur tänu sinu teraapia ja suurepärase töö eest ja väga meeldiva isikliku kontakti eest.

 Külliki (2014)

Tänan sind sinu ande ja armastuse jagamise eest. Kohtumiseni.

 

 

 

.