INIMKONNA EVOLUTSIOON Philadelphia, PA 2019

 

Monika Murany

Enne, kui alustame Krayoni sõnumiga, tahaksin, et te mõtleksite järgmiste küsimuste peale.

Kes te olete?Miks olete siin Maa peal?Kas on võimalik, et see oli kavandatud ammu enne teie
tulekut siia planeedile. Kas on see võimalik ja kui on, siis mida see peaks tähendama?Võib olla on midagi enamat, mida mõistab teie inimvaimsus ja Kõrgem Mina. Mis tõmbab teid nende sõnumite juurde, miks näib, et need on suunatud üksnes teile? Kuidas Krayon võib teada meist sedavõrd täpselt?
Oleks hea, kui kuulates vastuseid, mõtleksite neile, siis ehk mõistate, miks need on suunatud teile.

Krayon

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Siin kõlasid väited, et ehk on olemas midagi enamat, võib olla oli selleks mingi plaan, võib olla  püüate vaid ellu jääda ning püüate kogu jõust? Isegi valgustunud inimesed esitavad selliseid küsimusi. Kõigi ümber on asju, mida ei mõisteta. Teile näib, et virtuaalses ilmas olete üksi seetõttu ka küsite, et  kas tõesti on olemas plaan. Ma ütlen teile, et on olemas Kavand.

Et sellest täielikult aru saada, on teil vaja läbida teadvuse evolutsioon, mis viiks teid paljumõõtmelise sünkroonsuse mõistmiseni. Kuid seda mõistmist teil veel ei ole. Ainus, mida saame käesoleval hetkel teile kinnitada, on see, et Jumal teab teist. Kui puutude oma elus kokku heade olukordadega, mis loovad teie ellu häid asju, siis see ei ole juhuslik. See ei ole juhuslikkus, mis viib teid küsimuseni, et kas on veel midagi?  Vastuseks on, et „jah on“.

Kui te jätkuvalt küsite, et kas tõesti vaim teab minu olemasolust. Ja vastuseks oleks taas, et  jah teab ja seda isegi kui magate. Kui te kujutleksite enda ümber ingellikku kaaskonda, siis nii see ka on. Siin on palju enamat, kui teile esmapilgul näib. Iga inimene, olenemata sellest, kui suur on inimkonna arv planeedil, on püha ja suursugune, igal inimesel on õigus ja võimalus saada sellest teada. Kaasaegses maailmas on palju inimesi, kes ei ole sellest teadlikud, kuna on sündinud täiesti isoleeritud tsivilisatsioonis. Nad elavad igapäevaselt õudustes, ega suuda pääseda sellest olukorrast, kuigi teavad, et see ei tohiks nii olla. Kuid see   muutub ja mõnede põlvkondade möödudes, kui näete globaalseid muutusi planeedil, siis mõistate seda. Teadvus sünnitab avastusi. Kõrgem teadvus loob palju vajalikke ja kasulikke leiutisi. Ma olen rääkinud teile sellest ka varem. Olen rääkinud, et teie tervis on seotud teie teadvuse tasemega, teie füüsilise keha DNAga. Madala teadvuse tasemega kehal on madal füüsiline vastupidavus. Teie keha oma olemuselt oleks suuteline taastuma ja elama füüsiliselt kuni 900 aastaseni. Kuid tegelikkuses see on hulga lühem. Nüüd tekib küsimus, et miks see on nii. Oleme rääkinud, et see on seotud teie teadvuse tasemega ja sellega, mida usute. Madala teadvusega inimkond on loonud kehad, mis ei ole võimelised elama kaua. Kuigi nüüdseks kehad on juba hakanud elama kauem, kuid paljud selgitavad seda sellega, et on hakatud mõistma oma keha paremini ja et see on ka tänu  ka õigele toitumisele. Kuid sellest  ei  piisa.

Kui teie teadvus hakkab evolutsioneeruma millegi enama poole ja kui teil on rohkem mõistmist ja arusaamist, rohkem avastusi ja kui saavutatakse rahu, siis ka eluiga muutub tunduvalt pikemaks. Vähesed seostavad neid asju omavahel, kuigi esoteeriliselt need on omavahel seotud. See, millest teile räägin, ongi paljude asjade jätkuks, mis on vaja meil läbi arutada. Olen varemgi erinevates sõnumites rääkinud sellest kõigest, kuid nüüd saan rääkida teile neist kõigist korraga. Ehk teeksime räägitud asjadest kokkuvõtte ja vaataksime seda kui ajalugu.

Sellele küsimusele olen pühendanud palju aega, aidates Valguse Töötajatel mõista seda. Mul on heameel istuda ja rääkida teile, milline tulevik võiks teid ees oodata. Viimases Krayoni raamatus on palju sõnumeid Uuest Inimesest, ja sellest, millest hakkate mõtlema. Enamus sõnumeid on suunatud uuele teadvusele, sellele, kuidas hakkate kujundama olukorda, millist käesoleval ajal veel ei ole ja seda üksnes kõrgema teadvuse abil. Ühes viimases sõnumis arutasime tuleviku leiutistest, mis avastatakse tänu sellele teadvusele, mis  praegu on tõusujoonel. Inimkonnal on olemas vaba valik, kuid ütleksin siiski ühte asja, mis tuleb üksnes läbi kõrgema teadvuse, kõrgema mõtte ja alateadvuse taseme ning see annab paindlikuma kujutluse, mis aitab teha uusi leiutisi. Sellest kõigest oleme rääkinud ja need leiutised on imelised. Oleme võrrelnud praegust aega 230 aasta tagusega, kus midagi senist ei olnud veel olemas ja ka sellega, mis tuleb 230 aasta pärast, kus tuleb see, mida te ei oska veel isegi oodata ja aimata.   Sellest saab teie kujutluse jaoks midagi revolutsioonilist. Saavad lahendatud kõik elu olulised probleemid, nii toidu, vee ja elektriga. Need asjad leiavad lahendust ja sellele ei ole vajadust eriti keskenduda, seetõttu räägime hoopis teist ja teie bioloogiast. Tahaksin teile edastada mõned ideed, kõige tõenäolisemast, kuni usaldusväärseteni, mis on tõesed, õiged, kuigi veel küsitavad tänasel päeval. Kõik, millest hakkan rääkima, on täiesti tõene ja võimalik.

Olete teadlikud, et inimsugu muutub aina valgustunumaks ja see räägib teadvuse evolutsioonist, selle mõistmisest, kes te tõeliselt olete. Peatselt hakkate mõistma, et teadvuse energia on seotud iga  teie keha rakuga. Milline on käesoleval ajal enamuse inimeste arvamus tervishoiust ja kasutatavatest ravimitest? Paraku keemia ja meditsiin ei tunne muret, mis on teie keha jaoks parim. Samas nad ei näe seost aju, südame ja käbinäärme vahel ja  ei tea triaadist. Nende jaoks need on eraldiolevad ja see kajastub ka selles, kuidas te ise näete end käesoleval ajal. Enamus inimesi  vaatab oma keha praeguste teadmiste järgi, silmade ja mõistusega. Vaadatakse keha osade kaupa, mõistmata, et osade vahel on olemas side, aga nad ei mõista seda. Nende arvates neid  saab vaid tervendada iga ühte omaette.

Kas teie arvates on võimalik rääkida rakkude struktuuriga? Teil on vähe teada sellest, siit ka osade eraldamine. Just sellest on mul kavas rääkida.  Esimeseks ütlen, et  eraldumisest ei ole kasu ja seda arusaama tuleb teil muuta. Olen rääkinud neist asjades neis sõnumites, kus rääkisime iidsete metafüüsikute ja põlisrahvaste õpetustest. Kui veider ka poleks, kuid seda teadmist ei kasutata, ega mõisteta tänase päevani. Kuid need asjad saavad ükskord teile mõistetavateks. Edasi räägiksin midagi sellest, mis teid ees ootab.

Oleme juba 30 aastat rääkinud, et igaüks teist on võimeline kontrollima igat oma keharakku. DNA triljonitel osadel on ühine ühendav jõud, millest ei räägi teile keegi, ega keegi ei ole näinud seda. Olen rääkinud teile, mis oleks, kui saaksite rääkida nendega. Kuid te ei pöördu kunagi nende poole, kuna teile on räägitud, et see on mõtetu, sest rakud on omaette ja keha on omaette. Keha võib haigestuda mistahes haigusesse, kuna temal ei ole „bossi“, kes räägiks temaga. Teie teadmiste järgi, keha on eraldatud kõigist süsteemidest, et ta tegutseb omaette. Ideaalseks stsenaariumiks oleks see, mida teadsid ja tegid iidsed, nad pöördusid oma rakkude poole.

Teid on ümbritsemas väli, kooskõlas väli, mis ühendab triljoneid DNA osi. Need osad  ootavad teie kehas, millal „boss“ võtab nendega ühendust ja räägib nendega. Te ise olete selleks bossiks ehk ülemuseks. See on tõde ja on enam kui tõde ja me kutsume teid tegelema sellega. Oleme rääkinud, et teil on vaja rääkida (mitte küsida), rääkida oma rakustruktuuriga sellest, kuidas rakustruktuur reaalselt tegelikkuses tegutseb. Teie ise vastutate enda eest ja see on aksioom. Te peate uskuma aksioomi, sest see on tõde, mis ütleb teile, et ainult teie ise vastutate oma keha eest. Teie keha kuuleb seda, mida peate enda teadvuseks, seega, hakake  rääkima oma rakkudega. Mida te räägiksite neile? Ehk alustaksite lihtsamatest asjadest ja seejärel liiguksite keerulisemateni. Alustage sellest, mis on teostatav tänapäeval, seejärel liigute selleni, mida vajab väga kõrge evolutsiooni tase.

Kujutlege oma teadvust, mis hakkab mõistma, millest te räägite, näiteks  vananemisest. Vananemine tuleb sellest, et rakud vaid loendavad päevi, kuna te ise ei räägi nendega. Neile on ainus teejuht päike, mis tõuseb ja loojub. Just see paneb teie keha vananema. Kui keegi räägiks neile, et nendega on midagi korrast ära, kuid seda ei toimu. Kuna te ei räägi oma rakkudega, siis nad liiguvadki päev, päeva järel vananemise poole, sest  rakkude tegevuseks on üksnes päevade loendamine, siis teatud vanuses hakkabki toimuma nii, et algab rakkude vananemine. Telomeerid hakkavad lühenema, seega, iga uus vastuvõtt ei ole enam täiuslik. Nii  jõuategi teatud vanuseni, kuni surete. Kuid te ei peaks iga päev neile meenutama oma vanust. Pigem anda neile käsk, et nad „lõpetaksid vananemise“ ning olgu see käsu vormis. Antud korraldus muutub äratuntavaks sellel teadvuse tasandil, millel olete ise. Mistahes vanuses saate kohe aeglustada vananemist  20-30% võrra. Kui teil on olemas veendumuste süsteem ja te teadvustate endale seda, millest ma räägin, siis saate seda ka teoks teha.

Ma ütlen teile et tegelikult  arstid on teadlikud, et see on võimalik. Nad on näinud korduvalt, kuidas haige inimene, isegi surmalavatsilt, on virgunud ja elanud veel palju aastaid. Arstid küll imestavad, kuidas on see võimalik, kuidas sellised asjad toimuvad ja mis protsess siis toimub? Selleks on vaja rääkida oma rakkudega, igal ajahetkel ja öelda neile, et  olge minuga, olge minuga, sest te olete veel noored. Rakud kuulevad teid ja vastavad teile, et me jääme, me jääme ellu, kuni vaja ja iga rakk kuuleb ja vastab teile nii. Miks siis mitte ära kasutada seda, mis paneb silmi pööritama? Vanaemise protsess on kontrollitav ja keha täis rakke on ootamas teie korraldust. Te pole suhelnud oma rakkudega kogu oma elu jooksul, ega andnud neile mingeid korraldusi. Mis toimub nendega, kui nad ei saa korraldusi? Nad vananevad ja te vaatate seda pealt ja soovite neile edu. Kui te saaksite neid kuulda ja nemad rääkida, siis iga keha rakk ja molekul vaataks teile otsa ja küsiks: „ mida on sinul meile öelda?“ Teil on mida rääkida neile. Kui te ei tea, millest alustada, siis süüvige endasse ja pöörduge nende poole. Ärge imestage, ega ärge ehmuge, kui äkki teie keha energia hakkab kasvama. Te näete tulemusi ja sellest ma räägingi. Teil on täielik kontroll oma keha tervenemise üle. teadke, et haigustele ei jää võimalusi. Kuigi teie ütlete kahtlevalt, et mul ei ole selleks kogemusi, ometi on teil need olemas, te vaid ei tea nende olemasolust, sest te alles saite sellest teada. Teada, tähendab teadvustada.

Kas soovite vastutada enda eest või mitte? Kallid, siin on vahe, te kas vastutades rakustruktuuri eest oma kehas, ütlete neile, mida on vaja teha, või siis palute ja anute neilt seda ja siis jääte lootma tulemusi. On tarvis, et te mõtleks selle üle, taas ja taas ja oleme korduvalt rääkinud teile sellest. On neid, kes teavad ja usuvad seda ja nemad töötasid
välja homöopaatia meetodi. Neil on loodud tõmmised, millistes on juhendid kehale, mille tulemusel keha terveneb. Keemia neis on väga väike, mis põhjustaksid rakustruktuurides keemilisi reaktsioone. Just seetõttu meditsiin ei usu seda, nende väitel sellel kogusel ei saa olla mingit efekti. Ometi mõned ühiskonnad kasutavad homöopaatiat juba sadu aastaid. Tõmmis on juhend kehale, kuidas tervendada end ja keha  hakkab seda tegema.

Ehk peatuks ja analüüsiks seda koos. Kas on selles midagi tõtt või on see puhas New Age jutt?  Küsige neilt, kes  homöopaatiaga tegelevad, vaadake ka ajalugu, ehk saate teada, kuivõrd mõjus see on ja kuivõrd efektselt see töötab. Te võite panna tõmmist keele alla või pöörduda oma teadvuse energia poole, milles on suur kogum juhendeid keha tervenemiseks ja tulemus oleks üks – keha tervendaks end ise. Meie soov oleks, et te õpiksite suhtlema oma rakkudega. Te olete oma keha, oma rakustruktuuri juht, kes jagab korraldusi. Ja neid korraldusi ootavad teie keha rakud. Aeglustage vananemine ja tervendage oma keha.

Mõni aeg tagasi rääkisin tuleviku kõrgest teadvusest. Kuidas ma tean sellest rääkida? Ma ütlen selle peale teile, et  te ei ole ainsad Galaktika ulatuses. Ka mujal on humanoidseid, mõned on rohkem arenenud kui teised. On ka neid, kes on läbinud sama teekonna, mida  läbite teie. Mina räägin sammudest, milliseid olen näinud. Ma rääkisin teile, et kui teie rakud hakkavad vibreerima sedavõrd kõrgel sagedusel, sellisel valgustunud teadvuse tasemel, et mistahes madala sagedusega haigus ei pea vastu, või ei pääse üldse ligidale. Madal sagedus ei küündi kõrgema sageduseni. Mistahes haigused pääsevad ligi keemilise ja energeetilise tasakaalutuse tõttu, mis viivad energia languseni ja see avab haigustele tee organismi. Tuleb aeg, kus hakatakse tundma huvi toimuva vastu. Vähk on juba kadumas, miks? Kuid seletust teil sellele ei ole.

Tere tulemast Uude Ajastusse.

Ajastusse, kus inimvibratsioon on suhteliselt kõrgel tasemel. Mõttetegevus on kooskõlas rahuga, ja kõigega üle maailma. Ja siis võib olla küsite, et kas tõesti oli vibratsioone, mis kutsusid esile haigusi? Ja ise vastate. Et  jah, tõesti oli. Princetononis oli meil sõnum, mida keegi ei osanud oodata. Selle teemaks oli „Juhuslikkus“, et kas inimteadvus saab mõjutada juhuslikkust. Kui  viskate täringut  ja saadud tulemuse panete kirja ja teete seda pikema aja jooksul, siis saate juhuslikkuse numbrite diagrammi. Selline juhuslikkuse diagramm on aluseks hasartmängus.Teadvuse globaalne uuringu projekt näitas, et teadvus on võimeline mõjutama täringu kukkumist. Kui küllaldane hulk inimesi, valgustunud teadvusega, mõtlevad ühtselt, siis nad on võimelised mõjutama numbrite juhuslikkuse generaatorit, kuna sünnib mõtete sünkroonsus. Seega, sünnib teadlik kontroll juhuslikkuse üle. See ei käi üksnes hasartmängulaua kohta, vaid ka elus – õigel ajal, õiges kohas. Kuid samas tahaksin teile öelda, et õnnega ei ole siin midagi tegemist, vaid te ise loote oma reaalsust. Võib olla mõned intellektuaalid püüaksid väita, et kõik  inimesed ei ole võimelised looma oma reaalsust. Kuid ma vastaksin intellektuaalidele, et nad jätsid märkamata ühe olulise asja, et  ma ei rääkinud rühmast inimestest, vaid „küllaldaselt suurest“ hulgast inimestest, kes loovad reaalsust, nimega  „rahu maa peal.“ Me räägime reaalsusest, mida  loote väljaspool juhust, mis ühendab teid teistega, kes on loomas sama.

Mis oleks, kui seda teeksid kõik inimesed, siis valgus säraks ruumis ja kõik näeksid minna koju. Ehk siis mõistate, mida tähendab eesriie, et  see oli järjepidevus teie teadvuses. Eesriide kadumine oleks teie edasijõudnud teadvus ja see on teie võimuses seda saavutada. Ärge uskuge ja ärge rääkige, et juhuslikkus  kontrollib teie elu, sest te ise juhite oma tedvusega oma elu. Juhite seda oma teadvusega, õiges kohas õigel ajal. Krayon., mida peaksin selleks tegema ja kuidas tegema? Õelge vaid:  „kallis vaimsus, ma võib olla ei tea, kuhu olen liikumas ja enamus aega olen pimeduses. Lase valgusel mu peale paista, näita teed, kuhu pean minema. Ma palun, et sa näitaksid mulle minu teed.“

See on kutse sünkroonsusesse. Mõnedel teie seast see on olemas, kuid te ise seda ei tea, kuid ometi see meeldib teile. Mõni on isegi kogenud seda, et on saanud ootamatult kokku vajaliku inimesega, või imekombel jõudnud kohale õigeks ajaks, kuigi ta seda on pidanud kokkusattumiseks. Sellel ei ole midagi ühist religiooniga, see on seos globaalse teadvusega, millele on juurdepääs igal ühel teist. See on seotud teie mõtteviisiga, teadvusega ja veendumuste süsteemiga.

Kallid, nii  töötab reaalsus ja minu partner  elab selle järgi. Tema ei tee reisiks plaane, ega sõida kohale varem, vaid alles eelmiseks õhtuks. Kui juurdlete selle üle, siis ehk mõistate, et tema ise kontrollib võimalusi ja ise loob reaalsust. Kui ei ole lendu, siis hilinemine on kindlustatud, kuid seda juhtub temaga ainult koju sõidul, kuid mitte kunagi kohale jõudmisel. Mis siis juhtuks, kui tsivilisatsioon hakkaks teadvustama ja suudaks kontrollida enda reaalsust? Siis sünniks rahu planeedil Maa.

Te ei ole planeedi ohver. Kui te ei mõista seda veel, siis selleks avaneb võimalus. Kui te ei kasuta seda võimalust, siis see meenutaks täringu juhuslikku kukkumist. Nii toimub ka teie rakustruktuuriga – kui te ei mõtle temale, siis ta teeb, mida tahab.

Pea kõik suured õpetajad, kes olid sellel planeedil, suutsid teha imesid. See on vaid väike osa teie ajaloost. Neid oli mitte üksnes minevikus, vaid oli neid ka hilisemal ajal, kes liikusid meistritena ja tegid füüsikalisi imesid. Nüüd räägiksin Kristusest, kes tuli planeedile, kelle DNA oli jõus 90%., kes näitas end inimesena, kes oli võimeline tegema asju, mida tegelikult on võimeline tegema iga inimene. Kas Kristuse lugu leibade ja kaladega jättis imestuse inimestele või vetel kõndimine? Jah jättis. Kas see oli tema ego esinemine? Ei olnud, on kindel vastus. Selleks oli vaid üks põhjus, et näidata, milleks on võimeline valgustunud teadvus, mis tuleb eesriidetagustest esile.

Indias lahkus mõned aastad tagasi elust valgustunud inimene, kelleks oli Satja Sai Baba. Tema elu viimastel aastatel käis tema juures palju inimesi, ja nad kogunesid tema maja ette. Ta tuli oma ašramist ja jagas kõigile kingitusi, puistas sõrmede vahelt vibhutit, püha tuhka, puistas ja puistas, materialiseeris oma pihkudes amulette ja sõrmuseid. Temast on palju räägitud ja raamatuid kirjutatud, kuid enamus inimesi ei usu seda. Teda on võimalik vaadata ka internetis neid asju tegemas. Ja ikkagi väidetakse, et see on üks võltsing, et see ei saa olla tõsi. Kuid Kristus, armastuse õpetaja näitas ju, et see on võimalik, mitte üksnes armastuses ja mõistmises,  vaid ka tegudes. Kristuse sõnum ütles teile, et „ole nagu mina“.

Teil kõigil on olemas maagiline jõud ning te saate mõjutada füüsikat oma mõttega, käbinäärmega, südamega, teadvuse triaadiga, mis ühendab kõike olemasolevat. Isegi Olu põhialused hakkavad alluma teie sõnadele. See on jõudmas teieni ja see muutub üha aktuaalsemaks. Teie mõiste „ime“,  ise selgitab kõike. Kuid, kas te ise olete võimeline seda teostama?

Mu partner on üle elanud paljut, mis aitas tal mõista, et Jumal on reaalne. See pani teda mõtlema, et kui reaalne saab olla see, et ta istub siin toolil ja teeb seda, mida ta praegu teeb. Nüüdseks see ei olegi enam kuigi uudne. Selles suunas on liikumas kogu inimkond. Kas suudate endale ette kujutada, et tuleb aeg ja te olete suutelised looma asju ainult oma mõtte väel ja jõul?

Te võiksite küsida plejaadlastelt, et kuidas nad jõudsid planeedile Maa ilma laevadeta? Ja see ei ole viide vaid see on võti. Kas see küsimus on liiga veider? Võib olla siiski on selles iva? Suurejooneline inimene saaks ehk olla veelgi suurejoonelisem, kui ta suudaks peatuda ja  vaataks ringi ja küsiks: „ äkki on siiski veel midagi enamat?“. Olete avamas ust veel millegile. Te ei olegi seda veel oodanud, kuid seda on tulemas ülimalt palju.

Minnes siit, olge teised, kui siia tulite. Võib olla algul veel olete kahtlev, kuid avades ust, leiate kinnitust suursugususele, mis on väljaspool seni usutust.

Ja nii see on ….

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga