INIMLOOMUSE MAJA JA SELLE SEITSE UST Lissabon, portugal

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Kanaldus ei ole millegi valdamine vaid kanaldus on sulandumine. Kui viia kokku inimolevus püha olemusega, mis on paljumõõtmeline, siis inimolemus avardub ja on võimeline nägema seda, mida ta tavaliselt ei näe. Inimestele meeldib muuta kõik lineaarseks, pannes kõik karpidesse, laduda mööda riiuleid laiali jne. Inimesed soovivad, et kanaldaja koos Krayoniga, leiaks nende soovitud karbi ja tooks neile. Siin saalis istub palju tervendajad ja nemad saavad seda kinnitada, et kanaldus on sulandumine. Enamasti tervendaja ongi kanaliks, ning kui inimene läheb tervendaja juurde abi saama, siis tervendaja osaliselt avardub ja läbi selle saab teada, mida tuleb inimese tervendamiseks teha. Kanaldamise juures toimub sama, inimese intellekt, tema emotsioonid, tema individuaalsus  jääb temaga, vaid Kõrgema Mina portaal lisandub sellele. Vanad vaimsused, igaüks teist on võimeline selleks. Selleks ei ole vaja istuda laval, rahva ees vaid see on eluviis. Jutt käib portaali avamisest ja loast avarduda. Mis juhtub, kui saate sellega hakkama? Siis leiate lahendusi tervendamiseks, ehk vastuseid oma küsimustele, mida otsite. Sellises olekus saate lahendused oma probleemidele. Kuid paljud teist küsivad ikka ja jälle, et kuidas on võimalik seda teostada?

Siin, praegu, olete Krayoni energiates ja vanade vaimsuste seas, proovige nüüd kujutleda, et te teate kõigi siin olevate inimeste nimesid. Ausalt öeldes, teil ei oleks vaja kujutledagi. Kui teie teadvus hetkeks avarduks, siis te teaksite kõigi nimesid, sest nad kõik nagu teie pere.Teile võib tunduda see uskumatu, kuid tehes oma viimase hingetõmbe, te naasete koju, ja seal te  teate miljardeid nimesid, kes on teie pere. Lineaarsel inimesel seda on raske mõista, kuna ta on piiratud oma ruumiga. Alateadlikult olete teadlikud kõigist. Oleks hea, kui te praegu avaneksite oma mõistmises kas või kõrvaloleva inimese suhtes. Ja oleks hea, kui te kujutleksite, et teie käed on sama suured kui see ruum ja siis saaksite põimuda kõigiga omavahel. Kujutlege hetkeks, et läbi selle põimingu avaneb tervendav energia, mida tulite siia otsima ja saama. Läbi selle energia saate muuta oma DNA ja võib olla isegi ümber kirjutada need oma osad, mida teie arvates ei oleks olnud võimalik ümber kirjutada. Seal, kus on vanad vaimsused, seal on ka vägi. Kui te ühineksite nendega, kes vajavad tervendust, isegi kui te tea nende nimesid kolmemõõtmelisuses, te muudaksite nende reaalsust.

Veel enne, kui alustada sõnumiga,  vaataksime hetke, kuidas näeb välja Jumala armastus. Kujutlege, kuidas kaunis roheline sametjas valgus täidab teie ruumi, millel on võime tervendada iga inimest, selles ruumis. See on ka iga siin oleva vana vaimsuse  eesmärgiks. Kõik oleneb inimese eluteest ja sellest, milline on tema valmidus, mis omakorda oleneb sellest, millisel tasemel ta asub vaimses süsteemis. Just nüüd on aeg minna oma eluga edasi teisiti, muidu teil ei õnnestu avada suurepärast ust, mida paljud nimetavad imeks, kuid meie nimetame seda Pere Armastuseks. On aeg mõista, milleks olete võimelised üheskoos.

Kas te näete seda? Kas te tunnetate seda?   Kas saate seda puudutada?

Krayoni energia on võimeline sirutama nii rühmale, kui ka kollektiivile oma kätt, suurt, väga suurt kätt. Puudutage sellega oma rakustruktuuri, tooge rahu oma hinge, sest tervenemine oleneb paljuski teie rahu olekust. Lahkudes siit rahuga südames, võite kinnitada endile, et nüüd minuga on kõik korras.

Järgmisena soovin teid viia lühikesele metafoorilisele rännakule. See ei ole selline, nagu olete  varem teinud,  see on unikaalsem ja originaalsem. See on nagu inimloomuse ehk inimnatuuri ümberseadmine. Planeedil, käesoleval ajal, toimub nihe, seega kõigel on olemas võimalus muutumiseks, kuid see toimub aeglaselt. Vaimsete asjade käigu selgitamiseks on parim kasutada vaimset loogikat. Vaimne loogika suunab teid uutele veendumustele ja uutele teedele. Uue aja inimene mõistab asju läbi vaimse loogika ja ta on teadlik, kuidas toimida edasi. Ka vanale vaimsusele iga järgnev samm näib loogilisena. Ma selgitan seda, kuid selleks loome oma sügavas kujutluses ühe metafoori. Oletame, et teil on plaan ehitada ümber inimnatuuri maja ja seda põhjusel, et see aitab meenutada ja lihtsustada mõistmise protsessi. Lähme sellesse majja.

Käesoleval ajal, teie arvates kõik asjad on loodud numeroloogia alusel, ning analüüsides, lähtuvalt numeroloogiast, teete vastavaid järeldusi, ning saate tulemused, mis ei ühti sellega, mida täna teile räägin. Kuidas, käesoleval ajal, te iseloomustaksite inimnatuuri? Kas on mõeldav, et see, mis on olnud seni igavene, saaks muutuda? Vastuseks on, et saab küll ja seda igas valdkonnas planeedil ning iga eseme puhul, millest oleme rääkinud. Nihke toimumisega, planeedi magnetism muutub ning magnetismi muutus mõjutab kõike. Planeedi ookeanid muutuvad ja ilmastik on muutumas, kindlasti olete seda märgnud. Ja seoses sellega toimub kõikide asjade ümberseadmine. Arenevad uued eluvormid, milliseid varem pole olnud, ilmnevad uued viljad, milliseid varem pole nähtud. Kõik on muutumas ja ka inimloomus on üks neist muutustest. Edasi soovin teid viia sinna, mille nimeks on  “Inimloomuse Maja”, mis on teie olemuse maja. Astudes majja, te alguses ei tunne selles midagi. Esmalt pääsete ümmargusse ruumi, millel on seitse ust. Edasi räägin metafooriliselt, et te mõistaksite, mida need uksed tähendavad. Sellega toon esile inimloomuse seitse ust ja seitse ruumi nende taga. On see uue inimloomuse maja, või on see vana vaimsuse maja? Siin on veel teisigi uksi ja see maja muutub iga teie õppetunniga. Täna vaatame seitset ust.

Igal ruumil on kaks asja. Esimesena on uks ja vaatame, kas see on avatud, või kinni. Kui see on avatud, siis ta on tühi. Teiseks on valgus, ja vaatame kas valgus on sisse lülitad või on välja lülitatud. Kui valgus on sisse lülitatud, siis on see aktiivne ja kasutusel. Kui on väljas, siis ruum on vaba, ja kui uks on avatud, siis ei ole kasutusel. Metafoori järgi hakkame uurima Uue Inimese seitset ruumi.

Esimene uks.

Esimese ruumi nimeks on “ellujäämine” ja uks on avatud. Kuid tegelikult sellel ruumil ust pole kunagi olnud, isegi pole hingi, millele ust riputada, kuna see on “inimloomuse alus.“Valgus ruumis on sisse lülitatud, mis tähendab, et olete jätkuvalt ellujäämise olekus ja te olete sellest teadlikud. Psühholoogid ütlevad selle ruumi kohta, et see jääb alati selliseks ja seda ei tohi puudutada, sest kui sulgeda selle ruumi uks, siis te ei saaks jääda ellu. Ja neil on selles õigus. Kuid me palume teil lülitada valgus välja. Mida see peaks tähendama?

Ellujäämise ruum on alati avatud, kuid, kui valgus on välja lülitatud, siis te ei ole selles ruumis aktiivne. Kuid, te võite lülitada valgust sisse, millal vaid soovite. Kui valgus on sisse lülitatud, siis üks osa teist on selles ruumis, seega, kuhu te ka ei liiguks, mida ka ei teeks, ellujäämine jääb alati teile prioriteediks. Kuid nüüd just see on muutumas. Kui valgus on lülitatud välja, siis see ei tähenda seda, et te ei jää ellu, vaid see tähendb seda, et ruum on alati vaba juurdepääsuks, kuigi see ei ole teie esmaseks priorideediks. Uuel Inimesel ei ole vaja ellujäämise ruumis jätta valgust sisse lülitatuna. Valguse sisse lülitamine ellujäämise ruumis räägib sellest, et te olete ärevil, sest planeerite tulevikku, kuid te vaadatae kolmemõõtmelisuse tulevikku. Mis toimub, kui lülitada valgus välja? Uus Inimene ütleb selle kohta, et minu ellujäämine saab kindlustatud sünkroonsuse poolt, kuigi mina veel ei tea sellest midagi, ja asjade poolt, milliseid ma ei ole veel näinud. Minu eesmärk on nähtamatu, see on kvantiline. Maise inimesena ma ei tea, mis see on, kuid ma usaldana Jumalat, kes teab, et see on mulle parim. Selline ongi Uus Inimene, kes mõtleb väljaspool kolmemõõtmelisust, kes ei karda lülitada valgust välja. Selline oli esimene uks.

Teine uks .

Teiseks ruumiks on “ego.” Uks on avatud ja valgus on sees. Kas on vaja seda selgitada? Need kaks ust on omavahel seotud. Katsun seda lahata, et te jõuksite selle mõistmiseni. Paljudel juhtudel ego ruum on seotud ellujäämise ruumiga, sest ellujäämiseks on vaja tugevat egot. Nüüd küsiksin teilt, et kas Meistrid olid egoistlikud? Kas keegi neist on kunagi  tagunud  vastu oma rinda ja öelnud, et  “vaadake mind”. Ei, ükski neist ei ole seda kunagi teinud. Ma ütlen teile, et need on elementaarsed, emotsioone täis rudimendid, ehk ellujäämise instinktid. Selles ruumis valgus on sees olnud pikemat aega. Seega, siin võite rahumeeli valguse välja lülitada ja kasutada oma ego, kuid teil ei ole vaja teda pidevalt aktiveerida. Te saate kaitsta kõike, milles olete veendunud, kelleks olete ja selleks ei ole vaja lülitada valgust sisse. Ja teate miks? Vaid seetõttu, et teid ei ole selles ruumis. See, kes te tõeliselt olete, kuulub Loojale. Jumala mõistmist ego ruumis ega ellujäämise ruumis ei ole. Seda ei ole inimloomuses vaid see on jumalikus loomuses. Ta on olemas kõikides ruumides, kuid ka neis teda ei ole, kuna ta ei ole kolmemõõtmeline. Te võite läbida neid ruume sedavõrd täiuslikult, et te ei vaja isegi uksi. Sellest arusaamine lubab teil tõsta oma pea püsti ja öelda “Tänan sind Jumal, et saan olla osa sinust, osa puudena laanes, saan olla selles päikese süsteemis, sest minu energia on läbi põimunud kõigi nende aspektide energiatega. Just selline on Uus Inimene. Vaadake üle kõik omad prioriteedid, et saaksite neist kõrvaldada kõik vanad, kolmemõõtmelised piirangud, millised püüdsid pidevalt teile tõestada, et need on ainsad, mis teiega töötavad ja et üksnes siis saate mõista, et on olemas midagi palju enamat.

Kolmas uks.

Kolmandat ruumi võiks pidada „intellektiks“ ja „emotsioonideks“. Selle uks on avatud, seega võite sisse astuda ja ka valgus on sees. Kuid sellest võiks ka mööda minna, jätta ta selliseks, nagu ta on. Intellekti ja emotsiooni energiad näiliselt konkureerivad teine teisega. Kuid tegelikult see ei ole nii, vaid need energiad peaksid olema tasakaalus. Vaimset loogikat ei saa kasutada ilma intellektita, kuna ainult koos intellektiga  saab  teha korralikku tööd. Jumala armastust ei saa tunda ilma sügavate emotsioonideta. Rõõmu pisarad on ehtsad ainult siis, kui nende põhjustajaks on sügav  rõõmu emotsioon. Intellekti ja emotsiooni kaudu saate avastavada  vaimset loogikat. Intuitsioon on osa sellest süsteemist, kuna intellekt ja emotsioon on osa selle protsessist. Intuitsioon  räägib teiega vaiksel häälel. See on oluline ruum,  ust siin ei ole vaja kinni panna ja valgus las olla sisse lülitatud.

Neljas uks.

Selle ruumi nimeks on  „enesehinnang“ (eneseväärikuse tunnetus). Selle ruumi uks on alati olnud avatud, kuid valgus ei ole sisse lülitatud.  Seega, ruumi võib pääseda, kuigi see ei ole valgustatud. Paljud vanad vaimsused ei külasta seda ruumi. Paljud vana energia inimesed ei ole isegi teadlikud sellest ruumist ja teate miks? Sest vana energia vaimsus on sajandeid rääkinud, et inimesed on vääritud inimolevused. Mõned ususüsteemid väidavad isegi, et inimene on juba sündides patune ja mingit teist võimalust inimesel ei ole, ja ka Jumal ei vaata tema poole. Ja teie uskusite seda. Just seetõttu valgus selles ruumis ei ole sisse lülitatud. Uus Inimene astub sellesse ruumi ja lülitab valguse sisse, sest tal on eneseväärikus. Kui olete osa Jumalast ja astute mööda planeeti koos Loojaga, igas oma keha rakus, siis see teebki teid väärikateks. Te ei ole siin juhuslikult. Taas ja taas olete siia kehastunud, kindlal eesmärgil, nagu süsteemgi ise, kindlal eesmärgil. Te olete enam, kui väärt seda. Jumal tunnustab teid teie töö eest. Miljardid ja miljardid olevused  tunnustavad ja armastavad teid kõige selle eest, millest olete suurima väärikusega läbi käinud.

Astudes ruumi, lülitage valgus sisse ja olge selles mõnda aega. Ärge vaielge nendega, kes räägivad teile, et olete sündinud siia kannatusteks, vaid eemalduge nende juurest. Las nad kannatada, kui nad seda soovivad, kuid see ei ole teie reaalsus. Ärge kuulake neid, kes räägivad, et te  olete haige seetõttu. et see on kirjas teie lepingus. Sellist lepingut ei saa olla, ega ole olemas. Ükski inimene ei ole sündinud haigeks olema. Kui näete endas Jumala suursugusust, siis saate kõigega hakkama. Selline on uus inimene ja see on uus reaalsus. Olete ära teeninud olla siin ja olla abiks emakese Maa vibratsioonide tõstmisele.

Viies uks.

Viiendaks ruumiks on „eneseteadvus“ (enese teadvustamine). Selle ruumi uks on enamuselt suletud. Mõned on saanud seda avada, kuid paljudele see on olnud raskustega avatav. Kuid nüüdsest see uks ei ole enam suletud kellelegi inimkonnast. Eneseteadvus on uks, mida on avamas vanad vaimsused. Mõnedele see uks on avatud vaid osaliselt, kuna alles hakatakse teadvustama, et enda sisemuses on midagi, kuid nad ei ole veel võimelised seda nägema, sest nende valgus on veel välja lülitatud ja ruumi ei ole täielikult kasutatud.

Mis on eneseteadvus? See on teie kolmemõõtmeline osa, mis täielikult teadvustab oma paljumõõtmelisi osi. Kallid, just see osa paneb teid rääkima seda, et „ma olen Jumala osa, ning teadvustan oma kohta ilmaruumis.“ Sellel teadvusel on palju tasemeid, kuid ma ei hakka peatuma nendel, vaid ütlen, et selles ruumis on mitmeid lahtreid. Sisenedes ruumi, teie elulised õppetunnid ja tase aitavad teil teha otsust, kas jätta uks kinni, või avada see. Vana vaimsus, tahaksin edastada teile mõned mõtted selle ruumi kohta.

Esiteks – miks mitte võtta uks päriselt maha.

Teiseks – ehk lülitaksite valguse sisse.

See ruum on sillaks teile. Kui partner (Caroll Lee) tegi otsuse hakata kanaldama, temal tuli avada ust, mida ta ei olnud kunagi varem avanud. Kuid selle avamiseks tal kulus neli aastat. Selle aja jooksul vahete-vahel  ta poetas seda ust, kuid samas lõi kohe kinni tagasi. Uksetagune hirmutas teda, kuna seal võis olla palju sellist, mis oli temale võõras. Kas  teate, mida teeb eneseteadvus selles ruumis? Vastuseks on, et kui lülitate valguse sisse, siis te saate teada oma enda Akašide salvestistest. Saate näha oma eelmisi elusid ja sellega saate kinnitust, et olete Maa peal olnud varemgi. Sellega mõistate, et teie tõeline Mina on palju suurem, kui te olete suutelised ette kujutama. Selle ruumi seinal näete kirja, mis kinnitab teile, et olete alati eksisteerinud. Seega, see tähendab üksnes seda, et olete alati olemas olnud ja saate seda jätkuvalt alati olla. Praegu olete inimese rollis planeet Maal, kelle nimi on märgitud teie passi. Kuid tegelikult te olete hulga enamat.

See ruum on väärt olla avatud ja olla valgustatud. Ta kutsub teid, et saaksite teada, kelleks või milleks te tegelikult olete. Saate ka teada selle, et kõik peab olema integreeritud vaimse loogikaga ja kolmanda ruumiga (intellekt ja emotsioon). Seega, kolmas ja viies ruum on omavahel seonduses. Numeroloogiliselt 3+5=8,  seega 8 tähendab ilmutumist. Intellekt, emotsioon, teadvustamine ja vaimne loogika võimaldavad esile tulla sellel, mida olete valinud praeguse kehastuse jaoks, mille nimel olete vastu võtnud selle keha. Kui te ei suuda teadvustada oma tõelist Mina, siis te ei suuda esile tuua neid asju.

Kuues uks.

On veel kaks ust ja need mõlemad on suletud ning selliselt need on olnud alati. Uuel Inimesel on kavas üks neist avada, kuid mitte kohe praegu, kuna ta on alles poolel teel. Te isegi ei tea veel sellest uksest midagi, kuna see ei ole osa teie reaalsusest, kuigi ta on alati selles olnud. Ta on kaunis ja sellel on palju saladusi. Selle ruumi nimeks on  „kaasasündinu.“  ja ta asub kuuenda ukse taga. Tema teiseks nimeks on „keha mõistus“ ja sellest oleme teile varem rääkinud. Kas te ei tunne, et teie füüsilises kehas on miski, mis teab enam, kui teie aju?

Kui intellektuaalsed te ka poleks, te siiski ei ole teadlikud, mis tegelikult toimub teie füüsilise keha sisemuses. Isegi kui teeksite suure sammu oma teadvuse ärkamises, ka siis te ei teaks veel, mis tegelikult toimub teie kehas. Kuid te juba kasutate neid viise, millistega saate seda teada ja üheks neist on kinesioloogia, mida nimetatakse teil lihas testimiseks. Kinesioloogia on atribuut, mille abil saate testida, mis teie kehas toimub. Kas see ei ole imelik, testida oma füüsilist keha, selleks et teada saada, mis  temas toimub? Teiseks võimaluseks on minna arsti juurde. Peale konsulteerimist ja uurimist, arst saab öelda, mis toimub teie bioloogilises transportvahendis valesti. Kas teie jaoks ei ole see veider, et teie teadvus ja mõistus ei suuda seda avastada? Siit saab järeldada, et tegelikult on teie teadvuse ja teile tundmatu keha vahel  suur kuristik. Te  teate, et teie DNA  töötab vaid 30% ulatuses, kuigi on olemas uksi, milliseid saaksite avada,  kuid te ei ole neist teadlikud ning uksed jäävadki suletuks. Kuid kaasasündinu ja Uue Inimese vahele on kujunemas sild.

Kas olete kuulnud meditsiinilisest intuitsioonist, kus inimene vaadates teisele inimesele otsa, saab näha kaasasündinut ning mida rahva suus te nimetate röntgensilmadeks. Veider, kas pole, et need inimesed  on võimelised nägema, mis  toimub kuuendas ruumis, kuid teie mitte. Kaasasündinu räägib nendega vaiksel häälel  ning nad saavad öelda teile, mis teie kehas on valesti ja kuidas aidata teie füüsilist keha.

Kallid, teil piisab üksnes jälgida, mis  toimub teie kuuendas ruumis. Selleks soovitan hoida valgus selles ruumis sees. Sellega annate märku kehale, et olete hakanud looma silda üle kuristiku. Ja kui planeedi vibratsioonid on tõusnud teatud kõrgusele, siis saate ka valguse selles ruumis sisse lülitada. Teie poolt külvatud metafoorilised seemned on juba võrseid ajanud. Vana energia peab kaduma, häälestuma ümber, või hajuma. Üksnes siis mingi intuitiivne teadmine saab teile öelda, mis  toimub tegelikult teie kehas. Sellega saate kinnitust, et sild on tõepoolest kujunemas ja saabub päev, kus sild on saanud valmis. Inimesed teavad siis intuitiivselt, mis nende kehas on korrast ära ja mis on seda põhjustanud  ning neil ei lähe vaja ei midagi, ega kedagi, et leida lahendust. Kuna teie DNA efektiivsus tõuseb, siis see pikendab teie eluiga. Sellega jõudsime seitsmenda ukse juurde.

Seitsmes uks.

See on meie sõnumi viimane osa. See on viimane ruum ja kas selle uks on avatud, või mitte,  seda ei oska praegu öelda. See on veider uks. Läbi ukse on võimalik näha, kuna see ei ole teie kolmemõõtmelisuse osa. Kui usute ukse olemasolusse, siis see on olemas, aga kui ei usu, siis seda ei ole. See uks viib teie sisemise jumalikkuse juurde, seetõttu selle nimeks on teie  „Jumalik Mina.“ Te nimetate seda Kõrgemaks Minaks, oma sisemiseks Jumalaks ja see on teie „Mina Olen.“ See on portaal, läbi mille saan partneri vahendusel rääkida teiega. See on niit, mis ühendab teid eesriide tagusega, ja see on paljumõõtmeline. Valgust siin ei ole vaja, kuna see ei ole füüsiline ruum. Kui avate selle ukse, siis olete kõikjal üheaegselt, juuresolek on kõikjal ja mistahes ajal. See ei ole surma uks, vaid elu uks.

Edasi räägiksin millegist, mida mõned mõistavad, mõned mitte. Kolmemõõtmelisuses seda ei ole kerge mõista. Siin on mõnedki neist ja te saate neid näha ning nad esindavad teie bioloogilisi seemneid. Kas teate,  kellest räägin? Nende DNA on väga sarnane teie omaga, kuna nemad andsid teile osa enda omast. Nad on avanud oma seitsmenda ukse ja see võimaldas neil olla praegu siin. Nad on teadlikud oma sisemisest Jumalikkusest ning see võimaldas neil saada kvantilisi teadmisi galaktika kohta, kuid neil on jätkuvalt ka füüsiline keha. Selline on ülestõusnu staatus. Paljud ei suuda mõista, mida ma just rääkisin ja see on täiesti normaalne. Kokkuvõtteks, seitsmenda ruumi uks avaneb kõigile siis, kui inimkond jätkab sama suunda. Kuid sellele kulub veel palju aega ja see on ka normaalne ja see on Uue Inimese tee.  Inimesed individuaalselt, üks teise järel, saavad hetkeks avada seda ust ja tunnetada Jumalikkust oma sisemuses ning piisab sellest, et puudutada Looja kätt, ning mõista, kes te tegelikult olete. Ajapikku saate avada ust sagedamini ja pikemaks ajaks.

Kui kõik uksed avanevad täielikult, siis valgus ruumides hakkab vastavalt vajadusele lülituma sisse ja välja, siis seda saab nimetada tasakaaluks. Kõik see hakkab tööle aeglaselt, vägagi aeglaselt. See ongi see, mida teile õpetame.

Tahaksin rääkida tervenemistest, millised  toimuvad praegu selles ruumis. Mõned inimesed hakkavad mõistma neid asju. Soovin, et nad tunnetaksid seda oma raku struktuuris  ning saaksid teha neis muudatusi. Neil on vaja vaid julgust, et avada mõned neist ustest ning  nad on selle välja teeninud. Võtke see kaaskonna vägi endaga kaasa, kui lahkute siit koju, või lõpetate selle sõnumi lugemise. Te olete võimelised seda tegema. Selliselt  töötab Jumala armastus ja läbi selle olete Pere. Te ei ole laiali pillutud rühm, milles puudub harmoonia, vaid olete ühtne Pere. Seda saab teile selgitada järgmiselt, et kui hetkeks põimite käed kokku, siis otsekohe sulandute üheks ja olete Jumala osa. Kui tuleb kätte viimse hingetõmbe aeg, siis mõistate, et mul oli õigus, teile meenub kõik, ning see on siis teile kaunis hetk. Muretseda ei ole vaja, kuna mõne aja pärast naasete siis tagasi.

Tänan teid, kallid vanad vaimsused, koos teiega sai tõestatud, et see süsteem on kaunis. Vaatamata sellele, mida kogesite oma eelmiste elude ajal, te suutsite välja tulla inimlike piirangute tökati august. Ehk on jäänud vaid see, et te ei avanud seitsmendat ust, ega lülitanud seal valgust sisse. Jätkake valguse kandmisega.

Ja nii see on…

Krayon

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga