VAIMSE PERE TEADVUSTAMINE Mt. Shasta, California 2019

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Meie kolmas kanaldus toimub taas Shasta mäe jalamil.

Teie seas on kindlasti neid inimesi, kes tahaksid teada, et mida nad peaksid siin, Shasta mäe jalamil, kuulates kanaldust, tunnetama. Tõepoolest, teie teadvuses on nn. eesriie, mis on omane lineaarsele mõtteviisile. Te peaksite aru saama, et avardumine, on üksnes metafoor.  Kuid see on tõde, mis räägib struktuurist, millesse on kätketud sakraalne geomeetria, mis on  kooskõlas Loomislättega ning mis suunab teile energiat. See on hulga enamat, kui ükskõik milline atribuut ja selles on elu, millest oleme teile rääkinud. Kas on võimalik, et teadvusel on oma elu? Kas on võimalik et teadvus tuleneb energiast, mis omakorda tuleneb geomeetrilistest struktuuridest? Vastuseks neile küsimustele on „Jah“ , sest planeedil on kõik sakraalse geomeetria põhiselt. Oleme kõik Ühtne Pere, ei keegi, ega miski ei ole eraldi.

Täna esitati siin üht mitte lineaarset ideed, et peaksite teadvustama endale seda reaalsust, milles kõik oleme nagu „ühes supis“. Kuid see on siiski mõnevõrra teises tähenduses, kui seda mõistate  teie. Juhendajad, kes on kogu aeg teiega ja kellega olete teatud seonduses, on osa teist ja nad on reaalselt teiega. Kui saate sellest aru, et see nii on, siis eesriie juba hõrenebki teile. See on sama, mida rääkisime mäe kohta. Eesriie on eraldamise metafoor lineaarselt mõtlejate ja paljumõõtmeliselt mõtlejate vahel. Kuna seda peetakse eesriideks, siis ka arvatakse, et selle taga on ingellik valdus, kus eksisteerivad ka teie juhendajad. Ja teie arvates see ongi takistuseks, et sirutada kätt, et kiigata selle taha ja veenduda, kas nad ikka on reaalselt olemas või on vaid osa teie teadvusest. Kui teil õnnestuks läbida eesriiet, ehk siis saaksite atribuute, millistega saaksite näha kõike seal olevat.

Minul, Krayonil, on ka üks idee. Ehk teie Perega saaks liituda keegi veel. Ja idee paremaks mõistmiseks peaksin kordama üht informatsiooni, mida kõik ei ole veel kuulnud ning see  puudutab Shasta mäge. Kuid esmalt vaatame Lemuuriat, kuna see on meie kohtumiste peamine teema, see on puhtaimaks Lätteks ning see on seotud nendega, keda peame Tähtedelt Tulnuteks.

Kas te suudaksitite laskuda oma teadvuse sellistesse sügavustesse, kus saate seda informatsioonini, mida valdasid põlisrahvad. Või pöörduge otse kohaliku põlisrahva poole ja küsige nendelt nende traditsioonide kohta ja küsige neilt, et kust on nemad pärit? Igal suguharul on aegade algusest peale, rääkida oma legend, nende tulekust planeedile. See ehk on küll sürrealistlik, kuid esoteeriline. Keegi neist ei räägi juhuslikkusest. Igalt ühelt saab kuulda lugu või metafoori, mis räägib nende oma päritolust. Kes pärineb kaladest või kullestest, kes tulid maismaale, mõni räägib praktilisemalt, et on tulnud tähtedelt. Mõned selgitavad, et nemad reinkarneeruvad üksnes selleks, et teadvus saaks areneda. Ja seda kõike võite kuulda pärismaalastelt. Mõned ehk ütlevad isegi, et nende arengu teesse oli sekkumisi. See on viide sellele, et planeedil juhtus midagi, mille tulemusel inimkond kujunes selliseks, millisena ta on praegu. Tahaksin pöörata teie tähelepanu faktile, et pea kõikide religioonide ajaloos esineb sekkumisi. Kas ei näi see huvitavana, et kui sügavalt ka ei kaevuks ajalukku, jõuate ikka ideeni, et inimesed ilmusid planeedile, seda tänu sekkumisele väljastpoolt. Sekkumine kajastub nii tänapäeva religioonis, kui ka pärismaalaste jutus. See viitab sellele, et inimene on kuidagi seotud jumalikkusega ja ta sai midagi, mida varem temal ei olnud. Enamus on kindlad, et varem inimkonnal ei olnud teadmisi Jumalast, oli üksnes pimeduse ja valguse mõistmine. Kõik väidavad, et algselt oli teisiti. Toimunu pani aluse inimtsivilisatsioonile, mis erines oluliselt loomsest valdusest.

Lemuuria oli samuti saar, mis oli üheks Sõlmedest planeedil ja sealt on pärit teie esoteerilised esivanemad. See, mida saavutasid nemad, kestis pikemat aega. Selle aja jooksul toimus kromosoomi paaride vähenemine,  24 paarist sai 23 paari. Selle protsessi ajal kaks paari liitusid omavahel. Seega, nende uurimisel tuleks arvestada lisa paariga, mida te ei ole suutelised seni veel nägema. Kui tahaksite uurida „esoteerilise rosina“ jälge, mida plejaadlased kinkisid nii teile, kui ka mõnedele teistele planeetidele, ehk kaugemalegi veel, siis mõistate, et nad andsid teile atribuute ja teadmisi, mitte üksnes seetõttu, et teil oli vaba valik, vaid seetõttu, et olite võimelised teadvustama ja kasutama endi sisemuses olevat jumalikkust.

„Tehtud Tema pale järgi „. – seda levinud fraasi kuulete ka tänapäeval ja see räägib sellest, et olete loodud „armastuse pale järgi“, Looja järgi, kelle osaks olete ka ise.

Mõtleme korra Täheemadele, eriti Lemuurias, kes õpetasid tuhandeid aastaid 23 kromosoomi paariga inimesi ja vastutasid nende kujunemise eest. Käesoleval ajal on palju valguse töötajaid, kes toetavad seda väidet, et teil on otsene, energeetiline, side oma esoteeriliste vanematega. Kuid te ise jätkuvalt eraldate ennast neist, ja samuti ka oma juhendajatest ning olete paigutanud neid kusagile orgudesse, või mägede sisemusesse. Ma ütleksin teile isegi seda, et Täheemad ise olidki Õpetav Ratas. Kõik, mis oli õpetusega seotud, nagu tõe and, Jumala ja Vaimu tõde, õpetused kaunidusest,  armastusest, suurejoonelisusest ja vabast valikust, mis on teil ka praegu, need on kõik tähtedelt tulnud õpetused. Kõik see ja kõik muu, mida oli neil võimalik anda ja õpetada, sai viidud nende poolt lõpule enne Lemuuria vajumist vetesse.

Osa ellu jäänud inimestest peale veeuputust jäid saartele, mille nimeks on praegu Hawaiid. Olen teile varem rääkinud, et neil saartel on võimalik tajuda kaitseenergiaid, millised kätkevad endas Täheemade energiaid. Sama olemus on ka Kauaui saarel, kus saab samuti tajuda seda sama eredalt. Nad võisid lahkuda kuhu iganes, kuid kõikjal liitusid Õendusega, mida oli paljudes kohtades üle planeedi. Paljud rändasid muudesse sõlmedesse, kus jätkasid õpetamisega.

Täheemad on teie esivanemad, teie vaimsuse esivanemad. Teie DNA on selline, milliseks nemad kujundasid seda ja see on siiani muutumatu. Ei ole oluline, mis soost te olete, kõik olete pärit neilt,Täheemadelt. Kui te heidaksite kõrvale oma veendumused, oma eelarvamused, ja mõtleksite sügavuti siis ehk mõistaksite, et kõik te olete vastutavad sündinud tsivilisatsiooni kulgemise eest planeedil Maa. Kõigil aegadel olete võtnud osa kõigest, astusite mööda maad, paigutasite sellesse oma teadvust. Ehk mõistate seda. Ütleksin siiski nii, et kõik, mis te teete, teete seda oma vaimsuse nimel, kelle ees olete vastutamas. Vaimsus, läbi teie aina areneb ja areneb. Vaadake talle otsa  ja aidake teda kõiges areneda nendes jätkuvates taaskehastumistes. Vaimsus on teil alati üks ja sama, ta kehastub küll erinevate nimede all, erinevate paledena ja erineva soona, kuid ta jääb alati üheks ja samaks vaimsuseks, kes kehastub ümber, lugematuid kordi. Nüüd proovige kujutleda endid temana. Ja edasi küsiksin teilt, olenemata, kas te arvate, et eesriie on olemas, või mitte, kas te tahaksite olla tema? Te läksite sellele rajale, mõtlemata teekonna pikkusele, selleks kuluvale ajale ning see oli teie valik, teie oma vaba valik.

Jumal ei astu teie tuppa, ega kuuluta, et tema on Jumal. Peate ise avama ukse sinna, kus teie vaimsus ootab teid, kus inglid ootavad teie tulekut. Teil kõigil on võimalus koputada sellele uksele, kuid kahjuks enamus ei tee seda, sest teile ei ole õpetatud koputamist sellisele uksele. Kas suudaksite end panna või kujutleda Täheemade seisundisse? Kas te tõesti ei tahaks vaadata oma laste käekäiku? Kas te ei tahaks näha, mida nad teevad kehastusest kehastusse? Kuidas on nendega, kellega olite lähedased Lemuurias, nendega, kellele te vaatasite silmast silma ja rääkisite?

Te räägite käesoleval ajal Täheemadest ja Plejaadlastest kui eraldi olevatest, kuigi teil on nendega sama DNA. Te räägite nendest, kui teist kõrgematest. Kuid see tegelikkuses ei ole nii. Nende teadvus on küll kõrgem ja õpetab teid, kuid on siiski teie osa.

Te võib olla imestate, et miks ma sellest räägin? Ma räägin seda teile selleks, et teaksite, kuhu olete liikumas. Kuigi võite mõelda, et nad lahkusid Lemuuriast, kolisid kõikjale laiali mööda Sõlmi, et leida sobivam koht ja te kiidate neid selle eest, kuid sellise mõtlemisega eraldategi end nendest. Kuid siiski, nemad on Täheemad, kes on teile juhendajateks, ja on tõelised, seega nad alati järgnevad teile ükskõik kus te olete.

Kas panete tähele, nad on ka siin, mäe jalamil, praegu koos teiega. Neil on hea olla siin, sest nad jälgivad oma hoolealuseid. Kas see ei pane teid imestama? Siin on ka kehastunuid vaimsusi, kellega koos muutsite DNA, ka nemad tahavad olla koos teiega. Nemad on kaaskonna osa, mis ümbritseb teid ja nad on juhendajate seas. Nemad on alati koos teiega. Lineaarses mõttemaailmas see ehk näib teile vasturääkivusena, seetõttu on teil seda raske mõista. Selles on midagi enamat, kui te arvata oskate.

Et olla kontaktis mäe energiaga, on teil vaja oma mõistmist natuke pingutada. Mõtlevad esoteerikud  mõistavad seda rohkem, kui enamus inimestest. Kui hakkate seda teadvustama, siis ehk mõistate, miks 30 aastat tagasi hakkasin oma partneri vahendusel rääkima teile, et teie ei ole kunagi üksinda. On olemas Suur Pere, kes saadab teid kõikjal. Mis tunne oli teil siis, kui olite täielikus pimeduse energias, kuigi Pere ja inglid saatsid teid ka sellel ajal. Kuid te ei kaasanud neid kunagi oma reaalsusesse, oma ellu.

Tõmmake maha eesriie, mis hoiab teid varjus nende, ehk Pere armastuse eest, kes on külvanud teid planeedile Maa. Nemad on teile ka abilisteks, nemad on osa Täheväravate energiast, mis on teie teadvuse atribuudiks.

Tänu sakraalsele energiale, millisele on omane individuaalsus, on nii mõnigi teist tervenenud. Sama energia tõttu olete selle mäe jalamil, kus  meenutate oma kogutud kogemisi. Siin on hulga enamat, kui suudate arvata. Kui olete jätkuvalt lineaarses mõttemaailmas, koos selle kõigi peensustega, siis paljud asjad, millest räägime, ei avane teie jaoks. Miks mitte püüda kuulata, ehk on siiski võimalik pääseda ehk kontakti saada nendega?

Esmalt ehk te ei taba veel reaalset pilti, kuid kui süüvite armastuse detailidesse, et mõista emasid, isasid, lapsi ning teil on tarvis süüvida samuti Jumala armastuse detailidesse, ning siis jõuabki teieni Pere hoolitsus teie üle. Armastuse jaoks ei ole vaja mingeid juhendeid.

Lahkudes siit, olge teistsugused.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga