SISEMINE EVOLUTSIOON San Antonio, Texas 2018.a.

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.  

Praeguse planeedi atmosfäär ja energia eeter on hoopis teistsugune, kui see oli 10, 15 aastat tagasi. Olen palju aastaid olnud saalitäie inimestega, nagu praegu  teiega siin, kes tunnetasid osavõttu ja armastust, mis tuli eesriide tagant, mida mina esindan. See energia voolas teisse ja täitis teid. Ükskõik kui hea ettekujutus teil kanaldusest on, teie kuulate Lee Carolli, kellel on side eesriide tagusega ja ta edastab teile informatsiooni, kuid see on ka kõik, mis on teile hetkel kättesaadav. Kuid siin istujate seas ja hiljem kuulajate hulgas, on kindlasti neid, kes ütleksid, et kanalduse ajal peab olema midagi enamat, sest te tunnetate midagi, tunnetate sidet, tunnetate häält, mis  räägib teie sees. Ja teil on õigus. Siin ei ole ainult üks inimene,  kes  pöördub teie kõigi poole, vaid on hulk, tohutu hulk – miljardeid meid, kelle nimeks on  Jumala osakesed. Kui ma ei  suhtle teiega partneri vahendusel, siis olen selle osa, mis on Loomise Läte – nii nagu teiegi, kui lahkute sellest ilmast. Me oleme pärit ühest ja samast kohast. Te kuulete ja tunnetate  midagi sellist, mida te teate, midagi sellist, mida tunnetate kui omast. Kõik, mida te kasutate sellel planeedil, on üksnes ajutine. Kõik teie elud on ajutised. Kuid kui jätate kõik maha, saate kokku igavesega, mis ei muutu iialgi,  sellega, mis on lõpmatu, miskiga, mis on suursugune ja sellega, mis on Jumal ise. Need, kes tunnetavad Jumalat, Loomislätet, Loojat, ükskõik kuidas te ka ei nimetaks seda energiat, millest olete tulnud, tunnetavad seda sügavuti, nad saavad aru, et ei ole suutelised väljendama kõikehaarava energia täiust. Kuna ollakse ühenduses sellega, siis see on niivõrd ülev, et rõõmu pärast tulevad lausa pisarad  silma.

Praegusel ajal toimuvad pidevalt muutused, kuid need ei ole ainult välised. Kõik muutused, millistest teile täna räägin, on esmakordselt vaid sisemised. Oleme andnud palju sõnumeid selle kohta, kuidas paljumõõtmeline mõistmine on mõjutanud teie DNA evolutsiooni, kuidas on võimalik tabada seda, mille alge on väljaspool kolmemõõtmelisust, kuidas siis oleksite hakanud mõtlema ja tegutsema?  Nüüd tahaksin pöörata mõneks hetkeks tähelepanu sisesmusesse.

Praegusel aastal 2018, istuvad siin ruumis ja need, kes kuulavad seda sõnumit hiljem, nende seas on palju neid, kes tunnetavad endas suuri sisemisi muutusi. Mistahes muutused kutsuvad inimestes esile hirmu tundeid. Nende põhjustest oleme rääkinud. Tasakaal  loob midagi sellist, mis ei allu mõistusele. Kui olete tasakaalus, siis tunnetate pidevat rahulolu, mis viib veel suurema tasakaaluni.  Seetõttu räägime nüüd sisemisest evolutsioonist. Kallid vanad vaimsused, mis see on, mida olete hakanud tunnetama ja mis võib olla teile ebatavaline? Ma ise vastan,  see on teadvuse evolutsiooni algus. See algab siis, kui ärgates, tunnetate end teistsugusena ja mida te ei ole võimelised sõnadesse panema. See on nagu olemusse süüvimine, mis ei ole kuigi lineaarne. Mõningate asjade suhtes hakkate tunnetama mitte suurt kurbust, vaid suuremat tõsidust. Hakkate teisiti suhtuma uudistesse, kui varem ning paljud ehk lülitavad uudiste kanalid hoopis välja. Hakkate kõike toimuvat nägema uuel viisil, mida te ei ole võimelised  kirjeldama. Hakkate võtma asju erilisel viisil. Ainus, kuidas seda olukorda selgitada on see, et toimuvad muutused. Kui veider see ka poleks, mõned inimesed, tunnetades muutusi, ütlevad, et see on surma ettekuulutus. Kas pole huvitav, et vaimne evolutsioon on surma kuulutaja. Nad väidavad seda seetõttu, et  nad pole varem midagi sellist tunnetanud ja mistahes uus  hirmutab  neid.

Vanad vaimsused, te hakkate aru saama, kes te  tegelikult olete. Teie arusaamisele hakkab avanema suurem pilt, mitte õppimise kaudu, vaid mõistmiste läbi. Teie mõistmine muutub küpsemaks ehk mõistvamaks oma eesmärkide suhtes planeedil, või selle suhtes, kes te tegelikult olete. Kui Akašid hakkavad vähehaaval avanema, need hakkavad esile tooma grandioosset ideed selle kohta, kes te  tegelikkuses olete. Kõik see tekitab veidrat tunnetust, kas pole?  Mõnedele hakkab näima, et olete rangemad enda suhtes, et olete endaga rahulolevamad, mõnigi ehk märkab, et olete hakanud vähem muretsema ja olete hakanud rohkem keskenduma tulemustele. Minnes tööle, võite tunda, et see töö ei ole teile. Kuigi seal ei ole midagi muutunud, kuid äkki tunnetate, et koht, kus  töötate, et see ei ole teie jaoks, äkki tunnetate, et seal ei ole seda energiat, mis sobib teie olemusega. See on üksnes teie enda tunnetus, et see ei sobi teile enam. Kui kolleegid küsivad teilt, et mida te silmas peate, siis te ei oska neile vastata. Ütlete vaid  neile, et teile meeldis teha tööd siin, olla koos nendega, kuid nüüd, äkki enam ei seo teid miski selle kohaga. Kui nad küsivad, et miks? Kuid te ei oska neile vastata.

Mu kallid, tere tulemast paljumõõtmelisse ilma, mis on lineaarsuseta ja veider, kus ei vajata NB!koheseid vastuseid, see on koht, kus ei ole planeerimist, ega ole eesmärke, samuti ei ole muretsemist homse pärast. Teie jaoks on esile kerkinud tõde,  et ma olen jõudnud sinna, kus ma ei tea mida ma ei tea. See on üks esimestest asjadest teadmisele, et hakkate saama vaimselt küpsemaks.

Kas te tõesti ootasite, et muutused tulevad teist väljastpoolt, et kõik peaks algama väljaspool teid, tõmmates ja lükates teid ning seades teid erinevatesse kohtadesse? Ei, kõik tuleb teie sisemusest ja see on nüüd alanud.  Mõnedki teie seast on hakanud mõistma, et teil, võrreldes teie sõpradega ja lähedastega, kellega te suhtlete, on hoopis teised nägemused ja see viib teid seisu, kus te  hakkate neist eralduma, ega ei taha enam olla koos nendega, kellega varem lävisite, seda mitte seetõttu, et midagi on lahti, vaid teil ei ole midagi ühist selles, mida nad räägivad ja mis pakub rõõmu ja õnne neile, kuid see ei paku seda teile. Teie uus olek on üleminek ühest energiast teise, kus saab tervitada uusi sõpru, kes räägivad hoopis uutest asjadest, kellega saate istuda koos, täis rahu, tunnetada heasoovlikkust ja armastust ja samas mitte huvi tunda mistahes põhjuse vastu, ega te ei taha teada, miks ei tea. Ainus, mida tunnetate, et teil on hea olla ja  te olete teadlikud, et olete muutunud, olete teistsugune kui varem. Kuid, siis sünnib teiega see, mida keegi ei oodanud. Te hakkate ringi vaatama ja arutlema, et te ei ole kindel, kas peate olema siin? Te elasite pikalt selles seisundis, kus teile ei tulnud kunagi pähe midagi niisugust endalt küsida.

Kas  teate, et on olemas miski nimega – astrokartograafia? See on energia sidumine tähtedega, seda uurivad astroloogid ja aitavad leida kohti planeedil, mis oleksid teile hubased. Selles hakkate uurima oma energia vastavust Gaia energiaga. Kuidas meeldiks teile selline kontseptsioon?

Teile on õpetatud, et  sündisite kindlasse kohta, kus õpite ja saate hariduse, töö, leiate endale teise poole ja elate temaga koos. Või kolite mingitel põhjustel mujale. Harva te esitate endile küsimuse, et millises kaunis piirkonnas tahaksite elada, mis vastaks teie energiale ning arutlete, kas jääda kohale või kolida mujale. Mõned aastad tagasi te kindlasti ei  mõelnud  sellele. Kuid  äkki, mingid normid hakkasid teie jaoks muutuma.

Mu kallid, muutused juba toimuvad ja need algavad iga  inimese enda sisemuses. Tänase sõnumi sõnumiks on. „ ärge olge sellele vastu ja ärge kartke seda“.

Teie seas on neid, kes  juba osalevad selles ja  istuvad siin, teie keskel. On oluline, et te kuuleksite seda. Koguge julgust ja öelge oma kehale: „ ma tänan toimuva eest, jätka samas vaimus, läheme edasi, mulle meeldib see, kuigi ma ei mõista kõike. Ehkki see heidutab mind veidi, et ei tea, kuhu liigume, kuid ma igal juhul liigun kaasa, ma olen vaid veidi hirmul. Kuid see on ju vana Mina, keda viiakse kohta, kus ta pole varem olnud – küpse teadvuse keskkonda.“ Sellist keskkonda on lubatud inimkonnale juba tuhandete aastate jooksul. See keskkond on olnud siin kõikide aegade jooksul, on vaadanud teie DNA sügavustesse, oodates selle aktiveerimist teie poolt, oodates teie nõusolekut. „Olen valmis.“

Praegu siin, selles ruumis, on neid, kes tunnevad hirmu tuleviku ees, kuna kõik nende ümber  muutub, samas, nad ei tea sellest midagi. Kuid mul on neile midagi öelda: „ teil on olemas Jumala toetus ja see on suur, me oleme teie ümber, teie kõigi ümber.“

Tahaksin edastada teile midagi, mida te peaksite teadma. Kõikidele kuulajatele selles saalis on olemas energia, mis on üle kogu planeedi. See  ootab teid,  millal alustate mõistmise evolutsiooni protsessiga. Selle käigus teid toetatakse ja viiakse läbi koridori, mille nimeks on  kaunidus, heasoovlikkus, armastus, muutused, rahu. Teil ei ole vaja teha selleks mingeid pingutusi, ainult lubada sellel sündida. Ainult pöörduge mõttes energia pole, mida on palju rohkem, kui kunagi varem, ta teab teist, teab, et olete vanad vaimsused ja et teie helendus on kui päike.

Lemuuria pojad ja tütred, seda faasi kasutame selleks, et pühitseda igaüht, kes on võtnud kasutusse õpetuste seemneid, igaüht, kes on täna siin ja neid, kes seda tunnetavad, on enamus. Me oleme siin selleks, et juhtida teid koridorist läbi. See on teile nagu sündida kaunidusse, millist te ei osanud oodata, milles kõik täitub mõttega ja pöördub teile tagasi täiesti teistsugusena, mis ei ole kuidagi sarnane sellele, mis oli siin paljude aegade jooksul. Näete asju sootuks teistena, kui oli see seniste arusaamade järgi. Selle planeedi teadvus, mis on pärit väga-väga vanast energiast, on hakanud evolutsioneeruma. Selle abil, mis on teile nagu kavatsus, annate meile võimaluse juhtida teid edasi. Pange tähele, et me räägime teadvuse evolutsioonist, mis loob sünkroonsust ja kaunidust toimuvatele sündmustele, mida olete ette kujutanud. Mõned afirmeerisid hoolega,  kuid olid suures hämmingus, kui need põrkusid tagasi. Kuid see ei ole nii, me kuulsime, mida te rääkisite, kuid neis kajastusid vaid sündmuste nimekirjad. Meie soov on, et oleksite valmis kiiremaks kiirenduseks millegi suhtes, mida te ei oska veel oodata, mis võimendaks selle, millest lähete läbi, mida mõistaksite lõppude lõpuks ka ise.

Inimesed tulevad teie juurde ja küsivad, et olgu, siis vasta meile, mis toimub? Kuid teie, naeratate neile ja vastate oma parimal viisil: „ Ma ei tea.“

Oletegi kohal.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

1 kommentaar

  • Tatjana Smirnova ütleb:

    Ma tänan selle väga vajaliku ja huvtava info ja tõlgete eest.
    Armastust,vabadust,rahu kõigile!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga