VÕIMENDATUD SÜNKROONSUS Montreal QC Kanada

 

Adironnda

Täna on ilus päev koosolemiseks. Siia, koos teiega, on kogunenud palju valgusolevusi. Paljud teist, esitavad vahel endale küsimuse, et „mida ma peaksin tegema?“ Kas lihtsalt olla ja  elades igapäevaelu, hingata sisse ja välja elades inimesena.

Kuid mina soovitan sulle hakata tunnema neid energiaid, mis koos jumaliku muusikaga  voolavad sinu vaimsusesse. Sa ju tunnetad mõningaid emotsioone, mis sinu kehasse tulevad, mis lähevad sinu südamesse ning sa lased neil voolata endast läbi. Avatud süda, just see sa tegelikkuses oled. Avatud  süda annab võimaluse su enda olemusel siseneda ja teha teoks kõike vajalikku. Avatud süda tervendab kõike. Avatud süda tunnetab vajalikku energiat. Avatud süda oled sina ise ning selles ei ole eraldumisi, selles on sinu vägi, see on sinu kohalolek. Tea, et vastavalt sinu tunnetusele ja teadmisele, on sinu südames vägi, mis nagu vaatab sulle otsa ning selle väe abil oled suuteline saavutama oma tervenemist. Me näeme sinu vaimsust, seetõttu saame vaadata ka sinu südamesse. Kui meie vaatame sind, siis me soovime, et ka sina näeks meid. Samas tahaksime, et sa näeksid ennast valgusolendina, suursugusena ja valgustununa. Sa oled valgustunud. Nüüd on aeg pöörata oma mõttemaailm ümber. Lõpeta negatiivsete mõttega elamine, ära lase neid oma kehasse. Sa oled see, keda lootsime näha. Just sellised olete te kõik. Käesoleval ajal on kõik võimalik ning selleks ei ole mingeid paradigmasid. Sinu vaimsus korraldab uut keskkonda, nagu ta tegi seda 500 aastat tagasi. Ka praeguse keskkonna avardumine jätkub, seega tea, et sa lood teekonda tulevikule. Usalda end, usalda jumalikke teekonna valgustajaid, usalda oma sisemist armastust. Meie armastus sinu vastu on suur, me tunnustame sind ja oleme sulle tänulikud. Namaste.

Krayon 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest...

Viimastel päevadel minu partner vaatas läbi mõningaid Krayoni kontseptsioone, ning leidis punase joonena seal nii mõndagi. Oleks hea, et ka sina loeksid mõned sõnumid üle. Sellest, millest saad täna teada, sa ei teadnud varem midagi. Kas mõistad, et kui räägime valgusest, mida on rohkem, kui pimedust, siis see ei ole ainult metafoor, vaid see ongi teie praegune tegelikkus. Kas mõistad, et see mõjutab sind isegi istudes praegu siin, lugedes või kuulates hiljem, isegi kui sa ei tunneta seda. See mõjutas sind ka siis, kui paljude aastate jooksul, kui huvitusid isoteerikast või metafüüsikast, või olid tegemas tööd valguse ja pimeduse puslede kallal. Võib olla, paljud teie seast visualiseerisid mõttes isegi projekte. Mõningad ehk oma vaimusilmas on näinud asju, milliseid ei ole veel olemas.

Edasi tahaksin teile rääkida sünkroonsusest. Kui  määratled sünkroonsust, siis see näib sulle nagu planeeritud juhus. Kuid mitte mingisugust  planeeritud juhust ei ole olemas.

Paljud teie seast, nii lugejate, kui ka kuulajate seast ning ka siin istujate seast, on kogu oma elu oodanud sünkroonsust, mis annaks neile mõistmise sellest, et milleks ollakse siin. Kokkuvõttes ka siin olevate seas on selliseid, keda just sünkroonsus on toonud sellesse energiasse. Siin oleku päevadel, nii mõnedki teist, puutuvad kokku selle informatsiooniga, mida oli neil vaja teada saada. Kuid teised jällegi, võivad lahkuda siit, aru saamata sünkroonsusest. Kuidas teile meeldiks,  kui ma siiski teile ütleksin, et  kogu oodatav sünkroonsus, mis näib juhusena, on siiski planeeritav ja et inimolevused on võimelised väljendama kavatsust saavutada sünkroonsust ning  ka tunnetada seda külaltki tugevalt. Siis ehk te mõistaksite, milleks olete siin. Mitte midagi ei toimuks, ega hakkaks ka toimuma, kui neid poleks varem välja töötatud. Ka selle mõistmine on vaja teil läbi mõelda.

Vanas energias sünkroonsus oli palju keerulisem ja nõudis suuremat kannatust. Mõned teist võib olla  teavad oma siin, kanaldusel, olemise eesmärgist ja  teavad ka seda, mis on tulemas. Nende  kavatsuseks võib olla on soov leida oma elu eesmärk, nad loodavad, et osaledes kanaldusel, leiavad midagi enamat, midagi uut teavet oma kavatsuse kohta.

Vanad vaimsused ja valguse töötajad  tunnetavad käesoleval ajal, et nende jaoks on olemas mingi märguande kelluke, et nende jaoks on valmis miski, mida neil on plaanis korda saata. Ma räägin teile miskist, räägin kavandusest, mis on puhas ja siiras ning mida tunnetate oma Akašides. See oleks nagu pileti väljastamine rongile, millel puudub veel sõidugraafik.

Kui sa toimid puhta kavanduse kohaselt, siis sünkroonsuse soovimine võib juhtida sind kohta või olukorda, kus saad seda aktiveerida, millest  unistasid. Kuna see ei sünni vaakumis, siis see kaasab toimuvasse ka teisi, kes on saavutanud vastavat teadvustuse taset. Kuid ka nemad peavad olema õigel ajal, õiges kohas. Valid telefoninumbri, kuna pidid kellegiga kokku saama, kuid sulle vastatakse, et sina ise oledki see, kellega pidid kokku saama, seega, rong on saabunud. Uues energias toimub kõik  palju kiiremini, palju kiiremini. Energia ja valguse kiirenemine on läbi intuitsiooni ja uue reaalsuse toomas esile nii mõndagi, palju enamat, kui kunagi varem.

Kui oled üks neist, kes on võimeline nägema end tegutsemas, ning tead mis see on, kuid samas siiski ootad selle kõigele sünkroonsuse ilmumist, siis ära oota enam, vaid soovi seda kohe, et see sinu ellu tuleks. Ja ära ka arvusta, et see on liiga suur ja tohutu, või arvad, et  see on hoopiski tühine. See ei ole kindlasti nii, sest sinu vaimsus on teadlik sinust, tema näeb sinu olukorda ja sinu kavatsusi. Ta teab, et sinu kavatsus saab aidata kõiki sinu ümber olevaid inimesi. Ja sünkroonsus käivitub. Mõneti see on sulle ehmatav, et kohtud millegiga või kellegiga, ise teadmata, millega või kellega kohtud. Kui paljud siin istujatest on kohanud selliselt teine teist?

Kas aimate, et on olemas asju ja olukordi, mis teevad midagi paremaks, need on astmeks edasi astumiseks, astumiseks selles suunas, mida olete soovinud ja kavandanud, kuhu oli teil pilet näppude vahel. Võib olla see oligi rongide rööbasteks, milledel rongid  liiguvad. Ära ainult hiljaks jää!

Vanadele vaimsustele see on võib olla kogu ajastu või epohh. Ükskõik kus nad poleks ka olnud, kõikjal on olnud võitlus valguse ja pimeduse vahel ning seda üle kogu planeedi. Kuid käesoleval ajal on valgus kättesaadav kogu sinu elu jaoks,  kui vaid soovid avada seda. Jumal  teab sinust ning on olemas meeskond, kes töötab sinu heaks ja suunab sind sulle vajalikku kohta ning see oleks sulle nagu piletiks sinna jõudmiseks. Kuid sinul on vaja üksnes kannatust, et mõista seda. Sellel on mõningane erinevus sellega, mida olid seni
teadvustanud endale või olid ette kujutanud. See ongi midagi uut ja see on kiirendumine. Vana vaimsus, ole valmis saama seda varem. Kui oled pikemat aega tundnud huvi metafüüsika ja esoteerika vastu, siis oled ehk võimeline ka nägema seda. Kui oled alles jõudnud selleni, siis sa ei ole teadlik kiirusest, milline on käivitunud. Kõik sünnib teie kõigi ühise tegevuse käivitumise tõttu üle planeedi ning see ongi tõstnud  valgustumise taset. Kõigel, mida  näete, kavandate ja teostate, on nüüd palju enam võimalusi. Te olete, mu kallid, nagu valguse seemnete lätted.

Vanas energias valgusest oli vajaka, ka tõusmeid oli vähe. Paljudele ei jätkunud jõudu võrsumiseks. See, mis minevikus ei käivitunud, on jäänud minevikku. Nüüd on uus valgus, nüüd võite korrata katset, sest päike paistab. Ka seemned leivad endale uue võimaluse, mis on kiirem ja külluslikum, palju kiirem.

See on alles jäämäe tipp. Me oleme õpetamas teile, et teis on olemas miski, millest peaksite teadma, millest ei räägitud planeedil siis, kui te sündisite uude kehasse  ja see on, et te olete üleni suurejoonelised. Te olete loovuse osa, teie vaimsus on igavene, seetõttu olete vääriline olema siin. Vaat, kes te olete. Kõik meie sõnumid on ja jäävad ülistama teid, ülistama teie inimvaimsust.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga