VIIS TSIVILISATSIOONI Saksamaa, Bodensee saar 2018.a.

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

See sõnum ei tule pikk, kuid ta avab asju, mida me ei ole veel seni avanud. Esimeseks annan loa sõnumi vastuvõtuks selles kohas, kuna siin Iidseid ei ole, kellelt luba küsida. See maa on palju sakraalsem, kui see on teile teada. Ma kutsun teid heitma pilku minevikku, et näha, mis tegelikult on toimunud Bodensee saarel.

Kallid, see informatsioon on minevikust, väga-väga iidsest minevikust. Soovin teile rääkida millestki väga sügavast, mida teil on vaja teada.

Lemuuriast oleme rääkinud, kuid seekord ei räägi me Lemuuriast endast, vaid pigem sellest, mis oli peale Lemuuria tsivilisatsiooni ja mis on talletunud teie Akašidesse ja mida nimetate Atlantiseks. Lemuurlased kolisid teistele saartele, millised vulkaaniliste tegevuste tõttu vajusid hiljem samuti vete sügavustesse. Pikema aja jooksul osa lemuurlastest jõudsid Vaikse, osa Atlantise ookeani saartele. Lähim käesolevale ajale, Vahemere saar, kadus samuti suhtleliselt kiiresti vee alla. Need mälestused sulandusid teie Akašides üheks tervikuks ja on säilinud selles nii, et oli mingi koht, kus elati üle vee alla vajumine, või oli vulkaani plahvatus. Just selline sulam  kujundas mälestuse Atlantisest.

Siin võib esile tuua kahte peamist asjaolu.

Esiteks. – selliseid kohti oli palju, kuid Akašides on  need talletunud ühe saarena. Akašide salvestiste aluseks on mitte ajad või tärminid, vaid selle aja energiad.

Teiseks – on käibel müüt, et Atlantis  hävines inimese tegutsemise tõttu.

Kallid, kogu oma armastuses teie vastu ja mõistmises, tahaksin teile öelda, et Jumal ei andnud inimestele vaba valikut, et seda hiljem hukka mõista. Teie selline väär tõlgendus on viinud müüdini, mida ajate segamini jutustusega Soodomast ja Gomorrast. Sellist asja ei ole olnud. Armastav Jumal, kes on loonud teid, ei ole hukkamõistev, ega kättemaksu himuline, ta ei ole hävitanud saari üksnes seetõttu, et olete midagi valesti teinud. Inimolevustel on õigus ise valida oma vibratsioonide taset, vastavuses oma vaba valikule.

Järgmise asjana, millest tahaksin teile rääkida ja mida mainin esmakordselt, on see, et on olemas teatud segadus selles, et kui palju tsivilisatsioone on olnud enne teie praegust tsivilisatsiooni. Segadus on tulnud sellest, et üks tsivilisatsioon kujunes lihtsalt ümber uueks tsivilisatsiooniks ja selles ei ole olemas mingit kindlat piiri, mis eraldaks neid teine teisest. Isegi teie tsivilisatsioonil ei ole mingeid kindlaid piire.  Vaatame seda asjaolu põhjalikumalt.

On olemas reaalselt toimiv kronoloogia. Te olete teadlikud, et planeedi võnkumise ühtlustamine toimub umbes iga 26 000 aasta möödudes  ja see on ka teatud vaimsuse märgiks. Kui te ei oleks seda 2012.a. lõpus läbinud, siis oleksite hävinud. Juba 1980 aastatel olite huku äärel, kuid te saite sellest üle.

Mida on kirjutatud Tiibetis, kus on säilinud planeedi iidsemad raamatud? Sealsed rahvad on üle elanud vähemalt kolm tsivilisatsiooni. Seni need raamatud, kus on see kirjas, on veel leidmata, kuid need kindlasti tulevad välja. Neis raamatutes on kirjas, et kuni aastani 2012 on olnud viis tsivilisatsiooni ja nii see tõesti on. Teie olete kuues tsivilisatsioon, ehkki mõned väidavad, et viies.

See on segadusse viinud isegi minu partneri. Selline segaduse põhjustab tsivilisatsioonide sujuv üleminek ühest teise. Neil muutus üksnes energia, enesehävingut neil ei toimunud.

Järgnevalt edastan teile tsivilisatsioonid nende järjepidevuse järgi  kronoloogiliselt.

I tsivilisatsioon – Uued Algused, mis kestis umbes 5 100 aastat. Selles ei olnud eriti palju inimesi, võrreldes käesoleva tsivilisatsiooniga. Ja see tsivilisatsioon kujunes sujuvalt ümber uueks tsivilisatsiooniks, ilma enesehävinguta.

II tsivilisatsioon – Duaalsuse avamine. Selles algas otsuste tegemine planeedi vibratsioonide kohta. See tsivilisatsioon hukkus enesehävitamise läbi. Siit algas uus start uue tsivilisatsiooni kujunemiseks.

III tsivilisatsioon – millest sai Katalüsaator-tsivilisatsioon, mis oli edaspidiste tsivilisatsioonide jätkumiste aluseks. Kõik, mis sündis III tsivilisatsioonis, oli katalüsaatoriks nii IV, V ja VI tsivilisatsioonide kujunemiseks.

IV tsivilisatsioon –  siin kujunes liit Gaiaga. Läbi selle avanes mõistmine, et Maa on osa Süsteemist. See on au sees isegi teie põlisrahvaste seas, kes  jätkuvalt säilitavad seda liitu.

V tsivilisatsioon – tere tulemast viiendasse tsivilisatsiooni ja see on teie tsivilisatsioon.

Milline on Maide kalendri loenduse pikkus, see on   5 120 aastat. See loendab aega, mida te peate oma ajalooks. See tsivilisatsioon algas märkamatult, kusagil Mesopotaamia ja Induse oru piirkonnas. Aja jooksul see tsivilisatsioon asus ümber kohta, mida nimetate Egiptuseks. Siit algab teie ajalugu ning see on teile teada. Sellest tulenevalt olete kindlad, et olete olnud siin Maal umbes 6 000 aastat. Kuid teadke, et  inimkond olnud Maal palju-palju kauem.

VI tsivilisatsioon – Ma ei võtnud arvesse tsivilisatsiooni, mis oli siin varem, enne 26 000 aastat. Just see oli tsivilisatsiooniks, mida meie peame kuuendaks. See tsivilisatsioon oli siin planeedi ühe võnke perioodi aja, veel enne, kui hakkas eksisteerima tsivilisatsioon, mida peate esimeseks.  Võttes arvesse seda tsivilisatsiooni, saame kokku, et Inimkond on eksisteerinud planeedil Maa tsivilisatsioonina 50 000 aasta jooksul. Kuid teie peate aja arvestust ajast, mida nähti Tiibetis ja see on viimased 26 000 aastat.

Te kindlasti mäletate oma lähiajalugu, kui varises kokku sein, lagunes Nõukogude Liit ning sellega varisesid kokku kõik sajandite pikkused prohvetlikud ennustused.

Jõudsite aastasse 2012, kus algas järjekorras planeedi kuues tsivilisatsioon. Tiibeti numeroloogia järgi on number kuus, kui harmoonia, tasakaalu ja armastusena.  On alles kokkusattumus, et numeroloogia  täiendab seda, mida nägid Iidsed.

Mõelge selle üle, et olete hoopis  uus tsivilisatsioon, mis  alles algab käesoleval ajal. Kallid, te olete praegusel ajal Maal selleks, et juhatada Maa arengut Valguse poole. Ja see on teie sügav elu mõte.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRASYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga