ENERGIA POLAARSUS Šotimaa tuur 2018

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest…

On väga kohane küsida Iidsetelt luba meie tseremoonia läbi viimiseks, mille nimeks on kanaldus. Seda teeme iga kord, kui viibime Iidsete maal. See on austus nende energiate suhtes, mis on siin tänase päevani samad, mis olid nende ajal ning on nende juuresoleku märgiks, kuigi on möödunud ajastute sajandeid. Tahaksin rääkida pigem sellest, mis energiad siin on olemas ja rääkida ka selliselt, et  te võib olla ei oska oletada, millised on selle paiga energiad. Tahaksin rääkida, kuidas see energia  reaalselt töötab ja see on midagi sellist, mis on väljaspool teie kujutlusvõimet.

Te meenutate ja analüüsite ajalugu ja  räägite iidsetest rahvastest ning nende energiatest. Kuid teete seda vaid ühest aspektist, ühest ajaloolisest vaatevinklist. Kuid mu kallid, siin on midagi enamat, mida saan teile lahti rääkida, et teiegi saaksite sellest teada. Selgituses on olemas oma loogika ja isegi füüsika, sest selle ilmaruumi Looja on suur füüsik. Selle kõige põhjuseks on see, et energia on suuteline kätkema endas teatuid struktuure ja mustreid.

Alustan selgitustega nüüd algusest peale.

Kõikidel energiatel on polaarsus, kõikidel, nii ka neil, mis on juba olemas, kui neil, mis ei ole veel energiatena ilmunud. Absoluutselt kõikidel on polaarsus ja soovin, et see jääks teile meelde polaarsusena. Polaarsust võite esile kutsuda isegi oma mõtetega, sest teis endis on olemas duaalsus. Seega, kui arutleda, siis duaalsus ise on teadvuse polaarsus. Kui olete teaduslikult mõtlev inimene, siis teate ka füüsika seadustest, mis on antud teile planeedi kaugetel aegadel. Kõik need seadused kätkevad endis tugevate ja nõrkade jõudude koostööd, mis on samuti polaarsus. Oleme samuti rääkinud, et teie galaktika suurim energia asub tema enda keskmes. Kuid teadlased märgivad teda millegipärast  singulaarsusena, mis muide, ei ole võimalik, teil ei saa olla iseeneselikku polaarsust, kuna polaarsusel peavad olema vastandid, mis looksid polaarsust galaktika keskme suhtes – midagi tõmba-lükka taolist, ehk tugev ja nõrk koostöö.

Praeguse koha energia erilisusest.

Seega, räägime sellest, missugune see energia on, mida te saate tunnetada ning mis energia on selles ringis ja muudes monoliitsetes kivides. Olen rääkinud, et Kristallvõrel Šotimaal on võimas energia ja ta on võimsam, kui mujal üle planeedi. Selleks on ka palju muid põhjusi, miks ta on niivõrd võimas. Olen rääkinud, et Kristallvõre on selline võre, mis mäletab kogu inimkonna teadvust. Kui arutleda loogiliselt, et kui siin territooriumil oli tugev kristallvõre, siis mis see on, mis teie arvates saab sellel maapinnal kiirata? Vastuseks muidugi on, et see on tugev inimteadvus, mis on Iidsete teadvus. Just seetõttu, sisenedes sellesse ringi, tehakse austusavaldus. See ei ole seotud ringi endaga või sellega, mis on toimunud ringi keskel,  vaid see on austusavaldus Iidsetele, kes on elanud siin ja kes on loonud selle ringi – nad on jäänud selle ringi Kristallvõresse mälestuste näol, teatud mäluna neist. Ja vastused tulevad nende teadvuselt.

Seega, kokkuvõtteks, siin on väga võimas Kristallvõre, mille vägi on sellest ajast, mida Iidsed ja Iidsete teadvus oli paigutanud sellesse võresse ning sellest on kujunenud ringi võimas vägi. Siia tulles, saate tunnetada esimesena seda Iidsete energiat ning see on kõige esmasem energia, mis asub siinsetes ringides.

Kuid siiski, miks ühe ringi energia  erineb teise ringi energiast? Ja vastuseks on, et  Iidsed olid erinevate energiatega. Kuna ringid  loodi erinevatel aegadel, siis ka Iidsed olid erinevad, erinevad ringid on erinevatest aegadest, ja kohati on nende vanuse vahe  sadu aastaid. Kuid kokkuvõttes on kõik siinsed energiad väga iidsed.

Külgetõmme, mida on esile toonud polaarsus.

Nüüd ma lisaks eelnevalt öeldule midagi keerulisemat, seda, mida ei ole veel varem teile räägitud. Kristallvõre ise omab polaarsust. Mis teie arvates on see, millele ta saaks tõmbuda? See ei ole üksnes teadvus. Ehk ütleks teile ette ja küsiksin teie käest, et mida tõmbab külge tavaline magnet? (Krayon muiates). Teist magnetid, taoline taolisele ning see on polaarsuse peamine reegel. Seega, võre tõmbab ligi tohututuid kristallide lademeid maa all. Neis lademetes on väga suured kristallid, mis ise on polaarsed, nagu tavalised magnetid. Kuid Kristallvõrel on ka polaarsus, millega ta tõmbab ligi midagi teistlaadset, mis on samuti kristalne. Siin on suur piirkond, mis on samuti kristalne, seetõttu siinsed võred ongi väga võimsad. Mõneti miinuse ja plussi polaarsuste koostöö võib esile kutsuda ka taimestiku anomaaliaid. See on ka põhjuseks siinsete energiate erinevusele ning kõik need on väga võimsad. Taoline tõmbab taolist.  Polaarsus on olemas ka teadvuses. See on viimane pusle tükk, mida võib nimetada Iidsete mäluks. Siin on selline teadvus, millele tõmbute ligi te ise. Iga Iidne tõmbas endasse siin varem olnud Iidset energiat. Planeedil ei ole palju kohti, kus Iidsed saaksid rääkida niivõrd vabalt ja võimsalt – see on sedavõrd ligitõmbav neile, kelle teadvus on väga tundlik.

Vanad vaimsused tunnetavad tõmmet eriti tugevalt.

Kõige tugevamalt tunnetavad seda vanad vaimsused. Selle teadmisega ma sulgen nüüd ringi. Nüüd teate, miks see töötab selliselt. Mõned teie seast ehk  tunnetavad, mis on siin minevikus toimunud. Selleks piisaks Iidsete energiast, et saaksite istuda siin tundide viisi, mõtiskledes oma elu üle, ning mõelda oma vaimsuse igavikulisest.

Nüüd ütlen teile midagi veel suursugusemat, et nii mõnigi siin olevatest on ise enda Iidseks.

Seda ütlen seetõttu, et mõnedel teie seast ehk on sügav sisemine tunne, et neile tundub, et nad on siin kunagi juba olnud. Kallid, tunnetades seda, ei ole vaja sellega midagi teha. See oleks kui teie kohtumine oma suure armastusega, millega ei ole vaja midagi teha, vaid võtta see vastu ja mõista tema juuresolekut. Teie peamiseks ülesandeks siin on, tunnetada rahulolu ja  tunnetada ja mõista kõike seda, mida soovite mõista.

Kõigel on olemas polaarsus, isegi teil endil (Krayon muigab rahulolevalt).

Ja nii see on….

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga