VÕIMALIK TULEVIK Petra, Jordaania 2018

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Tahan teile öelda, et Vaimu Armastus inimkonna vastu ei tunne piire. Seega, sellel koosviibimisel on teada sinu nimi, sinu teekond, sinu probleemid, ehk kõik on teada. Sa ei ole Jumalast eraldatud. Vanas energias võis näida, et teie vahel oli nagu sein, inimesed püüdsid leida võimalusi pääseda seinast läbi, kuidas pääseda sellest mööda. Ühenduse saamine Vaimuga on olnud inimkonnale igaveseks küsimuseks. Oleme rääkinud, mis vahe on vana energia ja selle, mis  avaneb praegusel ajal. Sellest on kirjutatud palju raamatuid ja ka mina olen sellest rääkinud pidevalt. Milles on erinevus? Mis vahe on sellel, mis oli ja sellel, mis tuleb?

Kuid Petra kanalduste teemaks on: „Ärge lubage minevikul kujundada tulevikku ja salvestuda sellesse“. Selle teemaga seose on teile antud juba mitmeid kasulikke kontseptsioone. Kuid seekord tahaksin edastada teile midagi enamat – kontseptsiooni sellest, kuidas inimestel oleks parem teha koostööd, rahu loomise nimel maapeal, teha koostööd erinevate kultuuridega, äris ja poliitikas. Sellest kõigest oleme rääkinud, kuid nüüd tahaksin rääkida teist endist – tõelisest sinust.

Lugejad ja kuulajad ja need, kes istuvad siin, te olete tunnetanud seda, mis hakkab toimuma edaspidi ehk tulevaste põlvkondade ajal. Kuid teil on selle suhtes teatud eelarvamus. Oleme palju kordi rääkinud, et te ei ole võimelised nägema seda, mis on kõrgemal teie poolt varem nähtust, või teada olevast. Teil on vaid arusaamised ja kogemused minevikus nähtu üle. Seetõttu, kui räägime teile evolutsioonist parema elu poole, siis te mõtlete sellele ja lähtute minevikus toimunud muutustele. Te mõtlete jätkuvalt vana energia probleemidele, ja mõtlete, et need kaovad tänu uutele energiatele ja uutele inimestele. Siin te eksite rängalt. Kallid, teile avaneb hoopis uus eksisteerimise paradigma. Mis teie arvates juhtub, kui teie teadvus muutub täiesti teiseks? Siis hakkab muutuma kontseptsioon ise ehk uus reaalsuse mõistmine. Oleme teile öelnud, et te ei tea seda, mida te ei tea.

Seega, tänane vestlus on teist endist ja  pealkirjastan selle  „Võimatu tulevik.“ Seekord piirdume vaid mõne atribuudiga, mis puudutavad ainult üksnes  sind.

Oleme varemgi rääkinud, et teie DNA funktsioneerib alla poole sellest, mis  oli Loomislätte poolt kavandatud. Kõik, mis on olemas teie DNAs ja  resoneerub eluga, loodusega ja jumalikkusega endaga, töötab alla poole oma efektiivsusest.  Praeguses uues energias, alustab Vana Vaimsus protsessi, kus tema efektiivsus hakkab evolutsioneeruma 40% suunas, praeguse 30% asemel. Teie vastsündinud juba  haaraksid kinni uuest energiast, uuest teadvustuses, uutest atribuutidest. Kuid neil see ei õnnestu seni, kuni maal elavad inimesed ei tõsta oma efektiivsust juba kohe praegu. Selline on teie ülesanne, vanad vaimsused. Alles seejärel uus energia hakkab viima vastsündinuid selle poole, mida te ei ole kunagi kätte saanud. Kuid seni on oluline see, kuidas te suudate end muuta  juba täna, siis see saab muuta planeeti homme. Edasi räägiksin just sellest.

Kõige rohkem atribuute on sellel inimesel, kes kontrollib oma keha keemiat, oma Akašisid ja oma emotsioone. allid, esmakordselt inimajaloo jooksul hakkate te nägema seda, mida minevikus suutsid näha ja teha ainult Meistrid. Kas teate nende tegemistest? Nüüd on teie kord seda teha. Kujutle vaid, et suudad juhtida oma keha keemiat, suudad rääkida oma keha rakkudega, DNAs olevate rühmadega, keha ümber oleva Merkabaga – oled esmakordselt võimeline tunnetama, et oled võimeline kontrollima ja juhtima kõike. Aga kui ütleksin veel, et oled suuteline täielikult kontrollima oma immuunsüsteemi? Ja seda niivõrd, et enam ei haigestu ühessegi haigusesse. Kui ehk ainult tühised külmetused, korra aasta jooksul, ja seegi toimuks vast kogu organismi keemia ümberhäälestuse hetkedel. See tähendaks, et oled esmakordselt suuteline, oma teadvuse tasandil, visualiseerima oma keha, millel on imeline ja kindel immuunsüsteem, mis ei lase ligi haigusi, ega lase kehal, mingil tühisel põhjusel, minna tasakaalust välja.  Kas olete suuteline kujutlema elu täiesti tervena ja seda alaliselt?

Kallid, kas te arvate, et selline tulevik on  võimatu?  Ei, üldsegi mitte. See on teie pärand ja teie rikkus. Niisugune tulevik tuleb teile  selle eest, et olete jõudnud uude energiasse. Mis oleks, kui oleksite suutelised kontrollima oma keemiat niivõrd, et suudaksite vabastada oma kehast kõik, mis ei ole tasakaalus? Kas teile pakkus huvi vaadata seda, mida tegid Meistrid planeedil? Nad liikudes inimeste seas, kergelt puudutasid kedagi ja sündis hetkega tervenemine. Teie siis mõtlesite, et oleks tore omada sellist tervendavat väge, et  puudutusega,  saab haige koht terveks.  Evolutsioneeruvas DNAs hakkab ilmuma võime tervendada iseennast, kusjuures pidevalt, veel enne, kui mingi haigus saab ilmuda. Ja kui ilmuks mingi haigus, siis on teil võime peatada see protsess ja just nende juhiste abil, mida annate ise oma keha sisemuses olevale keemiale. Jutt on sinust, kes sa suudad juhtida oma enda  keha keemiat. (Krayon täie tõsidusega). Kas sulle meeldiks kontrollida oma hirme, täielikult? Kallid, see (hirm) on samuti keemia. See on osa emotsionaalsest olevusest, mis on sina sinuga. See on Akašid sinu sisemuses, kes söödavad sulle ette asju, mida oled kartnud paljude kehastuste ajal. Nüüd kõik see  lakkab olemast ja sellest olen rääkinud varemgi. Kui hakkad ise seda kõike juhtima, siis  aegamööda muudad suure pildi olemust.

Kuidas oleks, kui saaksid enne magama minekut anda oma ajule juhiseid? (Krayon muiates). Praeguse ajani, kui magate, teie aju neuronites käib pasjansi ladumine, unenäo kaartide näol. Kuid nüüdsest saate anda korralduse oma ajule, et  soovite näha ainult asjalikke asju. Sellega annate oma kehale ülesande ellimineerida öised košmaarid. Olenemata sellest, mida Akašid ka ei püüaks  minevikust ette sööta, siis need ei pääse enam teie unenägudesse. Kas te arvate, et see on võimatu tulevik?

Mõtle asjadest, mida keemia  loob sinu kehas, sinu jaoks. Mis oleks, kui ütleksid iseendale, et ma mõistan, et mina, kui inimolevus, hakkan aegamööda vananema, aga ma siiski annan korralduse tillukesele masinale enda sisemuses ( vanuse masinale), et see loendaks vaid ülepäeviti, mitte igapäevaselt, nii saaksin peatada telomeeride lühenemist, säilitades neid puutumatutena ja noortena. Selline ongi keemia sinu kehas.  Kallid, te saate aeglustada oma vananemist (Krayon rõhutades) kardinaalselt, kui vaid usute sellesse ja  praktiseerite seda. See on see, mida vajavad vanad vaimsused antud ajastu lõigul, praeguses uues energias. Mineviku probleemid olid seotud Valgusega ja Pimedusega ja nende vastandamisest teine teisele ning need probleemid hoidsid teie DNA taset 30% läheda. Käesoleval ajal kõik see nihkub ja kardinaalselt muutub, võimaldades alustada evolutsioneerumisega. Sinu DNA sisemuses on maatriks-šabloonid, mis määravad sinu elu kestvuse. Kirjuta ümber surma šabloon, sest see on üksnes keemia.

Nüüd veel üks asi, mida te ei osanud oodata. Kas teil on ettekujutust, kuidas see hakkab teie jaoks toimima? (Krayon matkides teid) „Muidugi, ma lähen sinna ja sinna, teen seda ja seda, vahel see töötab, vahel mitte. Kuid paljud teie seast võivad isegi öelda, et sageli, kui hakkan seda tegema , siis minu jaoks see ei hakka tööle.

Kallid, te ise ju panite kirja oma lepingu, iseenda jaoks, kolmemõõtmeliselt ja see leping on ainult teie jaoks. Sellel ei ole mingit seost vaimuga. Nüüd on parim aeg kirjutada ümber eneseaustuse keemia. Kuidas sulle meeldiks ümber kirjutada seda, mida nimetatakse sünkroonsuseks? Jah, ka see on võimalik, kuna teie alateadvus  töötab võimsamalt. Just alateadvus ütleb teile ette, kas minna sinna või sinna, teha seda või seda. On möödas ajad, kus leping tuli sõlmida enne sündimist, et siin oleks hea olla. Muuda see ära, pööra see teiseks süsteemiks, milles saaksid öelda, et minu alateadvus juhib mind alati parima stsenaariumi juurde, parima võimaliku tulemuseni, ma pöördun tema poole, ma loodan tema peale, sest ta on minu oma.  Vastavuses sellele, kuidas lubad sellel töötada, uskudes, et asjad hakkavadki nii tööle, siis need hakkavadki selliselt tööle. Kirjuta ümber väga vana programm – iseenda programm – aeg selleks on käes. Kuidas sa tunned end praegu, kas oled juba tunnetanud enda muutumist ?

Kas  tunnetad, et su enda vaimsuse suursugusus on pääsemas su enda tumedast fassaadist läbi ja hakkab särama nii, kuidas see ei ole kunagi varem säranud. Selline on õpetus teile, mis ei tule ainult Krayonilt, vaid kõigilt ingellikelt olevustelt, uue energiate kanaldajate näol sellel planeedil.  Olemegi jõudnud mõistmise üle arutamiseni. Mõistmine, see on selle ümber kirjutamine, kuidas  näete Maad, kogu loodust koos loomade ja inimestega (Krayon muiates) kuid see on teise kanalduse teema. See on väga, väga suursugune kontseptsioon ja see on sinust, kes sa alustad astumist teekonnal, millisest te ei osanud isegi unistada, et kunagi hakkate astuma mööda seda ning veel selles elus. Jumala armastus hakkab särama võimsamalt ja jõudma teieni paremini, kui varajasematel aegadel. Kas  juba tunnetate seda?

Lõpetuseks tahaksin rõhutada, et igal inimesel, lugejal või kuulajal, on vaba valik, ta võib lüüa ukse kinni ja jätta kõik endiseks. Paljud teevadki nii. Kõik oleneb sinust endast, kallis Kuningas, sul on alati olemas valik.

Ja nii see on…

Krayon

 Viimane õhtu

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest. 

See on seekordse Lähis-Ida tuuri viimase õhtu sõnum, mis on kokkuvõtvaks sõnumiks.

Ma tahaksin taas rõhutada inimvaimsuse suuruse tähtsust, sest temas on Jumal, ta on suur, ta on Armastus, Jumal on Mõistmine. Jumalat esindab inimolevuse vaimsus, seega, lõpetuseks räägime vaimsusest.  Veel enne, kui planeet jahtus niivõrd, et oli võimalik sellel elada, oli sinu vaimsus juba  olemas. Saab isegi öelda, et tema juba siis kandis sinu nime, kuigi see ei ole päris nii. Sinu Vaimsus on suurepärane.

Oleme kord rääkinud, et Vaimsus on Pere, kuid, kuna sa pead end eraldi olevana, siis sinu kolmemõõtmelise mõistmise kohaselt pead sa end eraldi Ise olevana.  Nüüd siis, oma kollektiivse vaimsusena vaatled  planeedi ettevalmistusi uueks toimimiseks. Kallid, me rõhutan taas kord, et Vaim, Jumal ja Looja näevad Vaimsust kui üht katkematut elu. Kuigi oleme rääkinud, et tulete ja lähete,  Vaimsusele see on kui üks katkematu elu.

On huvitav, et üks giid tuuri ajal Egiptuses ütles, et olete rändajad ajas. See oli üks alateadlik märge, kuidas Jumal näeb teid. Vaimsus ei  sure ega  sünni. Vaimsuse suurejoonelisus on Jumala loomise energia ja see on teie sisemuses, mis ongi sama suurejooneline, mida nägite  Maa loomise ajal. Te kuulute Jumalale, olete Jumala osa, ja ei ole mingit võimalust eraldada ennast Temast, Loojast. Kui kord see planeet lõpetab oma olemise, siis Vaimsus läheb teise ilma ja jääb ootama võimalust jätkata oma eksisteerimist.  Igasse ühesse teist on talletatud hirm surma ees. Tänu sellele te ei kiirusta elu lõpetamisega, seetõttu püüate elada nii kaua, kui võimalik, levitades teis olevat Valgust mööda planeeti. Surmal puudub astel. Uuendamise protsess ja ümberlaadimise protsess jätkub, jätkates kõiki sinu rännakuid ajas. Seni kui sina, olid Vaimsusena, jälgisid planeedi jahtumist, siis olid sa ruumidevahelise Valguse vormina. See on huvitav juba metafoori vaatevinklist – olla Valgus.

Kui vaatate Valguse definisatsiooni teadlase seisukohalt, siis see on kõikide värvide olemasolu, mis säravad eredalt  koos. Kuni te ei olnud veel jõudnud kolmemõõtmelisele Maale, te ei  suutnud näha valguse erinevaid ainulaadseid varjundeid. Alles inimesena olles, varjundid hakkasid esile tulema teie endi silmade abil. Vaimsus sisemiselt on jätkuvalt puhas Valgus, nagu näeb seda Jumal. Ei ole mingeid varjundeid, ei mingeid koondumisi, või jaotumisi. Jumal on võimas ja suur, Jumal on armastus ja suurim mõistmine planeedil.

Kallid, kõigi inimeste jaoks on olemas usk ühesse Jumalasse, sellisesse, kes on suur, kes on võimas, kes  näeb sind üksnes Valgusena.  Nüüd, tuhandete aastate möödudes, olete sellises energias, mis hakkab edendama kõike seda. Oleme viimastel koosolemistel rääkinud, et täielik tõus algab sellistel asjadel, nagu alateadvus ja evolutsioon, terviklikkus ja armastus. Inimesed, vaadates teine teist, näevad esimesena sisemist Jumalat.

Iisraelis, aastal 2015, me rääkisime, et kuni praeguse ajani, inimkond eksisteeris must-valgena ja selles ei olnud värvi mõistet, ega olnud mingit kontseptsiooni selle kohta. Kuid suurem osa inimestest toimetavad jätkuvalt must-valges elus. Neile sai öeldud, et värviline saabub, tulevad uued kontseptsioonid, uued ideed, uued viisid näha teine teist, uued viisid luua uut rahu maapeal. Kuid keegi neist ei olnud võimelised isegi mõtlema sellele.

Millegi uue projekteerimiseks tulevikku, millest ei ole veel midagi teada, ei saa kasutada vana energia ajalugu. Te ei ole ainult Valguse Töötajad,  te olete täiesti uute paradigmade Loojad. Jumal on suur, täis väge, Ta on sinu sisemuses, igaühe sisemuses.  On tulnud aeg minna mööda oma teed. Kuna Jumal ei lahku sinust kunagi, siis sul tuleb kirjutada oma kontseptsioon ümber.  Kallis ajas rändaja, jäta see mõiste endale meelde. See, mis on talletatud sinusse  armastuses, sõpruses, teadmises ja mõistmises,  jääb sinu vaimsusesse järgnevate lugematute kehastuste jooksul. Igal uuel sündimisel sa mäletad seda, tead sellest, ning tänu sellele oled tark.  Uued kontseptsioonid, mida võtavad kasutusele inimolevused, aitavad vaadata teisi, arvustamata neid, näha kõiki ühtse perena.  Võib olla see oli pöördumine Iidsete poole? Oli küll. Mõistke Gaiat, kui partnerit, mis võtab osa teie elust, tal on suur armastus teie vastu. Ta ei ole eraldi teist.

Jumal on suur, täis väge, Ta on armastus, Ta on mõistmine, mida tunnete teiste vastu. Selline on Tõde, mis  avaneb teile.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga