VAIMSED MÕISTATUSED Mt. Shasta, California

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

Tänane kanaldus toimub Shasta mäe jalamil. Seda mäge, mis on seisnud siin 11 000 aastat, peetakse pühaks. Paljud inimesed tunnetavad mäe energiat, mõnedele isegi näib, et mägi räägib nendega, et tema sisemuses nagu oleks midagi veel. Mäe vägi on tohutu ja see ei ole üksnes lineaarne vägi, tema mõju ulatub suurte kaugusteni. Mäe vägi kutsub siia, kutsub kohtuma nendega, kes teavad, et mäe juures on midagi tavatut.

Keegi küsis, et mis on kanaldus ja kuidas inimene on võimeline kanaldama? Oleme teile juba ka varem sellest rääkinud, et kanaldus on alateadvuse voog, kus saadud sõnum suunatakse vajalikku voogu. Selleks peate õppima tundma oma alateadvust, et see suudaks saadud sõnumi kujundada inimmõistusele arusaadavaks mõtteks, mis omandab teie jaoks sisu. Selline on kanalduse olemus.

Tegelikult te teadvustategi igat alateadlikku mõtet ning see jõuab teie teadvusse sõnumi kujul. Kuid igal sõnumil peaks olema ka suunav pealkiri, mis määratleb sõnumi teema. Nii on ka tänase sõnumi ehk kanalduse pealkirjaks „Vaimne Mõistatus“. Ja mõistatuseks on ka inimkonna teadvus ehk see, kuidas mõtlete, tegutsete ja teadvustate toimuvat. On huvitav vaadata inimkonda, sellest lähtuvalt, millesse ta usub. Teil on olemas konsensuslik arusaamine ja see on tugev nende seas, kes on nõus väitega, et „elu pärast maist elu, on olemas.“ See on nende sisemine tunnetus, ehk see on nende kaasasündinu, mis seda neile ütleb. Sellesse on kinnitunud veendumus, et on olemas midagi enamat. Ja omades vaba valikut, mis eeldab võimalust uurida ja küsida ja seda te ka teete. Teie arvates on vaba valik teile positiivne asi ja te kinnitate teadlikult, et see on teil olemas, et võite minna kuhu iganes, valida omal soovil mistahes vibratsioone planeedil, keegi ei saa peale sundida mistahes usku, teil on vaba valik, mida uskuda ja teha ükskõik mida, oma teadvuse tasandil, omal isiklikul valikul. Kuigi see kõik kõlab ehk positiivselt, kuid pettudes tehtud vaba valiku asemel, kerkib teil üles mõistatus ehk küsimus, et milles oli asi, et teile ei tulnud positiivset tulemust? See tuleneb teie madalast teadvusest, sest te ei ole teadlikud eesriide taguse olemasolust. Saades vanemaks, see muutub teile mõistatuseks. Praegusel ajal, olles jätkuvalt madala teadvuse seisundis, on mõistatustele olemas vastused, kuid teie jätkuvalt peate neid arusaamatuteks.

Sündides planeedile, kui olite veel laps, siis oli teil palju võimalusi näha mõistuste olemust, kuid kasvades, te unustasite mõtiskleda nende üle. Te võisite nendega kokku puutuda, rääkida nendest, võib olla isegi laulda nendest, kuid te ei mõtisklenud neist siis intellektuaalsel tasandil. 6-7 aastaseni teil kujunes välja mudel, mis ei olnud küll päris vaimne, kuid oli midagi Jõuluvana stiilis. Kõike teadja ja kõikjale nägija Jõuluvana teab teid, teab teie nime ja kus te elate ja ta ka teab, kas te olete hea või paha laps. Ja nii see ju on, et Jõuluvana teab, milliseid kingitusi igale lapsele personaalselt tuua. Seega, seda võib nimetada nähtamatu jõu seaduseks ja mis on jõus ka vanemas eas tehtud tegude puhul, kus te mõtlete, et kas saate õnnistust, või mitte. Eeldus on olemas ja iga laps usub neisse. Selles illusioonis on olemas armastavad vanemad, kes toetavad seda protsessi, kuid nemad ei ole  illusoorsed. Just nemad ongi need, kes kannavad hoolt kingituste eest ja kannavad ka hoolt illusiooni jätkumise eest. See pakub lõbu ja selles on peidus palju armastust.

Seitsme aastasena või vanemana illusioon paljastub, sest ollakse juba piisavalt targad mõistma pettust. Seejärel käivituvad rida huvitavaid asju, eriti 7 kuni 10 aasta vanuses. Olenevalt soost, neile ilmnevad uued mõistatused, mis hakkavad võimust võtma. Selles vanuses  ei olda veel selles eas, et mõtiskleda elu või loovuse üle, kuid vanemate teod muutuvad nende jaoks mõistatuseks. Paljud lapsed üle planeedi, kummardavad koos oma vanematega kedagi, ja võtavad osa paljudest tseremoniaalsetest pühitsustest. Nendel üritustel on neil võimalus näha vanemate tegevusi, mis on laste jaoks täis üllatusi. Nad näevad ringi liikumas palju usu liidreid, kes räägivad võõras keeles, tsiteerides pühakirju, doktriine ja pühitsusi. Enamuselt see toimub suurtes uhketes hoonetes ja ei ole oluline, kes on need ehitanud. Lapse eas selle ehitaja on keegi tähtis isik ja ta saab aru, et temale see pidi maksma terve varanduse. Paljud ehitised on väga vanad. Nii jõuabki lapse teadvusse, et kuna täiskasvanud usuvad sellesse, siis see on väga oluline, sest isegi riietutakse uhkemalt, kui nendele üritustele minnakse. Selline on tegelikkus, mida näeb laps. Olles veel laps ning mõistmata nende asjade sisu, see kõik jätab neisse sügava jälje, sest nende vanemad ju usuvad sellesse. Edaspidi, saades täiskasvanuks, jätkavad samaga, nad isegi ei süüvi selle olemusse sügavuti, vaid  võtavad jätkuvalt osa nendest kooskäimistest. Sellega üks mõistatus saab näilise lahenduse, et see on Looja nimel.

Kas pole huvitav, et üleplaneedilises teadvuses, kus on miljardeid usklikke, kes usuvad Jumalasse ja loovusesse, on Looja nende jaoks nähtamatu vägi, mida nad nimetavad kas Jumala Vaimuks või Loojaks ning kes on teadlik teist ja teab teie nime, kes on teadlik teie käitumisest, teab, mis on õige, mis väär. Seega, teil tuleks olla ettevaatlik, kuna lahkudes siit ilmast, jõuate sealpoolsesse ellu. Mis ootab teid seal ees, kas autasud või igavene karistus? Ja see jutt on teile juba tuttav ning just sellisel tasemel on planeedi teadvus. Te pidevalt esitate endale küsimusi, et kas see on õige, või mitte, kas kordan sama, mida õppisin lapsepõlves?

Mina, kui Krayon, tunnustan inimkonda ja neid süsteeme, mida inimkond on saavutanud ja kuhu on jõudmas. Annan au sellele, millest olete läbi tulnud ja jõudnud üle märgisest 2012. Teil oli vähe lootust seda ületada. Üks siin istujatest on käinud läbi külmast sõjast, millest paljud ehk isegi ei ole teadlikud. Tema nägi tuhandeid tuumarelvi, mis olid suunatud vaenulike riikide poolt teine teisele vastu. Tema kuulis surmalavatsil lamavalt isalt kahetsust tehtu üle. Keegi ei lootnud ellu jääda. Inimkond on tulnud aegade eoonidest läbi, teadvus neil aegadel oli ülimalt madalal tasemel, sest üks sõda asendus teisega. Näis isegi, et mingit Akashat polnud siis olemas, ei mingit kaasasündinu juhendust, ei mingit põlvkondadega kujunenud instinkti, mis ütleks neile, et ei tasu seda niimoodi teha, et see ei hakka tööle ja  see ei ole teovõimeline ega jätkusuutlik. Selline oligi madal teadvus ning seetõttu korrati kõike, ikka ja jälle. Nüüd olete teadlikud sellest, mida varem ei olnud võimalik isegi kuulda. Suurim jagu sõdu oli provotseeritud nende poolt, kes olid vaenujalal usu süsteemidega. Suurimad vaenud olid mitte üksnes Jumalasse usu süsteemis, vaid ka ühiskondade vahel ning mis kulmineerus teisiti uskujate tapmisega. Kõige hinnatumad ususüsteemid on just madala teadvuse tõttu süüdi Hispaania kristlaste inkvisitsioonis, kuni radikaalideni, kes raiusid päid samadel kristlastel. Te võite näha, et see ei ole kuigi palju muutunud ka tänaseks. Kuid aastal 2012 toimus siiski midagi ja see oli, et hakkas avanema uks uude ilma, kus mõistatust saab näha teises valguses. Inimeste teadvuses muutub valgemaks ja siis nad hakkavad isiklikult tundma huvi  mõistatuste vastu. Tänu kõigele, millega olete madalas energias hakkama saanud, suhtun ma teisse austusega, ja mul ei ole ühtegi põhjust halvustada teie senist kulgu. Kui aus olla, siis kõik, mida olete ära teinud teadmistega ja doktriinidega, tegite seda Jumala nimel ning see kõik on olnud kui laste mäng Jõuluvanaga. See ei ole halvustus teile, vaid see on inimkonna madala teadvuse tunnustus, kuid nüüdseks see muutub. Selle tulemusel ka vaimne mõistatus on hakanud lahendust leidma. Olete hakanud enam püüdlema kõige terviku poole. See on avaldunud juba ka varajasematel aegadel, kus oli palju neid, kes mõtlesid sellele, rääkisid ja kirjutasid sellest, kes näitasid eeskuju oma püüdlusega ühtsuse poole. Paljusid neist ei ole juba ammu elavate kirjas. Nemad tegid revolutsiooni vaimsete mõistatuste  lahendamises.

Kuid teil on jätkuvalt küsimusi. Mida peale hakata vana energiaga? Miks see kõik toimub siin? Kuidas vabaneda sellest kõigest? Kuidas saaksite olla avatum ja ausam? Mida saaks muutaja  kuidas seda muuta? Miks kõik muutus ootamatult teovõimetuks?

Vastus nendele küsimustele on, et see on evolutsioon ning evolutsioon on toimunud ka mõistatuste avanemistes. Mõistatust mõistma hakkasid üksikud isiksused, keda kohtumistele isegi ei kutsutud. Nad hakkasid mõistama maailma ilma igasuguse Evangeeliumi järjepidevuseta, ilma prohvetiteta, või uue süsteemita. Nad hakkasid huvi tundma enama vastu, üks teise järel. Lapsik Jumala versioon hakkas taanduma. Kui saadi teada, et Jõuluvana ei olegi olemas, siis algul  oli see suur pettumus ja et asi on teisiti, kui oli räägitud. Paljud küsijad hakkasid kahtlema, kas palvetamine on ikka õige, kas Jumal on tõesti kohut mõistev, kuidas armastav Jumal saab saata oma lapsi põrgusse, kuidas Jumal saab piinata oma last, kui see on teinud midagi teisti? Kui küsida usuteenritelt, et kuidas sai see olla nii ja miks on nii läinud. Kuid nemad näitavad pühakirja ja ütlevad, et Issanda teed on teadmatud ja et nii on tema poolt seatud.

Kui vaataksite seda mõistatust kõrvalt, siis ehk mõistaksite üht osa sellest, et Jõuluvana teab teist, teab teie nime, aga samas on nähtamatu, kuid ta on kõiki armastav.

Vanad vaimsused üle planeedi on hakanud lahendama mõistatust. See  on viinud neid sellistesse kohtadesse, kus saavad kuulda kanaldus sõnumeid, millised on unikaalsed, mis ei kutsu järgima kedagi – ei prohveteid, doktriine, ega õpetusi. Mõistatuste lahendamine käib läbi sisemise mõistmise, läbi kaasasündinu. Ehk avastate, et Jõuluvana taga on peidus teie vanemad, kes soovisid, et teil oleks lõbus ja et te tunneksite nende armastust ja sellisel moel  ilmus armastus kõikidesse kodudesse. See on armastusest ja see on tulnud läbi lapsiku versiooni ja läbi vanemate armastuse. Siit Looja on teadlik teist ja teie nimedest, läbi teie vanemate armastuse. On olemas enamat, millest teile ei räägita ja see ei ole lineaarne. See ei ole midagi sellist, millega peab liituma, see ei ole doktriin, sellel ei ole reegleid, ega tasemeid, milliseid mööda tuleks tõusta ning ei ole kedagi, kelle nimel kannatada – midagi sellist selles ei ole.

Te näete seda, mida te ei osanud oodata.

Selle silmis, kes teab teie nime, olete te suursugused. Läbi teie vaba valiku hakkab kujunema uus mõte. Teil on vaba valik valida uut vastuvõtu viisi ja see on hulga kõrgem, kui lapsepõlves. See on oluline, kuna olete küsimuste esitamise piiril. Pimeduses tume teadvus oli parim. Kuid käesoleval ajal, kui hakkab valgeks minema, hakkate te nägema enamat, suursugusemat ja see on väljaspool piire, milliseid on teile kuna iganes räägitud. See ei ole kellegi reetmine, nagu on teile sageli väidetud, see on astumine valguse kätte. See ei ole kohustus, see on teie vaimsus, see on teie elu, täis vaba valikut. Kui hakkate mõistma, et on olemas midagi enamat, siis see tähendab, et olete avamas ust, annate vaba valiku inglile, kelleks olete te ise. Tagasi minekut ei ole. See on uks, mida teil on vaja avada. Ükskord öösel hiilite selle juurde ja paotate seda veidi. Selle taga on valgus, seal te näete palju asju, milliseid varem pole te näinud. See on maagia. Ja siis äkki kostab hääl „uks kinni!“ ja uks prantsatab kinni. Lähete tagasi oma tuppa, kuid kogu ülejäänud elu on teil jätkuv soov minna taas selle ukse juurde. Sellest uksest oleme rääkinud ikka jälle ja jälle.

Maagia – sellest me ei ole veel rääkinud – see on armastus, kaunidus, see ei tee kedagi paheseks, kuna ta ei ole lineaarne. See olete teie ise, koos loova kaaskonnaga. See hakkab moodustama uut mõtet, ilma prohvetiteta, doktriinideta, ilma mistahes raamatuteta. Ootamatult hakkate mõistma, et olete üks osa triljonitest vaimsustest (ehk isegi enamast), kes ärkavad üle planeedi. Kuna olete ärkamas, siis näete palju muudki, te näete, mis toimub galaktikas ja näete seda, mis  mõjutab teie planeeti.

Ja nii see on…..

Krayon

 

KANALDUSE  II OSA  JÄRGMINE PÄEV

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest..

Nüüd siis jätkame mõistatusega „elust pärast elu“.

Statistika kinnitab, et 80%  planeet Maa elanikkonnast usuvad seda. Millest see räägib? Enamus mõistab, et on midagi enamat ja püüab mõista, mis ja milline see võib olla. Eelmises sõnumis arutasime, mis toimus 2012 aasta eel ja pärast, kus inimesed hakkasid tajuma midagi enamat ning see pani inimesi liikuma väe kohtadesse, et saada vastuseid, et avada ust uude paradigmasse. See ei olnud kuigi kerge. Olles uues energias aimate, et on midagi enamat, kui on räägitud, seetõttu liigute uste poole, et avada neid ja ise uurida, et mis on nende taga. Mõnedki liituvad rühmadesse, et uurida seda koos. Ometi kõik kanalid räägivad teile, et seda on tarvis teha üksi. Väljend „üksi“ viitab teie vabale valikule, millesse on kaasatud teie teadvus, mille abil saate astuda uksest sisse, uurida, ja saada selgust uuest energiast ja selle paradigmast. Üksnes üksi. Kuid astudes uksest sisse, leiate, et te ei ole seal üksi, et seal on veel keegi.

Langevarjuks teile on teil alati olnud reeglid, doktriinid, prohvetid, raamatud, milliseid pakuti teile õppimiseks, mis kõik rääkisid teile, mida teha ja kuidas teha. Need kõik olid nagu juhendid ruumis olemiseks, kus ei ole miskit. Need kõik olid ettekirjutised, kuidas muuta ennast ja oma paradigmasid ning oma tunnetust.

Edasi räägiksin teile, kuidas te näete välja siit, eesriide tagusest vaadatuna ja mis toimub inimesega, kes astub välja inimeseks olemise paradigmast.

On huvitav jälgida teie ajalugu ja seda, kuidas õppisite lendama. Kuidas üldse sündis teil idee lennata minema, kui juhtub midagi ootamatut. Selleks leiutasite langevarju. Lennunduse sünni algul oli see nagu ime. Algul lennud ei toimunud kõrgel ja seega  polnud vajadust mõelda alla tulekule. Kui lennud tõusid mäe kõrgustele, tuli leiutada langevari. Nende katsetamisel esmalt loobiti alla kõikvõimalikke raskusi, katsetades, milline riie ja millised nöörid peavad raskusele vastu, millisel kiirusel maanduda, et mitte kukkudes viga saada. Lihviti kogemust seni, kui otsustati proovida inimese hüpet. Millise tundega mindi seda tegema?

Samad tunded olid valguse töötajatel, kui nad astusid Valguse avarusse, kuid siin neil ei olnud langevarju, ei olnud reegleid, ega kedagi, kes tuleks appi hädaolukorras. Ainus, mis neil oli, oli see teadmine, et on olemas Jumal oma paradigmaga, kuid see teadmine erines sedavõrd  kõigest, mida oli neile õpetatud.

Inimene, kes hüppas esimesena, sai maandumisel tugeva põrutuse. Kuid see ei seganud langevarju arendamist. Langevarju asemel loodi tiivad, millistega saab liuelda, mitte enam kukkuda, õpiti kasutama tõusvaid õhuvoogusid. See võimaldas teha lende mägedest alla, ilma lennukiteta.

Ka käesoleval ajal on neid, kes astuvad tundmatusse, ka neil on samad tundmused. Kas mõistate, kuhu juhin teie mõtte? Nüüd, astumine tundmatusse, sarnaneb mõnevõrra lennunduse ajaloo algusega, kus teete esimesi samme. Mängu on lisandumas asjad, millistest oleme rääkinud paljude kanalduste sõnumite kaudu. Esimene neist on see, et Jumal on teadlik, et soovite avada ust. Looja Vaim on teadlik teie ukse avamisest. Edasi on raskem hetk, kuna teil ei ole langevarju, ei ole doktriine, ega juhendeid. Teie ees on ainult tühi avarus.

Kuid siin, praegu, kuni te õpite veel, oleme toetamas teid. Kui kardate, toetame teid. Seejärel hakkate eksperimenteerima, ehk hakkate õppima lendama. Õppides lendama, hakkate mõistma energiaid, millised näivad teile veidratena, kuna neil puuduvad doktriinid oma juhendustega. Kuid selles staadiumis te juba ise tabate midagi enamat. Kui vaatate selja taha, siis mõistate, et esimest sammu oli teha kerge,  kuid edasi, et mõista teadvust, millisest teil ole veel aimugi, on lausa võimatu. Astudes uksest sisse, püüate tabada nähtamatut, püüate tabada asju, millistest saaks kinni võtta. Tervendajad, pange tähele, kui võtate need asjad kasutusele, saate teha seda, milleks varem te ei olnud võimelised. Kui hakkate ringi vaatama, siis kõikjal näete üksnes Armastust. Kui teile räägitakse, et Jumal armastab teid tingimusteta, kas tahaksite kuulda siis ka täpsustust või usute kindlalt, et on olemas armastav Looja, kes teeb koostööd teiega?

Kallid vanad vaimsused ja valguse töötajad, teie olete ülemineku aegade inimkehad, milliseid  programmeeriti paljude aegade jooksul eksisteerima teatud viisil. Kuid nüüd on tulemas aeg, kus saate suhelda oma kehadega, mis olid seni kurdid teie afirmeeringute suhtes, ega vastanud teie soovidele, kuigi nad väga oleksid soovinud kuulda teid. Seetõttu, käesoleva ajal, peaksite oma keha poole pöörduma igapäevaselt, seni, kuni õpivad teid kuulma. Olete pikema ajaloo jooksul elanud vanas energias, seda muuta hetkeliselt ei ole võimalik. Mõnel teist võib olla osaliselt midagi ka õnnestub, kuid see ei ole siiski täis tulemus. Kuna keha rakud pidevalt uuenevad, siis ajapikku keha hakkab reageerima teie teadvusele ja kuulma teie pöördumist tema poole. Olete praegu uute avastuste lävel, ja naastes kunagi taas uude kehasse, siis selles kehas töötab juba uus teadvus ja siis olete juba kohe teadlikud, kuidas toimida. Selles on vahe „vana energia“ vana vaimsuse ja „uue energia“ vana vaimsuse vahel, kelleks te olete. Kogu teie käesoleva aja töö praktika talletub teie Akašidesse, seega, naastes evolutsioneerunud aega, saate võtta kõike Akašis olevat kasutusse. Selline ongi läbimurre vanast uude.

Mõned teie seast võivad küsida, et Krayon, mul on jätkuvalt, uude energiasse üleminekul, igasugused probleemid. Ma vastan teile, et ma tean ja et see on loomulik areng. Vanast on raske välja tull, mälus on kinni paljud vanad paradigmad, kuigi te proovite uutmoodi tegutseda. Siin on oluline, kui palju leiate jõudu ja jaksu vabanemiseks vanast. Ja peate meeles pidama, et kõiges, mida proovite, ei ole õiget, ega valet. Kui ilmneb tugev soov võtta seda tööd südamelähedasena, üksnes siis mõistate, et hüpe tundmatusse on parim, sest siis on võimalik  „saada kõike korraga“. Üksnes siis saate kindlalt öelda endale, et ma peatan kõik, mida olen seni teadnud, peatan kõik, mida on rääkinud vanemad, sõbrad, või kes iganes tähtis inimene, ma peatan nüüd  kõik selle. Kallis vaimsus, kas see on tõsi, et on olemas midagi hulga enamat?

Kui olete piisavalt julged, et tõsta oma käsi ülesse kui piksevarras, kuhu saaks välk sisse lüüa. Siis teie teine käsi haarab kinni välguga tabatud käest ja hakkab teid välja tirima vana energia soost, täis rahutust, ohverduslikkust ja haigusi, et tõsta teid valdkonda, mis teie jaoks on algul täiesti mõistetamatu. Teine käsi hoiab teist kinni seni, kuni harjute uuega. Teie oma käsi hoiab teid kui linnupoegi pesas, hoiab kinni, kuni olete küpsed pesast välja lükkamiseks ehk iseseisvaks lennuks. Ja seejärel hakkab ridamisi teie ellu tulema imesid. Siis te ei ütle enam, et teil on probleeme, vaid te ütlete, et ma tean, et mind ootab ees midagi, mida on vaja lahendada. Mis oleks, kui te oleksite veendunud, et probleemid leiavad lahendust iseenesest.

See juhtub nendega, kes loobuvad mõtlemast tulevikule ja usaldavad lahendusi, milliseid seni veel ei mõisteta, ega suuda ette kujutadagi. Nad usuvad, et kõik asjad saavad lahenduse omal moel ja sellisel viisil, mida te hetkel ei oska ettte kujutada.

Millest on siis see sõnum? Armastusest – sellest on sõnum ja sellest, et me armastame teid. Armastus on kõige kokkuvõte. Armastus ei ole lahti seletatav.

Ust võite avada kas aeglaselt, või kohe täielikult, kuid pidage meeles, et tegelikkus on hoopis midagi enamat, kui on teile seni räägitud. Inimkond avaneb sellele tõele, aegamööda te hakkate seda nägema. Suuremad religioonid hakkavad tõmbuma kokku ja kirikutest saavad muuseumid, sest inimesed  otsivad uusi teid ja uusi tegevusi. Ainus, mida teil vaja, on see, et mõista, et on olemas palju enamat, kui nime teadmine Jumala poolt. Sellest ei ole teile veel räägitud, kuid see on tõde sellest, miks olete siin ja mis on selle kõige mõte. Mida see peaks tähendama teie jaoks käesoleval ajal ?

Te olete oma olemisega siin, mäe jalamil, koos kõigiga, kes on siin. Ei ole tähtsust, mis toimub edasi. Seni nähtamatu toetab teid, ta on langevarjuks vanale vaimsusele, valguse töötajale, igale ühele, kes kavatseb teha järgmist sammu. Teie ärkamine  mõjutab paljusid asju paljudes kohtades. On ütlematu suur rõõm, et ületasite 2012 aasta künnise. Energiad on kasvamas ja mõistatus on leidmas lahendust.

Te küsite, et Krayon, kas tõesti mõistatus saab lahendatud?

Ma kordan eelmises öeldud, et ei tasu tunda muret pisiasjade pärast, tehke samm valgusesse ja laske asjadel evolutsioneeruda. Te olete võimelised selleks. Ei tasu kahelda siin olemise pärast, tasub olla armastatud. Me oleme siin, et edastada oma armastust teile ja see on hulga enamat, kui oskate arvata. Mina, Krayon, olen armunud inimkonda. See sõnum on maailmale, mis on ületanud märgise. Lahkudes siit, olge teised, kui tulite.

Ja nii on see tõepoolest…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga