SUHETE LEPINGUD

Kuidas saada teada, kas meil on leping kellegi või millegagi: mõne inimese, töö või organisatsiooniga? Ka on võimalik teadlikult mõista, milles leping seisneb?

Võtke, et teil on lepingud kõigi nendega, kes ja mis teie elus on. Enamasti on see nii lihtne. Sinu hing ei tegutse plaanita. Hing on väga kavatsuslik selle suhtes, mis Sinu ellu tuleb ja millega Sa ennast seod. Seega, kui vastastikune toime on lühiajaline ja suhteliselt väike (nagu kellestki tänaval möödumine) või kui see on kompleksne ja pikaajaline (nagu lapsevanemaks või lapseks olemine), siis on leping alati. Sinu hinge tee ei ristu ega ole seotud mitte kunagi mitte millegagi enne, kui ta on selle asja hingega sõlminud lepingu. Seda on vaja, et teid mõlemaid selles suhtes kaitsta ja suunata. Kui Sinu elus on midagi – organisatsioon, inimene, ese või koht – võid Sa alati eeldada, et teie suhte jaoks on olemas leping.

Kuna inimesed sõlmivad väga palju erinevaid lepinguid, siis on kirjeldus lihtsustatud. Palun saage aru, et inimlikud lepingud on meie poolt praegu kirjeldatust väga palju keerulisemad. Hingelepingud võib jagada kolme kategooriasse. Teise hingega sõlmitakse leping selleks, et õppida, aidata või vabaks lasta. Võite arvestada, et need on kolm peamist liini, mis erinevaid lepinguid suunavad. Kellegagi kohtudes kas üks teist või te mõlemad õpite midagi selles suhtes. Või aitad kohtudes Sina teda, tema aitab Sind või aitate teineteist mõlemad. Lõpuks võid seista silmitsi millegagi nii, et saad peamise lepingu lõpule viia ja teema vabaks lasta. Tüüpiliselt on kolmanda tüübi lepingud karmalepingud. Kui oled jõudnud paljudes eludes finaali, siis oled valmis nad sisse pakkima ja tegema sulgemise, mis teid mõlemaid vabaks laseb. Tihti, eriti pikaajalistes või keerulisemates suhetes võib teil olla leping, milles sisaldub kaks või isegi kõik kolm dünaamikat.

Mõeldes, mis leping Sul kellegi/millegagi olla võib, aitab aru saada, kui mõelda, millisele neist kolmest keskenduda. Kõigepealt analüüsi, mis teie vahel on seni toimunud ja vaata, kas tegevused vihjavad, millisesse kategooriasse leping võiks sobida. Järgmiseks, et selgeks saada, milline kategooria Sind võiks juhtida, analüüsi tundeid, mida Sa nendes olukordades tunned. Kas Sa õpid midagi? Kas Sina aitad neid või aitavad nemad Sind? Ja lõpuks, kas tunned, et Sinu jaoks ei ole see asi enam õige? Kas tunned, et on aeg lasta sel minna? Kui ühe neist kolmest suudad tuvastada, siis annab see Sulle piirjooned teievahelise lepingu mõistmiseks ja varustab Sind teadmisega, mis suunas selles suhtes edasi minna.

Siin on üks harjutus, kuidas oma hingelepingu kohta rohkem välja uurida. Pane kirja suhte lugu. See võib olla keeruline või lihtne, aga temas peab olema: kuidas me kohtusime; midagi, mida me oleme koos teinud; midagi, mis juhtus sellega seoses, mida me tegime ja kuidas me sellele tagajärjele reageerisime. Pane kirja loo põhilised asjaolud, mis Sul selle inimese, organisatsiooni või sündmusega aset on leidnud. Siis pane see lugu mõneks päevaks kõrvale. Hiljem loe seda lugu ja hakka seda lahti seletama nii, nagu see oleks mõni kirjandusteos, nagu luuletus. Võid sellesse suhtuda ka nagu unenäo lahtiseletamisesse. Pane tähele loos sisalduvaid tegu- ja nimisõnu ning mõtle, mida sümboliseerivad nimisõnad. Tegusõnad räägivad, kus on jõud või mis suunas Sa oma jõuga liigud. Nii saad rohkem informatsiooni hingelepingu kohta, mis Sind selles suhtes suunab. Kui oled selle tuvastanud, saad hakata arendama strateegiat või plaani, kuidas edaspidi sooviksid kaasa haaratud olla.

Harva teeb hing lepingu organisatsiooni või inimesega, kes peaks Sinu jaoks olema mõistatus. Hing sõlmib lepingu Sinu eest samamoodi kui inimene ning Sinul inimesena on võimalus avastada, mida Sul suhtes vaja on ja mis Sind kõige paremini teenib. Tüüpiliselt, kui te selles osas segadusse satute, siis on tee peal olevateks takistuseks mineviku lahendamata emotsioonid või eelistused selles osas, mis teie arvates peaks juhtuma hakkama. Hing leiab alati võimaluse, et korrastada lepingud viisil, mis teenib Sinu kõrgemat hüve. Kui töötad läbi oma emotsioonid ja eelistused ning püüad võtta olukorda sellisena nagu ta on, siis isegi kui Sa pead selle nimel pingutama, lahenevad lepingud tavaliselt sujuvalt.

Kas inimene või organisatsioon lahkub lepingu lõppedes meie elust täielikult?
Või toimub lepingu lõppedes mingi uus muutus?

Sõltub, milline leping teil on. Kui teil oli karma vabastamise leping, siis võivad suhte lõpetamisel Sinu ja selle inimese või organisatsiooni hinged teineteisest täielikult eemalduda. Rohkem te ei suhtle ja tulevastes eludes te ei kohtu. Te saate õpitud õppetükiga täies rahus lahku minna.

Siiski, enamik suhteid ei põhine karma vabastamise lepingutel. Enamik suhteid on hetked Sinu ja teise hinge käimasolevas saagas. See tähendab, et enamuse ajast – isegi kui Sa selle, mida Sa selles elus teed, lõpetad või oled selle elu õppetüki ära õppinud ja teil pole selles elus enam vaja ristuda – siis tõenäoliselt kohtute te uuesti mõnes tulevases elus, et olla jätkuvalt kasulik või kogeda õppetükki uuest vaatenurgast. Õnneks ei pea seda, mida tulevastes eludes teha, välja mõtlema Sina. Seda otsustab Sinu hing, kes teab Sinu teadlikust meelest väga palju rohkem, mida Sa lõppkokkuvõttes soovid ja vajad.

Kuigi enamik inimlikul tasandil lõppevaid lepinguid hinge tasandil ei lõpe, siis kui soovite omavahelise ühenduse selleks eluks seisma panna, on võimalik katkestada ühendus, mis teie kehal ja energial teise hingega on olnud. Meditatsioonis, palves või hüpnoosis saate minna hingemaailma ja lõigata läbi energeetilise valgusnööri, mis teid teise olemusega ühendab. Sellega vabastate oma inimliku energia hinge tasandil sõlmitud kokkuleppest. Teie hing otsustab, millal ta loob uue ühenduse tuleviku eludes või uutes oludes. Teie otsustate teadlikult, millesse te oma inimlikku energiat selles elus investeerite ning otsuse, mida selle organisatsiooniga hiljem peale hakkate, jätate oma hingele.

Kokkuvõtteks pole teil inimlikul tasandil vaja teha oma lepingute kohta teadlikke otsuseid. Oma lepinguid pole teil vaja läbi rääkida. Teie hing on kõige geniaalsem, hästi ühendatud vahendaja ja agent, kes töötab teie nimel. Hing koostab alati lepingud, mis teid kõige paremini teenivad. Ta kindlustab alati, et lepingutesse saavad asjad, mida teil on vaja jõudsaks kasvamiseks. Teel olles vaatab hing lepingud pidevalt üle ja kui vaja, kirjutab neid ringi. Hingetasandi lepingute üle pole teil vaja otsustada. Kõik, mis teil on vaja teha, on märgata tõde selles osas, mis tundub juhtuvat ning anda endast parim, et teha hästi seda, mida tunnete, et olete kutsutud tegema. Kui tunnete, et teid on kutsutud aitama, siis andke endast parim aitamises. Kui tunnete, et teid on kutsutud õppima, maadlete mingi mõistatusega, siis andke endast parim, et õppida kõik, mis võimalik ja näha olukorda sellisena, nagu ta on. Kui tunnete, et peaksite minna laskma, siis andke endast parim selles. Kui olete enda ja teid ümbritsevate suhtes aus, siis rulluvad teie lepingud lahti kergelt.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga