KRISTALLVÕRK JA VALGUSKEHA – ADAMA KANALDUS

 

Kristallvõrk ehk kristalliline eluvool, nagu seda ka tuntakse, on sisuliselt kaks osa, üks füüsiline ja teine eeterlik energia. Võrgu esmased kasutusalad on seotud energia võimendamisega (füüsilises) ning teabe salvestamise ja edastamisega (eetrerlikkus energias). Kristallvõrk on otsene kanal inimteadvuse juurdepääsuks täielikule tajumisele Maa madalamates mõõtmetes.

Inimteadvus ehk vaimne energia on tegelikult kolmas võrk, mida planeedi Maa ülestõusmise ajal reguleeritakse. Kristallvõrk on alati paigas olnud planeedi Maa sees ja selle ümber. See, mida olete hiljuti kogenud, on võrgu mõju laienemine nii planeedi kui ka teie enda DNA-s. See on otsene tulemus kristallvõrgu energiate tõusmisest kõrgemasse ja puhtamasse vibratsiooni.

See, mida koged täna, kui suhtled kristallvõrguga ülestõusmisprotsessis, on see, mida planeet ise läbib. Selle koostoime kaudu, planeedi protsessiga, toimub ka teie füüsilise keha ümberstruktureerimine. Sinu enda sisemises energias olev kristalne struktuur tõuseb läbi sinu DNA korrigeerimise. See juhtub, kui suurendate ja säilitate oma armastuse ja valguse taset, päevast päeva läbi südame energiate. Teist võimalust tõesti ei ole.

Miks see juhtub?

See juhtub, sest nüüd on inimkonnal ja Maal aeg liikuda palju kõrgemale eksistentsi tasandile. See on ka sellepärast, et ise oled valinud selle, oma kõrgema mina tasandilt. Te olete piisavalt kaua elanud eraldatuses ja te ise olete palunud vajalikku abi, muutuse esile toomiseks endas ja oma planeedile.

Viimase 20 Maa aasta jooksul, kui mõõdeti teie valmisolekut liikuda välja tihedamatest energiatest, milles olete nii kaua elanud, on võrgud teie kasuks ümber kalibreeritud. Esmalt kohandati magnetvõrku, planeedi geomagnetilist eluvoogu. See võimaldas luua suuremat ühendust eeterlike energiatega ning lahustada enamuse duaalsuse ja illusiooni loori. Seejärel tõsteti kristallvõrk kõrgemasse vibratsiooni ja paljud teist kuulsid üleskutset aktiivsemalt nende energiatega töötada. Kõik te kogete võrgu vibratsioonilist nihet, olenemata sellest, kas olete sellest teadlikud või mitte. Teie enda vibratsioonikiirus on end võrgu külge joondanud ja nii on planeet tervikuna täielikult kaasatud ülestõusmisprotsessi. Võrgustikuga teadlikumalt suhtlemiseks peate saama täielikuma arusaamise selle kasutusvõimalustest. Te peate oma südames võtma kohustuse, pääseda võrku ainult vastavalt vajadusele, terviku hüvanguks.

Varem, nagu Atlantise ajastul, sageli pääses sellele võrgu juurde korruptiivsetel eesmärkidel. Kuigi saadud õppetunnid ja saadud kogemus olid kahtlemata väärtuslikud, tuleb siiski täielikult mõista selle õiget kasutamist. Võrgu väärkasutusel ei lubata enam korduda. Need, kes võiksid seda proovida, seisavad silmitsi, oma negatiivsete energiate kiire tagasitulekuga enda peale ja enesekeskse karmaliste tagajärgedega.

Atlantise ja Lemuuria langemisest saadik viidi eeterlik kristallvõrk planeedi atmosfäärist eemale. See tegevus võeti kasutusele, et kaitsta võrku selle maatriksi edasise väärkasutuse ja korruptsiooni eest. Planeedil ja inimkonnal lubati pikka aega elada ilma oma otsese eeterliku mõjutuseta ja see on oluliselt vähendanud teie loomulikke vaimseid võimeid, mida te nimetate vaimseteks kingitusteks. Selle tulemusel olete elanud vähem kui 10% oma täielikust potentsiaalist, võrreldes 100%ga, mida kunagi nautisite. See toiming võeti ette, sest see tunnustati Jumala meeles ja tõlgiti läbi vaimse hierarhia, et Atlantise vead võivad väga hästi korduda. Kui lubatakse, siis on veel praegusel ajal kehastuses neid, kes tahaksid väga sarnast stsenaariumi taasluua. Õnneks on nende arv varasemast väiksem ja üsna varsti peavad nad muutuma ja omaks võtma oma jumalikkuse või saadetakse nad arenguringist välja, et jätkata oma evolutsiooni mujal.

Me ei mõistnud sel ajal seda kukkumist. Pidime mõistma ja integreerima juhtunut ja sellest saadud tarkust. Me ei soovi Atlantise sündmustes kedagi süüdistada ega karistada. Tegelikult kõik, kes seal elasid, tegid seda vabatahtlikult. Me austasime neid rolli eest, mida nad mängisid meie mõistmise suurendamisel, vaimu kõigist aspektidest. Kuid planeedi elu ohustanud energiate äärmuslik väärkasutus sundis Loojat selle tsivilisatsiooni evolutsiooni enneaegselt lõpetama. Õppetunde ei tohtinud lõpule viia.

Pärast Atlantise langemist viidi eeterlik kristallivõrk minema. See lahtiühendamine lõi kasvupinna uuteks inimlikeks õppetundideks ja teie ajaloo sündmusteks. Valiti, loodi ja õpiti palju kogemusi, mida poleks kunagi juhtunud võrgu puhtamas atmosfääris. Lõpuks mõistsime Atlantise langemist ja selle panust vaba tahte inimkogemusesse.

Täna leiame taas maailma, mis on tasakaalustatud enesehävituseks, kuigi võib-olla mitte sellise vägivalla ja laastamisega. Seekord on stsenaarium pigem aeglane ja valulik, nagu autoimmuunhaigus, mis sööb organismi seestpoolt ära.

Niisiis, mu sõbrad, oleme nüüd taas ühendatud võrguga, nii teie kui ka meie omas riigis. Me kõik oleme kaasatud protsessi, mis viib Lemuuria südame taasavamiseni. Jumalast lahtiühendamise õppetunnid on õpitud ja uuesti õpitud, uuritud ja uuritud iga nurga alt. Oleme sellest kogunud kokku kõik teadmised, mida saime, ja on aeg edasi liikuda.

Kui teie valguskeha aktiveerub ja ärkab, õpite, kuidas nihkuda tasakaalustamata olekust harmoonilisesse ja kõrgemasse olekusse. Teie valguskeha võimaldab teil ühenduda teid ümbritseva kritallvõrgu energiaga, et võimaldada sellel ruumil tõusta kõrgemale.

Valguskeha on teie Energiakeha, teie Hinge Valgus ja Valguskeha on teie teadvuse holograafiline projektor. Selle abil te saate juhtida oma energiavälja hologrammi. Ühendades individuaalse kavandi erinevate kihtidega ja kehadega, hakkab see sulanduma suurema välja spiraalidega ja laieneb. Inimkond läbib uuendusi ja ümberkorraldamist süsiniku baasilt kristallipõhiseks.

VALGUSKEHA = HINGEKEHA = FOOTONVALGUS.

Footonvalgus on teie puhas Allika Teadvus. See oled sina oma kõige loomulikumas puhtas vormis. Mida enam seda endas hoiad, seda puhtamaks saad.

Mis on valguskeha ? See on teie uute jumalike mallide aktiveerimine.

Ülestõusmisprotsessi käigus ärkab valguskeha, mis on äsja aktiveeritud energiakeha, mis viib teid süsinikust kristalliliseks. Valguskeha on osa teie aurast, mida kuni viimase ajani polnud võimalik äratada enne, kui uued kõrgemad energiad ja koodid jõudsid planeedile Maa. Valguskehaga töötamine on vaimse kasvu, transformatsiooni ja evolutsiooni kõige võimsam praktika. Kui inimesed äratavad oma valguskeha, suudavad nad oma emotsioonidega hakkama saada, olla oma keskmes, rahulikud, läbipaistvad ja tõstavad oma mõttemaailma kõrgemale joondusele. Valguskeha aitab tõeliselt igal elualal muutuda ja terveneda.

Valguskeha on energiakeha, mis eksisteerib kõrgemal olemise tasandil. See on väga hingelähedane. Siis edasi teil on tšakrad, teil on seitse vibratsioonilise energia kehakeskust ja kolm valguskehakeskust; kokku kümme keskust, mis moodustavadki teie valguskeha.

Kuid ometi on see alles algus. Valguskeha on vahend, mille abil lõpetada inimlik seisund ja naasta allika juurde. Praegune missioon on see, et iga hing sulanduks Jumala/Allikaga.

Teie valguskehal on ka veel oktaeedriline valguskeha, millel on potentsiaal muunduda Merkaba väljaks, kui aktiveerite oma valguskeha. Kui valguskeha aktiveerub ja ärkab, õpite, kuidas nihkuda tasakaalustamata olekust harmoonilisesse ja kõrgemasse olekusse. Teie valguskeha võimaldab teil ühenduda teid ümbritseva energiaga, et võimaldada sellel ruumil tõusta kõrgemale sagedusele.

Te tulite planeedile selleks, et aidata Gaial Ülestõusta koos nendega, kes on selleks valmis ja kes seda soovivad. See on hetkel teie ainus eesmärk. Hoides ja tõstes oma kõrgenenud sagedust aitame kõik sellele Suurele Üleminekule kaasa.

Adama

Kategooriad:

3 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga