VÕIMALUS OLLA ÜLIINIMENE. KUIDAS MÕISTA OMA LIIKUMIST VAIMSUSE POOLE.

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Loovusluse teostuseks ja protsesside teadvustamiseks teil on mõistus, millega käivitate oma mõistmise, vastavuses oma vaimsuse tasemele. Mõistmise ja olu protsesside teadvustamine – see on teie elus toimuvate sündmuste teadvustamine, nii sisemises kui välises Ilmas. See on jõudmine sügava teadvustamiseni, kus esmaselt toimub enese teadvustamine. Õpite tundma ennast ja samuti Kõige Olemasoleva Looja loovust – see on kaunis väljendus. Läbi veendumuste programmide muutmise, viite selle vastavusse vaimse Ilma seadustega. Need on just need protsessid ja sündmused, millised viivad teid vaimsete otsinguteni.

Inimesed räägivad, et Jumal saadab teile katsumusi. Kuid seda võiks väljendada teisiti – loovuslus avaneb selliselt, et avada teis teadvus ja siis  te näete oma vaimsete otsingute teed. Vaimne Ilm on teekond sulandumiseks loovuslusega. Vaimne ilm on raskesti kirjeldatav teadvusele, mis ei ole  sulandunud loovuslusega.

See on ühesus ja õndsus mõistmine. See on teadmised ja terviklikkus, millesse on kätketud kogu planeet ja kõik selllel olevad Ilmad, kõik teie vaatevinkli kohaselt elutud Ilmad, ehk kõrgema tasemega teadvused. See on pääs tsivilisatsioonide energeetilisse spektrisse. Inimaju ei mõista ega tunneta putukate, taimede ja loomade teadvust, ega mõista nende motiive. Kuid vaimse teadvuse jaoks see on lihtne asi, kuid see on väljaspool ratsionaalset inimmõistust. Seda võiks võrrelda pühakutega, kes suhtlesid loomadega ja taimse Ilmaga.

Paljudele inimestele isegi headus ja isetus on neile mõistusest üle käiv. Inimteadvus on sedavõrd madalal tasemel, et vaimsed organid selles on alles algelisel tasemel. Neist on saanud saastunud egole ressursiks, madalate eesmärkide saavutamiseks. Ehkki ego tõeline olemus on, enda manustamine loovusluse struktuuridesse. Mis ongi tema eesmärgiks.

Saada vaimseks, tähendab väljendada ennast, ehk see on vajadus väljenduda mõistmises, mis on peamiseks maises elus. See on loobumine ego destruktiivsest programmist – vihast ja raevust ning paljust muust taolisest.

Kui soov andestada on kõrgem, kui soov kedagi solvata – siis kaob duaalsus.

Selline ongi üleminek vaimsesse Ilma. Kui need energiad sulavad kokku, kaob pahameel ja kaob andestamise vajadus, pole solvumisi ja pole vajadust andestada. Mõelge sellele.

Võimalus olla üliinimene.

Kas te kuulute sellist tüüpi inimeste hulka, kes on suursuguse vaimse struktuuri osaks?

Vastus on „jah.“

Ilmselt seetõttu oletegi lugemas seda sõnumit.

On oluline mõista, et olete oluline mitte üksnes sellele planeedile, vaid kogu vaimsele süsteemile ja Ilmaruumile. Te olete Loovusluse kavandi osaks.

Juba Pühakirjades kirjutatakse, et olete loodud Jumala pale järgi ning sellisena olete mõlemal pool eesriiet.

Kaheteistkümne Ring on koht, mis saab kanda teid avarusse(/paljumõõtmelisusesse, kuivaid seda soovite. Paljumõõtmelisus tegelikult ei ole koht, kuna koht on kolmemõõtmeline määrang sellele, kus te seisate või istute.

Meil on taas kavas ületada sild. See on metafooriline sild – visuaalne kujutlus sellest, kuidas lähete üle  tuttavalt, tundmatule.

Lähme üle silla, et jõuda teie vaimsuse valdustesse. Oleme läbimas teadmatuse udu, mis ei lase näha seda, mis asub teisel pool metafoorilist silda. Sild kannab teid teie vaimsusesse, milles on teile palju tuttavlikum, kui planeet Maa. See on teie tõeline kodu. Igal inimesel on oma vaimsus ning see on teada teile igale ühele.

Aga on olemas veel „kõrgem Teie/Mina“.

Teile on räägitud, et kui surete, alles siis saate kokku oma Kõrgema Minaga.

Kallid, praegu on Ülemineku aeg, Meistri aeg ja on aeg, kus kõik, mis on teie vaimsuses, on võimalik ka Maa peal olles. Olete läbimas ust, ehk portaali, mis kannab teid ühelt energeetiliselt tasemelt teisele. Energia on alati sama, ükskõik kus te viibite. Astudes energeetilisest uksest sisse, te ei leia end ei teatris, ega selle laval. Vaid te jõuate oma olemise kohta antud hetkel. Teile läheneb kuldne kuju – ingli kuju.

Tänane kuju sarnaneb teiega kõigiti, täielikult. Ingellik kuju, kellel pole sugu, on täielikult teie sarnane. Ta naeratab teile ja tervitab Koju naasemise puhul.

Kuldse kuju nägemine on meistri tunnus  ja see on teie kohtumine oma Kõrgema Minaga.

Võiks öelda, et selline riietus on üliinimese riietus, teie meisterlikkuse riietus.

Kuldne kuju küsib, kas tal on olemas luba?

Te küsite vastu, et milleks luba?

Kuldne kuju vastab, et selleks et  olla teie, sellel ajahetkel?

Te vaatate temale otsa ja annate nõusoleku.

Seejärel kohe teie riietus vahetub kuldse vastu. Kuldne riietus on nüüd teie riietuseks ja te teadvustate, et kuldne kuju on nüüd teie sisemises energias, kuna ta on sisenenud teisse.

Nüüd näete Ilma oma Kõrgema Mina silmadega.

See on meisterlikkuse kehastus – nüüd olete meister, seega olete üliinimene. Nüüd olete võimeline liikuma kus iganes ja tunnetate ennast kõikjal ohutult.

Kaitse vapustuste eest.

Vapustused teie Ilmas on teile ohtlikud, kuna need sünnitavad hirmu, lühendavad teie eluiga ja sunnivad tegema asju, mida te muidu ei teeks.

Kas suudate kujutleda end kuldses rüüs, kui teie ümber toimuvad stressid ja hirmud?

See võiks olla teile rabav, kui seisate seal, puutumatuna ja jälgite toimuvat, samas olete osaks selles olukorras.

Selline on meistri praktika. Järgmisena ongi teil tarvis talletada ja rakendada seda oma reaalses elus.

Mõista süsteemi olemust, on segadusest väljatulek  – selline on meistri olemus.

Oleks hea, kui te mõtleks selle üle.

Mida te saaksite näha, kui olete antud olukorras vaatlejaks, samas, jäädes puutumatuks, ning jätkate koostööd nendega, kes on sattunud hätta. Teie rahulolu ja Valgus, mida kannate, aitaks neil näha teie tarkuse tasakaalu  ja see omakorda aitaks neil leida rahu.

Selline on samm meisterlikkuse suunas. Esimene element ja samm on püüd rahu poole mistahes vapustuste ajal. Kuldne rüü sümboliseerib teie püüdu saavutada rahu mistahes vapustuste aegadel. 

Nii see ka tõesti on …

Krayon

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga