VESTE LILLAST INGLIST Basel, Šveits

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Täna tahaksin rääkida ühest vestest. Vesteks peetakse lugu, millesse on peidetud sügav mõte, kui vaid suudate süüvida sellesse ja mõista seda.  See veste on Inglist, keda nimetatakse lillat värvi ingliks. Lilla värv on kuulus oma tervendava võimega ehk siis ta on Tervendav Ingel. Ta on kaunis ja ta on reaalne Ingel eesriide tagant. Tema energia on niivõrd võimas, et te ei suuda seda vaadata. Tema pale on suurejooneline ja ta särab nagu päike.

Selles vestes ta kohtub mõningate inimestega. Selles veste loos inimesed saavad külastada ingleid, selleks, et saada tervendust. Selgituseks, et inglid valmistavad erilist vett, mida juues, või uhtes end sellega, saab tervendust. Lilla Ingli tööks oli juhtida inimesi terevendava vee juurde. Tervendavaid viise on erinevaid, nagu näiteks südame tervendamine, vaimsuse tervendamine, keha tervendamine.

Inimeste seas on palju sisemise rahu otsijaid, seega nad vajavad teadvuse tervendamist või  tervenemist hirmust jne. Need inimesed kogunevad  Lilla  Ingli ukse taha ja palub  neid sisse ühekaupa.  See on imeline, kas usute  seda? Kes see inimene ka poleks, Lilla Ingel juhatab teda otse tervendava vee juurde, mida inimene temalt palus. Inimene kasutab seda ja ime  toimub kohe.

Osadel rahvastel on mõttetera: „ te võite tuua hobuse vee juurde, kuid te ei saa panna teda jooma“. Ja peatselt näete ise, et inimest jooma panna  on palju, palju kordi raskem, kui hobust.

Inimesel on selline asi, nagu intellekt, mis on tema vastuvõtu määrajaks. Vaatame asja edasi. Imeline ingel, kaunis lillat värvi, võtab vastu esimese inimese, kes on ülimalt hämmeldunud, et ingel ise viib teda otse tervendava allika juurde. Lillal Inglil on aga hea meel, et ta saab juhatada selle inimese tervendava vee juurde ja saab näidata, et  siin see on. Inimene avab silmad, lootes näha ja saada tervendavat vett. Kuid kus see vesi on? Lilla Ingel vastab, et siin ongi tervendav vesi. Kuid inimene ütleb talle, et ei, see ei ole õige koht vee jaoks. Ingel vastab temale, et kallis inimene, ei ole tarvis midagi välja mõelda, see ongi just see vesi, mida palusid. Inimene, suures meelepahas, ütleb (Krayon matkides meelepaha, pea nutuhäälel), et ma tean seda kohta, kus on võimalik saada tervendust. Ma tean, kuidas see näeb välja, inimesed on rääkinud mulle ja mul endal oli nägemus selle kohta. Kus on põlevad tuled, kus on erinevad värvid ja kaunistused, kus on kujud ja siin peab olema bassein, kuhu saan ennast kasta. Ei, see ei ole õige koht. Ja kahjuks selle inimesega ei toimu  mingit tervendust ning ta läheb sealt ära.

Lilla Ingli reageering on, et inimesel on õigus alati ise valida, see on tema Vaba valiku õigus. Lilla Ingel ei mõistnud teda hukka, ta aktsepteeris inimese vaba valiku otsust.

Ingel kutsub ukse tagant teise inimese. Sellel inimesel on suur elevus ja ta mõtleb, et ma lähen nüüd tervendava vee juurde, koos imelise Lilla Ingliga. Ka seekord ingel  juhatab inimese vee juurde ja küsib temalt, et kas sind rahuldab see koht? Inimene vastab, muidugi rahuldab, kuna sina valisid selle koha. Sina oled ju ingel, kes veel peale sinu saaks teada, kus see koht asub. Ja ingel vastab (Kryon  rõõmsal toonil)  jah, siin see on. Kuid inimene vaatab alla ja ütleb, aga see ei ole õige koht, see ei ole üldse seda värvi. Lilla Ingel küsib tema käest, et millist värvi sa ootasid? Inimene vastab, et see peaks olema eriline värv, ma tean täpselt, milline värv on tervendav. See on vana teadmine, mille olen saanud kõikide vaimsete inimeste käest, ma tean värvi, milline see peab olema. Ma olen pettunud. Ja ka see inimene läheb ära. Lilla Ingel teeb sama, mida teevad kõik inglid, nad ei arvusta inimese otsust, sest inimestel on oma vaba valik.

Lilla Ingel kutsub kolmanda inimese ukse tagant sisse. Kolmas inimene on rõõmus ja õnnelik, et saab tervendava vee juurde. Jõudes vee juurde, Lilla Ingel küsib tema käest, et on temaga kõik korras? (Krayon matkides erutust) Inimene vastab, et koht on ideaalne ja värv on imeline, kuid  kus on karikas, kus on karikas? (Naer saalis). Karikas, kordab Lilla Ingel. Jah, kus on karikas?, küsib inimene. Lilla Ingel selgitab talle, et sulle ei ole tarvis mingit karikat, vaid vala seda vett oma ihule ja tunneta tervenemist, see vesi on valmistatud sinu jaoks ja sellel on sinu nimi. (Krayon matkides inimese solvumist) ei-ei, siin peab kindlasti olema karikas, ma isegi tean, milline ta peab välja nägema. M olen läbi lugenud kogu kirjanduse sellest, olen õppinud seda teemat. Lilla Ingel, sa ei saa tuua mind siiavee juurde, andmata mulle karikat. Mul tekib nüüd kahtlus, et sa ei ole tõeline ingel, kui sa ei tea karikast midagi. Ka see inimene läheb ära. Kuid Lilla Ingel teeb seda, mida teevad kõik inglid – ei mingit hukkamõistu.

Ma palun teil mõista ja teadvustada endale, et tegelikult toimub palju asju, mida inimesed ei ole võimelised nägema. On lugematu hulk ingleid ja tuhandeid inimesi, kes saavad imelist tervendust veest. Ükski inimene ei ole suuteline mõistma, kuidas toimub inimese tervenemine. Seda on võimalik mõista ja  vastu võtta  ainult isikuliselt, ja siis toimub tervenemine.

Lilla Ingel kutsub neljanda inimese ja juhatab vee juurde. Ka see inimene rõõmustab eelseisva tervendamise üle. Ingel küsib temalt, et kas  on see õige koht…? Oo, jaa, vastab inimene. Kuidas on värv, kas see sobib, küsib ingel. Jah, värv on täiesti hea, on vastuseks. Lilla Ingel küsib, et kas oled valmis valama end selle veega üle ja  tunnetama tervendust. Ega sulle ei ole tarvis selleks karikat? Ei ole tarvis, vastab inimene. Ingel astub inimese selja taha ja lausub (Krayon tseremoonlikul häälel)  Tervendust sooviv inimene, joo seda vett, vala seda enda ihule ja tunneta, milleks oled võimeline. (Krayon varjates muiet, venitades)  mi-it-te pra-ae-gu (ruum rõkkab naerust). Lilla Ingel küsib hämmeldunult,  miks mitte praegu, sa oled ju siin ja vesi on siin? Kuid inimene vastab, et  mina arvasin, et sa kannad mind õigesse kohta. Sa oled ju ingel, sa peaksid seda teadma. Kehal on meridiaanid, mis peavad olema Jupiteri reastuses, 18 mõõtmes (kogu ruum naerab ühiselt), seal peab olema oliiv ja siis peab kätte jõudma aeg, kus saan tervendatud. Mina arvasin, et sa kannat mind sellesse hetkesse, siin ei ole isegi oliivi. Ja ka see inimene kaob.

Ingel läheb viienda inimese järele ja kordub sama stsenaarium. Inimene mõtleb, et nüüd saab tervendatud, koht on õige, värv on õige, karikat ei ole vaja, aeg on ideaalne, kuid teda huvitab, et kas see on ikka õige vesi, kas on ikka tõeline, tervendav vesi. (Krayon matkides inimese rahulolematust) Lilla Ingel, minu arust see ei ole õige vesi, ma tean, milline peab välja nägema tõeline tervendav vesi. Ma olen ju inimene, aga sina pole kunagi inimesena olnud, seega ma tean, milline näeb välja vesi. Sinu vesi on kuidagi imelik vesi, millest ma unelesin, ei ole selline, see ei saa mind tervendada. Lilla Ingel, ma olen nii kaua unistanud sellest veest, kuid sa ei anna mulle õiget tervendavat vett, millist olen näinud oma vaimu silmas.  Ma ei usu, et sa oled tervendav ingel. Ja ka see inimene läheb ära.

Laseme Lillal Inglil tõmmata hinge. Tema tegi üksnes seda, mida teevad kõik inglid, et ei mingit arvustamist. Kuid on midagi muud, mida inglid teevad. Vaadake hoolega, mida te ei ole seni veel märganud. Need on pisarad, mis  voolavad mööda ingli põski. Juba viiendad pisarad selle päeva jooksul, need on mure pisarad, et inimesed ei suutnud võtta tervendust vastu ja seda just  oma eelduste tõttu, eeldatavate oletuste tõttu, seetõttu, et keegi on rääkinud neile midagi eelnevalt.

Tahaksin ka teie käest küsida, et  äkki teiegi lasete oma tervendavatel vetel minna? Selline vesi on alati olnud ja on jätkuvalt. Võib olla see ei olegi Lilla Ingel, võib olla see on hoopis  sinu Kõrgem Mina sinu sisemuses. Ehk tema ütleb sulle, kuhu minna, sest ta teab, kus asub tervendav vesi.  Kuivõrd palju on teil vastuväited selle kohta, mida  näete enda ümber, mis ei lähe kokku teie enda nägemusega, tervendava vee nägemusega. Milleks hoida sellest jätkuvalt kinni? Milleks lisada vett nähes hirmu? Miks te ei usu, et see on õige vesi? Inimesed on harjunud käituma selliselt, et nad mõtlevad välja, missugune kõik peab olema.

Nüüd on sinu järjekord – Lilla Ingel juhatab sind sisse ja suunab vee juurde, ilma mistahes eelsuunitluseta, ilma mistahes oletusteta sellest, mis võib sind ees oodata. Sul ei ole ei ühtegi „kuidas“, ei „kus“, ei „milleks“, ei „millisel kujul“, kas „karikaga“ või ilma, või „millisel“ ajal. Kuid sa tead, et kui astud koos ingliga uksest sisse, siis kogu tervendus on sinu päralt.

Võta vastu see sõnum ja kuula end, koge seda kogemist ja mõtle selle üle.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga