Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

ENERGEETILINE  TERVENDUSSEANSS 

 

Praegusel ajal, mil oleme kollektiivselt liikunud 5D-sse – ühtsusesse, ülestõusu, tuleb meil kiht-kihilt endast välja puhastada vana haavatud 3D maatriks. Kuna alates 2013.a.  on Maa võnkesagedus tõusnud astmeliselt suurte hüpetega, siis ka inimese bioloogia ja teadvus peavad häälestuma vastavusse uute energiate sagedustega. Selleks, et meil oleks võimalik uutes, kõrgesageduslikes energiates toime tulla, on vaja oma keha sisemistest energiatest vabastada negatiivsed, ehk madalasagesuslikud energiad. 

Kõik meie praeguse elu probleemid on alguse saanud meie eelmistest kehastustest, meie esivanematest ja meie haavatud sisemisest lapsest. Meie keha mäletab rohkem, kui me ette kujutada suudame. Meie keha mäletab ka oma eelkäijate muret ja valu ning meie keha kannab endas ka meie vanemate ja vanavanemate lugusid. 

Tervendusteekonnal inimene vabastab, tervendaja juhendamisel, oma sisemistest energiatest kõik negatiivsed energiad alljärgnevatest 3 aspektist:

  1. Haavatud sisemine laps
  2. Kogu sisemine perekonstellatsioon 
  3. Eelmised elud  ehk Akasha kroonikad 

Kui tervendaja on inimese ära kuulanud ja temaga tuttavaks saanud, tema probleemidest aru saanud, siis esimesena, inimene ühendub, tervendaja juhendamisel, Maaema südame ja Kõige Olemasoleva Looja energiatega. Nende ja tervendaja energiate toel, luuakse nn. Püha ruum, kus inimesel on võimalik kohtuda iseenda sisemiste energiatega, mille abil saab inimene tervendada ja vabastada kõik madalasageduslikud, negatiivsed energiad, oma sisemistest energiatest.

Ja järgmisena inimene, tervendaja juhendamisel, küsib oma ema ja isa käest endale energeetilised, tervendavad võtmed.  Need võtmed abistavad inimest tervendusprotsessi kulgemisel ja samuti tema edaspidises elus.

Tervenemise katalüsaatoriks on sisemine laps. Kasutatav, uue energia, tervendusmeetod peatab negatiivsete energiate voolamise sisemisse lapsesse, esivanematelt pärinevate probleemide lahendamisega. Välismaailmas olev probleem seostatakse tundega inimese sees. Tunde taga on alati haavatud sisemine laps ning tunne aitab temaga ühendust saada. Sisemine laps on oma perekonstellatsiooni ja oma vanemate peegeldus. Ainult siis, kui sinu sisemine laps on hoitud, rõõmus, terve ja tunneb ennast armastatuna, saad ka sina täiskasvanuna kogeda peamise seisundina rõõmu, rahu ja armastuses olekut. Sisemine laps viib inimese elusündmuste juurde, mis on talletunud sügavale tema keha energeetikasse ning on põhjustanud negatiivsust või valu ja nüüd need energiad saavad tervendatud.

Seejärel inimene tervendab ja vabastab oma sisemistest energiatest, oma isaliini ja kogu  perekonstellatsiooni energiatest, kõik kurbust, viha, hirmu ja häbi põhjustanud energiad. Kõik need energiad on inimesele põhjustanud haavu, mida antakse põlvest põlve edasi niikaua, kuni neid pole tervendatud.

Me oleme läbi oma hinge ja emotsionaalkeha kaudu seotud ka oma eelnevate kehastustega. Emotsionaalkeha kannab meie eelmiste elude mustreid, milles on ka negatiivsed energiad ning need on salvestunud meie Akasha kroonikatesse. Tervendusseansside tsükli järgmise osana, inimene tervendab ja vabastab, kõik negatiivsed tunded ja emotsioonipaketid oma Akasha kroonikatest, ehk  eelmistest eludest, oma sisemise energia ehk meister-tervendaja abiga.

Kui inimene on tervendanud ja vabastanud kõik madalasagedusega energiad ,oma  haavatud sisemisest lapsest, ema- ja isaliinist, oma suguvõsa ja perekonna minevikumustritest kantud suhted, siis saab ta luua ühenduse oma esivanemate toetava energiaga ja saab hakata kasutama oma esiemade ja -isade väge ja jõudu. Läbi nende hakkavad temasse voolama iidsed teadmised mineviku kuldajastutest ja see võimaldab tal tuua seda kuldajastu kõrgesageduslikku energiat, oma tänasesse igapäevaellu. 

Peale nende kolme aspekti tervendamist, saab inimese sisemistes energiates, hakata takistamatult voolama, Looja ingimusteta armastuse energia ja inimene saab kohtuda oma tõelise, puhta sisemise energiaga, mida nimetatakse sisemise kuninganna ja sisemise kuninga energiaks. Inimene kohtub oma hingesugulase või kaksikleegi energiaga, kui see on tema eluplaaniga kooskõlas.

Tervendusteekonna lõpus, on inimesel võimalik, praegustes kõrgesageduslikes energiates, ühenduda ja aktiveerida, oma paljumõõtmeline ja ruumidevaheline DNA 24-s kromosoomi paar, milles on inimese kogu mineviku tarkus, sellet Tähesüsteemist alates, millest ta pärineb. Selle ühenduse järel, muutub inimene paljumõõtmeliseks. Ja see on, käesoleval ajal, ülim, mida inimesel on võimalik saavutada. 

Nende kolme aspekti tervendamiseks kulub  keskmiselt kolm seanssi, mõnele inimesele rohkem ja see sõltub sellest, kui rasked need vabastamist vajavad negatiivsed energiad on.  

Pikki sajandeid on olnud paljude inimeste eluraskuste tegelikuks põhjuseks energeetilise vundamendi vead. Kui aga elu vundament on katki, siis ei saa mitte miski toimida korralikult. Just sellest, millist energiat me alateadlikult välja kiirgame, just sellest sõltub kogu meie elu. 

Tervendusseanss kestab 4-5 tundi ja energiapanus on  80.- eur. 

 

TERVENDUSSEANSSIDE  TAGASISIDE

Evi (2023)

Tänan sind Jane, suure tänutundega vastuvõtu eest ja lubamist olla kõrgetes sagedustes, koos sinuga. Aitäh Sulle vägev hing, Sa oled imeline.

Tarvi (2023)

Mulle väga sobis kogu seansi ülesehitus ning koostöö. Minuga on nüüd kõik väga hästi, tunnen, et olen kohal, usaldan ennast, saan kõik palju lihtsamini välja öelda ja magan väga hästi. Suur tänu kõige eest!

 Riina  (2022 )

Jane on leidnud täpselt enda tervendusmeetodi, millega inimesi kõige paremini aidata. Tema peen taju ja suutlikkus seanssi juhtida ning kogu aeg kaasas olla inimese protsessiga, on imetlusväärne. Ta tajub ära kõik energiad, mis vabanevad. Tekib tunne, et  neid seansse teeb Jane kaudu hoopis miski Suur Heatahtlik Armastav energia.

Stella (2021)

Esmalt olin ma meeldivalt üllatunud, Jane, Sinu süstemaatilisest lähenemisest tervenduse läbiviimisel. Konkreetne tegevuskava lõi mulle tugeva turvatunde ja raamistiku, mille sees kehtisid reeglid, et asi toimib. Sa andsid mõista, et see tervendus toimib alati. Lihtsalt teed kokkulepitud teekonnal kõik kaasa ja uskudagi pole vaja, sest see töötab ikkagi. Tänu seesugusele ühtsele kontseptsioonile, kindlale alusmustrile, korduvatele reeglitele, konkreetsusele ning täpselt sõnastatud eesmärkidele ongi tulemus jäädav. Nüüd olen sellest aru saanud. Üks oluline kingitus, mille olen tervendustelt alati kaasa saanud, on Sinu toetav usk.

Kallis Jane! Oled parim ja olulisim Õpetaja minu elus! Ma tänan Sind südamest kõigi õpetussõnade, pingutust nõudvate hetkede, juhatuste, suure pühendumuse, tähelepanu, hoolivuse, siiruse, abivalmiduse, lahkuse ja toetuse eest! See kõik on olnud erakordne ja ma olen nii tänulik, et olen sellest kõigest osa saanud!

Anneli  (2021)

Seda, mis minuga  tervendusseansi ajal ja sellele järgneval perioodil toimuma hakkas, ei osanud ma endale mingil moel ette kujutada. Janel on “võti” – võimeid, mis aitavad sul ennast “lahti keerata” ja luua ühenduse iseendaga. Avaneb maailm, mille olemasolu ei ole võimalik endale ette kujutada enne kui sa pole seda ise kogenud. Minu teadlik teadvuse laienemine on mind tänaseks viinud täieliku rahulolu seisundisse, olen vaba ja tunnen ennast oma väes. Olen sulle südamest tänulik.

Ene  (2020)

Tänan sind südamest selle kohtumise ja tervendusseansi eest!! See oli väga vajalik ja ma hindan seda väga! Ma tunnen et energia voolab takistamatult ja ma olen kindlasti jōudnud kōrgemale sagedusele. Iga päev kogen uusi emotsioone ja meeldivaid olukordi. Kôik on senini toimunud väga sujuvalt ja nauditavalt. Tänutundes Ene.

Arnis  (2020)

Olete kanaldusteabe tasuta edastamisega suure panuse teinud inimkonna ühisteadvuse valgustamisel ja ühtlasi ka planeedi võnkesageduse tõstmisel. Ootan põnevusega järgnevaid kanaldusi Kõrgemalt Puhtamalt Armastuse Olemilt. Usun siiralt oma südamest, et Puhas Kirgas Valgus annab teile energiat selle tänuväärse töö tegemisel.

Stella  (2020)

Ma lihtsalt soovin Sind veelkord tänada tänase tervendamise eest! See on nii eriline, et oled nii pühendunud tervendaja, sest täna läks nii palju aega seansile. Aga mul on väga hea meel, et mind raskustest välja aitad. Tunnen end hoitud ja toetatuna. Suur tänu Sulle!

Annika (2019)

Mul on väga hea meel, et minu tee sinuni tõi. Et ma sain kogeda asju, mida ei oleks kunagi kogenud. See tänulikkuse ja armastuse tunne on minu sees kinnistunud ja kasvab iga päevaga, sest iga päev ma tunnen ennast järjest paremini. Aitäh Sulle kallis Jane!

Maiu (2019)

Laupäevane kogemus oli imeline, minu kaelas ei ole enam sellist pinget, mida olen tundnud pikki aastaid. See on uskumatu, mis kõik on võimalik. Sügav kummardus ja tänu sulle!

Malle (2018)

Aitäh sulle, armas Jane! Kõige eest! Sain selgust ja see tõi minusse suure rahu. Justkui mingi ring oleks täis saanud ja võin nüüd iseendana edasi minna. Ole sa õnnistatud! Aitäh, et oled olemas ja toetad.

Anne (2018)

Ma leidsin ennast üle pika aja taas positiivselt mõtlevalt. Ma väga hindan Sinu põhjalikkust, pühendumist ja sõbralikkust.

Liina (2018)

Suur aitäh! Tunnen end väga hästi. Töö, mida sa teed on imeline! Ma olen väga tänulik, et elu mind sinuga kokku viis.

Katri (2018)

Tahtsin lihtsalt öelda, suur tänu ja muutused on nüüd nädalaga tulnud ning sisemise rahu ja kindluse tunnet on rohkem kui varem. Ja veel näib, et uus tasakaal teeb suhetes ka korrektuure.

Victoria (2017)

Suur tänu kodulehe eest. Lugesin seda just  ükspäev ja mul oli seda nii vaja.

Triin (2017)

Poleks osanud aimata, et midagi sellist kogen ning ma ei saaks olla Sulle rohkem tänulik. Oled Imeline Hing

Annika (2017)

Aitäh, et selle kõigega tegelete. Olen juba palju aastaid lugenud Krayoni tekste. Tunnen selles suurt tõde ja äratundmist. Tänutundega Annika

  Astrid (2016)

Mul jäid meie kohtumisest väga meeldivad muljed. Suur tänu sinu teraapia ja suurepärase töö eest ja väga meeldiva isikliku kontakti eest.

 Külliki (2015)

Tänan sind sinu ande ja armastuse jagamise eest. Kohtumiseni.

 

 

 

.