AHELATEVABA TARKUS Delphi University McCayovill, Georgia 2019

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Oleksite üllatunud, kui saaksite teada, kuivõrd kaua on teie vaimsus olnud sellel planeedil, kas ühe või teise vormina. Need vormid on teie teadmiste kohaselt ja otstarbekuse tõttu teie ees varjatud eesriide tagustesse. Pidev mineviku energia tunnetamine ja teadmine ei oleks teid milleski aidanud. Esoteeriliselt teil on pidev tunne, et see elu, mida elate käesoleval ajal, on teil ainus. Teile on see kasulik, et teatud põhjustel teil puuduvad igasugused reaalsed tõestused millestki enamast, ega ole kedagi, kes tuleks surnust tagasi ja koputades teile õlale ja ütleks, et vaata, ma olen siin, olen jätkuvalt sinu kõrval. Seetõttu kõik, mida Krayonina räägin teile, mida edastan  kui tõde, on selline reaalsus, mida te suudate usaldada ainult tänu oma usule ja oma vaimsele loogikale ja alateadvusele.

Ees on oodata muudatusi tarkuse suhtes.

Inimese seisund ja tema omadused on muutumas. Kuid see, mis muutuste aegadel tegelikult  nihkub, on inimtarkuse atribuutide kogum. Kõiges, mis on teie kasutuses, on tarkus  üheks aspektiks, mis on seotud  kõigi muude asjadega, nagu alateadvuse ja Akašide salvestistega. Samas on ta ka seotud kõige uuega teie jaoks. Kunagi annate oma uue omadusele  samuti nime. Kuid paljudel teist on olemas oma isiklikud nimetused tunnetustele ja vaimsusele. See on teie alateadliku teadmise tunnetus sellest, kas kõik on õige ja tõene. See on selline sisemine teadmine, mis paneb tahtmatult noogutama jaatavalt kinnituseks siis, kui juhtute kuulma sajandite tarkust ning te tunnetate oma sisimas, et see vastab tõele. See on hoopis uus tunnetus, mida peatselt hakkavad kogema mõningad teie seast. Teil hakkab arenema alateadlik tõe teadmine. Tõe puhtuse kinnitavaid märke hakkate saama keha vastavate reageeringute läbi. Selleks võivad olla mistahes keha reageeringud, kas liigutusena, värinana, või ükskõik millisel muul viisi, kui teie keha käitub teisiti, kui midagi on vale, siis tunnetate, et see ei ole õige. See on just see uus, mida ei olnud vana energia ajal. Mõned naised võivad  öelda, et neil on selline intuitsioon selliste asjade vastu ja see oli olemas isegi vanas energias. Kallid, see ei olnud sellisel tasemel, kui  seda olete hakAnud tunnetama käesoleval ajal ja mitte sellisel tasemel, kuidas kokkuvõttes kõik inimesed hakkavad neid asju tulevikus tunnetama. Varem see oli omane naistele seetõttu, et nende intuitsioon on paremini välja arenenud, või  nende ajus olevate sügavamate sidemete tõttu, mis juba bioloogiliselt on mõnevõrra erinevad. Nüüdsest see muutub kättesaadavaks kogu inimkonnale. Võiks isegi öelda, et teie reaalsuse füüsika ise hakkab muutuma. Ehk võiks öelda, et teie, koos kogu ümberolevaga, hakkate muutuma targemateks.

Tarkuse määratlus.  

Tarkus ise on iseenesest huvitav objekt uuringuks. Kui vaataksite inimkonna tarkust, siis näeksite selles midagi huvitavat. Siin selgub, et see ei ole üldsegi mingi tarkus. See on mingi „eneserahulduse“ versioon, mis on suurte piirangute all. Teie praeguse aja, teadvuse evolutsiooni tasemel, see on tarkus, mis on suletud iseenda ees. See on sedasorti tarkus, mis on rahul iseendaga üksnes oma tarkuse pärast. Me võime seda nimetada  aheldatud tarkuseks ehk piirangutega tarkuseks.

Seekord oleme kogunenud Delphi ülikooli Tarkuse Templisse. Juba sõna tempel  viitab Jumala tarkusele, Loova Lätte tarkusele, isegi Lätte tarkusele, mis ületab kõiki Lätteid, mis  kätkeb endas suurimat mõistmist ja armastust. Üheks huvitavamaks asjaks on see, et tõeline tarkus on  „vaikne“ ja „vaikiv“, ta on „teadev“ ja ta hõlmab enamat, kui on võimeline mõttetegevus. Tuntud Auguste Rodini skulptuur „Mõtleja“ võib viia teid mõttele, et mõtleja on samas ka tark. Kuid see ei pea olema just nii, kuid siiski see viib teid sellisele mõttele. Minevikus võtsite tarkust kui miskit, mis on seotud ajuga. Kuidas teie arvates on, kas intellektuaal peab tingimatta olema tark inimene?

Olen kord rääkinud teile, et armastuseta tarkus on üksnes sõnad. Tarkus ilma mõistmiseta ei ole mingi tarkus, see on ainult mõtteprotsessi väljendamine, mis on suletud mõtlemise ringi, mõtlemise nimel. Tõeline tarkus on  armastuse ja mõistmise koostöö, mis on testitav vaimse aluspaneva tõega. Just siin tuleb esile sajandite tagune tarkus, mida olete püüdnud kätte saada kogu hingest. Aju ei ole võimeline andma teile sellist tarkust. Aju on võimeline kindlustama teile vaid kõrget mõttetegevust ja mingit tarkuse illusiooni. Ta on suuteline andma teile üksnes aheldatud tarkust, sellist tarkust, mis on piiranud end eneserahulduse aiaga.

On teada jutustus, kus inimesed tahavad avada ust. Nad püüavad tungida uksest läbi, tagudes peaga vastu ust taas ja taas. Kuid uks ei anna järgi, ega avane Mõne aja möödudes hakkavad nad rääkima, et uks on ju avatud, seetõttu ei ole vaja tungida sellest läbi, kuigi see on jätkuvalt kinni. Mõned isegi annavad oma elu selleks, et taguda peaga vastu ust, et ühineda eneserahuldava veendumusega, et uks on avatud, kuigi see ei ole nii.  Mõninga aja mõõduses, mõned inimesed siiski hakkavad arvama, et ust on vaja siiski avada, kuna esimesel korral see ei õnnestunud. Seega, asuvad taas peaga taguma, taas ja taas. Arutlevad omavahel oma tarkuse üle ning jõutakse taas arusaamisele, et  suletud ust tuleb taguda peaga. Vaadake vaid, selline on  olnud inimkond kogu oma kauniduses,  see on inimkond, kes on kasvanud vanas energias. Te mõistate suurepäraselt, millest käib jutt. Kuid, kui haaratakse kinni taolisest illusioonist, samast enesepettusest, kõigi siit tulenevate eneserahulduste tsüklitega, tunnustatakse müütilist tarkust, mis ei ole neile mingil viisil avaldunud, siis seetõttu toimubki jätkuv sulgumine müütide ja enesepettuste võltsloogikale. Nad ei olnud võimelised välja tulema inimaju kujutlusest, mis oli kujunenud neil avatud ukse kohta. Kuid siis tuleb keegi ja keerab ukse võtmega lahti ja avab selle. Kuid ukse avamisviisi autor saadetakse kohe minema, ega lubata tal kunagi tagasi tulla ja inimesed lükkavad ukse kinni, et avada ust  üksnes omal viisil, kuna nad arvasid, et see, kes võtmega ukse avas, oli kas saatan või mingi okultist. Sellel, kellel oli võti, oli lahendus, mis oli väljaspool nende reaalsust ja nende arvates, tavaline inimene ei oleks olnud selliseks teoks võimeline. Nende mõistuse järgi ukse avamiseks peab peaga taguma vastu ust, kuna see on väärikas ja tunnustatud tegevus. Sajandite tarkus ei tulene kahjuks sellest, kui täiuslik on disfunktsionaalne mõtlemine. Peetakse ennast targaks, kuid tegelikult seda ei olda. On olemas väljend, et „rumal ei tea, et ta on rumal“. Peaga ukse lõhkujad on samal tasemel. Olles üli rumal, ei jõuta iialgi selle arusaamiseni. Inimrass ei ole teadlik enda disfunktsionaalsusest, sest ta on alles välja tulemas oma enese poolt kuulutatud tarkusest, mida peab tõeliseks tarkuseks. Kuid käesoleval ajal, inimkond on reaalselt välja tulemas rumala seisusest, milles on seni elanud.

Uus kujunev tarkus.

Ahelaist vaba tarkus on keeruline ja paljus erineb sellest, mida on räägitud teile tarkuse kohta. Kallid, see ei ole omane intellektuaalselt mõtlevale inimesele. See on omane üksnes mõistvale inimesele. See on uus lähenemine tarkuse mõistele, millisest te ei olnud võimelised kunagi mõtlema, sest seda ei ole kunagi teile õpetatud. Selle planeedi meistritel oli selline tarkus, kuid nad ei uhukustanud sellega. Nemad olid tasased, kuid neist tulvav tarkus oli tõeline sajandite tarkus. Nende pilk võis üles sulatada teie südame, täites seda Looja armastusega ja mõistmisega. Selline avanemine oli tõeliselt puhas tarkus. Ahelatevaba tarkus ei tulene ajust. Mõtteerksad inimesed võib olla esitaksid küsimuse, et  mis on meie DNA-s tegelikult? Kas see võib olla mingi paljumõõtmeline keemia? Kui jah, mida ta siis endas kätkeb?

Kas usute inimese Mekabasse, energeetilisse välja, milline kujutab endast paljumõõtmelist bioloogiat? Võib olla on see sügav vaimne väli. Eliisa nägi, kuidas Eelija tõusis sellega üles (Piibel, neljas kuningate raamat, 2. peatükk – http://lab.piibel.net/2Kn-2.html). Kas teate selle suurust? Ta on lai, kuni 8 meetrit ja sellesse on kätketud sügavad mustrid ja fraktaalid. Kui olete tuttavad Elulille materjalidega, siis peaksite mõistma kogu selle haarmatust, kogu Merkaba keerulisust ja tema tohutut potentsiaali. Seda on kirjeldatud Drunvalo Melkisedeki raamatus „Elulille iidne saladus“, milles vaadeldakse üksikasjalikult inimese Merkabad. Ma siiski ütlen teile, et see on paljumõõtmeline, mitte esoteeriline, seega, selles on füüsika. Nii see on. Tuleb aeg, kui saab üldtunnustatuks, et Jumal (Meister-Looja) on Meister-Füüsik. Järelikult, füüsika uurimine on üksnes vaimse plaani uurimine, mille abil on loodud füüsika. Siit tulenevalt tuleb päev, kus te ei ole enam võimelised eraldama teadust vaimsusest. Merkaba on täis selliseid mustreid, milliseid saate ükskord ise vaadelda. See on vältimatu, et teadus kord evolutsioneerub tasemeni, millega leiab võimaluse vaadelda paljumõõtmelisi kvantilisi mustreid. Kui ükskord jõuate selleni, siis see põhjustab revolutsiooni ja sünnitab suursuguse teadvustuse. Igal inimesel on olemas oma isiklik vaimne tervise muster. Uus teadus on võimeline nägema seda iga inimese ümber. Selline muster võimaldab diagnoosida iga inimest, kuivõrd korras on tema tervis, kuivõrd on  inimene tasakaalus, võib olla isegi, tema viimaseid kehastusi. Ja see aeg tuleb ükskord teieni. Ma küsiksin teilt Merkaba enda kohta, et kuidas Merkaba genereerub, millest ta tuleneb?

Ehk leidub neid, kes väidaksid, et  ilmselt, ilmneb kusagil inimese hinges. Kui nii, siis kus asub inimese hing? See on tavaloogika arutlus, mis võib viia paljude erinevate vastusteni, kuid ükski neist ei ole tõene. Nii saab vasteid oletada, tuginedes üksnes intellektuaalsele tarkusele. Kuid tõest vastust saab anda üksnes tõeline tarkus ja see on palju praktilisem, kui võiksite arvata.

Millest tuleneb Merkaba? Vastuseks on, et see tuleneb kogu keha rakkude kollektiivsest DNAst ja see on teie iidseim ja kaunim DNA, mille päritolu on otse tähtedelt. Kujund, mis  moodustub DNA paljumõõtmeliste osade sisemuses, loob seda, mis ongi tegelikult teie Merkaba  ja see on sakraalne. Ta  kätkeb endas mitte üksnes planeedi tarkust, vaid kogu Kosmose tarkust. Ükskord saabub selline päev, kus teil tuleb tunnistada, et teie bioloogia  väljub tavalisest inimloogikast kaugele väljapoole, kuid samas, ta on osa Looja tarkusest. Ja selline tarkus ei saa olla ajus. DNAs on palju muudki enamat, seal  on mälestused kõigest, selles on teie Akaši mälestused kõikidest kehastustest planeedil, kelleks olete olnud ja millega  tegelesite elust elusse.

Seega, ahelatevaba tarkus hakkab jõudma planeedile otse vanadelt vaimsustelt. ehk isegi neilt, kes istuvad praegu siin, teie keskel. Ahelatevaba tarkust valdasid kõik vanad meistrid, kes on kuulsaks saanud kui „inimajaloo suurimad mõtlejad“ ja sellel ei ole midagi ühist intellektuaalse tegevusega. See on kindlalt seotud teie Galaktika tegeliku  ja reaalse ajalooga. Siin võib näitena tuua Vana Kreeka tarkasid. Nemad tegid oma Jumalaid disfunktisonaalseteks ja need olid paljuski sarnased inimloomusega persoonidele. Seega see, mis neil õnnestus suurepäraselt, oli see, et nad lõid oma tarkuse ust, mis ei avanenud kellegile, kuid nemad lõid ust selle intellektuaalse tarkusega, mis ütles, et Jumal on inimese taoline. Tõelise tarkuse tulek avanes aga palju hiljem.

Inimtarkuse  evolutsiooni tulevik.

Ahelatevaba tarkus on tasane ja vaikiv. Akaši sügavustest hakkab tulevikus esile tulema see, mis ei teinud oma tööd hästi, aga mitte see, mis ei hakanud kunagi tööle ning esile hakkavad tulema ainult positiivsed meenutused,  mitte kunagi negatiivsed. Ahelatevaba tarkus hakkab püüdlema eneseteadvustuse poole ning püüab teadvustada mõistmise osatähtsust Loovuse juures. Järgmisena edastan viis atribuuti, mis iseloomustavad evolutsioneerunud inimest.

  1. Nad on vaikivad ja rahulikud.
  2. Nad teadvustavad, et kõik, mida nad teavad, on üksnes mingid fraktaalid ja need on väikseim osa sellest, mis tegelikult eksisteerib ja sellest ka nende rahulik olek mistahes tundmatu vastu.
  3. Nad on alati valmis ootamatusteks, ega ei pea kunagi midagi täielikult lõpetatuks.
  4. Nad on võimelised armastama inimesi tingimusteta ja väga sügavalt, nad on võimelised võrdväärselt armastama nii maad, kui inimesi ja neile see on iseenesest mõistetav.
  5. Nende mõistmine on avardunud selliseks, millist te pole varem näinud. Neist saavad planeedi kõige targemad inimesed.

Ja see on juba tulemas. Suurim tarkus tuleb planeedile mitte kõrgest mõttetegevusest, vaid kogemistest, mida on inimkonnana poolt kogetud paljude eoonide ajal. Ainult vanad vaimsused on suutelised seda valdama. Selliste atribuutidega DNA Akašid juba ärkavad, kõigepealt toimub see uutes lastes, kes on saabunud planeedile peale aastat 2012. Seda vahet võite märgata laste vahel, kus ühed on targad, aga teised, oma ea kohta targemad.

Kuidas see praktikas toimub?

Mida saite endi jaoks sellest vestlusest uue tarkuse kohta? See  muudab kõike seda, kuidas kõik  töötas varem. Mõnede jaoks see võib olla isegi hirmutav. Muutused just toimuvadki sellisel ja need hakkavad muutma teie igapäevast elu ja asju, millised olid teil sajandite pikkuselt muutumatutena ning need hakkavad teie „tavalist normaalsust“ muutma millekski muuks. Uus, evolutsioneeruv inimloomus mõjutab kogu äritegevust. Ärijuhid hakkavad mõistma, et nende töötajad on tõeliselt oluline inimressurss ja see on kõige hinnalisem vara üle planeedi. Nad mõistavad, et see on pigem suur pere, kui üksnes töötajad ning seetõttu nende eest tuleb kanda hoolt, alates nende töökohtadest ja muust. Kuidas korraldada juhtimine selliselt, et „kogemine“ oleks sujuvam ja töö oleks edukam kõikide töötajate jaoks. Selliste ettevõtjate töötajad, ei püüagi enam sealt lahkuda, kuna tunnevad seda hoolt, mis ettevõtte neile pakub ja seda mitmes mõttes.

Teile võib tunduda, et kõik eelpool kirjeldatu on mingid naiivsed täitumatud unistused. Kallid, ma ütlen teile, et mõnedes planeedi kultuurides see on juba olemas. Me oleme sellest varem juba rääkinud, kuid mõnede jaoks tuleks korrata. Kui jõuab kätte aeg, kus üks kandidaat hakkab kritiseerima teist, siis ta langeb kohe välja, ja seda seetõttu, et sellega ta näitab, kes ta tegelikult on. Ilmne vaenulikkus saab olema mõõdupuuks, mis lükkab valijad sellisest kandidaadist eemale. Kandidaadilt oodatakse terviklikkust, ausust, mõistmist ja headust ning seda ta peab säilitama isegi tuliste debattide ajal. Ja ainult läbi selle saab sündida poliitilise protsessi evolutsioon, kus kaob vajadus ühel riigil sõdida teisega. Igasuguse vale informatsiooni levitamine muutub vastuvõtmatuks ja võimatuks. See muudab kõiki valimiseelsed kampaaniaid. Kui valijad hakkavad suhtuma poliitikutesse teisiti, siis ka poliitikud hakkavad muutma oma seisukohti, püüavad kohanduda rahva ootustega ja seda selleks, et neid valitaks. Ei lähe enam läbi mistahes võlts või teesklus, sest see on valijatele kohe nähtav. Kui kandidaadil puuduvad vajaminevad omadused, siis avalikul esinemisel ta ei ole suuteline teesklema headust ja mängima mõistmist kuna reaalsus avaneb kohe. Siis tulevad sellised debatid, kus kaks või enam kandidaati, valdavad mõistmist ja sümpaatiat oponentide suhtes. Sellest saab kui lonks värsket õhku, kus te hakkate kuulma küll täiesti erinevaid ideid ja arvamusi, kuid üheski neis ei leidu negatiivsust. Nähes ideede erinevusi, mõistate, et see on reaalselt pöördeline hetk ning see muudab isegi seda, keda te otsustate valida ja valitu omakorda ootab koostööd nendelt, kelle eesotsa on teda valitud. Mõistmisest saab uus mõõdupuu, uus „kuldne standard“.

Teie vägi seisneb teie imelistes erinevustes.

Vaadake enda kõrval istujaid, millest on nad läbi käinud?  Vastus on, et kõigest.

Vaadake erinevate soo esindajaid ja teadvustage endile, et te olete kõik olnud, erinevate kehastuste ajal, mõlema soo esindajateks. Iga mees on olnud naine ja iga naine on olnud mees ja seda palju kordi. Olete pidevalt vahetunud ning igal ühel teist on täiuslik inimeseks olemise kogemus. Te kõik olete kogenud elu rõõme kui ka õudusi. Need kogemised on teile loonud sellist tarkust, mida ei ole võimalik saavutada läbi inimaju intellekti ehk läbi mõtiskluste. Kallid, te muutute Loomislättele aina lähedasemaks oma esmasele õpetusele, mida  saite Plejaadlastelt. Hakkate nägema ühtsust kõigega, üle planeedi ja see avardab teie ilmavaadet ning muudab teie endi mõtlemisviisi.

Käesoleval ajal  planeedil on kõige targemateks inimesteks need, keda te nimetate „puude kallistajateks“. Nemad on ühenduses Gaiaga ja neile on kätte saadav sajandite tarkus ning nad tajuvad seda läbi puu juurte, mis on maa sügavuses. See, mida hingad välja, seda hingab puu sisse ja nii saategi puuga ühtseks. Emotsioon, mida seejuures tajute, räägib sellest, et loodus on teile partneriks ja ta on kõige targem partner teile, keda iialgi võiksite saada endale. Gaia on armastus ise. Kui sellise tundega saaksite läbi imbuda ja suunata see inimkonnale, siis muutuks kõik. Seda märkavad ajapikku kõik, üks teise järel. Enamus inimkonnast märkab seda omal erineval viisil. Ta hakkab märkama kogu looduse kaunidust ja selle suurejoonelisust ning hakkab mõistma, et loodus tõepoolest on teadlik inimkonnast. Põlisrahvad õpetasid seda, nemad valdasid hulga suuremat tarkust, kui teie praegusel ajal, sest nemad mõistsid oma seondust kõige olemasolevaga. Ja selleks ongi teie järgmine samm.

Oleme rääkinud teie DNA-st, oleme rääkinud teie Akašidest (möödunud kehastuste tarkus) ja sellega püüame aidata ja avardada teie mõistmist, armastust üksteiste vastu. Me räägime teile, et teie esivanemad on teie osad ning seda teadsid juba ka teie põlisrahvad.

Seondus.

Seonduses väljendub sügav side Maaga. Sajandite jooksul peeti kõige targemateks maapeal šamaane. Oli raske teha vahet looduse ja nende vahel. Nemad mõistsid ühtsust kõige olemasoleva vahel, seetõttu olid suutelised tegema imelisi asju. Just selliselt toimub koostöö Gaiaga, kes on teie elav partner. Kuid sajandite jooksul on teadmine kadunud unustusse. Kuid siiski, kui hakkate mõistma maa võrede energiaid ja seda, kuidas need tegelikult omavahel töötavad, et suunata teid ja aidata teid, siis hakkate mõistma kõige selle reaalsust. Tarkuse üheks atribuudiks on teadvustamine, kuidas olete seotud sellega, mida nimetame Väljaks.

Kuidas on see võimalik, elades planeedil ja olla seotud mingil viisil kõikide asjadega? Tekib küsimus, et kas teie ja teie teadvusel on minigi koherentne kooskõla kogu olemasolevaga? Kui  liigute punktist A punkti B, kas tunnete, et teie kõrval on olemas miski veel? Muidugi, see on ju Jumal, ütleb nii mõnigi teie seast. Kuid võib olla see siiski ei ole Jumal, võib olla on see üksnes Jumala osake teie sisemuses, mis on seotud kõige olemasolevaga planeedil, mille ülesanne on selline, et kõik töötaks korraga teie nimel.

Kallid, Väli on olnud alati olemas, kuid seda on märgatud alles uue energia abil, mida isegi juba mõõdistatakse ja analüüsitakse. See on teie teadvuse selline evolutsiooni etapp, kus hakkate võtma oma teadvust kui mängurit füüsika alal, kes kujundab teie mõõtmelisuse reaalsust (millisena olete võimelised end vastu võtma).

Vaikimise meisterlikkus.

Planeedi meistrid  vaatasid teie silmadesse, kuid rääkisid vähe. Sama teeb ka loodus ja elementaalid. Kõik energiad räägivad vähe. Meistrid, seal, kus te liigute ja olete, saate jagada oma armastust, mõistmist ja uskumatut tarkust, üksnes teades, kes te tõeliselt olete ning kõik see sulandub üheks tervikuks. See on nagu  tarkuse valgus, mis väljub Merkabaast, ning levib ja puudutab esoteeriliselt kõiki inimesi. Mõnelegi ümberolevatest võib see avaldada sügavat muljet ja ta küsib, et kuidas teil õnnestub säilitada rahu kõigi asjade suhtes, et tema on samades tingimustes, mis teiegi, ta näeb, et olete rahulik, kuid miks tema seda ei ole?

Te võite  selgitada inimestele, milline on perspektiiv, kui nad  mõistavad, kes nad tegelikult on ja kust tuleb tarkus jääda rahusse. Võite pehmelt ja viisakalt anda neile mõista, mida olete avastanud enda jaoks. Et keegi ei ole selle ilma ohver vaid et inimesed  ise saavad juhtida seda, kes nad tõeliselt on. Seda tuleks teha neil endil, aga mitte järgida seda, mida on neile räägitud. Selgitage neile, et see on teie isiklik tarkus, mille olete saanud enda kogemistest.

Kui  liigute punktist A, punkti B, mõistke, milline te tõeliselt olete, te olete suursugune, planeedi kaunis Olevus. Teie tuleviku tsivilisatsioonis, Merkaba hakkab mängima suuremat rolli, kui praegu arvata võite. See on nii kavandatud ja selline on Merkaba ülesehitus ning just selleks on ta ka teil olemas. Mõelge Merkabaale, kui enda paljumõõtmelisele bioloogilisele osale, milline on teil alati olemas olnud, mille olemasolu on tunnetanud nii mõnedki teie seast. Olles tundetu selle suhtes ning nägemata seda, teil on ettekujutus sellest selline, mille olete saanud uurides ja õppides selle olemasolu kohta. Seega, paraku teil ei ole täit arusaamist, mis on Merkabasse tegelikult kätketud.

Ahelateta tarkus,  see on võime mõista, see on valmidus kiigata usubarjääride taha, millised  varjavad veel päris palju teie eest.

Ahelateta tarkus püüab olla tasane, et te saaksite mõtiskleda vaikuses kogu oleva kauniduse üle ja tundes rahuldust sellest seni, kuni avaneb suurem teadmine, mis on seni jätkuvalt varjul eesriide tagustes.

Ahelateta tarkus on sisemine tarkus, mis on ahelatest vaba, ta ei ole rahulolematu, kuid samas on avatud kõige jaoks, mida te veel ei tunne ega tea.

See, kes on võimeline jääma vaikusesse ja vaikimisse, imadas endasse kõike, siis temas avaldubki  ahelatest vaba tarkus. Ahelaist vaba tarkus avaldub siis, kui inimene on teadlik sellest, et seni ta ei olnud suuteline vaatama ja tunnetama mõtlemise kõrgemasse mõõtmesse, kuid tunnistab, et on olemas midagi enamat, kui on talle teada ja ta teab, et temale on see kättesaadav ning mis saab ajapikku tema uueks teadmiseks. Tarkuse atribuudid on juba olemas teie kõigi sisemuses. Koherentne kooskõla, mida täielikult teadvustate ja mida suudate luua kollektiivselt, või genereerida seda ühtses rühmas, see on väga võimas. See, mida olete suutelised looma planeedi jaoks kollektiivselt, eriti, kui olete vaikuses ja vaikimisi, on imeline.

Teie ilmas ei ole avanenud midagi juhuslikku, need on olnud kohased igale epohhile, igale ajastule ning lähtunud sellest, kui taragad olete olnud neil aegadel. Kas te ususte, et võib olla olete  võimelised kontakti saama oma raku struktuuriga? Kas  teate, et rakustruktuuril on olemas mõistus, mis on võimeline toimima iseseisvalt, eraldi teie teadvusest? Seda mõistust nimetatakse „Kaasasündinuks“, millest olete juba teadlikud.

Kõik eelpool kirjeldatu, on uue ja targema inimese osad, kes saab öelda, et ta ei mõista küll veel reaalselt kõikide asjade detaile ja üksikasju, kuid on täiesti solidaarne nendega. Et ta on valmis võtma kasutusele mistahes esoteerilisi asju, mis saaksid aidata teda ja teisi inimesi tema ümber. Paljusid asju te ei ole kunagi õppinud, ega ka kuulnud neist midagi, ei üheski vaimses süsteemis, kuid te peaksite uskuma, et need on olemas, et need on hoopis teistsugused, uued asjad ning mis tulevad käesoleval ajal esile ja saavad teile kättesaadavateks.

Kokkuvõtteks.

Kas olete suutelised reaalselt uskuma siin kuuldut, uskuma Merkabaasse, kui personaalsesse energiasse ja milles saate liikuda? Kas olete suutelised uskuma, et inimloomus on võimeline evolutsioneeruma? Mõnedele lugejatele ja kuulajatele need asjad on raskesti mõistetavad ja ma olen sellest teadlik. Ja selline olukord on alati, kui on kokkupuutumist uute materjalidega. Kuid tuleb aeg, kus hakkate neid mõistma ning siis kõik asjad asuvad oma kohale ja te hakkate neist aru saama. Praegu vaid õpite olema tark, kuid kunagi hiljem saate kinnitust, et olete tõepoolest tark. Iga inimene jõuab selleni, ükskõik millisel kiirusel ta ka ei liiguks. Selline on vaba valik, mis tegelikult tähendab, et  kaks sammu ette, üks samm tagasi.

Praegu on käimas võitlus Valguse ja Pimeduse vahel ja teie olete Valguse poolel. Ärgu heidutagu teid asjaolu, kus mõned asjad näivad teisti. Ärgu heidutagu teid muutused, sest neid tuleb edaspidi palju. Säilitage rahu iga sammul, isegi kui see on teile tundmatu.

Tänane vestlus toimus Delphi Ülikooli Tarkuse templis, tunnustades sellega selle asutajaid. Ülikooli asutajail ei olnud aimugi, et see saab loodud tuleviku jaoks, mille tulekust ei teadnud neil aegadel keegi. Nüüd on sellest saanud koht, kus õpetatakse tundmatut tulevikku.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga