VIIES DIMENSIOON OOTAB TEIE NAASMIST. TULGE KOJU – ADAMA

 

Mina Adama, pöördun teie poole meie viienda dimensiooni linnast, Shasta mäe sisemuses. Lemuuria Kaheteistkümne Nõukogu nimel, soovin väljendada oma tänu ja kõnelda teie kõigiga, kes te seda sõnumit loete.

Oma südameid teile avades palume ka teil oma südamed meile avada. Te võite meie poole pöörduda nii sageli kui soovite, Meil on võime tervendada teie elu erinevaid aspekte, mis rohkem tasakaalu viimist vajavad. Paljud kahtlevad, kas me ikka oleme sarnaselt teiega füüsiliselt nähtavad ja käega katsutavad. Osa väidavad, et oleme puhteeterlikud, mis tähendab, nagu poleks meil teie dimensioonis füüsiliselt nähtavad ja käegakatsutavaid kehi. Selguse huvides, lubage mul meelde tuletada, et oleme nüüdseks arenenud viienda dimensiooni võnkesageduse olenditeks, kelle kehad on saavutanud surematuse ning absoluutse täiuslikkuse. Me oleme otsustanud jätta oma kehad piisavalt tihedaks, et suuta vajaduse korral ka nähtavad ja kombatavad olla, ent me ei koge sealjuures mitte mingeid piiranguid. Kuid meie kehade solaarne algmuster on samasugune nagu teilgi. Teie ja meie DNA oli algselt ühesugune, enne kui lubasite enda omal muteeruda ning laskusite madalamasse sagedusse, mida olete maapinnal elades nüüdseks juba väga pikka ega taluma pidanud. Meie DNA on aga pidevalt edasi arenenud ning meie füüsilised kehad ei kulu ega vanane enam. Ehkki kogeme oma kehasid füüsilistena, ei ole sageduse madaldamine allapoole viienda dimensiooni tasandile meie jaoks enam mugav.

Enamikul meist, on võime soovi korral, erinevates dimensioonides ringi rännata ning see tagab meile palju liikumisvabadust ja avastamisrõõmu. Meie füüsilised kehad on saavutanud sellise täiuslikkuse, mille poole teie praegu alles püüdlete, seetõttu toimime ka tunduvalt kõrgemal sagedusel kui teie. Meie füüsilised kehad funktsioneerivad alati laitmatult ning on vastavuses Looja poolt kavandatuga. Kuid tegelikult peitub nii teie kui meie kehades täpselt ühesugune potentsiaal, sest nad loodi ühe ja sama jumaliku algmustri järgi.

Kui teie teadlikkus tõuseb kolmanda dimensiooni piirangute ja hinnangute andmise sagedusest viienda dimensiooni tasandile, mida iseloomustab senisest suurem teadlikkus ja tingimusteta armastus, õpite te kõik tõstma oma kehade sagedust nii, nagu meie seda oleme teinud. Vähehaaval, suhteliselt lühikese aja jooksul, hakkate te kogema rõõme, mida pakub omaeenda füüsilises kehas asetleidvate muutuste nägemine ja tajumine. Iga inimese jaoks on see protsess ainulaadne. Te lasete lahti kõik vanad piiravad tõekspidamised, mis on teid hoidnud valus, vaevas ja puuduses.. Te hakkate kogema oma keha noorenemist, nii et see toimib jälle kooskõlas teie täiusliku solaarse algmustriga, ent sellele lisandub veel palju uusi omadusi.

Mitmel kuldajastul, sealhulgas Lemuuria kuldajastul, elasime me kõik viienda dimensiooni tasandil ning meie kehad suutsid vabalt viienda ja kolmanda dimensiooni sageduse vahel liikuda. See oli väga lõbus ja põnev, kuni selle ajani, mil sündmuste ahel meie planeedil põhjustas peaaegu kogu maakera rahvastiku kinnijäämise kolmanda dimensiooni sagedusribasse. Te ei olnud enam võimelised taas viienda dimensiooni reaalsusesse tõusma.

Sedamööda, kuidas tõstate oma teadvuse ARMASTUSE sagedusele ning õpite seda seal hoidma, minetavad teie füüsilised kehad peagi oma madala tiheduse. Maagilised võimed, mida te valdasite Lemuuria ajal, taastuvad teie rõõmuks ja ka selleks, et saaksite neid taas põhjalikult tundma õppida. Teie kehad muutuvad sarnaselt meie kehadega jälle surematuks ning vabanevad kõikidest piirangutest. Ja seekord, mu kallid, saab teie arusaamine oma maagilistest võimetest olema palju sügavam kui kunagi varem, sest olete nii pikka aega pidanud ilma nendeta läbi ajama ning teie elu on olnud väga raske. Alates ajast, mil need oskused teie jaoks kaotsi läksid, olete te palju õppinud. Ning kuna te olete sedavõrd kaua kannatanud ja teie hinged on omandanud tähtsaid õppetunde, siis ei võta te enam iialgi ei surematust ega teisi jumalikke ande enesestmõistetavalt.

Meie nägemus tervisest, tervendamisest ja vananemisest on teie omast määratult erinev. Telosel ei tunne mitte keegi kunagi füüsilist nõrkust ega koge haigestumist. Me rakendame oma elus alati jumalikke põhimõtteid, kõiges, mida me mõtleme, ütleme või teeme. Me usume ja teame, et meie kehad loodi täiuslike ja imeliste masinatena, mis olid määratud elama tuhaneid aastaid, ilma ühegi märgita nõrkusest, vananemisest või surmast. Nimetatud arusaam on meie jaoks niivõrd loomulik, sest just seda igaüks Telosel kogebki. Kõik meie inimesed suudavad muuta oma füüsilised kehad surematuks ilma erilise pingutuseta ning seda nad ka teevad. Me oleme surematuse täielikult omaks võtnud ning mitte keegi meist ei näe välja vanem kui neljakümnene, ehhki meie seas on ka neid, kel on vanust 15 000 aastat ja rohkemgi. Mõned inimesed Telosel on elanud ühes kehas üle 30 000 aasta ning nad näevad endiselt välja nagu 35- aastased. Meil ei ole haiglaid, arste, hooldekodusid ega põetajaid, samuti puudub meie ühiskonnas vajadus hambaarstile, tervisekindlustusele ja muu seeguse järele. Me sööme ainult kõige puhtamat  ning kõrgesageduslikumat toitu, mida me toota suudame. Meie toit on läbinisti orgaaniline ja rikkalike mineraalidega täielikult tasakaalustatud, et hoida meie kehad tugevad ja igavesti nooruslikud.

98% toidust, mida teie sööte, on muundatud ja mürgitatud tehislike kemikaalide poolt nagu keemilised säilitusained, tehislikud maitseparandajad, herbitsiidid-pestitsiidid, ka on need ülepastöriseeritud jne. Suurem osa toidust, mida te sööte, on kehvalt kasvatatud ja elujõust tühi. Selleks ajaks, kui te seda sööma hakkate, on see toit juba vana, muundatud ning minetanud loodusliku  toitainete rikkuse, andes teile kas vähe elujõudu või seda üldse mitte andes. See, mida te sööte ja kuidas te sööte, ei taga tervete ja füüsiliselt tugevate kehade säilimist ega surematust. Hakake lugema toiduainetel olevatel siltidel märgitud koostisaineid ning te märkate, kuivõrd tehislik ja sünteetiline on teie toit. Me teame, millega maapealne elanikkond oma kehasid ja hingi päevast päeva toidab, ning meid hämmastab, et te end oma kehades veelgi hullemini ei tunne, kui võtta arvesse, mida te sööte ja kuidas te end kohtlete. Füüsiline keha on imepärane looming ning me tuletame teile meelde, et selle omamist ei tuleks võtta iseenesest mõistetavalt. Teie füüsilised kehad on antud kehastuses teie vaimse arengu tööriistaks. Nad on pühad templid teie vaimule, seega tuleks neid kohelda suurima armastuse ja hoolega.

Tõved ja hädad, mida te oma füüsilistes kehades kogete, ei ole midagi muud kui teie elustiili ja teadvusseisundite peegeldus.

Kahjuks peab enamik teist oma eluviisi ilma vähimagi kahtluseta vastuvõetavaks ja normaalseks. Te ei vaja mitte seda, et teadlased või tervishoiministeerium teostaksid rohkem terviseuuringuid. Te vajate hoopis teadvuse virgumist ja mõistmist, et oma füüsilisi kehasid tuleb austada. Pole ime, et teie keha hakkab vananema varsti pärast 30-ndat eluaastat. Pole ime, et 60-aastaseks saades või veelgi varem vaevavad enamikku teist mitmesugused tervisehädad ning te ootate igatsusega pensionile jäämist. Valdav osa maapealsest elanikkonnast ei ela kauem kui maksimaalselt 90-aastaseks.

Iga teie järgmise põlvkonna kehad on vanemate kehvade toitumisharjumuste, stressirohke elu ja kohustuslike vaksineerimise tõttu juba sündides nõrgemad kui eelmisel põlvkonnal, teie kehad ei saa kunagi niisuguse kvaliteediga toitu, mis neid harmoonias hoiaks.

Tõelist tervendust ei leia te kunagi väljastpoolt enda Mina. Kõik saab alguse teie teadvusest ja uskumuste mustritest. Kõige parem oleks, kui te ise avastaksite, kuidas oma keha toita ja hellitada. Jah, füüsilised kehad, eriti maapinnarahval vajavad märksa rohkem hellitusi ja armastust, kui te seda praegu endale pakute. Teie kehad vajavad korrapärast puhastamist. Puhas, kristallselge, lisanditevaba vesi on see, mida teil tuleks iga päev juua, et oma kehale püsivat heaoluseisundit tagada.

Kõiki teie haigusi põhjustavad geneetilised, dieetilised, mentaalsed ja emotsionaalsed tasakaalutused ja toksilisus. Neid põhjuseid on võimalik kõrvaldada üsna hõlpsasti: teil on vaja olla vaid veidi rohkem ärkvel, sest see täidab teie kehad suurema valgusega, lisaks tuleb teil austada oma keha ja antud kehastust. Kasvatage oma teadlikkust, sellega õpite muutma oma toitumisharjumisi ja hakkate rohkem liikuma ning aktiivselt puhkama, vähendades sel viisil oma füüsilise ja emotsionaalse stressi taset, ning lasete lahti vanadest tõekspidamistest, mis hoiavad teid haigete ja väsinutena.

Lõpetuseks ütlen teile veel seda, et teie füüsiline keha on teie teadvuse tempel. Olles kehastunud sellele planeedile, elate te nn. peegelmajas. Kui tervendate oma emotsioonid, hakates end armastama tingimusteta, tõusete kõrgemale teadvustasandile ja kui rakendate iga päev oma elus jumalikke seadusi, hakkab ka teie keha neid sisemisi muutusi peegeldama ja transformeerub.

VIIES DIMENSIOON OOTAB TEIE NAASMIST

Kuna meie kehad sarnanevad geneetiliselt teie omadega, on teile nähtava füüsilise ning kombitava keha säilitamine osa meie missoonist ja kokkuleppest abistada Maad selles ülestõusmisprotsessis..

Olles sellel planeedil Kõige Elava teenistuses, teame, et kui olete ühel päeval valmis meid koos meie õpetusega vastu võtma, saab selline füüsilisuse tase meile vajalikuks, et võiksime naasta maapinnale ja viibida teie seas teie sõprade, vendade ja õdedena. Geneetiliselt oleme me ühesugused, seega saame olla teile ka füüsilisel tasandil eeskujuks ja abiks, kui tervendate oma kehasid ja õpite rakendama neis olevat piiritut potentsiaali.

Meie praegune DNA on kahetesitkümne täielikult aktiveeritud keermega, millest ka teie juba teadlikud olete. Lisaks on meie DNA-l veel 24 keeret, mida mõned teie seast on samuti tasapisi avastama hakanud. Geneetilise manipualatsiooni tõttu on enamikul teist aktiivsed vaid kaks DNA ahelat, ülejäänud on aga uinunud olekus. See olukord on varjutanud niivõrd palju teie sisemist jumalikkust, et te rakendate praegu vaid 5-10% oma täispotentsiaalist. Meie aga rakendame oma potsntsiaali peeaegu 100%. Ent kõrgematesse dimensioonidesse tõustes kasvab see potentsiaal veelgi, sest areng ja avardumine ei lõppe mitte iialgi.

Lemuuria aegadel oli enamikul inimkonnast ja kõigil lemuurlastel 36-keermeline DNA. Tuhandeid aastaid väldanud langusperioodil, mis kujutas endast teadvuse järkjärgulist madaldumist, leidis aset ka tasapisi üha süvenev DNA ahelate uinumine, kuni aktiivseks jäid ainult kaksteist keeret.

Pärast mõlema mandri, nii Lemuuria kui ka Atlantise uppumist, muudeti passiivseks veel kümne DNA ahelat. Praegusel ajal on teil aga võimalik kõiki oma varasemaid andeid taaselustada, kui avate end üha rohkem tingimusteta armastusele ja kõrgematele teadvusetsanditele.

On liikvel teooriad, mille kohaselt inimkonna geneetilise koodiga manipuleerisid maavalised asukad, kes ihaldasid saavutada kontrolli inimese üle. Mõningate maapealsete tsivilisatsioonide puhul peab see mingil määral isegi paika, kuid teadke, et tegemist oli ka inimkonna karmaga. Sellised manipulatsioonid said toimuda üksnes Maad haldava kõrgema hierarhia nõusolekul. Tolleks ajaks oli inimkond langenud juba niivõrd madalale teadvustasandile, et kaheteistkümnekeermeliust DNA.d olnuks võimatu toimivana hoida. DNA manipulatsiooni tagajärjed on olnud karmid ja põhjustanud palju kannatusi. Kui inmkonna teadvus ei oleks langenud sedavõrd madalale, ei oleks ka teie DNA-d muudetud. Samas on DNA.s oleva potentsiaali tõkestus, mida nn. loorideks nimetatakse, võimaldanud teil oma arengutee uuesti läbi käia, ilma et oleksite sel korral saanud kuritarvitada  oma ülemeelelisi võimeid, nii nagu see toimus Atlantise ja Lemuuria aegadel. Sealjuures on kujunenud olukord võimaldanud teil õppida vaba tahet, kuid seda ilma väe kuritarvitamisega kaasnevate tagajärgedega ja ammutada tarkust kõikidest oma kogemustest.

Teie südametesse peidetud kolmeosaline leek, mis lõimub tervikuks jumaliku armastuse, jumaliku tarkuse ja jumaliku väe, ning mille läbimõõt teie auraväljas ulatus kunagi 2,8 meetrini, võimaldades teil kasutada kõiki sünnipäraselt kaasa antud jumalikke andeid ja oskusi. Te olite suutelised elama elu, mis kestis tavaliselt, vastavalt teie oma valikule, 20 000 kuni 30 000 aastat. Te võisite elada niikaua kui ise tahtsite ning siis enda jaoks sobival ajal, kasutades selleks lihtsalt taotlust, lahkuda kehastumise tasandilt. Kolmeosaline leek võimaldas teil kogeda surematust ning rakendada kõiki oma maagilisi võimeid ja jumalikke omadusi.

Teie oletegi need „surematud jumalad“, kes peegeldavad oma Looja Ilma, vähimate piiranguteta. Sel viisil elasite te Maa peal kauges minevikus, sadu tuhandeid aastaid. Mitte miski ei olnud siis teie eest varjatud. Te tundsite põhjalikult kõiki universaalse teadvuse saladusi, sest see oli teie sünniõigus. Kuid kollektiivsel tasandil on teie tsivilisatsioon neid privileege rängalt kuritarvitanud. Kuna inimkond hakkas oma jumalikke omadusi kurjasti kasutama, siis kahanesid need võimed vähehaaval. Mu sõbrad, neid andeid on võimalik taastada ja alal hoida ainult siis, kui saavutate oma teadvuses, tunnetes ja tegudes algusaegade puhtuse, tingimusteta armastuse ja harmoonia ning õpite õigel viisil kasutama oma tahet, samuti eneses peituvat jumalikku tarkust ja väge.

Kahe suurima mandri põhjavajumise ning valdava osa Lemuuria ja Atlantise tsivilisatsioonide hävimise aegu, tegi Jumal-Isa/Jumal-Ema otsuse, et ainus võimalus inimsoo terviklikkust ja algset jumalikku teadvustasandit taastada, oli selle kolmeosalise eluleegi vähendamine kõigest ühe kuueteistkümnendiku tollini (1 toll = 2,54 cm).Inimkond ei saanud enam kasutada Allika väge ja pühasid energiaid nii nagu varem. Mu kallid, sellest ajast alates olete pidanud toime tulema vaid kahekeermelise DNA-ga ning üksnes väga väikese kübemekesega esialgselt kolmeaosalisest eluleegist, mis teie südames tuksleb.

Teie tagasitee terviklikkusesse on olnud pikk ja valuline, ent see on olnud ainus tee, kuidas Allikas/Jumal teid päästa sai. Nüüd aga on silomapiiril särama löönud uus koit. Märkimisväärne osa inimkonnast on omandanud sel raskel teekonnal palju teadmisi ja suure tarkuse ning on omal vabal tahtel valinud naasmise terviklikkusesse. Suure armastusega on Allikas oodanud teie naasmist, et taastada kõik teie algsed jumalikud omadused. Kõik mida te näiliselt, kaotanud olete, antakse teile tagasi. Tegelikult ei ole mitte miski kunagi tõeliselt kadunud olnud. Teie jumalikkust ei saa keegi teilt ära võtta, sest see on teie tõeline olemus. Seda üksnes looritati, et võimaldada õppetunde ja kogemusi, mis arendaksid teie arusaamist iseenda jumalikkusest. Te lahkusite kodust üksnes selleks, et astuda tagasiteele, ning nüüd seisate te hiilgava ja suurejoonelise taasühinemise lävel – taasühinemise lävel oma tõelise olemusega.

Meie Telosel, näime teist erinevad üksnes seetõttu, et kehastame lakkamatult ja pingutuseta täisspektrit iseenda kaasasündinud jumalikkusest. Tänu teele, mille me oma arenguks valisime, taastusid kõik meie jumalikud omadused juba kaua aega tagasi. Teile omase jumalikkuse taastamine toob teidki kiiresti tagasi jumaliku armu sisse, mida me oma praegusel arengutasemel naudime. Me oleme otsustanud jääda siia, sellele tasandile, et oodata päeva, mil saame liituda maapinnal asuva maailmaga ning näidata teile teed. Loodame aidata teil peagi emmata teie võimsa Mina Olen Kohaloleku kogu täiust ning seda ka igapäevaelus kehastama hakata.Siis mõistate, et me oleme teiega ühesugused. Me oleme teie vanemad õed ja vennad ning me armastame teid väga. Suur on meie igatsus teiega taas kohtuda ja abistada teid kõiki tagasi koju jõudmisel. Võtke vastu meie poolt ulatatud abikäsi ning me ei lase teil kukkuda, Kõik olendid puhastest valgusemaailmadest on teie käsutuses ja pakuvad teile oma toetust. Tulge koju, mu armasad, tulge koju, viies dimensioon ootab teie naasmist,

Kuid me ei saa teid, vastu teie tahtmist  koju tuua. Teil tuleb avada oma süda ja teadvus ning valida igal hetkel ühinemine eneses oleva jumalikkusega. Need teie seast, kes selle valiku teevad, võtavad ka oma füüsilise keha endaga kaasa. Praegusel hetkel Maa ajaloos, kui kogu elu viibib ülendavas puhastusprotsessis, ei pea te oma keha enam maha jätma nagu varasematel aegadel. Te ei pea enam füüsiliselt surema. Teie keha transformeerub ning saab surematuks – piirutuks nagu meiegi keha. Tehke see valik teadlikult, avage end sellele ning võtke vastu see jumalik kingitus oma Taevaselt Jumal-Isalt/Jumal-Emalt. Planeet Maal eksisteerivad samaaegselt mitmed potentsiaalsed ajaliinid ning igaüks teist kogeb sellest üleminekust erinevat stsenaariumi. Inimesed satuvad just sellele ajaliini sündmuste keskele, millega nende teadvus resoneerub.

Niipea kui kogu negatiivsus on täielikult kõrvaldatud ning Maa algne seisund taasatud, võivad kõik olendid kõigist Maa dimensioonidest ja ka väljastpoolt tulla maapealsesse maailma, et nautida kõige luksuslikumat ja silmapaistvamat „kuurorti“ kogu Universumis.

Mu kallid, see on esialgne kava, kuid miski ei ole veel kindel. Kui te ei lõpeta viivitamatult Maa hävitamist ja saastamist ning tema ressursside röövimist, siis võib taastamiseks olla juba liiga hilja. Teie kõik siin planeedil, peate nüüd ja praegu tegema Maa säilitamise ja taastamise oma ülimaks taotluseks.Niivõrd suur osa Maa pinnasest ja vetest on tugevasti saastatud, laastatud, hävitatud või kurnatud, et teie planeet on kohe jõudmas punkti, kust ei ole enam tagsiteed. Teie olete need, kes määravad planeedi tuleviku ja paljud teie seast on valinud käesoleval ajal kehastumise eelkõige just Maa abistamise eesmärgil.

Maa peab läbi tegema suure muundumise. Enne viiendasse dimensiooni tõusmist tuleb Maa-Emal end puhastada ning koguda rohkem elujõudu. Me palume teil aktsepteerida tema muutumisprotsessi ilma vähimagi kriitikata. Aastatuhandeid on ta pidanud taluma inimkonna poolt oma ihu väärkohtlemist, võimaldades teil kogeda vaba tahet.Vastutasuks pole Ta saanud teilt ei tänu ega lugupidamist ning enam pole Tal teist valikut kui end uuendada.

Kas olete teadlikud, et puud, mida te nii ohtralt langetate, on Tema kopsud, et kivimid ja metallid kujutavad endast tema arterite süsteemi, ning et nafta, mida te nii põikpäiselt ja pillavalt põletate, on Tema veri. Kõik maavarad ja vääriskivid, mida te järelemõtlematult kaevandate, on osa Tema energiasüsteemist. Nüüd tuleb teil õppida neid kasutama märksa teadlikumalt, kui olete seda siiani teinud.

Suhtuge  kõigesse mis juhtuma hakkab ja mis juba toimub, kui „tervenemiskriisi“, mis on vajalik Maa puhastumiseks, nii füüsilises plaanis kui ka eetertasandil. Inimkonna jaoks raske ja piinarikas ajastu lõpp on käes. Pärast muundumist olete te suutelised säilitama teatava füüsilisuse nagu meiegi. Te kogete end sama reaalsete ja füüsilisena nagu praegugi. Kogu teie olemus ja kõik, mis teid ümbritseb, on aga siirdunud tasandile, mida iseloomustab selgus, täiuslikkus ja avardumine. Teil tuleb see uus täiuslik teadvustasand endasse lõimida. Kui muudate oma taju, kohandub ja muutub koos sellega ka kõik teie ümber. Teil tuleb ka avaneda kõrgemate dimensioonide teadvusele, et saada luba neisse dimensioonidesse sisenemiseks. 

Teadvustage, et teie jumalikkus ei ilmuta iseenesest, vaid

   üksnes teie püsiva pühendumise ja lakkamatu sisemise töö tulemusel.

                                                                                          –    ADAMA   –

 

/Nagu Adama meile selles sõnumis edastas, et jumalikkus ei ilmutu iseenesest, vaid see saab toimuda, lakkamatu sisemise töö tulemusel. Siin kodulehel kirjeldatud ” Tervendusmeetod” ja “Tervendusseanss” abil, tervendusteekonna läbimine, vabastab ja tervendab sügavalt inimese sisemistest energiatest kõik madalasegadusega energiad ja emotsioonid, mille tulemusel saab inimene potentsiaali, ühenduda oma piiritu ja mõõtmatu tarkusega, oma DNA -24 kromosoomi paari energiaga, milles on inimese kogu mineviku tarkus. Selle ühenduse toimumise järel. muutub ta piiritu energiaga inimeseks, mis võimaldab, iga päev Maale ankurdavate, väga võimsate valgusenergiate toel, ühenduda viienda dimensiooni energiatega./

Tervendaja Jane

Kategooriad:

3 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga