PÜHAD PAIGAD JA VÄEKOHAD

Kas Maal on paiku, kus sealsete olendite tõttu on rohkem valgust?

Maal on piirkondi, kus on enam valgust ja nad on andnud nõusoleku olla valguse väravad. Samas Maa mõned teised piirkonnad on teinud valiku suure valguse varjestamiseks. Selles suhtes peate hinnangu andmise suhtes olema hoolikad. Jumaliku valguse varjestamise jätkamiseks on mõni hea põhjus. Näiteks suuremat valgust läbi lastes muutub olendite viiendasse dimensiooni tõusmine rohkem võimalikuks. Viiendasse dimensiooni tõusnul ei ole paljud kogemused enam võimalikud – seksimine, söömine, nutmine, jooksmine, hingamine ega noaga sõrme lõikamine ja saadud haava imeline paranemine. Paljud siin meile osaks saavad imelised kogemused pole kolmandast dimensioonist lahkudes meie jaoks enam võimalikud. On palju olendeid, kes on kolmandast dimensioonist väga huvitatud ja jätkavad endiselt kolmandas dimensioonis tähtsa töö tegemist.

Selle töö tegemiseks loovad nad valguse blokeerimiseks erinevaid tasandeid. Iga olend valib vabalt valguse, millega ta töötab, ja see ei sõltu tema ümber olevast valgusest ega kohast, kus ta viibib. Kuigi kolmandas dimensioonis on kannatused, valivad osad töö jätkamise kolmandas dimensioonis. Töö seal on väga julge ja põnev. Samas on ka neid, kes püüavad välja nuputada seda, kuidas kindlalt püsti seista nii kolmandas kui viiendas dimensioonis, ja veel neid, kes vaatavad viienda dimensiooni suunas ja ütlevad: „Tooge ta siia, ma võtan selle“. Kindlast olete tundnud tõmmet planeedi mingite paikade suunas, et seal energiat koguda ja sellest õppida. Need energiad panevad paika selle füüsilise paiga valgustamise määra. Pidage meeles, et sõltumata oma asukohast saab iga olend haarata sellist jumaliku valguse hulka, mille ta on valinud, ja sellega ka tööd teha.

Kas valguse maht on seotud Maa pühapaikade või väepunktidega?

Valguse hulk on seotud Maa väepunktidega, kuid see nende väge ei määra. Meie võtame väge valguse ja pimedusena. Pühapaikade ja väepunktide suhtes kasutatavad terminid võivad tähendada erinevaid asju. On kohti, mida võib nimetada keeristeks. Need on planeedi sellised piirkonnad, kus ristuvad reaalsust loovad energiajooned või seal väljendub mõni konkreetse liini energiatest mõjutatud suhe, mis mitmel erineval moel manifesteerub. On olemas ka portaale ehk väravaid viienda dimensiooni olenditele meie reaalsusesse sisenemiseks. Lisaks veel õõnsusi ehk inkubaatoreid. Need on alad, mille on välja valinud maailmaruum koos sealsete olenditega selleks, et valgust varjestades välja haududa mõni kindlat liiki kogemus. Iga nimetatud koht võib teenida kõrgemat eesmärki või olla pühapaik või väepunkt. Kui soovite küsida mõne kindla koha suhtes, siis küsige.

Kas Egiptuse püramiidide alune maa on Maal pühapaik või väekoht ja miks?

Kõigepealt räägime selle paiga ajaloost ja paneme Egiptuse püramiidid erinevate aegade planeedi ja allika vahelise suhte mõistmise konteksti. Maa bioloogilist ja geoloogilist ajalugu vaadeldes, nagu fakte selgitav teadus kinnitab, ei saanud esialgsel planeedil inimene eksisteerida. Et Maa polnud piisavalt diferentseeriv ja ei suutnud oma vaimse tasandi tugeva valguse tõttu toetada inimese kehastatavat eraldatust, siis polnud tema füüsiline keskkond veel inimese jaoks küllaldane. Maa muutumine füüsiliselt ja vaimselt aina tihedamaks, tegi paljude olendite saabumise võimalikuks. Kõige suurem tihedus oli umbes 1000. aasta paiku ning sellest ajast alates on Maa liikunud tagasi valgusesse. Praegu oleme allikale avatud palju rohkem, kui see meil pika aja jooksul võimalik on olnud. Meie vastuvõtlikkus jumalikule valgusele lubab lõpetada aja ja ruumi illusiooni ning annab võimaluse liikuda viiendasse dimensiooni. Kui tiheduspunkti jõudmine võttis aega miljoneid aastaid, siis valguspunkti tagasitulek kestis vaid tuhat aastat. Seda mõistes on võimalik vaadata igat juhtumit Maa ja jumaliku valguse vahelise suhte kontekstis ehk valguse Maale sisenemise arenguprotsessis. Ajaloos on olnud väravaid tsivilisatsioonide näol nagu Atlantis, Lemuuria, iidsed egiptlased ja asteegid. Nad kõik leidsid oma nagu üks mees allikasse tagasiminemise viisi ja lõikasid läbi kõik neil aegadel eksisteerinud piirangud selleks, et panna proovile Maal arenevate piirangute illusioone. Iidsed egiptlased kanaldasid hiiglasliku koguse jumalikku valgust informatsiooni kujul. Osa sellest tõlkisid nad keelde ja sümbolitesse, aga enamuse ladustasid nad energeetiliselt ajaks, mil Maa on uuesti valmis seda vastu võtma. Kui paljud kasutavad valgusallika energiat töötamiseks armastuse, tervendamise ja muude energiavormidega, siis iidsed egiptlased manifesteerisid puhast informatsiooni. See on Maa ajaloos punkt, mil talletati Akasha kroonika.

Enne kui Akasha kroonikast sai puhtalt energeetiline andmeladu, mida hoiavad energeetilised olendid, tõid selle füüsilisse maailma ja parandasid seda iidsed egiptlased. Siit saab idee Akasha kroonika energeetilise informatsiooniga töötamiseks. Info oli füüsilises vormis ja seda hoiti ruumis, mida kutsuti Salvestuste Halliks ja mis lõpuks muutus puhtalt energeetiliseks. See on metafoor, kuidas energeetiliselt kroonikale ligi pääseda. Ehk iidsed egiptlased nuputasid välja, kuidas Akasha informatsiooni oleks võimalik hoida kolmandas dimensioonis. Neid oli õnnistatud informatsiooniga, mida nad manifesteerisid otse allikast ja lõid nii eriliselt tähtsa Maa ja ekstra-kolmanda dimensioonilise töö vahelise silla.

Rääkides väepunktidest ja väe struktuuridest, kuidas pandi Machu Pichu kaljud kokku Peruus?

Kivide müürsepad, kes füüsiliselt nende kivide paigutust plaanisid, töötasid kividega nii, et kui kivid mingil hetkel paika said, siis palusid nad neil ringi paigutuda kohtades, kus nad kokku ei sobinud. Ka kivid tahtsid omavahel kokku sobida. Need inimesed tundsid Partnerlust Maaga, mis oli füüsilise reaalsuse töötamise viis ja mida meiegi võime nüüd teada saada.

_____________________________________________________ Sõnumi kanaldas Jen Eramith, MA, www.AkashicTrasnformations.net Tõlkis Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga