KAASASÜNDINU MÕISTMISE AVARDAMINE Philadelphia,PS 2019

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Tänane päev kuulub suhete selgitamisele ja nende tundma õppimisele, see võib teid  mõnevõrra üllatada. Algul püüame rääkida kaasasündinust, et paremini mõista, mis toimub temaga teie sündimise ajal. Olen varem teile rääkinud teie hirmudest ja harjumustest, mis  segavad  kaasasündinul teie intuitsiooni juhtida. Täna soovin avardada seda küsimust. Tänases sõnumis ei ole midagi uut, vaid varem edastatu avardamine, täna toome rohkem esile tõdesid, ning kuuldes neid, need muutuvad iseenesest teile  rohkem mõistetavamateks.  Sündides taas planeedile ja kasvades, puutute kokku teatud asjadega, mis on teie kaasasündinu osa.

Suur hulk inimesi usuvad, vastavalt oma usu süsteemile, et peale keha surma inimese hing  lahkub kusagile. Ja tuleks ära märkida, et enamus inimkonnast, on mingi vaimse süsteemi liikmed. Enamus planeedi inimestest on arvamusel, et lahkudes oma kehadest, leidub kusagil paik, kuhu hing läheb. Ja see ongi teatud veendumus kaasasündinu kohta.

Seega, see ei ole teil üksnes soovitu tõepähe võtmine, vaid põlisrahvad on teile pärandanud, kas suuliselt või kirjapandu teel, kus nad kinnitavad, et peale keha surma on pääsemine kusagile edasi. Seega võiksime öelda, et inimkond on teadvustamas, et on midagi enamat, kui inimkond ise. Seejärel sellest saab veendumus, et on olemas Jumal, Vaim või Loomisläte ja nendest on saanud kõigi ususüsteemide alustalad. Olgugi, et ususüsteemid on erinevad, on  neil kõigil üks ja sama väide, et on olemas „elu säde“, mille „kaunis teadvus“ peale surma jätkub igavesti. Siit kerkib üles küsimus, et kas on võimalik pääseda elusädemeni juba oma elu ajal? Jah, see on võimalik.

Kallid, see ei ole intellektuaalsuse, ega emotsionaalsuse küsimus vaid see on kaasasündinu tegevus. Istute praegu siin ja küsite minult, et  kas tõesti tuleb uskuda, et meie sisemuses on olemas kaunis energia, mida võiks pidada teadvuseks ja mis kestab jätkuvalt ka peale lahkumist elust ning millega siin, praegu elades, saab ühendust ja mida nimetatakse kaasasündinuks? Ja vastuseks on kindel „Jah“. Kas pole huvitav,  mis saab edasi?

Inimnatuur ja süsteemid, mis  loovad vaimsust teie ümber, oleks nagu  kokku leppinud selles, et Läte, mis on teie sisemuses, ei ole teile kättesaadav, et peate temaga ühendumiseks, kasutama kellegi abi, et saada juurdepääsu sellele, või toimima teatud viisil, et teile avataks juurdepääs sellele. See kõik tuleneb teie madalast teadvusest ja et teil on hirm nende ees, kes on võimelised arendama oma võimeid, et kontakt saavutatakse.

Kindlasti olete te kõik mõnikord tundnud, et „midagi hakkab juhtuma, midagi halba“. Mis te arvate, kust niisugune hirm ja tunne tuleb? See  tuleneb teie madalast teadvusest, sellest, mida on teile õpetatud ja sellest, mida usute. Kuigi näete, kuid ei mõista, et teie kõrval on midagi veel,  mis on ulatatud teile.

Tänase päeva õppetund on „avardunud kaasasündinu“. See avab teile tõe selle kohta, mis  tõeliselt eksisteerib. Mõned, teie seast, kes on läbinud intuitsiooni koolituse, teavad, et on vaja võtta kasutusele käbinääre, süda ja aju ning ühendada need. Selleks te peaksite teadma, et teie südame, käbinääre, aju ja loova sädeme vahel, selle loova intuitiivse sädeme vahel, mis kuulub teie Kõrgemale Minale, ehk teie vaimsusele, on sümbiootiline seos. Peale kehast lahkumist see säde jääb alles ja see jääb alatiseks teiega. See on teie vaimsuseks, teie väljaks. Ütleksin enamgi, et see on teie ümber, avatud embusega teie poole, mis ütleb teile, et „tule“. Kuid mõiste „vaba voli“ on absoluutne.

Kui sinu elus midagi on korrast ära, siis võid sa olla kurb ja isegi nutta, kuid sinu kaitseingel, kes oma suursuguses, tiirleb alati sinu ümber, kuid ta ei räägi sinuga. Ajal, kui kurdad maailmale, et sa tunned, et oled elu ohver, ja imestad, et miks halvad asjad juhtuvad just sinuga, miks, olles kogu oma suursuguses, oled jäänud millessegi kinni – kuid, kogu ingellik kaaskond on sinu ümber ja vaikib, ehkki armastab sind. Isegi staadioni täis kaaskondlasi sinu ümber  vaikivad, ega ütle midagi, kuigi armastavad sind. Asi on aga selles, et vaba valik on absoluutselt puutumatu. Seega, võid vaadata julgelt ringi, hingata sügavalt sisse, et saaksid tunnetada sädet. Tunnetades sädet, saaksid kinnitada endale, et ma luban kogu teadmisel, milline on olemas, kuid millest minul veel ei ole aimu ja mida ma veel ei mõista, avada minus see mõistmine. Luban oma kaasasündinul ühenduda minu väljaga, mis on täitunud ingelliku kaaskonnaga, ehk minu Kõrgema Minaga, mis on ühtme sünkroonsusega. Ja seejärel hakkavadki ilmnema uued asjad. Miks?

Aga seetõttu, et  väljudes hirmu energiast, saate tõmmata selga oma jumalikkuse keebi. See on uus termin, mida ma neis sõnumites varem ei ole kasutanud. Keep – on jumalik säde teie sisemuses ja selleks oletete te ise, kui avate ukse. Nii saate näha kogu kavandatuse olemasolu. Kui ilmaruum annab nõusoleku, siis väli ütleb teile, et ava ja avarda oma pühadus. Kallid, kui teie kaasasündinu avardub, siis tulevad nähtavale paljud asjad, isegi kui ei tule kohe nähtavale, siis vähemalt muutuvad tajutavateks ning seejärel sünnivad imelised ilmingud. Eelkõige paraneb enesetunne, seda küll aegamööda, kuid järjest tugevamini. Ja see ongi selle tõestus, mida te ei osanud oodata. Seni kahtlesite tões, mis oli teie enda sisemuses. Kuid kui avate ukse ja palute oma vaimsust näidata teile tõde, siis avate oma südame, käbinäärme ja mõistuse, oma intuitiivsuse, mis aitab jõuda vajalikku kohta, kus saab kohtuda vajaliku inimesega, ning leida õiget lahendust oma elu küsimustes. Ja te teete seda. Kui olete saavutanud tulemuse, siis te ei peatu enam ning  teile  hakkavad avanema liikumise suunad,  mis viivad saavutuste saavutamiseni. See on teile kutse asjade meenutamisele, mis näisid teile seni seisvatena. Te olite seni kindlad, et need ei hakka teie puhul kunagi tööle. Sellega muudkui suurendasite oma hirmu ja üha kinnitasite oma usku. Kas mõistate, mida pean silmas?

Kuid avades end ja öeldes, et  kallis vaimsus, lase sündida kõigel minu elus, ma luban liituda oma väljaga ja oma sädemega, mis on minu vaimsus, ka sädemega väljaspool mind, mis on ilmaruumis, Kõige Olemasoleva Loojaga ning siis kõik asjad hakkavadki võluväel koostöösse.

Selline on tõde, selline oli tänane õppetund. See kõik on võimalik, on vaja üksnes võtta need teatavaks ja uskuda neisse ja olla neis kindel. Tuleb harjutada hirmude vabastamist, siis kaovad kahtlused. Seda on vaja selleks, et jõuda ukseni ja avada seda  ja mis peamine, uskuda sellesse. Kallid, see ongi teie nullpunktiks, kust algavad kõik muutused. Esimesena neist tuleks oodata oma ellu sünkroonsust, mis võimaldab olla õigel ajal, vajalikus kohas, kohata vajalikke inimesi, et kuulda vajalikke sõnu. Igal ühel teist, see toimub temale erineval ajal. Kõik  oleneb teie edaspidistest tegudest ning see on esmane ja alustpanev ja  kinnitab, et säde on reaalne ja suurepärane. Et inimkond suudaks mõista, ja ise suudaks kontrollida oma reaalsust, on vaja vaid väike hulk teie taolisi inimesi, kes avaldaksid mõju suuremale hulgale inimestele ja kes mõjutaksid edasi ka ülejäänud inimkonda.

Ja nii see on …..

Krayon

Kaasasündinust on kodulehel olnud eelnevalt 2 põhjalikumat postitust:

30.01.2019  pealkirjaga „Kaasasündinud“  Indianipolis 2018

19.09.2017  pealkirjaga „Suhtlus oma kaasasündinuga“ Laguna Hill 2017

(Kellel on huvi, saate neid lugeda kui kerite allapoole)

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt.

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga