KUU

Milliste konkreetsete energiate eest kuu meid puhverdab?

Kuu poolt puhverdatav jumalik energia on teadmine. See on Tõde suure algustähega. See energia on jumalik vaatenurk. Universumis teavad seda kõik olendid ning osad neist oleme me oma inimese vaatenurgas blokeerinud. Elu kogemine Maal füüsilise, kolmanda dimensioonilise olendina, Maalasena, sisaldab unistamise loori võtmist oma meelele, mis laseb meil unustada selle, kes me tõeliselt oleme. Unustades selle, kes me tõeliselt oleme, unustame me selle, et oleme jumalikud olendid.

See tähendab, et unustame selle, et meie kehad on vaid piirangud, nad ei ole need, kes me tegelikult oleme. Seda unustamise loori hoiab osaliselt üleval kuu. Kuu varjab meie eest Jumalikku teadmist iseendast. Kuuvarjutuse ajal oleme me oma jumalikkusele rohkem avatud. Planeedil tegelevad praegusel ajal paljud inimesed hämmastava,  asjaga, milleks on oma kolmanda dimensioonilise inimmeele lubamine oma viienda dimensiooni, jumalikku eksistentsi. Me õpime nägema oma jumalikkust ning kuuvarjutuste populaarsus kasvab. See tähendab, et kuuvarjutuste ajal avardavad ennast paljud.

Seega need, kes on teinud seda pikka aega ning kasutavad kuuvarjutuse aegset õhukest loori, lasevad oma meelel haarata informatsiooni, mis nendeni jõuab. Enamus neist, kes ennast kuuvarjutuse ajal avardavad, nagu laeksid alla informatsiooni, kuid seda välja nad veel ei pane. Nii et kuuvarjutuse ajal ei ole tingimata kasulik üritada tõeliselt kõvasti mõtelda. Selle asemel on kasulik jätta see avatuks ning kasutada kuuvarjutuse aega täpselt nii nagu tahetakse, vastavuses oma hinge tasandi tööga.

Milles seisneb noorkuu ja vanakuu jõu erinevus?

Nende erinevus seisneb selles, kuidas nad Maad ja inimesi mõjutavad. Füsioloogiliselt kannavad kõik ioonid meie kehas väikest laengut, mis teeb nad ioonideks. See laeng on üks põhjus, miks meie keha töötab. Laeng on meie kehas olev metall, mis paneb tööle närvisüsteemi, annab verele jõu ja võimaldab meil hingata. Erinevused meie kehas olevate ioonide laengute vahel tasakaalustavad meie hormoone. Kuu suunab meie kehas metalli elementi nii, et täiskuu ajal saavad kõik ioonid veidi tugevama laengu ja noorkuu ajal laeng kergelt neutraliseerub. Seega noorkuu ajal on laeng väiksem ja asjad väga efektiivselt ei toimi ja me võtame tempot maha. See on ülimalt kasulik, sest see avab meid. Et me pole nii „teravad“ kui tavaliselt, oleme me palju vastuvõtlikumad. Seega, noorkuu loob aja vastuvõtlikkusele ja täiskuu loob ülekoormust, nii et täiskuu ajal on ioonid rohkem laetud ja asjad liiguvad kiiremini. Meie kehades ja eludes toimub rohkem tegevusi ja nähtavat liikumist. Täiskuu on parim aeg manifesteerimiseks ja enese väljendamiseks. Tingimata ei tähenda see rohkem tegevusi. Kuna metalli element meie kehas on laetud, võib mõju emotsionaalselt varieeruda.

Noorkuu ja täiskuu tsükkel toimib põhiliselt nii, et noorkuu ajal jõuab meieni palju uut informatsiooni ning täiskuu ajal hakkame me seda reaalselt ellu viima või manifesteerima. Näiteks: kui alustate äriga noorkuu ajal, võite saada pettumuse osaliseks, sest te proovite ennast väljendada ja ehitada tsükli sisemise vastuvõtlikkuse perioodil. Samas nende jaoks, kes end töölt vabaks võtavad, on noorkuu mugav aeg, sest ta pakub energiat peegelduseks ja sisekaemuseks. Kõik see varieerub sõltuvalt tegevusest, persoonist ja ajahetkest. Täiskuu ajal toimuvad asjad kiiremini ning manifestatsioonid, kui inimene on valmis, on rohkem kättesaadavad. Isiklik inimlik mõju igas ajahetkes on möödapääsmatu, aga kuu lõikes oma tegevusi planeerides ja kuu faaside ajastusega arvestamine on kasulik.

Tõeliselt väljendab Kuu isiklikku protsessi. Ta avab erinevaid energiaid Maale ja meile kõigile. See, kuidas me emotsionaalselt reageerime, on täiesti isiklik ja iga inimese puhul täiesti erinev. Mõned ootavad täiskuud ja kogevad seda vaiksema, õrnema ajana, kuigi see pole vastuvõtlikkuse aeg. Neil, kes pingutavad, et kogu aeg manifesteerida, sujuvad ettevõtmised täiskuu ajal kergemini. Kuu töötab väga sügaval isiklikul tasandil – ta dikteerib meile ette meie isiklikku elu.

Kas on veel mingit informatsiooni, mida te soovite Kuu kohta anda?

Jah, räägime armastusest. Kuu üks otstarve, üks osa sellest loorist, mida Kuu koos hoiab Maa ja meie meelte jaoks, on blokeerida isiklik teadmine sellest, kes me tegelikult oleme. See, kes me tegelikult oleme, on armastus. Me oleme lihtne kirgas valgus, mis on puhas armastus. See otstarve on toiminud Kuu väga suure kingitusena meile, sest ta on võimaldanud meil olla inimesed. Unustades ära oma jumalikkuse, saame me teda meenutamise protsessi käigus avastada, avades ennast aina suuremale ja suuremale armastusele. Üks viis selle protsessi ette kujutamiseks on võtta armastuse, millest me kõik tehtud oleme, väärtuseks 100. Kui kirka jumaliku armastuse väärtus on 100, siis on Maa oma tumedamatel hetkedel lubanud meie süsteemi armastuse, mille väärtus on 2. Ja see, mida me siin planeedil peame suureks armastuseks, jääb kuskile 2 ja 5 vahele.

Kui õheneb Kuu Maad ümbritsev puhver ning õheneb ka loor meie ümber, hakkame me sisse laskma rohkem armastust, sest meile meenub, et me ise tegelikult olemegi armastus. Kuu on olnud puhvriks jumalikule armastusele ja seetõttu toimib ta praegu planeedil väravana ja armastuse reguleerijana. Kuna meil oli piiratuse kogemiseks vaja unustada see, kes me tegelikult oleme, siis oli ta seni selle meie jaoks blokeerinud. Nii nagu ta seni on olnud puhver, toimib ta nüüd rohkem sisse laskva reguleerijana. Nii et Kuud saab võtta kui armastuse kanalit ning see on ka põhjus, miks me Kuud seostame armastuse, romantika, kire ja emotsiooniga. Kuu praegune töö on lubada armastusel siseneda nii õrnalt, et suudaksime temaga toime tulla, võtta ta vastu oma meeltega ja tulla temaga toime, kui ta kohal on. Nüüd üritavad inimesed oma kolmanda dimensioonilise meelega tajuda jumalikku armastust, mille väärtus on 25! Senise inimkonna eksistentsi jooksul on see ennekuulmatu kogemus. Planeedil on palju rohkem armastust just seetõttu, et Kuu laseb seda aeglaselt rohkem sisse. Kuud on ette valmistatud seda tööd meiega tegema ja ta teeb seda tõeliselt hästi. Kuu teeb head tööd. Me võime Kuud austada meile puhvriks olemise ja aeglase tempo eest. See on midagi, mida Kuu energiatega töötades endale teadvustada, sest selles peegelduvad meetodid, kuidas me teeme armastusega tööd oma isiklikud elus. Kuu mõjutab meist igaühte isiklikult ja emotsionaalselt ning meie töö armastusega on samasugune.

Parim viis Kuuga tööd teha on võtta seda tõeliselt individuaalselt. Näiteks, üks inimene võib öelda, et kuuvarjutused on tema jaoks väga võimsad; teine ütleb, et ta ei pane nende toimumist alati isegi tähele. Keegi ütleb, et täiskuud on imelised; teine ütleb, et noorkuud on imelised ja kolmas küsib: „Millest te räägite?“. Sina pööra tähelepanu sellele, kuidas ta Sinule mõjub ning ära hooli tema mõjust teistele. Pööra tähelepanu ühendustele, mis Sul on suhtes Kuuga ja suhtes armastusega. Pöörates tähelepanu oma suhtele Kuuga, õpib iga indiviid täpselt seda, mida tal oma elus armastuses õppida on vaja. Avage oma süda selleks, et armastada kõike enda sees ja enda ümber, ning andke endale luba Kuusse armuda.

 

Sõnumi kanaldas Akasha kroonikast Jen Eramith, MA, Akashic Transformationsi kaudu.
See ja teised sõnumid www.AkashicTransformations.net Eesti keelde tõlgib Anu Rumessen, www.valgusekoda.ee Sõnumi sisu on kaitstud autoriõigustega.
See info on osa igast jagatud sõnumist.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga