VIBRATSIOON. DUAALSUS, TEIE ALATEADLIK AND. TEIL ON KONTROLL OMA ELU, JUMALIKKUSE JA RÕÕMU ÜLE.

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

 Täna soovin arutada teemat, millega olete üles kasvanud. Kõik teie metafüüsikud on tundnud huvi vibratsioonide tõstmise vastu ehk kuidas inimesel on võimalik tõsta oma teadvuse vibratsioone. Kuid esmalt räägin, mis on vibratsioon.

Sõna „vibratsioon“ olete kuulnud paljudes kontekstides. Kõikjal on räägitud vibratsiooni tõusust ja selle tõstmise vajadusest. Ka mina kasutan seda sõna, kuid teie olete selle sõna kasutamisega liiale minemas ja enamus teist ei tea selle sõna õiget tähendust.

Kuidas saab miski tõusta ja hakata vibreerima kõrgemalt?

Vibratsioon on vaid üks väljenditest. Hoopis teine asi on, kuidas näete midagi kõrgemalt, ehk paremini.

Küsin teilt, et, kas kõrgem heli on parem?

Toon vaid näite, kuidas kasutate terminoloogiat oma suva kohaselt. Kui valguse vibratsioon tõuseb, muutub vaid laine kuju – ta muutub nähtamatuks. Üksnes teatud olevused on suutelised seda nägema. Vibreeriv heli või valgus ei pea olema midagi suurt. Sellegi poolest, just selle puhul kasutate meelevaldseid termineid. Ehk on aeg neid ümber mõtestada.

Miks ma räägin sellest?

Seepärast, et on aeg vibreerida kõrgemalt. Kui mõistate seda, siis ehk süüvite sellesse sügavamalt ja võib olla isegi mõistate, mida see  tegelikult tähendab.

Mis teie jaoks tähendab kõrgemalt vibreeriv teadvus?

Aga seda, et selline teadvus on võimeline mõtlema valguse kõrguselt, ega lasku hirmu tasemele.

Seega, kas see on tõesti kõrgemalt vibreeriv teadvus, või midagi enamat?

Vastan, et see on midagi enamat.

Aga kui asendaks sõna „vibratsioon“ sõnaga „tarkus“?

Ehk oleks olulisem, kui planeedi teadvus oleks sügavama tarkusega, kui on seda seni olnud. Ehk oleks olulisem, kui planeet valdaks sügavamat tarkust ja avaramat mõistmist, kui seni.

Kas panite tähele, et  ma ei kasutanud sõna „vibratsioon.“

Aga kui annaksite sellele teise määratluse, mis oleks lähedasem selle olemusele, siis see omandaks veelgi sügavama tähenduse. Siis oleks õigem öelda, et planeet ei hakka üksnes vibreerima kõrgemalt, vaid tõuseb kõrgemale tasemele. Kuid me oleme varem rääkinud, taas ja taas, et mida lähemale jõuate tõe keskmele, seda kõrgemaks tõuseb teie vibratsioon.

Nüüd teeksin siin asenduse – mida lähemale jõuate keskmele, seda sügavamaks muutub teie tarkus.

Ehk need, kellel on sügavam tarkus, mõistavad olu plaane sügavamalt, kui teie. Sügavam tarkus kuulub Valgustöötajate, ehk Vanade Vaimsuste atribuutide hulka.

Mida tuleks teha, et panna need atribuudid tööle?

Tuleks teha vaid mõned sammud, ehk olla mistahes kujutlustest üle ja võtta vastu üksnes see, mis on jumalik. Teil on vaja süüvida oma veendumustesse, üksnes siis saate näha ennast targemana tulevikus. Selleks peate lubama endasse süüvida ja siis kõik hakkab muutuma. Mõelge sellele.

Teil on vaba valik, kuhu minna – kas Valgusesse, või Pimedusse. Kuid, kui kohtute oma vaimsusega, siis võite küsida temalt nõu, et kuidas leida parimat võimalust. Üksnes siis teie sügavam tarkus hakkab teile end avama.

Kas näete nüüd, mida me siin tegime  – me mängisime sõnadega.

Õige määratlus on palju enamat kui mistahes vibratsioon mistahes tasandil.

Mida annab Vana Vaimsus planeedile?  Üksnes rahu.

Tark inimolevus ei võta kasutusele seda, mis ei tööta, ega töödanud kunagi. Selline on tarkus. Tarkus on tuleviku võti. Tarkusega on võimalik teha õigeid valikuid. Tarkusega võtate vastu mistahes abi, mistahes sammude puhul. Ehk nüüd saate aru, millel on tõeline väärtus. 

Duaalsus, teie alateadlik and.

„Duaalsus“ ei ole halvustav sõna, ega tähenda võitlust, see on omamoodi and. See on alateadlik and esmaloovuse allikalt. See võimaldab teil valida arvustusteta. Igaüks teist, kui inimolevus, kellel on tundlikkus ja mõistus, on suuteline lahendama elu ülesandeid ja valima energiaid, milliste poole liikuda. Ehkki on lihtne nimetada neid Valguseks ja Pimeduseks, kuid nii lihtne see siiski ei ole. Nii nimetame neid üksnes teie mõistmise lihtsustamiseks.

Duaalsus on otstarbekuse energia teie elu jaoks, see on valiku võimalus teile. Duaalsuse energia on kogu teie kultuuris, teie planeedil ning on kohane teie ajale. Duaalsuse energia muutub ja avaldub vastavalt põlvkondadele, seetõttu selle valik ei ole kerge, kuna ta on nagu pidevalt muutuv eesmärk ja see vajab eristumise annet, mis on teil olemas.

Vanad Vaimsused planeedil teavad alateadlikult, et paremini töötab see, mis on kõige lähem Looja algenergiale. Duaalsus ei ole võitlus, see on kallihinnaline valiku võimalus ehk vaba valik. Uue aja, uues energias, valik muutub kergemaks, kuna olete tõusmas uuele tasemele. Uuel tasemel ise aitate end. Teie endi vaimsus aitab teil saada suuremat ülevaadet oma väljast. See on potentsiaalsete energiate ülevaade, millised ümbritsevad teid ja mida hakkate tajuma alateadlikult. Seega, teie teekond ei ole enam salastatud, vaid  on nähtav kogu uuel kaunil tasandil.

Teil on kontroll oma elu, jumalikkuse ja rõõmu üle

Mul on raske teile väljendada, mis on inimolendi armastamine teiselt poolt loori. Me ei näe  teie füüsilist keha, kallid. Oleme varem öelnud, et näeme sind kui suurepärast hinge. Me näeme kõiki teie elusid. Me näeme eesmärke, mille nimel olete tulnud, mida te läbi elate, teie taotlusi ja võitlusi. Suur osa võitlusest, mida me näeme, on tingitud millestki, mille olete ise loonud, mida nimetatakse looriks.

Mõned on öelnud: “Kui loori poleks, oleks meil parem. Me näeksime asju ja mõistaksime oma jumalikkust.”

On mõned teist, kes tahaksid võtta loori ja kleepida selle enda peale niimoodi, et te ei tunneks eraldatust. On neid, kes on seda teinud ja seda nimetatakse meisterlikkuseks. Nende jaoks pole tõesti loori ja nad ei kao hetkega ega lähe taevasse. Neist saavad lihtsalt inimolendid, kellega tahaksite koos olla, sest nad on armastavad ja on kaastundlikud. Võite isegi nimetada neid uueks superhingeks. Nemad oleksid need, kes juhivad teed ja mõistavad tõeliselt Vaimu armastust ja Jumala armastust kõige selle vastu, ilma õpetuste või reegliteta, mida olete harjunud järgima. See, kes seisaks teie ees ja kutsuks teid tulema ja olema nendega, kus nad kuulavad teid, kui te oma mured neile välja räägite. Nad armastavad sind kogu aeg, kui sa räägid.

Just selliseid inimesi kohtategi ja nad saavad teie ühiskonna osaks. See on garanteeritud, sest, kallid, seda on varem juhtunud. Ma ei näe seda esimest korda. Sellepärast olengi teiega. See on põhjus, miks ma tulin aastal 1989, kui nägime seda planeeti valguse suunas liikumas ja me tähistasime seda. Nägime tema tuleviku potentsiaali.

Õndsad on need, kes on praegu sellel planeedil, eriti need, kes mõistavad, et neil on selline kontroll oma elu üle, jumalikkuse ja rõõmufaktori üle. Las nad imbuvad pimedusse, et pimedus kaoks ja armastus elavneb planeedil.

Ma olen Krayon, armunud inimkonda. 

Kuidas joonduda kõrgema sagedusega.

1.AEGLUSTA oma elu. Ära torma, võta aeg maha ja lihtsalt ole. Vaata linde, loomi, loodust ja päikest. Lihtsalt jaluta looduses. Naudi. Pole vaja kogu aeg kellegagi suhelda ega sebida.

2.JÕUSTA JA VÄÄRTUSTA ISEENNAST. Sina oled võimas Valgusolend, sina oled armastus, sina oled oma elu looja ja oma kogemuse valija ja samuti kogeja. Keegi ei ole olulisem sinu elus peale sinu enda Mitte sina kui ego vaid sina kui Jumalik Olend.

3. ÄRA USU ENAM OMA MADALAMAID MÕTTEID. Ära usu enam neid vanu mõttemustreid mis sulle räägivad kui rumal, saamatu, inetu, vaene jne sa oled. Ütle nende mõtete teadvustamisel, et oled armastus, et sa oled väärtuslik.

4. OLE TEADLIK KÕIGEST MIS TOIMUB. Teadvusta kogu aeg mis su ümber igal hetkel toimub.

5. OLE HETKES. Kui mõtted tahavad sind viia ajukäärudesse, tule kohe välja, käesolevasse hetkesse.

6. ÜMBRITSE END KÕRGEMAS ENERGIAS OLEVATE INIMESTEGA. Eemalda egos elavate inimeste suhtlust nii palju kui saad. See paratamatult tõmbab sindki alla ja paneb uuesti uskuma piiravaid mõtteid ja uskumusi. Sa ei saa elada kõrges energias, kui oled oma teadvusega pidevalt madalama maatriksi programmides. Iga sinu mõte, tunne ja tegu muudab sinu kogemust. Sa oledki see mida mõtled, tunned ja millega tegeled. See on sinu helivibratsioon mida peegeldad endast väljapoole ja lood välise hologrammi/peegelpildi mida seejärel koged.

7. JOONDU NII PALJU KUI VAJA UUESTI OMA MITMEMÕÕTMELISE OLEMUSEGA TUUES OMA TÄHELEPANU SÜDAMESSE. Süda ühendab sind kvantväljaga. Süda toob sinuni sünkroonsused et saaksid elada kerge ja vabana. Kuula alati esmalt mida su süda räägib ja mida sisetunne ütleb. Lahku ilma süüd tundmata olukordades mis tunduvad sulle valesti olevat. Sa ei pea suhtlema kellegagi kui sa seda ei soovi ja mille kohta su süda ütleb et sa lahkuks kiiresti.

8.RÄÄGI IGA PÄEV OMA KÕRGEMA MINAGA. Alusta isegi siis kui sa ei usu et ta olemas on. Kui sa seda teed, siis sa tõmbad kohe oma kehavälja oma mitmemõõtmelise olemuse osad ja need hakkavad sind ja su elu mõjutama.

9. ÄRA SEO END MEEDIA POOLT PAKUTAVA VÕITLUSE, VAENLASE OTSIMISE, HIRMU HINNATÕUSU EES JA MUU SELLISEGA. Kui sa seda usud, saabki see sinu kogemuseks.

10. LOOBU KONTROLLIST. TEE KVANTHÜPE ELU KONTROLLIMISEST USALDUSSE. Alles siis hakkad nägema imesid. Teadvusta et ego nagunii ei kontrolli oma elu kuigi ta kujutab ette et ta seda teeb.

11. OLE TÄNULIK ja KASUTA OMA ELUJÕUDU ANDMISEKS JA RÕÕMUKS.

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga