RAHU OTSINGUL Asoori saared 2019.a.

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Oleme jätkuvalt Asoori saartel, kuid täna oleme ühes teises kaunis pargis, Gaia avaldub oma parimal viisil ja te saate nautida tema kaunidust. Oleme rääkinud siin valitsevast rahust, mida on tunnetanud paljud meie tuurist osavõtjad. Harjudes sellega, hakkate mõistma, et planeedil on kohti, mis hakkavad teiega suhtlema ja see siin on üks neist. Asjad, millistest räägin siin, ei väljendu lineaarselt.

Ma kavatsen teile rääkida kõrgematest kontseptsioonidest, millistest teie planeet ei võta käesoleval ajal osa. Need on sellised kontseptsioonid, mida alles uurite ja milliseid olete hakanud isegi juba mõistma. Veel enne, kui alustan, küsin, et kas teie arvates inimolemus on staatiline, või muutuv? Kui küsida seda psühholoogidelt, või neilt, kes elasid planeedil minevikus, siis nad vastaksid, et näiliselt inimolemus on alati olnud ühesugune. Selline vahe on vana ja uue energia vahel. Praegune energia on käesoleval ajal jõudmas mõistmiste, ehk lahenduste tasemele. Olete tõemeeli muutnud oma planetaarse teadvuse seisundit. Paljud ajaloolased aga püüavad jätkuvalt teile väita, et juba ammu olete uue sõja ootustes. Nemad, uurides minevikku, näevad planeedi teadvust sõdade tsüklitena.

Olen teile palju kordi rääkinud, et kõik muutub märkimisväärselt, kuna üle planeedi on tulemas ootamatult uus konsensus, arvamus, et sõdu teile ei ole enam vaja. See konsensus  juhib neid inimesi liidriteks. Uue energia inimolemus liigub arenemise suunas. See hakkab suunama inimesi uutele tegudele, millised paljudes valdkondades on hulga pehmemad ning sellega  kaasneb nõudluse vähenemine sellele, mida tahetakse näha.

Kallid, füüsika  määratleb energiat kindlale tasemele. Energial on palju seadusi, kuid seni ei ole ühtki neist kohaldatud inimese teadvusele. Kuid viimasel kümnendil, läbi tõestuste, on tehtud kindlaks, et teadvus on energia osa. Ja see muudab kardinaalselt vana arusaamist, sest kui teadvus on energia, siis, lähtudes füüsika seadusele, siis osa füüsika energiast peaks kuuluma teadvusele. Üks seadustest ütleb, et energiat ei ole võimalik luua, või lammutada, vaid energia on võimeline üksnes muunduma. Inimolemuse energia on tema teadvuse seisund  ja see on hakanud muutuma.

Esimene termodünaamika seadus ütleb, et kui inimene sureb, siis inimesed, nähes seda, väidavad, et see on lõpp. Kuid lähtuvalt sellest, et kuna teadvus on energia, siis surma puhul see energia peaks kusagile minema. Esmakordselt ajaloos, teadlased on välja öelnud, et inimesel on hing, mis on teadvus ja mis peaks mingil viisil naasema ilmaruumi.

Ma räägin neist asjust selleks, et te mõistaksite, mis tuleb edasi. Ma  ütlen teile, et Ilmaruumi Looja on suur füüsik ja tema  asub teie sisesmuses. Tema on planeedi, selle pinnase ja kogu süsteemi Looja ja teie ise olete selle osa. Te ei saa end lahutada kõigest sellest. Kui saaksitegi sellega hakkama, siis te üksnes hõljuks selle kõige kohal, ega saaks olla maa peal.

Oleme varem juba rääkinud rahust, oleme rääkinud liikumisest enda vaikusesse. Kuidas on lood rahuga teie elus?

Oleme  rääkinud naljakatest asjadest, nagu auto parkimisest ja sibula  koorimisest.  Auto parkimine tähendab peatumist, kõige peatamist, et olla rahus iseendaga. Rahus iseendaga nimetate te ka mediteerimiseks ning mõningates kultuurides on see nende eluviisi aluseks.

Sibula koorimine on eelarvamuste kihtide eemaldamise kirjeldus. Isegi nendest, mida on teile räägitud ja õpetatud, sellest, mis on õige ja mis on vale, sellest, et tuleb olla kannatlik kogu teie ümber toimuva suhtes. Ja see kõik on oma arvamuse muutmine.

Oleme mediteerimist,  rahu saavutamise nimel, võrrelnud liikumisega vaikuse olemuse poole. Iga mediteerija teab, kuidas mediteerida ja kui palju kulub selleks aega. Liigute selles suunas ja  ikka ja jälle soovite mediteerida, et saavutada rahu enese sees. Rahu võtate kui mingit ressurssi, kui vett, mille järele janunete. Te janunete rahu oleku järele ning seetõttu taas ja taas naasete kohta, kus mediteerida ja mediteerida, et kustutada janu rahu järele. Kuid tegelikult te ei ole võimelised kunagi neist raamidest väljuma, sest teil puudub rahu saavutamise kontseptsioon, ehk piltlikult tõmmata nagu selga  jope ja minna selles minema ja olema.

Kui olete mingis restoranis, siis te ei võta tellitud sööki kaasa, vaid sööte seda kohapeal, sest seda on vaja teie kehale kohe ehk lineaarselt. Selline seos on ka rahuga. Alustame rahust, kuna sellest peab saama alus Valgustöötajate jaoks, või ükskõik kelle jaoks planeedil, kes muutub valgustunumaks, et olla rahus, ega haakuks tema ümber olevate draamadega. Rahu viib kõige mõistmiseni ja arusaamiseni. Rahu on esmane.

Ometi  muudate selle lineaarseks, ehk püüate kustutada janu, ning lahkute ja ikka ja jälle lähete sellesse seisundisse tagasi, sest rahujook on imeline ja te armastate seda ja see nagu lahendaks teie elu probleemid.

Kuid, kas meditatsioon ikka lahendab ka teiste probleeme, kui naudite seda jooki vaid ise? Muidugi mitte. Võite küll läbi viia rahukonverentse ja ühiselt luua kokkuleppeid, kuid sellega saate vaid mõneks hetkeks muuta oma avarust. Teadvus on energia ja see on suuteline tegema seda, kuid seda ei saa võtta kui jopet selga ja kõndida minema. See ei ole protsess, see peaks olema  kontseptsioon ning just see on oluline.

Teil tuleks minna mõnda maagilisse kohta, kus leiate rahu, kus jõudes piirini, muutute ise piiriväliseks. See on uskumatult kõrge kontseptsioon. Paljud teist võib olla isegi ei ole võimelised mõistma, millest räägin, kui räägin piirist.

Kujutlege ette piiri, milleni olete jõudnud ja piiri tagune on täis kaunist energia, mille üheks osaks on ka teie maailm. Kujutlege, et seda piiri on võimalik lammutada teatud atribuutidega, ning täita taskud piiritagusega, ning lahkuda. See on küll lineaarne kontseptsioon, kuid see on parim selgitus teile teie kaunile lineaarsuseta protsessile, mille nimeks võiks panna  „rahu kujunemine.“ Selle kõige tulemusena võite killukese piiritagusest võtta endaga kaasa, see on sama, kui meditatsiooni osa muutuks teie osaks alatiseks, või mõneks ajaks. See võib mõjutada teie unenägemist ja võib olla isegi virgeoleku aegadel hakkate asju nägema teisti, kui varem.

Seda piiri peate praegu eesriideks. See on eraldanud enamuse inimese teadvust pühast (vaimsest) teadvusest. Ja teil oli varem vaja õppinud inimesi, kes juhiksid teid sellest seisundist läbi. Kuid uues energias te ei vaja enam neid inimesi, sest vastavad atribuudid on olemas teis endis, millede abiga suudate ise kätte saada vajalikku piiritagusest. Kuidas seda teha?

Esimeseks on vaja teil endil teadvustada seda. Sõna „teadvustada“ eeldab asja võtmist tõena. Ja see on tõde. Te olete teadlikud gravitatsioonist, kuid tegelikult gravitatsioon ei ole see, mida usute. Ta on nähtamatu, kuid te usute sellesse, kuna selle ilminguid  näete kõikjal. Te peate mõistma ka järgmist ideed, et rahu saab tulla teie sisemusse ainult läbi teie endi. Seega, olles meditatsioonis, te muutute paljumõõtmeliseks ja see on teada igale mediteerijale. Seda tunnet te ei ole võimalik teeselda, vaid seda saab ainult tunnetada, kui see avaneb, kui teie teadvus avardub lõpmatuseni. Sellest rahust saate küllastuda üksnes läbi piirivälise. Sellises olekus hakkate teadvustama, et piiritagune olete te ise, te hakkate nägema seda ja siit algavad afirmeeringud (kinnitused). Afirmeeringud on selleks, et teie paljumõõtmeline teadvus saaks ühilduda teie aju loogikaga.

Teadlased võib olla hakkavad vastu vaidlema alateadvuse ja loovuse püha päritolu üle. Olen rääkinud teile, et see tuleneb teie südame, aju ja käbinäärme kolmainsusest. Peaksite mõistma, et te kasutate kõiki osi, mitte ainult loogikat. Te ei saa muuta seda intellektuaalseks, mitte kunagi, sest see on aju sünapside ja loogika koostöö. Kuid see, millest räägin, on südame kontseptsioon, mida on vaja õpetada ajule. Afirmeering on nagu kinnitus sellele.

Esimesena, mida palun teil teha, kui  alustate meditatsiooni, on see, et te ütleksite valjul häälel: „ Olen rahu, minus on rahu, ma võtan vastu rahu, mis saab minuks. Ma võtan endasse midagi sellist, mis on väljaspool seda, mis oli minul varem.“ Siin te loote ise oma afirmeeringud-kinnitused ja need töötavad siis teie jaoks, ning need töötavad iga kord, kui sisenete vaikusesse. See ei toimu automaatselt, vaid selleks on tarvis järjepidevust, praktiseerimist, ehk kannatust. Te võtate vastu paljumõõtmelisuse mõiste ja hakkate sellega tegema tööd lineaarsel viisil. See on raske töö, kuid teie seas on neid, kes  mõistavad mind.

Kuidas te määratlete oma ajuga, mis on armastus, mis on intuitsioon, või kreatiivsus?

Need asjad on määratlematud, kuna on paljumõõtmelised, nagu on määratlematu ka rahu saavutamine. Kas  suudate seda tunnetada alateadlikult, iga rakuga ning kuidas on see seotud teie aju ja teie emotsioonidega? Kui suhtute afirmatsioonidesse tõsiselt, siis saate muuta oma elu. Mõni ehk küsib, et kas see on harjutus mõistmise arendamiseks? Vastus on eitav. Esimeseks on vaja saavutada rahu seisund.

Loodan, et tänane koosolemine lähendas teid vaikusele, energia uuele atribuudile. Ja uskuge, et valgus tõesti näitab end pimeduse ilmas. See on hea paik, kus oleme praegu, siin saate tunnetada reaalsust ning avades silmad, saate näha kaunidust ja rahu.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga