SISSEPÄÄS AKASHA KROONIKASSE

Kas Akasha kroonikasse pääsemine on meile sündides kaasa antud anne?

Jah, igaüks pääseb Akasha kroonikasse ja te teete seda kogu aeg. Kui hakkate mõtlema Akasha kroonika idee ja suuruse peale, siis paneb hinge kohta käiva info ulatus teid uskuma, et kroonikasse pääsemine on midagi erakorralist. Tegelikult pääsete kroonikasse väga tavalisel moel.

Kõik inimesed on alateadlikul tasandil kroonikaga ühenduses kogu aeg ning võtavad sealt infot pidevalt. Sellisel moel te juhite ennast täpselt sinna, kus te konkreetsel hetkel olema peate. Alateadlik meel toimib kui raadiovastuvõtja, mis võtab kroonikast informatsiooni ning kombineerib selle teadliku meele valikutega. Jooksvalt paneb ta kaks asja kokku nii, et olete igal hetkel täpselt seal, kus te olema peate. Seetõttu võite vahel tunda arusaamatut vajadust midagi teha või kuskile minna, tunnete tugevat sisemist sundi. Võid maanteel vahetada sõidurada ja võtta rea, mis liigub nii aeglaselt, et takistab Sul tavapäraselt koju jõuda ja kindlustab, et oleksid seal, kus Sa olema pead just siis, kui õige aeg on käes.

Miljon igapäevast otsust, mille tegemist juhib alateadlik meel, on tehtud Akasha kroonika info põhjal. See käib iga inimese kohta. Kroonikaid pidevalt kasutamata pole inimene olla võimalik, te lihtsalt lakkate olemast. Akasha kroonika on kui arvuti tugisüsteem, mille toel tarkvara töötab. Inimelu säilitamiseks on see ühendus ülitähtis.

Kroonikasse sisenete üsna sageli ka teadlikult. Tüüpiliselt jõuavad teemad teadlikku meelde siis, kui nad kerkivad alateadvusest pinnale piisavalt õigel hetkel või piisava tähenduslikkusega. Selle paremaks mõistmiseks kujuta ette, et Su alateadlik meel on kui ookean ja Sinu teadlik, mõtteid tekitav meel, purjetab seal jahiga. Teadlik meel peesitab päikese käes ja ühel hetkel püüab tema tähelepanu mingi asi ookeanis – hai uim,  vaala saba, loksuvad lained, peegeldused vee pinnalt või midagi muud. Samal moel tõmbab endale teie tähelepanu ka alateadvuses olev informatsioon kui ta on teadliku meele jaoks piisavalt huvitav või piisavalt pealtükkiv. Sellistel hetkedel Sa tunned ja tead, et pead midagi tegema, ka siis, kui Sa ei oska täpselt põhjendada, miks Sa seda tegema pead.

See on põhjus, miks Sa kiirteel rada vahetades endale pikalt mõtlemata ütled „Ma ei tea miks, aga mul on tunne, et ma pean rada vahetama.“ Nii kogeb Sinu teadlik meel Akasha kroonikaga pidevas ühenduses oleva alateadvuse tegevust. Te kutsute seda kõhutundeks, aga see ongi intuitsioon.

Tuleme tagasi metafoori juurde jahiga ookeanil purjetajast. Te märkaksite alateadvuse toimimist Akasha kroonikaga rohkem, kui pööraksite enam tähelepanu ookeani vete voogudele. Metafoor sisaldab mitut intuitsiooni suurendamise tehnikat. Need on tähelepanu suunavad tehnikad, mis panevad paremini märkama ja selgemalt, teravamalt vaatlema teadlikkuse pinnal all toimuvat. Need on mediteerimine, tähelepanu harjutused ja mitmed teised harjutused, näiteks elav unistamine, milles saavutate ühenduse alateadvusega ja seeläbi ka ühenduse kroonikaga. See toimub kogu aeg. See ei ole anne vaid see on teie sünniõigus, ilma milleta te ei saa kuidagi toimida. Osadel inimestel on anne, mille abil nad sisenevad Akasha kroonikasse vähema pingutusega ning kergemini ja teadlikumalt. Sellise sissepääsuni viivaid andeid on terve komplekt ja enamus neist on seotud teadlikkusega. Alateadvusest teadlik olemise võimet saab arendada olles valmis rohkem pinna alla vaatama.

Selle ande arendamine nõuab enese ületamist. Kõigil inimestel on teadliku ja alateadliku meele vahel barjäär, mis kaitseb teid alateadvuse informatsiooniga üle ujutamise eest. Barjäär aitab keskenduda hetkel toimuvale ning toetab igapäevast funktsioneerimist. Tulenevalt sellest, mida te alateadvusest saama peate, barjäär vahel eemaldatakse ja vahel on see õhem. Barjääri saab muuta ka tihedamaks, et ei peaks oma alateadvusega nii tihedas kontaktis olema. Muu hulgas muudavad barjääri tihedamaks endas kahtlemine, üle analüüsimine, enesevihkamine. Barjääri õhendavad ja alateadvusega suuremat kontakti aitavad saavutada sisemine valmisolek, hinnangutest loobumine ja armastus.

Tean, et teoreetiliselt pääseb Akasha kroonikale ligi igaüks, aga kas mõnede inimeste sisenemist saab usalda rohkem kui teiste inimeste sisenemist?

Akasha kroonikasse sisenemist võib võrrelda skaalaga. Skaala üks ots on passiivne tasand, kus kõik inimesed on kroonikaga ühenduses alateadlikult, mitte väga palju pingutades, seda endale isegi mitte teadvustades. Skaala teine ots on aktiivne tasand, kus inimene loobub oma individuaalsest mõtlemisest ja individuaalsest isiksusest ning häälestab ennast täielikult kroonikale, et olla kanaliks ja lubada kroonika informatsioonil enda kaudu väljuda. Inimesed, kes üritavad kroonikasse sisse pääseda liiguvad seal skaalal aktiivse sisenemise suunas ja põrkavad oma teekonnal kokku erinevate takistustega, mis on teie meeles. Valdavalt loob teis takistusi eneses kahtlemine, mille struktuur on igal inimesel unikaalne ja see tavaliselt väljendub häälena teie peades. Kui võtad seda olendit enda sees peas elutseva väikese kollina, siis võid proovida ette kujutada, mida ta  ütleb ja nii hakata tema väiteid oma mõtetest eristama. Ühtedele väidab enesekahtluse kollike „Sa pole  kunagi piisavalt hea.“ Teistelt küsib kollike „Arvad sa tõesti, et sul on selle jaoks piisavalt nutikust?“ Kollikesed väidavad teile tuhandeid erinevaid asju. Protsess, kuidas Sina isikliku kollikesega maadled ja temasse uskumise lõpetad, sõltub Sinust ja Su tervenemise protsessist. See on Sinu teekond terviklikkuse suunas ja teekond võime suunas, et pääseksid täielikumalt ja teadlikumalt oma Akasha kroonika juurde.

Oma kroonikale juurdepääs on kõikide inimeste tõeline sünnipärane õigus. Osade puhul, nagu praegu Jen seda teeb, on kroonikale ligipääs, selle kanaldamine kutsumus ja eesmärk. Enamus kroonikasse täieliku sisenemise kutsumust ei tunne, kuid elu üldine kvaliteet kasvab suurelt, kui külastate kroonikat igapäevaselt aina rohkem ja rohkem, sest see on sama, mis ühenduse loomine oma jumalikkusega. Oma hingega igapäevase elu kaudu ühenduses olemine on väga kasulik ettevõtmine.

Hiljuti kogesin juhendatud meditatsioon, kus sisenesin Akasha kroonikasse ja sain imelise kogemuse. Hiljem olen mediteerimist veel proovinud, kuid pole siseneda enam suutnud ega saanud ühtegi vastust. Mida teha, et oleksin kroonikat külastades ja oma hoidjatega rääkides edukas?

Vastus sellele küsimusele on iga indiviidi puhul ainulaadne ja et see huvitab paljusid, siis räägime sellest lähemalt. Esimesena arvestage, et iga vastus sõltub konkreetsest indiviidist. Esiteks sõltub see sellest, millise enesekahtluse versiooniga inimene parajasti töötab ning teiseks sõltub see, tema individuaalse psüühhe komponentidest, mis tal ennast usaldada ei lase.

Üldiselt on Akasha kroonikasse sisenemise mediteerimispraktikad ja juhendatud visualiseerimised lihtsad enese ületamise harjutused. Sisemisel tasandil oled Sa Akasha raamatukogus kogu aeg ja nende harjutustega tood Sa sinna ka oma teadliku meele. Meditatsioonis jõuab Sinu teadlik meel sinna, kus Sinu hing elab kogu aeg ja see ongi põhjus, miks Sul seal nii hea on olla. Meditatsioonis lähed Sa iseenda juurde koju ja loomulikult tunned Sa ennast seal hästi. Sa oled iseendaga koos oma kodus, armastad ennast täielikult ja kõik on selge ja loomulik. Kui proovid oma meeles sinna uuesti tagasi minna, siis mõnikord see õnnestub ja mõnikord mitte. Edu sõltub paljudest asjadest, alates sellest, kuidas Sa ennast sellel päeval tunned kuni krooniliste mustrite ja tervendamist vajavate uskumuste süsteemideni välja, samuti oma psüühhe ületamise protsessist.

Erinevad tehnikad töötavad inimestega erinevalt ja iga tehnika jaoks on oma aeg. Ole valmis proovima mitmeid ning ära takerdu ega jää kinni ühte tehnikasse või uskumusse, et midagi on Sinu jaoks ainus ja õige. Teadke, et nii nagu jooga ja muud sarnased praktikad, nõuavad praktiseerimist kõik tehnikad. Mõni päev on edukam kui teine, aga regulaarne praktiseerimine kord nädalas või  kord päevas, on väärtuslik. Nii sillutad Sa teed õnnestumisele, isegi kui Sa iga kord selles hästi ei õnnestu. Sa nagu kõnniksid iga päev pehmel teel ja iga kord kõndides vajutad Sa vao sügavamaks. Isegi kui väga hästi ei lähe, siis oled Sa teerada süvendanud ning järgmine kord leiad Sa raja juba kergemini ja Sul on kergem seal kõndida. Selline on praktika.

Tavaline viga on, et hakatakse lootma välgutabamuslikule kogemusele, mis kehtestab ja avab uksed igaveseks. Inimtegevuses ei juhtu sellist asja kunagi. Välgutabamuse kogemusi tuleb aeg-ajalt ette, kuid see ei ole iial põhiteeraja kese. Peamist rada ei ava välgulöök iialgi, sest sellega kõrvaldaksite ennast elu protsessist. Elamisega käivad kaasas tõusud ja mõõnad ning hea ja halb kõigis oma variatsioonides. Alati edukas õpiprotsess on ebainimlik.

Parimad omadused, mida valitud ja läbi proovitud tehnikate kaudu, kroonikatele juurdepääsu täiustamiseks harrastada on kannatlikkus ja suur enesearmastus. Kõige rohkem abistab teid Akasha kroonika tuumik põhimõte, mis on teadmine, et kroonika võngub armastuse energias. Ühegi teise tundega Sa kroonikale ligi ei pääse. Kui oled armunud ja tunned armastust, oled Sa täielikult kroonikas. Sinu teadlik meel infot näha ei pruugi, aga armastust tundes võngud Sa Akasha energias.

Lõpetuseks. Kui võtad aega ja mediteerid kroonikasse sisenemiseks ning ainus asi, mis juhtub, on iseenda suhtes suurema armastuse ja õrnuse tundmine, siis võid selle päevapraktika lugeda õnnestunuks. Kokkuvõtlikult öeldes on kroonika informatsioon oluliselt vähema tähendusega kui armastus, mida ta genereerib ja viisidega, kuidas kogetud armastuse tunnet endale ja teistele kohaldada. Võta oma peamiseks eesmärgiks armastamise tegevus ja armastuse kogemine ning aja jooksul saad Sa paratamatult kroonikale täielikuma, sügavama ja püsivama ligipääsu. Sul on sünnijärgne õigus olla armastatud ja pääseda ligi oma hinge jumalikule informatsioonile.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu. See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.  See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga