KUULASIME PLEAADLASI – PEETER LIIV

Meil siin kehastuses kaasasa 30% Vaimust, kõrgarenenud maailmades 40-60%.

Meie Kõrgem Mina – meie ja Looja vahel – teab kõike. Ilmutub intuitsioonina.

Galaktikas on 24 arengutasandit ja Vaim määrab ise endale sobiva astme edasiseks arenguks, tehes seda 21. astme ingelliku nõuandja abiga.

0.-6. aste on deemonlikud, 17.-22. aste ingellikud. 22. astmel kogeb olend Loojat Ennast.  24 aste – Lõputu Valgus.

Maa on arengu kiirtee tänu siinsele Kurjusele ja paljudele madalatele vaimudele. Läbitakse hüppeliselt 3-4 ja rohkemgi tasandit korraga. 1.-6. tasandi vaimus saavad siia taaskehastuda eelisjärjekorras.

3. miljonit aastat tagasi ristati Maal elanud primaat kahe kõrgtsivilisatsiooni DNA-ga (kellele hiljem lisandus veel üks) – kuid tulemus ei küüni seni Galaktilise Valguse Konfödratsiooni tasemeni. Tänu ristamisele primaadiga on inimsugu agressiivne. Mistap Konföderatsioonis esineb ka põlgavat suhtumist meisse. Liitumiseks järgmised nõuded: 

1. Viis aastat relvarahu

2. Abort ja surmanuhtlus keelatud

3. Rassismi puudumine ja usuvabadus

Samas on olemas hübriide, kes juba 2000 aastaga olid liitumiseks valmis. Liitunud saavad enda käsutusse Konföderatsiooni tehneoloogait.

Meie siin Maal oleme teiste silmis Kangelased – teised siia naljalt ei kehastuks. Kuigi siiski tullakse. Siin valitseb Surma ideoloogia. Totaalne orjus ja hirm. Mitte keegi ei tule meid päästma Saatanast. See on, miks Zeus polnud rahul – totaalsed vead siinse inimhübriidi loomisel.

Emake Maa vajab täna abi – ja suvel toimub kvanthüpe. Siinsel missioonil on tähtis olla õnnelik, rõõmus ja hirmuta.

Kõrgtsivilisatsioonid mõõdavad meie Noosfääri ja seekaudu ka meie valmisolekut.

Inimesed on kohtunud kõrgtsivilisatsioonide esindajatega. Kuid kuni 2025 on füüsilised kontaktid piiratud. Paljud tahavad aidata, kuid rikkujaid ootab karm karistus. Kuid mõned miljardid suhtlevad astraalis pidevalt. Püütakse äratada võimalikult palju inimesi.

Draakod siia füüsiliselt tulla ei saa ja nende eesmärk on ära hoida Maaema vibratsiooni tõus. Inimeste hirmuenergia on neile toit.

„Kuldne miljard” tähendab kõrgtsivilisatsioonide silmis ka 1000-aastast Rahuriiki.

On veel kaks planeeti, kus saavad kehastuda 1.-6. astme vaimud.

Kui kujustada endas tohutu Valgukera õhus ja all ennast väikese valguspallikesega, saabub Hinges rahu.

Kõrgtsivilisatsioonides pole usundeid ega kirikuid. Kui inimene hakkab kaotama Vaimu-sidet, rakendatakse meditatsiooni või äärmusjuhul spetsiaalset seadet sideme taastamiseks (mis aga seal on midagi niisama dramaatilist nagu meil hullumajja sattumine).

Galaktiline Valguse Konföderatsioon on eksisteerinud 200-300 aastat, Galaktika 728-st tsivilisatsioonist on liitunud 135. Maa on tsivilisatsioonide 30 astmest 12.-13. Konföderatsioonis valitseb ühisomand – kosmoses, Kuul jm.

1950.-1960. hoidis Konföderatsioon maailmas ära kaks tuumapommirünnakut. Praegu valvatakse Maad selles osas 24/7, ehkki raskusi on liikuvate tuumapommidega. Maa on Galaktika üks kaunimaid ja liigrikkamaid planeete.

Aatomisõja puhul on varuks masskontakt – nagu kunagi, kui evakueeriti ellujäänud – ja toodi pärast planeedi radiatsioonist puhastamisttagasi. Konföderatsioon ei tea täpselt, millised tehnoloogiad on Orioni Tähekogust ka Maal. Orionlaste kõige suurema mõju all on Hiina ja Iraan. Läänemerd on Konföderatsioon puhastanud kahel korral robotite abil. Toimub ka pidev ookeanide seire. Kui delfiinid pöördusid Konföderatsiooni poole abi saamiseks, puhastati ka ookeani. On olemas ka eraldi delfiinide planeedid.

Praegu sünnib palju kõrge IQ-ga lapsi.

Maal elab ca 15 000 jetit – lumeinimest. Need on ülivõimetega (teleportatsioon, telepaatia) inimgrupp, kes nägi läbi tehnoloogilise arengu tulevikku ega liitunud sellega. Toitu valmistavad nii, et mõttejõuga muudavad kiviplaani tulikuumaks (osa neist on taimetoitlased). Ühega neist on tehtud ka intervjuu – nagu ka paljude ajaloo suurkujudega nagu Jeesus Kristus, Gautama Buddha jt. Kellest viimane tegeleb praegu 7,9 ja 12 dimensiooni plasmakehaliste tsivilisatsioonide loomisega. Tal oli Maal 541 kehastust. Buddha tuli siia24. astmelt ja siis läks sinna tagasi

Konföderatsiooni elanike eluiga võib olla väga pikk – 10 000, isegi 100 000 aastat. Paarid elavad koos nt 12 000 aastat. Lapsed on pidevas ühenduses Kõrgema Minaga.

Maal elavad ka Loodusvaimud – kellena mesamuti oleme kehastunud.

Meie Galaktikas saab kehastuda 56 tiheduses. Osal tsivilsatsioonidest on TÄIELIK ülevaade eelmistest kehastustest. Kuid selleks peab olema palju vaimset küpsust, et sellega hakkkama saada, ilma langemata kahetsuse, süütunde jms ohvriks.

Alates Pythagorasest on 80-90% leiutajatest olnud kontaktisikud.

Maa elanikel on võimalik saada järglasi Galaktika 7-8 tsivilisatsiooni elanikega. Neist plejaadlased on oma tasandilt meile kõige lähemal (neidei eristaks ka füüsilisel kujul inimestest).

Jumalate Sõda toimus 12800 aastat tagasi, kui reptiloidne rass püüdis Maad õhku laste, jõudes siia heita 34 gravitatsioonipommi, enne kui Konföderatsioon jaole sai – mille tulemusel aga maa telg nihkus ja tekkisid talved. Meis on ca 5% reptiilset DNA-d, et maailmas füüsiliselt kesta. Ühel rassil on seda koguni 40%. Galaktika 728 tsivilisatsioonist on 23% humanoidsed.. Meie Galaktikas ei ole Lohesid. Kõrgetsivilisatsiioonides pole filmikunsti, kuid väga populaarne on nt laulmine.

Konföderatsioonis alati küsitakse: „Kas sa oled olnud Maal?”

Peeter Liiv

Kategooriad:

4 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga