Nii nagu ookean, liigub ka elu lainete, tõusude ja mõõnadega.
Koge elu erinevaid rütme ja lase veel ära uhtuda kõik kahtlused.
Nagu ookean, on ka elu võimalusterikas ja ilus!

Tervendusseanss  kestab 3-4 tundi.   Seansi  hind  on   60 €    

 

TERVENDUSSEANSS  HAAVATUD SISEMISE  LAPSE  TERVENDAMISEKS  LÄBI  KOLME  PÕLVKONNA JA AKASHA KROONIKATE

Kuna alates 2012.a. lõpust on Maa võnkesagedus tõusnud astmeliselt suurte hüpetega, siis ka inimese bioloogia ja teadvus peavad häälestuma vastavusse uute energiatega. Me elame käesoleval ajal üleminekus kehalt hingele. pelgalt kehaline ei rahulda meid enam, aga hingeline pole veel täielikult avanenud. Selleks, et meil oleks võimalik uutes, kõrgesageduslikes energiates toime tulla, on vaja oma keha sisemistest energiatest vabastada negatiivsed energiad.

Kõik meie praeguse elu probleemid on alguse saanud meie eelmistest kehastustest, meie esivanematest ja meie haavatud sisemisest lapsest. Meie keha mäletab rohkem, kui me ette kujutada suudame. Meie keha mäletab ka oma eelkäijate muret ja valu ning meie keha kannab endas ka meie vanemate ja vanavanemate lugusid.

Kui ma olen inimese ära kuulanud ja temaga tuttavaks saanud, tema probleemidest aru saanud ning mõistnud, millised tema osad on haavatud, siis esimesena tervendusseansi alguses inimene, minu juhendusel, küsib oma ema ja isa käest endale maagilised võtmed. Igal emal ja isal on oma lapse jaoks üks eriline, maagiline võti. Mõnikord on seda võtit saada endale väga kerge, mõnikord on see raskem. Need võtmed abistavad inimest tervendusprotsessi kulgemisel ja tema edaspidises elus.

Tervenemise katalüsaatoriks on sisemine laps. Kasutatav tervendusmeetod peatab negatiivsete energiate voolamise sisemisse lapsesse, esivanematelt pärinevate probleemide lahendamisega. Välismaailmas olev probleem seostatakse tundega inimese sees. Tunde taga on alati haavatud sisemine laps ning tunne aitab temaga ühendust saada. Sisemine laps on perekonstellatsiooni peegeldus, oma vanemate peegeldus. Ainult siis, kui sinu sisemine laps on hoitud, rõõmus, terve ja tunneb ennast armastatuna, saad ka sina täiskasvanuna kogeda peamise seisundina rõõmu, rahu ja armastuses olekut. Tervendamine viib inimese elusündmuste juurde, mis on talletunud sügavale tema südamepõhja ning on põhjustanud negatiivsust või valu.

Seejärel tervendame ja vabastame inimese sisemistest energiatest kogu kurbuse, viha, hirmu ja haavatud mehelikkuse energiad. Kõik need energiad on põhjustanud haavu, mida antakse põlvest põlve edasi niikaua, kuni neid pole tervendatud. Kui sisemised meesenergiad on tervendatud, siis terveneb automaatselt ka sisemine ema ehk naiselik aspekt.

Me oleme läbi oma hinge ja emotsionaalkeha kaudu seotud oma eelnevate kehastustega. Emotsionaalkeha kannab meie eelmiste elude mustreid, milles on ka negatiivsed energiad ning need on salvstunud meie Akasha kroonikatesse. Tervendusseansil, kõige viimase osana, inimene tervendab ja vabastab kõik negatiivsed tunded ja emotsioonipaketid oma Akasha kroonikatest, oma meister-tervendaja abiga.

Energeetiline tervendamine aitab leida emotsionaalseid, energeetilisi, hingelisi algpõhjuseid, algemotsioone, mis on põhjustanud inimese elus probleeme ja haiguseid. Tervenemine toimub inimese alateadvuses, geeni- ja rakutasandil, eelmistest eludest ja oma vanematelt ja vanavanematelt päritud mõtteprogrammide vabastamisega.

Kõik meie probleemid põhinevad armastuse puudumisel. 

TAGASISIDE

Annika (2019)

Mul on väga hea meel, et minu tee sinuni tõi. Et ma sain kogeda asju, mida ei oleks kunagi kogenud. See tänulikkuse ja armastuse tunne on minu sees kinnistunud ja kasvab iga päevaga, sest iga päev ma tunnen ennast järjest paremini. Aitäh Sulle kallis Jane!

Maiu (2019)

Laupäevane kogemus oli imeline, minu kaelas ei ole enam sellist pinget, mida olen tundnud pikki aastaid. See on uskumatu, mis kõik on võimalik. Sügav kummardus ja tänu sulle!

Malle (2018)

Aitäh sulle, armas Jane! Kõige eest! Sain selgust ja see tõi minusse suure rahu. Justkui mingi ring oleks täis saanud ja võin nüüd iseendana edasi minna. Ole sa õnnistatud! Aitäh, et oled olemas ja toetad.

Stella (2018)

Ma leidsin ennast üle pika aja taas positiivselt mõtlevalt. Ma väga hindan Sinu põhjalikkust, pühendumist ja sõbralikkust.

Liina (2018)

Suur aitäh! Tunnen end väga hästi. Töö, mida sa teed on imeline! Ma olen väga tänulik, et elu mind sinuga kokku viis.

Katri (2018)

Tahtsin lihtsalt öelda, suur tänu ja muutused on nüüd nädalaga tulnud ning sisemise rahu ja kindluse tunnet on rohkem kui varem. Ja veel näib, et uus tasakaal teeb suhetes ka korrektuure.

Victoria (2017)

Suur tänu kodulehe eest. Lugesin seda just  ükspäev ja mul oli seda nii vaja.

Triin (2017)

Poleks osanud aimata, et midagi sellist kogen ning ma ei saaks olla Sulle rohkem tänulik. Oled Imeline Hing

Anne (2017)

Aitäh, et selle kõigega tegelete. Olen juba palju aastaid lugenud Krayoni tekste. Tunnen selles suurt tõde ja äratundmist. Tänutundega Anne.

 Riina  (2016)

Jane on leidnud täpselt enda tervendusmeetodi, millega inimesi kõige paremini aidata. Tema peen taju ja suutlikkus seanssi juhtida ning kogu aeg kaasas olla inimese protsessiga, on imetlusväärne. Ta tajub ära kõik energiad, mis vabanevad. Tekib tunne, et  neid seansse teeb Jane kaudu hoopis miski Suur Heatahtlik Armastav energia.

 Astrid  (2015)

Mul jäid meie kohtumisest väga meeldivad muljed. Suur tänu sinu teraapia ja suurepärase töö eest ja väga meeldiva isikliku kontakti eest.

 Külliki (2014)

Tänan sind sinu ande ja armastuse jagamise eest. Kohtumiseni.

 

 

 

.