KÄBINÄÄRME UUS ROLL Asoori saared 2019.a.

 

 

 

 

 

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Oleme delfiinidest ja vaaladest varemgi rääkinud, kuid täna räägime veidi teise nurga alt. Seetõttu esmalt selgitan, millest hakkan rääkima. Mõnedki, teie seast, on küsinud, mis tegelikult toimub, kui teie teadvus evolutsioneerub? Oleme sellest rääkinud palju kordi, kuid mitte sellisel viisil. Oleme rääkinud, et pärast aastat 2012, hakkasid teie meelde tulema, uued ja edumeelsemad mõtted, ning seda on ka teie ühiskonnas juba märgata ja nendeks on, et olete hakanud oma ühiskonnaliikmete eest rohkem hoolima ja hoolitsema. Võib olla olete märganud, kuidas pimeduse poolsed asjad, mis on olnud pikemat aega teie eest varjatud, on hakkanud esile tulema ning  see ongi märgiks, et inimteadvus on hakanud arenema. Olen varem rääkinud, et teil tuleb läbi minna asjadest, mis on teile ebameeldivad,  kuid teil on seda vaja teha selleks, et kõrvaldada negatiivsus. Need asjad on osa teie arenenud teadvusest, kuid mida see peaks tähendama, sellest meie ei ole veel rääkinud.

Esiteks – mis  juhtub kõrgelt arenenud inimteadvuse puhul? Vastuseks sellele on, et teil paraneb side esoteerilise võre osade vahel, kuid nende olemasolu ei ole teile teada. See on midagi sarnast, kui te pääseksite eesriide tagustesse ja näeksite seal asju, milliste eksisteerimisest teil aimu polnud. Mis oleks, kui ma ütleksin teile, et inimkonna loovuse tase on üldiselt suurenemas, kus loovus tähendab intuitsiooni tugevnemist.

Nüüd, kui teie alateadvus ja loovus hakkavad tõusma, siis hakkavad esile tulema uued avastused, eriti teaduses, ilmuvad uued suhtlusviisid. Jätkuvad uuringud viivad teid selle mõistmiseni, mida uurite käesoleval ajal, ujudes delfiinide keskel. Siin näete seoseid delfiinide ja vaalade vahel.

Kui olete jälginud minu tööd 30 aasta jooksul, siis ehk püüaksite meenutada, mida olen rääkinud teile loovusest ja intuitsioonist. Ma olen teile rääkinud kolmainsuse triaadist. Kolmainsus selgitab seda, kuidas inimene teeb tööd oma teadvusega. Samas see selgitab ka seda, miks kooskõla on oluline  ja muutub aina märgatavaks. See on sellepärast, et triaaad võtab osa  teadvuse tööst. Kallid, teie aju on nagu kompuuter, mis oma töös kasutab sünapsiseid ja seda selleks, et inimene jääks ellu. Ka kompuuter ei saa teha tööd väljaspool ennast. Seega teie intuitsioon, leiutamine, loovus, kunst, muusika, need kõik kasutavad aju tööd, kuid aju peab olema kooskõlas ka kahe ülejäänuga – südame ja käbinäärmega. Käesoleval ajal need kolm osa ei tööta veel võrdväärselt, isegi ei ole veel alustanud kooskõla loomisega, vastasel juhul oleksite te juba kõrgelt arenenud inimkond.

Käbinääre on olnud eoone alla surutud, isegi teie praegune meditsiin peab seda vaid teatud keemia genereerimise atribuudiks. Kuid käbinääre on vaimsuse aken. Käbinääre on seonduses ajuga ja südamega ning ta on hakanud mõjutama ka teie teadvust. Käbinääre on seotud Loomislättega ning käbinääre vastutab alateadvuse eest. Ja edasi astub mängu süda. Te ei saa suhelda oma vaimsusega, kui süda ei ole sellesse sügavalt kaasatud. Süda ei ole ainult armastuse, rõõmu ja mõistmise genereerida, vaid kõige genereerija, mis südame tasemel on seotud kauniduse mõistmisega. See on seotud ajuga, mis on jätkuvalt mõtte liigutaja, aga mitte mõtte looja. Selleks ongi teil vaja triaadi  ehk kolmainsust.

Käbinääre, käesoleval ajal tugevneb ja koostöös inimese teadvusega ta hakkab võtma enda peale suuremat rolli. Kui hakkate uurima ja treenima oma käbinääret, siis tekib teil võimalus  luua tugev side oma alateadvuse, loovuse ning saate isegi hakata suhtlema delfiinidega. Delfiinid on häälestunud inimese käbinäärmele, eriti nende inimeste omale, kes istuvad praegu siin, koos minuga. Käbinääre on alateadlik intuitiivne organ, mis pidevalt ületab eesriiet ja on häälestunud imetajatele. See peaks andma teile ettekujutuse, miks olete, praegusel ajal, veel väga erinevad delfiinidest. Kas teate, et delfiinid ja vaalad  kannavad endas osa planeedist, sest nad on teie, kui inimkonna, Akašide kroonikateks. Seda oleme rääkinud nii meie, kui ka paljud teised. Teil on nendega sakraalne side, mida teil ei ole paljude teiste loomadega üle maailma.

Seega, teie käbinääre käesoleval ajal võimendub, seoses sellega ka signaalid, mida saadate välja või võtate vastu, on samuti võimsamad.

Uurides delfiine, töötades ja praktiseerides nendega, saate avardada ka nende võimalusi. See lähendab teid vahetult, hakkate paremini mõistma signaale, millised on suunatud teile. Ja ei tasu imestada, kui saate ükskord neilt vastuseid. Just see toimub triaadiga ja sellest oleme rääkinud kõikidel eelnevatel aastatel.

Nüüd olete teada saanud, et teie väiksem osa ajust on suurenemas, mis hinduismi järgi on reastumas Bindi joonele ja mingil viisil on seotud kolmanda silmaga, mis on vaimsuse aknaks, on suunatud delfiinidele ja vaaladele. Nemad võtavad inimest kui arenenud olevust, mida ei tee ükski teine loom siin  maapeal – ainult delfiinid ja vaalad teavad seda. On palju lugusid, mis  kinnitavad, et nad teavad kes te olete. Eriti nüüd, kui teie käbinääre on võimendumas ja millele nemad on  häälestunud.

15 aastat tagasi suhtlus delfiinidega oli võimalik vähestele, aga käesolevala ajal, esineb seda päris sageli ja see areneb edasi veelgi. Seda saate te kõik praktiseerida, mille tulemusel see võimendub veelgi. Mis siis on muutunud? Muutunud on see, et teie vaikuse tase on tõusnud ja teie meditatiivne tase samuti. Teie triaad, kolmainsus – aju, käbinääre ja süda – on oma koostöö käigus muutumas ning just sellisel määral, mida vajab teie keha teadvus.

Tere tulemast käbinäärme ajastusse, just see tõstab inimkonna evolutsiooni. Kuid kahjuks kogu inimkond ei suuda seda kasutama hakata. Ühed hakkavad kasutama, teised mitte. Suudavad  need, kellel areneb mõistmine, kellel see ei arene teatud tasemele, nemad seda ei saa hakata kasutama. Et sellest aru saaksite, soovitan teil mõelda nii, et teie käbinääre nagu süttib, nagu lambike, sellel hetkel, kui ujute delfiinide kõrval vees. Mõelge sellele, sest see ongi paljumõõtmeline suhtlus, mis siis hakkab toimuma teie ja delfiini vahel.

Ja nii see on …

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga