SULANDUMINE VÄLJAGA Philadelphia 2019

 

Monika Murany

Meditatsioon on võimalus peatuda ja laskuda vaikusesse, ainult niiviisi on võimalik leida sidet Lättega ja läbi selle saab ühenduda alateadvusega. Enamus kanaldajaist kinnitab seda, kuna neil, alustades kanaldamist, tuli kanalduse ajaks peatada mõtete voog ja rahustada meel  ehk  peatuda ja kuulata. Ainult nii sai olla valmis sõnumite vastuvõtuks. Ehk olete tänaseks märganud, et aastast 2012 sõnumite edastus ja selle sisu on muutunud. Nüüd side algab pea kohe ja sõnumi olemus on samuti kohe mõistetav. Uues energias on muutunud ka meditatsioon ise. Meditatsioon on muutuma pidevaks olekuks. Kanalduse lõppedes ja toolilt üles tõustes, side jääb nüüd alles, ka siis, kui suhtlete teiste inimestega, ta jääb katkematuks kogu igapäevases elus. Selles seisnebki meditatsiooni tõstmine uuele tasemele.

Krayon 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest...

Monika sõnad räägivad sama, mida olen rääkinud teile ka mina. Kuid nüüd räägime Väljast, mis on teie ümber ja mida nimetatakse paljude nimedega. Enam on tuntud see kui „Merkaba.“ See on inimteadvuse väli, mida paljud peavad väga vaimseks. Kuid samas mõned peavad seda ainult paljumõõtmelise suhtluse vahendiks ning mis on inimese kasutada. Selline teadvuse väli on olemas teil kõigil. Kuid tahaksin teile täna rääkida selle kohta midagi veel.

Füüsikas on täheldatud vapustav energia, mis avaldub väljade ristumisel. Seda on näha magnetite töös ja Päikese heliosfääri koostöös Maaga. See on teile üldiselt teada. Välja teie ümber, mida te ei näe, võib pidada õhuks või isegi eetriks, millel on paljumõõtmeline omadus.

Kuidas on see muutunud aastast 2012? Kas vanas energias, kus pimedus oli  suurem ja jõulisem, oli sellel Väljal  vähem efektsust, kui tänasel päeval? Jah, see on tõsi, nii see oli.

Aastal 2012, kui eesriie hõrenes veidi, avanes võimalus ilmneda energiatel, milliseid peate nüüd Väljaks. Kõikjal, inimese ümber, on paljumõõtmeline kooskõlastus, mis ei avalda teile mingit mõju, ega saa teda näha, kuid see on olemas ja seda on võimalik ka avastada. Iga inimene, vaba voli olemasolul, võib soovi korral puutuda sellega kokku, ärgata selles, kasutada seda, saada õppetunde ja kinnitada endale, et mis see ka poleks, kuid mulle see meeldib.

Tahaksin rääkida sellest nii neile, kes  istuvad praegu siin, kui ka neile, kes loevad ja kuulavad hiljem. Igal sellisel kohtumisel palume tõsta kätt neil, kes osalevad kanaldusel esmakordselt. Reeglina ligi 20% osavõtjatest  osalevad esmakordselt  Krayoni kanaldusel. Kui küsida neilt, mis tõi neid sellele kohtumisele, siis nad vastavad, et leidsid selle ürituse teate, jõudes teatud tasemele ja teatud kohta ning seetõttu tulidki kuulama Krayonit. Selles on kogu mõte. Mis pani neid kuulama seda, mis on paljudele veel kättesaamatu isegi käesoleval ajal? Paljud on liiga targad, et tulla seda kuulama. Kuid teie olete kuulamas ja hiljem lugemas kanaldust. Midagi pidi juhtuma, et tulite siia. Võib olla keegi soovitas teil tulla kuulama ja seejärel juhtus midagi veel. Kuulates siin kanaldust, te lubasite tõel avaneda, hakkasite tabama midagi ehk isegi nägema. See oli armastuse ja mõistmise puhtus, mis teid siia tõi ning see oli see, millele teil ei olnud seni vastust. Siin on see olemas, seda saab näha ja on võimalus seda vastu võtta ja kogeda ning teadvustada oma südames. Teile võib olla väljakutseks kõik, mida on teile räägitud Loomislättest, Jumalast, isegi Vaimust ja siin saate  selle kõige kohta teada tõe. Võtke see vastu ja püüdke mõista, mida te kuulate. Väli, mis  ristub teie Merkabaga, on uudne ja värske. Paljud tunnetavad seda, ning teavad, et selles on tõde, et tõde  püüdleb alati kõrgeima taseme suunas.

Kuid on midagi veel, mis räägib, et nüüdsest kõik on teisiti ning isegi kaasasündinu, mis alates aastast 2012, hakkas reageerima teisiti, kui varem. Kaasasündinu, teie alateadlik teadmine, on teisse loodud Looja poolt, et ta aitaks teil resoneeruda asjadele, millistele te oma tähelepanu pöörate. Paljud, kes on kogenud seda, on pööranud temale tähelepanu, ning mõistavad alateadlikult, et soovivad midagi enamat. Peamiseks asjaks, mis  ligi tõmbas, oli tõe teada saamine enda kohta. See ei ole ei kellegi järgimine, ei reeglite mõjutus, ei doktriin, ega riitus, vaid üksnes tõde. Mida enam pöörate temale tähelepanu, seda enam saate mõista, et need asjad ei olnud teie püünisteks, vaid need tulevad teie enda seesolevalt kaasasündinult, et tema  aitab teil tunda end väärtuslikuna. See kõik tõi teid siia, et saaksite kuulda sellest.

Tahaksin öelda neile, kes kuulavad esimest korda, et see, mida kuulate ja näete siin, on tõde ja see  resoneerub teiega ja kinnitab teile, et te ei ole üksinda. Sadu tuhandeid inimesi ärkavad tõe suunas  ja see ei tähenda kellegiga liitumist, vaid see on ärkamine inimkonna kõrgemasse teadvusse. See on liitumine evolutsiooniga, millest võib kujuneda teadvuse revolutsioon. Selleks, et see juhtuks on teil vaja ausust valitsustes ja teaduses. See vajab täielikku avatust ja läbipaistvust, mõistmist ja ausust asjades, milliseid ei olnud seniste põlvkondade ajal. Kuna see tuleb esile uues väljas, siis see hakkab kajastuma teie uudistes. Teil on olemas vaba valik, mis aitab pöörata sellele tähelepanu. Ma räägin sellest taas ja taas, ja taas, 30 aastat tagasi, minu partner Lee Caroll, istus toolile ja palus endale seda näidata. Ta oli insener ja teda ei huvitanud esoteerika  ning ta vältis igati metafüüsikat. Enne toolile istumist ta palus Krayonit, et kui Krayon on olemas, siis näidaku end temale. Ta ei olnud küll veel neist asjadest teadlik, kuid avas ukse ja lubas neil asjadel ilmutuda. Ta tegi seda, mida oli vaja – istuda ja vaadata.

Kallid, nüüd on ilmnemas asjad, milliseid te ei oska veel oodatagi ja  need on suurepärased. Jumala armastuses negatiivset poolt ei eksisteeri, ei ole kõrvalisi efekte, on ainult terve keha, mis on täis rõõmu ja ainult see tuleb  teil  vastu võtta. Kas see on teie jaoks liiga hea, et olla tõsi? Ma esitan teile väljakutse, et küsige, kui tahate seda näha. Kui see teile ei meeldi, kui te ei kavatsegi ust avada, võib olla tahaksite enamat? Kuid ma kinnitan teile, et asjad hakkavad tulema esile,  kui vaid küsite. Kuid, mis asjad need on?

Aga see oleneb teist, kui kaugel te olete jõudnud, mis teid huvitab, milline on teie elu, teie vaimsus ning uskuge, teie Akašid loovad teile selle sünkroonsuse, et näidata ja esitleda asju, mida saaksite vastu võtta. Mõned sõnumid võib olla teile ei meeldi ja te võite öelda, et  et see ei huvita teid, te võite jätta ukse avamata  ja võib olla te teete nii vaid selleks, et veenduda, kas sünkroonsus on jätkuvalt olemas. Ehk see avaldub taas ja taas. Te ei suuda seda uskuda, et teie enda sisemuses on suurepärane ilm (energia), kus asub suurepärane informatsioon teie endi kohta. See on ukse avamine endasse ja  sellest oligi tänane  sõnum. Siis saate teada, kes te tõeliselt olete, kelleks olete olnud ja võib olla isegi saate vastuse, milleks olete siin. Sellest saab käepigistus paljude asjadega enda ümber. Siis te mõistate, et siin ei ole juhuslikkust ja seejärel võite märgata, kuidas kõik see käivitub. On see teile mõistatuseks?

Kuid nii see tõesti on…..

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga