RELIGIOON

Milline roll on inglitel ja teistel Valgusolenditel? Kuidas saame nendega
meditatsioonis ühendust võtta ja vaimset informatsiooni saada?

Valgusolendeid on Universumis lõputult palju ja erinevaid. Neist pole võimalik isegi rääkimist alustada. Me räägime teile inglitest, sest inglid on inimmaailmas väga asjakohased. Inglid on olendid, kes eksisteerivad kõikjal Universumis ja nende roll on ühendada kõiki Valguse allikaga, ühendada kõiki nende oma jumalikkusega läbi ainelise Armastuse kogemuse. Inglid on spetsialiseerunud sellele.

Nad on spetsialiseerunud Armastuse kasutamisele sillana, et taas ühendada teid oma jumalikkusega. Osad inglid on valinud elu inimesena. Seega, teie seas on inimesi, kes on inglid. See on sarnane vaimse sünnipäraga, kelle vaimne liin on inglite liin. Isegi kui te ei mäleta, kes te olete, isegi kui te tunnete ennast inimesena ebakindlalt, siis lõppkokkuvõttes on teie roll, või missioon inimesena sama, mis teie ingel-minal; te olete siin, et ühendada inimesi Valgusega läbi Armastuse kogemuse. Te olete siin, et meenutada inimestele Armastust.

On veel palju, palju rohkem ingleid, kes inimestena ei ela. Paljud neist on valinud olla selle maailma osa, kuid kolmanda dimensiooni kehasse nad lihtsalt ei kehastu. Nad tegutsevad hingejuhtidena ja kaitsjatena aidates hoida Armastuse ruumi, kui inimesed seda ise ei tee. Inglid tormavad kohale sageli. Kui konkreetne juhtum vajab  rohkem Armastust, tormavad inglid kohale ning äkki on neid ühtekokku tuhandeid. Osa põhjusest, miks inimesed tajuvad ingleid väga selgelt ja sageli palju kergemini kui teisi jumalike olendeid, seisneb selles, et inglid on inimestega sarnased. Sellele maailmale on pühendunud väga, väga palju ingleid ja nende kohalolu siin on nähtav.

Teine põhjus, miks te neid tihti tajute on see, et nad kalduvad tulema gruppides, nii et kui kobar ingleid äkitselt ruumi siseneb te tunnete seda, sest energias toimub nii tugev nihe. Nende võime olla teile nähtavad muudab neid ligipääsetavamaks ja nad on ka mõeldud olema hästi ligipääsetavad. Inglid tahavad, et te nendega ühenduses oleksite ja teil on kasulik nende poole pöörduda. Pange tähele hetki, mil tunnete Armastuse tunnet end kastmas. Väljendage inglitele tänu nende kohalolu eest. Ja kui tunnete või arvate, et inglid nad on läheduses, siis usaldage et see, mida te kogete on tõsi. Usaldage iseenda kogemusi ning usaldage, et nad on tõesti olemas.

Kas on olemas esemeid, mis on teistest pühamad?
Näiteks, kas kirikukell on püham kui paar sokke?

Peamine, kõige põhilisem tõde on see, et oma põhiolemuses on selles maailmas kõik asjad võrdselt pühad. Teiste sõnadega on paar sokke sama püha kui kirikukell. Ja sõltuvalt sellest kui kasulikult sokipaari kasutatakse või kui mittekasulikult kiriku kella kasutatakse, võib tegelikult sokipaar kujuneda vaimsel teekonnal ka kasulikumaks. Kõik siin maailmas on võrdselt püha. Pühalikkuse, pühaduseni jõuate te oma tegude ja kavatsuste kaudu ehk selle kaudu, kuidas te suhtute kõigesse, millega te kokku puutute. Ülimalt keskendunud, armastusega täidetud ja teadlikult kavatsuslikud inimesed muudavad pühaks kõik, millega nad kokku puutuvad ja nii saab pühalikkus nähtavaks.

Kõik algab kavatsusest. Te ju teate inimesi, kelle kallistus õnnistab kogu olemust ja paneb end tundma täielikult armastatuna. Samas teise kallistus on nii järsk ja kange, et isegi embamise ajal tunnete end eemale tõugatuna. Seega, kõige suhtes, mida Sa oma ellu lased, millega Sa kokku puutud, tingib iga objekti pühaduse Sinu sisemine kavatsus. Ülioluline on endale teadvustada, et oma olemuselt on kõik asjad pühad ja Sa pead olema teadlikult kavatsuslik kõiges, millega Sa ennast seod. Soovides mõne eseme pühadust mõista, siis mõtiskle, kuidas Sa teda armastuses kasutad ja millist valgust ta Sinu ellu toob. Hakates esemetes armastust ja valgust otsima ning selle sealt leides, saate kõike ilmalikku võtta pühana, sest tegelikult kõik ONGI püha.

Pühade esemete kohta kehtib veel tõsiasi, et esemed omastavad energiat sellest, kuidas neid kasutatakse ja milleks neid kasutatakse. Näiteks, kui valgusest ja rõõmust ajendatud ning armastusega täidetud munk, kes kannab neid tundeid endas tugeva teadliku kavatsusena, lööb igal hommikul kirikus kella, siis võtab kell aja jooksul munga kavatsuste vibratsiooni, et heliseda iga päev, igal hommikul teadlikult, armastavalt ja rõõmuga, üle ka endale. Lõppkokkuvõttes tõmbavad asjad endasse energiaid. Nii saavad nad endasse tõmmata ka hirmu, usaldamatust või viha. Esemeid saab ka kasutada oma raskete emotsioonide hajutamiseks.

Olete vast proovinud harjutust, kus oma sisemise varju vabastamiseks immutate varju kristalli või mõne püha eseme energiaga ning muudate sellega kasutatud eseme tervendavaks töövahendiks. Sel moel, tulenevalt kasutushetkedel omandatud kõrgemast energeetilisest vibratsioonist, muutuvad osad esemed praktilise kasutamise läbi pühamateks. See juhtub sõltumata sellest, kas tahtsite eset teadlikult aktiveerida või mitte. Kujutlege kogu armastust, mida sisaldab endas lapse lemmiktekk. Kujutlege ette kurbust ja kriitikat, mida sisaldab foto, millel te endale ei meeldi. Kavatsuslikkus võimaldab hästi hoolitseda esemete eest, mis armastust hoiavad ja lasta vabaks neid, mis hirmule või kriitikale inspiratsiooni annavad.

On ülimalt tõene, et energia, mida igaüks endas kannab – tema teadlikud ja mitte teadlikud kavatsused, on uskumatult palju tugevam kui elutute asjade energia. Sinus on olemas jõud, millega muuta eseme energia uueks ühe hetkega. Sinus on olemas nii see jõud, millega soovi korral kõrvaldada kirikukellas sisalduv ilus armastus, kui see jõud, millega soovi korral muuta sokipaari kõige pühamaks, ilusamaks ja valgustunumaks esemeks maailmas. Võtad paari sokke ja neid jalga pannes avaldad iga kord südamest  tänu universumile, kes andis Sulle sokid, mis annavad Sulle sooja ning väljendavad Sinust hoolimist ja meenutavad Sulle külluslikkuse tunnet.

Ning samas, kui annad sokipaari tänaval külmetavale inimesele, siis Sinu südame põhjast tulev lihtne and, Sinu andmise tegevus immutab antavad sokid armastuse ja valgusega täpselt samal määral. Seega, kõik siin maailmas on põhiolemuselt püha, sest see on alguse saanud loomise kavatsusest. Siin maailmas on kõik loodud jumalikust energiast. Püha tegevuse kaudu on jumalik energia valatud sokkidesse, kirikukelladesse ja kõikidesse muudesse asjadesse maailmas. Iga eseme aatomite energia on osa universumi energiast, mis on jumalik. Asjas on määravaks see, kuidas te seda energiat kasutate.

Uskuda kõige pühadust on väga abstraktne põhimõte. Kas hoidjad saavad meile anda mõne harjutuse, mis aitaks kogeda maailma pühadust oma igapäevaste  tegevuste kaudu?

Üks harjutus on astuda dialoogi kodust asjadega. Harjutus ei aita mitte ainult tajuda asjade jumalikku olemust vaid aitab ka suurendada intuitsiooni ja telepaatilisi võimeid. Harjutuseks varu endale viis minutit päevas ning alguse ja lõpu määramiseks võid kasutada äratuskella. Viie minuti jooksul puuduta käega erinevaid asju ja kujutle, kuidas Sa iga puudutusega temalt midagi küsid. Kätt lauale pannes kujutle, et käsi küsib laualt näiteks „Mida sa soovid?“ Kui leiad enda jaoks mõne arusaadava küsimuse, siis seda laualt oma käega küsigi. See on üsna meditatiivne harjutus.

Selles protsessis võid tunda end tobedalt ja mõelda, et oled nupust nikastanud. Samas, kui võtta, et kõik asjad on pühad, siis miks mitte nendega hetkeks suhelda? Miks mitte astuda hetkeks ühendusse valgusega? See harjutus pakub võimaluse harjutada elamist põhimõtte järgi, et kõik asjad on pühad.

Kujutle, et kui paned käe lauale, voolab valgus Su kehast käe kaudu laua sisse ja saab ühenduse laua valgusega. Kujutle seda endale mõttes ette ning esita oma meeles lauale lihtne küsimus „Mida sa soovid?“ Siis hinga sügavalt sisse ja välja hingates kujutle, kuidas laua valgus hakkab Sinu kätt mööda ülespoole voolama. Selle tegemine tundub veider, aga lihtsalt jälgi, mis mõtted Sinus tekivad. Kujutle kuidas lauast voolab Su kätte värve, kujundeid, helisid ja lihtsalt jälgi oma mõtteid. Mõtled Sa mõne kujutise peale? Tunned mingit emotsiooni või füüsilist aistingut? Pane tähele kõiki aistinguid, kujutisi, värve, mis ennast ilmutavad, lihtsalt teadvusta need endale.

Siis võta mõni teine asi ning jätka ühe asja juurest teise juurde liikumisega. Võta pliiats, võta kahvel, võta ukselink – kõige puhul, mida Sa puudutad kujutle, kuidas Sinu valgus voolab valitud eseme sisse. Järgmiseks kujutle teie valguste ühinemist ning kolmandaks esita küsimus „Mida sa soovid?“ ja tunneta, kuidas see voolab Sinu käest esemesse. „Mida sa soovid?“ ei ole lootusetu vaid lihtne, leebe küsimus.

Neljandaks, hinga sügavalt sisse. Välja hingates kujutle esemes oleva valguse liikumist Sinu kätt mööda ülespoole ja vaata, mis mõtted pähe tulevad. Sellest kujuneb mäng ja dialoog, mis veidi meenutab Marco Polo mängu, mida lapsed basseinis mängivad. Mäng aitab Sul sisse seada kestvat dialoogi Sind ümbritseva maailmaga. Viieminutiline kõrvakuulmise teritamine korra päevas muudab Sind järgnevateks tundideks ümbritseva valguse suhtes teadlikumaks ja tundlikumaks. Sa muutud teadlikumaks asjade tähenduse tajust ja oled varmam tunnustama juhuslikke pähe tulevaid mõtteid. Sa teadvustad, et neis on tähendus ja mõistad, et ümbritsev maailm saadab Sulle sõnumeid. Selle harjutusega saad haarata kõike ümbritsevat ja hakata sügavuti uurima loomupärast pühalikkust ja valgust kõiges meid ümbritsevas.
________________________________________________________________
Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net  Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga