GALAKTILINE PERE Grand Rapids, Michigan 2018

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest… 

Ma pöördun nende poole, kes istuvad siin, minu ees ja nende poole, kes loevad või kuulavad sõnumit hiljem ning nende poole, kes ei tea seni, kes nad tegelikult on. Teie eest on väga palju varjatud ja isegi tänasel päeval, kuigi oleme rääkinud oma sõnumites sellest palju kordi. Isegi need, kes on kuulanud ja lugenud neid sõnumeid, ei tea veel täiel määral sellest, kes nad tõeliselt on ja ka sellest, mis tegelikult on siin maapeal toimunud ja mis toimub käesoleval ajal ja tulevikus.

Kuidas teile tundub, kui ütlen teile, et te olete ületanud planeedi protsessi ühtlustumise kontrolljoone, mis oli teada ka paljudele teistele väljaspool maakera. (Krayon matkides torisevat häält) Oh, Krayon, taas hakkad rääkima veidratest asjadest, mis viisid meid segadusse igal korral, kui kuulsime neist. Ehk kavatsed taas rääkida meile võõrplaneetlastest, või muudest eludest Galaktikas?

Ja muidugi kavatsen seda teha  ja see ei olegi niivõrd veider. Veidrana võib näida see teile üksnes seetõttu, et te pole seda seni ise näinud. Loogika paneb teid seda nägema ning teadus  räägib teile 11 miljardist Maa taoliste planeetide olemasolust, kusjuures need üksnes teie Galaktikas. Miks te kahtlete selles?

Te asute väga soodsas tsoonis, mis kindlustab ookeanide olemasolu ja häid temperatuuride tingimusi DNA arenguks. See sünnib Galaktikas ikka ja jälle, miljonite ja miljonite aastate vältel. Miks te arvate, et Maa peab olema ainus  planeet, kus on elu? Olete ju vaadanud taevasse, kus näete miljoneid valguse täppe ehk tähti, mis on teie päikese sarnased.

Lubage öelda teile, et te loote maalimast endile võõrplaneetlaste pilte, enda sarnastena, ja omistate neile inimeste sarnast teadvust. Nii olete alati teinud, kogu oma ajaloo jooksul, igas jutustuses võõrplaneetlastest. Kõik, kes on tulnud, on teie meelest inimlike omadustega (Krayon matkimas teie kujutlust) ning et kõik nad tahtsid vallutada teid,  varastada kulda, tühjendada teie veekogud, kõik tahtsid ühte või teist ning tundmata teie pärast muret. Inimkonna nägemistes on omad piirid, mille määrab tema reaalne arukuse ulatus. Vanas energias inimloomus piirdus valikulise mõistmisega, mis oli peamiselt suunatud ainult oma peredele, iseendale, aga mitte väljapoole. Te väldite näha seda, mis tegelikult teie valitsustes toimub ning seetõttu väidate, et neil puudub mõistmine. Samas kinnitate, et me ei saa sellest neile rääkida, kuna neil ei ole mõistmist. (Krayon muiates) On küll, te üksnes ei luba endil seda näha. Seetõttu teil on raskusi selles, mida palume teil teha, et  saadaksite valgust oma valitsustele. Teie aga väidate, et me ei taha nendega tegemist teha, kuna meil ei ole midagi nendega ühist.

Kuid me ütleme teile, et kas ei oleks mõtekam, kui te valgustaks nende teed oma valgusega, oma mõistmisega ning saates seda planeedi pimedatesse kohtadesse. Paraku selline asi on teile ülejõu käiv, sest selline on käesoleval hetkel inimloomus. Kuid see juba muutub ning just selle nimel olen ma siin. Galaktiline pere  teab teist kõike, eriti need, kes on olnud siin enne teid, palju eoone varem – kes on miljoneid aastaid olnud Galaktikas, just sarnase eluga, kui teie oma praegu ning sama DNA-ga. Oleme sellest juba varemgi rääkinud, küll mitte nii kokkuvõtvalt. Oleme rääkinud, et valdav osa elust, mis on ümbritsenud teid selles Galaktikas, on teadlik Loovast Lättest. Te olete selles veel lühikest aega olnud, olete veel titakesed Galaktika selle piirkonna lasteaias. Oleme rääkinud, et teie teadvus on veel madalal tasemel, et sellest aru saada. On  mõningaid asju, mida tuleb teil veel avastada ja nendeks on energiad, paljumõõtmelisus, kommunikatsioon, ning need muudavad põhjalikult ja täiesti iga teie kujutelmat, iga teie paradigmat. Kui lõpuks olete selle saavutanud, siis teil ilmneb ahaa-äratundmine.

Kui  ületasite 2012 lõpus kontrolljoone, (Krayon muiates) siis oli pidu paljudele-paljudele üle kogu selle Galaktika. Teil on võimatu seda mõista, kuna te ei ole neid kunagi kohanud, ega ole kunagi uskunud nende olemasolusse. Kuid nemad on alati olnud koos teiega armastavalt ja mõistavalt ning nad on teadlikud kõigest, millest olete läbi käinud. Vaadates teid, neile meenuvad enda käidud teed, ning nad ütlevad teie kohta (Krayon täis rõõmu), et näe, ka nemad suutsid seda teha, saidki hakkama, nad said sellega hakkama.  Kas te olete suutelised endale ette kujutama miljonite aastate vanust tsivilisatsiooni, seda, kuidas nemad  ületasid samu probleeme, mis teiegi, kes sadu tuhandeid aastaid on elanud rahus, tehnoloogiatega, millistest te ei oska isegi unistada. Kas olete suutelised sellele mõtlema. Olenemata kõigest, kujutleda, milline eelis oli neil teie kõrval, kuivõrd vana on teie Galaktika ja asjad selles ning kui noored olete teie nende kõrval.

Neile, kellele meeldib statistika, need väidaksid, et see on iseenesest mõistetav. Sest  ka teil on see ja see, teil on olemas DNA, on loomad ja inimesed ja palju muudki, kuid kuidas see võiks välja näha teistes ilmades. See tundub teile täiesti ulmelisena. Elemendid, mis kutsusid esile elu, olid neil samad, mis teilgi siin Maal ja see ei ole mingi liialdamine. Ka füüsika, mis oli kasutusel neil, on sama, mida kasutate teie ja ka see ei ole mingi liialdamine. Nende DNA on paljus sarnane teie omaga, kuigi nende väljanägemine oli sootuks teistsugune, kuid ka nemad olid inimesed. Ka loomad olid neil, kuigi nägid välja teistsugused, oli isegi koduloomi. Nad  teavad teie olemasolust ja neil on armastav mõistmine teie suhtes. See on toimunud üle Galaktika ja kõik on läbi teinud sama, mis teie praegu teete. Neid, kes jälgivad ja vaatavad  teie evolutsiooni Valguse poole, on ülimalt palju. Kõik meenutavad seda aega oma olnud ajal. Nad teavad, millega tuleb teil kokku puutuda ja milliseid takistusi tuleb teil ületada. Nad on teadlikud eelduslikest energiatest, mis püüdsid teist võitu saada ja hoida teid vanades energiates. Just seetõttu nad peavadki teid Valguse Töötajateks. Majakaid püstitatakse tormide pärast ning  vanad energiad ongi tormideks.

Kuid sina, vana vaimsus, tõmbasid mõõga kivist välja ja läksid rännakule. Sul tuleb veel astuda ja astuda, veel palju astuda, kuni näed ükskord teed näitavat valgust. Ta tõuseb sinu teele, sa  jõuad temani ja sa näed teda.

Leidub neid, kes hakkavad seda sinu eest varjama, võitlema sellega ja räägivad sulle, et seda ei ole üldsegi olemas, püüavad tirida sind tagasi vanadesse paradigmadesse, kus on olnud suhteliselt turvaline olla. Inimestele muutused ei meeldi, sest nad on harjunud vanade olukordade ja asjadega, kuid selline ongi vana paradigma inimloomus.

Kuid evolutsioon toimub sellegi poolest pidevalt, ning lõppude-lõpuks tuleb mõistmine ka sinna, kus see seni puudus. Teil ilmnevad uued inimeste vahelised suhted, mida praegu teil veel ei esine.  Planeedi mõningad osad on olnud siin vägagi ammu, nad on hästi teadlikud kõigest ja lausa  tervitavad teid. Nende tervitus on, kui sümboolselt  käe sirutamine, mis ütleb, et Jumal minus  näeb Jumalat sinus. See tähendab meie kõigivahelist Ühtsust, et me ei erine teine teisest. Kogu teadvus ja mõtlemine, mida me kõik valdame, on vaba valiku kohane ja on olemuse keskne, see on Ingellik, see on Jumalik ning see kõik  liidab meid ühtseks. Ja see on see, mida õpite käesoleval ajal. See on Ühtsus, mis on olemas kõiges ja see ulatub kaugemale kõigest sellest, mida teile on õpetatud, mida õpetavad teile peamised religioossed dogmad. Kõik prohvetid, kes on tulnud planeedile, õpetasid sama, õpetasid seda kõikvõimalikkudel viisidel. Nad ei tulnud Maale  selleks, et te neid kummardaksite, vaid nad tulid selleks, et olla teile eeskujuks. Ja nüüd on samad näited  taas teie ees. See on teistkordne tulemine, ka kolmandat korda tulemine. Seekordne tulemine hõlmab teie teadvust ning see hõljub teie kohal ning see on teie ärkamine. See on kaunis, see on  armastav. See ei vaja teekonna muutmist. See ei vaja taas mõistatuste lahendamist, kuigi olete teinud vea nii mõneski asjas. Ta üksnes hõljub teie kohal, kogu oma täiuses, omas valguses, ta sirutab teile oma käed ja ütleb teile, et võib olla nii oleks parem, kui heidad minema senised pettumused, et hommikul ärgates, oleks sinu kehas rahu.  Kui sa vaataksid elu raskustele ja pettumustele otsa, siis sa mõistaksid, et sa ise oledki loonud endale selle kaitsekesta, mis ei lase rahu tulla sinu kehasse. Ja see mõjutab kõike, nagu   töösuhteid ja suheteid perega, lähedaste ja sugulastega.  Kui rahu on tulnud sinu kehasse, siis nii hakkabki pidevalt olema, sest  armastus ja mõistmine on nakkav ja need on kaunid.  Selles on peidus kõige kaunidus.  Sinu enda energia hakkab otsima pääsu kas pimeduse poole või valguse poole, seda olenevalt sinu enda valiku vabadusest.

Vana vaimsus, sa oled Valgust pilgeni täis. Sa tead, et oled kord juba olnud siin ja teinud seda ning nüüd hakkad seda mõistma  ja sellest aru saama. Just selle nimel oleme me siin. Just selle nimel  edastame neid sõnumeid ning just selle nimel need jäävad kestma sellistena.

Nii see on…

Krayon

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga