PLANETAARSED MUUTUSED

Kas uus Maa on loomise protsessis?
Kas üleminek uuele Maale välistab meie praegused füüsilised kehad?

Uus Maa on samasuguses loomise protsessis nagu inimkonna uus versioon. See pole midagi teist eraldi seisvat. Uus Maa ei ole vanast Maast eraldi seisev asi. Ta on uus, heledam, arenenum versioon ja see ei juhtu ühe sammuga. See toimub aeglastes, läbimõeldud etappides kõikidel eksistentsi tasanditel – füüsilisest eeterlikuni, minimaalsest massiivseni. Maa on arenenud ja ennast välja arendanud selleks, mida võiks nimetada uueks Maaks, nüüdseks juba oma kolmkümmend aastat. Inimesed hakkasid järele jõudma alles 15 – 20 aasta eest. Inimese suhe Planeediga Maa sõltub mõneti sellest, kes ta on individuaalselt, kuid üldiselt on inimkonnal olnud Maaga leping, et te hoiate ennast kolmandas dimensioonis ühiselt ning Planeet Maa toetab inimkonda füüsiliselt ja energeetiliselt. Leping seisneb selles, et Planeet Maa toetab teid kõiki ja teie kõik armastate teda vastutasuks. On ju armas leping? Tema toetab teid, teie armastate teda ja kõik on võrdne. See on samaväärne. See on täiuslik tasu. See on täiuslik tasakaal.

Toetuse ja armastuse leping jätkub, kuid üheskoos olete te tasapisi nõrgendamas teineteise kolmandas dimensioonis hoidmise lepingut. Teie, kes te hinge tasandil soovite jätkata eksisteerimist kolmanda dimensiooni elus, peate taas kehastuma kuskile mujale. Peale praegust elu kuskile mujale kehastudes te  valite universumis piirkonna, kus teil on täielik kolmanda dimensiooni kogemuse toetus. Te kehastute kuskile mujale siis, kui teil on veel midagi õppida, kui soovite proovida uusi asju või lihtsalt armastate aja ja ruumi piirangut. Aina ilmsemaks saab see, et Planeedil Maa toimuv nihe hakkab toetama inimeste kolmanda ja viienda dimensiooni kogemusi. See tähendab, et inimestel saab siin olema kõige mugavam ja nad jätkavad siia kehastumist inimestena, kes mäletavad rohkem seda, kes nad tõeliselt on, kes suudavad üleval hoida möödunud elude mälestusi, kes suudavad energiat näha ja seda vabamalt oma kavatsustega nihutada, isegi kui nad tegutsevad kolmanda dimensiooni kehas.

Uus Maa toetab seda, mida teie nimetaksite hübriidiks, kuigi päriselt on see vaid väiksema piiratusega kolmanda dimensiooni kogemus. Nagu alati, nendel hingedel, kes ei soovi enam kolmanda dimensiooni kogemuses elada, ei ole võimalik enam kolmanda dimensiooni kehasse kehastuda. Nii on see alati olnud. Ainus asi, mis muutub on see, et hingedel, kes ei nihku viienda dimensiooni teadvusesse, hakkab siin olema üha ebamugavam. See maailm tundub neile aina vähem ja vähem mõistlik ja nad avastavad end võitlemas selle eest, et hoida oma kolmanda dimensiooni kogemust. Nagu see alati on olnud, on selles universumis lõputult võimalusi, kuhu neil minna on võimalik ja mida neil teha on võimalik ja nad kehastuvad lihtsalt kuskile mujale. Tähtis on teada, et seal pole olemas ei head ega halba ega mingeid kompetentse. Planeedile Maa jäämiseks pole vaja läbida ühtegi testi ega omandada kindlat kaalu. Samuti pole olemas põhjuseid Planeet Maalt lahkumiseks. See on lihtsalt valiku küsimus. Oma kõrgeimal tasandil hingena, olete te alati valimas, kus te olla tahate ja milliseid kogemusi te saada tahate ja nii see jääbki. See ei ole kohtuotsus sellel pinnalt, kas olete hea või halb, või kas olete nõudmised täitnud.

Kus on elamiseks parim paik Maal toimuvate muutuste ajal?

Osade jaoks on kasulik elada maakohtades ja teiste jaoks mitte. Dünaamika, mis inimeste puhul on alati tõene olnud, jätkub samal joonel – teil kõigil on oma isiklik kutse ning Maal on mingid kohad, kus te peate teatud hetkedel olema. Indiviidina muutuvad teie jäämised või lahkumised teile aina selgemaks omaenda intuitsiooni ja teie elus teie suunamiseks lahti rulluvate juhtumiste pinnalt. Üldreegli esitamise asemel tuletame teile meelde, et keegi teine peale teie enda, ei tea paremini seda, kus te olema peate. Mõnedel on leping olla kohal looduskatastroofis ja nii neid sinna kas kutsutakse või nõutakse või neid tõmbab sinna või nad lihtsalt kogemata leiavad ennast sealt, kus nad olema peavad siis, kui see katastroof toimub.

Teistel on leping olla katastroofist eemal isegi siis, kui selle toimumiskoht on tema kodulinnas. Sel päeval, kui katastroof aset leiab on ta juhuslikult kuskil mujal. Loogiliselt pole seda mingil viisil võimalik juhtida. Teie teadlik mina seda ei kontrolli. Selle räägivad omavahel läbi teie hing ja kõik teid ümbritsevad hinged, kaasa arvatud Planeet Maa. Teil on parim järgida oma intuitsiooni. Kui tunnete vajadust kuskile minna, siis minge. Kui püüate midagi toimuma panna, proovides kindlas kohas elada ja see lihtsalt ei toimi, siis vaadake, kuhu teid elama tõmbab ning jälgige, kus teie elu kergemini voolab. Andke endast parim, et kutsele vastata ning usaldage, et teie kõrgem mina kannab hoolt selle eest, et te olete seal, kus te olema peate siis, kui te seal olema peate.

Kuidas mõjutab globaalne soojenemine Maa ilmastiku mustreid,
seal hulgas inimkonda ja loomi (massimigratsioonid)?

Globaalne soojenemine on Maa ilmastikumustreid juba mõjutanud. Võite vaadata sellele kaose teooria vaatenurgast, kuigi ta seda väga täpselt ei järgi. Maa ilmastikumustrid muutuvad viisidel, mis viivad teiste dünaamikateni ja need viivad seejärel uuele dünaamikate tasandile. Neid ehitatakse üles kiht-kihilt luues tagajärgi, mida te praegu ja tulevikus näete. Vastuseks globaalsele soojenemisele on muutumises kõik ilmastikumustrid üle kogu planeedi. Globaalne soojenemine on ülemaailmse kliimamuutuse aineline põhjus ja katalüsaator. Siiski, Maa ja inimkond leppisid kokku ilmastiku mustrites kaua aega tagasi ning Maa on teinud sarnaseid ilmastikumustrite muutusi ikka taas ja taas.

Teie teadlaste kirjeldatud muutuste pinnalt, mida te praegu näete, on osad neist üsna radikaalsed, aga võrreldes Planeet Maa laiema ajalooga aeg/ruum kontiinumis on nad väga väiksed ja väga hetkelised. Maa on läbi teinud jää aegu ja kõrge kuumuse perioode ja see on püsivalt tõsi, nii et inimeste vaatenurk globaalsele ilmastikumuutusele on palju radikaalsem kui see on Planeet Maa vaatenurgast. Seda öeldes, selle mõjud inimeludele ja inimrassi püsimajäämisele on radikaalsed.

Inimeste ja loomade massiline migreerumine maailma mõnedes paikades on juba toimumas. Suurel hulgal inimesi liigub konkreetsete ilmastikumustrite vältimiseks või nendes olemiseks. Ja see aina süveneb. Tehnoloogia on võimaldanud inimestel elada kohtades, mis oleksid enne konkreetsete tehnoloogiate kasutusel võtmist olnud suhteliselt elamiskõlbmatud. Need tehnoloogiad jätkavad massi migratsiooni mõju leevendamist, kuid massilised migreerumised jätkuvad. Kõige tõenäolisem lõpptulemus tänasest 100/150 aasta pärast on, et mustrid, kus inimesed Maal elavad on mõnevõrra erinevad ning nad on praeguse küllaltki üle rahvastatud Maaga võrreldes joondunud rohkem paikkondade loomuliku elamiskõlblikkuse järgi. Teiste sõnadega, Maal on vähem inimesi ja nad elavad loomupärasemalt elamiskõlblikes paikades. Pidage meeles, et  see on 150 aasta pärast – tee sinna reaalsusesse ei saa olema kerge.
___________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga