ROMANTILISED SUHTED JA HINGESUGULASED

Kas tugev seksuaalne tõmme on mõnikord näiline? Kuidas aru saada, kas teine on romantilise suhte jaoks „õige“ või mitte? Kuidas aru saada, kas teine minuga energeetiliselt ja vaimselt sobib või mitte?

Vastus küsimusele peitub vaatenurga nihutamises ja tähelepanu endale suunamises. Seni, kuni Sa otsid infot teise kohta ja püüad tema kohta kõike välja uurida, Sinu segadus püsib. Küsimuste asemel on ta minu jaoks õige?, sobib ta minuga?, on ta siiras? esita endale teine küsimus ning nuputamise asemel milline inimene ta on, võta fookusesse ennast. Küsi endalt: mida ma temalt ootan? Millesse ma temas kiindunud olen? Mida ma temas otsin? On see midagi, mida minus endas ei ole? Mis asi temas annab mulle märku tervendada midagi oma psüühes?

Ebasobivaid suhteid, mis põhinevad sellel, mida enda sees veel ei teadvustata, mõisteta ega osata tervendada, loob enamus inimesi. See probleem eksisteerib ühel või teisel moel pea kõigil ja selle kogemine pole vale. Tihti tajutakse külgetõmbena magnetilist tõmmet selle poole, mis enda sees on katki või olematu. Seni, kuni see magnet toimib, tõmbab Sind inimeste poole, kes Sulle päris hästi ei sobi. Nad ei sobi Sinu hinge täieliku olemusega, kuid Sinu sees oleva augu või tühimiku täitmiseks sobivad nad hästi.

Ajal kui endas selgusele jõuad, lõpeta liigne teise üle arutlemine, küsimuste tõstatamine ja tema peale mõtlemine. Ära mõtle, milline ta on või milliseks ta kujuneb. Selle asemel võta fookusesse ennast ja mõtle, mida Sa endas tervendama peaksid. Nende küsimustega tegelema hakates alustad Sa tõsist tervendamise teekonda, sest teisesse kiindumise ja põgenemise asemel hakkad Sa tegelema tõeliselt valusate paikadega endas sees. See raske tee on ainus, mis juhib Sind sisemise terviklikkuse ja enese väestamiseni ning võimeni kiinduda inimestesse, kes Sulle energeetiliselt hästi sobivad. Seega, ainus võimalus on teha kannapööre ja alustada endas omaduste läbi töötlemist, mis Sind sellistesse inimestesse liigselt kiinduma panevad.

Mida „hingesugulane“ päriselt tähendab? Kas on võimalik olla armastavas, pikaajalises, romantilises suhtes kellegagi, kes ei ole hingesugulane?

Hingesugulase termini tähendus on väga lai ja seda kasutatakse väga erinevas kontekstis. Võib öelda, et paljud neist rakendustest on tõesed. Siin maailmas see nii toimib ja kui aina enam inimesi astub duaalsusest välja, siis hakkate märkama, et samaaegselt eksisteerib palju erinevaid tõdesid. See tähendab, et paljud ilmingud, mis esialgu tunduvad vastakad, võivad kõik olla tõesed. Osade jaoks on tõde see, et tal on üks ja ainus hingesugulane, kellega ta siin maailmas kokku peab saama ja kellega tema ühendus on teistest ühendustest tugevam. Kuid palju enamate jaoks seisneb tõde mitmete hingesugulaste olemasolus. Nimetatud suhete ja ühenduste lepingud on üksteised väga erinevad. Kokkuvõtlikult eksisteerib maailmas palju tõdesid ning selles paljususes on üleskutse kõigile oma tõe välja selgitamiseks ja teadvustamiseks, et tema tõde ei lange kokku paljude teiste inimeste tõdedega.

Hingesugulane on planeedil Maa elav teine inimene, kellel on Sinuga sügav hinge tasandi ühendus. Selline on termini kõige laiem tähendus ja kõige täpsem definitsioon. Hingesugulaste hinged on omavahel sügavalt armunud ja sügavalt ühendatud. Neil on pikk ühine ajalugu ning tulevikuks on neil teineteise jaoks suur potentsiaal ja palju võimalusi. Selles elus olete kokku leppinud kokku saada inimestena. Hingesugulase termin, milles on ruumi nii nendele, kellel on üks ja ainus hingesugulane kui neile, kellel neid on mitu, on kogu inimkonda puudutav Akasha kroonika lihtne definitsioon.

Selle definitsiooni põhjal on hingesugulastel omavahel ette nähtud tähenduslik suhe, mis ei pruugi olla pikaajaline ja võib teie mõistes olla nii sõprussuhe kui romantiline suhe. Valgustumisest läbi liikudes väheneb sõprussuhte ja romantilise suhte erinevuse selgepiirilisus. Romantilise suhte ja teiste armusuhete erinevus on seisnenud romantilise armastuse tugevamas vibratsioonis, mille tähendus oli teie jaoks suurem. Valgustumisest läbi liikudes peaks juhtuma või juhtub see, et armastus muutub nii suureks, et hakkate kogema suurt üleloomulikuna tunduvat armastuse tunnet igas võimalikus olukorras. Isegi siis, kui olete valinud endale ühe romantilise või seksi partneri, siis avastate, kuidas tunnete sügavat resonantsi ka paljude teiste inimeste suhtes. See juhib teid tihti hingesugulaseni ja paneb temaga ühendust looma.

Jah, väga võimalik on olla armastavas pikaajalises romantilises suhtes kellegagi, kes ei ole hingesugulane või üks neist. Hingesugulussuhte loomine sedasi alguse saabki. Enamus, kellel siin hingesugulasi on, on oma suhet üles ehitanud eelmiste elude ühenduste kaudu või teinud seda kõrgemates dimensioonides, kõrgemas reaalsuses. See on üles ehitatud nende enda poolt, sest hingesugulussuhet ette määrata või seda väljapoolt luua ei saa. Hingesugulussuhtele pannakse alus ühes või teises dimensioonis, ühel või teisel ajal, kui luuakse üheskoos sügav ühendus. Kuigi sügav armastuseühendus on tavapärasem kellegagi, kes on juba hingesugulane, siis on praeguses elus ka täiesti võimalik suhe, kus partneriga hingesugulussuhte ülesehitamist alles alustatakse.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga