TEISEST POOLEST Basel, Šveits

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Teil kindlasti on kõigil olnud küsimus, et kuidas leida endale teist poolt. Nii mehed, kui naised  otsivad inimest, keda saaks pidada enda teiseks pooleks. Mina küsiksin aga teie käest vastu, et  kas te esimese poole olete leidnud s.t. ennast?

Et leida endale teist poolt, on vaja esimesena mõista iseend. On vaja aru saada esimesest poolest, sellest, kes ma tegelikult olen, milline olen kodus, milline olen ühiskonnas, sootsiumis, millist rolli  mängin suhetes vastassooga. Need on rasked ja olulised küsimused. Vastuste saamiseks tuleb vaadata enda sisemusse ja avada  end. Oma olemuselt meil ei ole teada, kes me tegelikult oleme. Me ei mäleta endid, ega tea oma soove ja vajadusi. Kõik, mida me  endist teame, need on  maskid, mille alla oleme peitnud oma tõelise olemuse. Maskid on surutud meile peale meie ümberoleva ühiskonna poolt. Need on programmid, mis on kätketud meisse juba lapsepõlvest peale ja need blokeerivad meie kõiki valusid ning need valud on meie hirmude valve all. Poeme maailma eest peitu maskide alla, sulgume inimeste eest, et keegi ei pääseks meie hinge juurde, ega näeks tõelist mind.

Esimeseks on vaja teada saada, mida me peidame enda eest, peame õppima ennast tundma, millised oleme maskideta ja programmideta. Peame teada saama seda tõelist, seda esmast olemust, mille oleme ära peitnud, nurka surunud, lukustanud seitsme luku taha, ega taha näidata  seda kellegile.

Kuidas saab tegeleda teise poole otsingutega, kui ei ole teadlik esimesest poolest? Ei ole võimalik mõista, mida peaks kujutama endast teine pool, kui ei ole teadlik esimesest, kui ei ole teadvustanud esimese poole tõelisi vajadusi. Kõiki, teise poole vaimsuse vajadusi, saab mõista üksnes läbi avatud südame ja oma avatud vaimsuse. Terviklikuks on võimalik saada üksnes läbides kogu teekonda, mõistes end tõelist mina, mõistes enda tõelisi vajadusi ja soove.  Terviklikule isiksusele ei ole vaja mingeid pooli. Terviklikule isiksusele on vaja terviklikku ja end mõistvat isikut, kes on võimeline astuma koos, käsi käes, aga mitte rippuma ja otsima tuge teises. Need on kaks terviklikku isikut, keda ei ole vaja täiendada, parandada ja toetada. Kaks terviklikku inimest on võimelised kinkima teine teisele armastust, mitte üksnes võtma vastu vaid ka andma võrdselt. Kaks terviklikku inimest, kes usaldavad end ja ilmaruumi, kes mõistavad, et selleks, et midagi saada, on vaja esimiseks anda ja samaga  vastab ka teine pool, teine Vaimsus.

Siit kerkib õigustatud küsimus, et kui olen terviklik, milleks vajan teist poolt? Vastus sellele küsimusele on üks ja ainus, et seda on vaja selleks, et saada loojaks, selleks, et saaksid luua  kui tõeline Jumal.

Yin ja yan, valgus ja pimedus, mees ja naine loovad alati ühiselt, loovad ühiselt harmoonilist liitu. Selles liidus sünnib loovus, sünnib lapsuke ning  sünnib uus maailm. Et see saaks teoks, selleks on vaja sarnast vaimsust, selleks on vaja teist poolt, vastassoo poolt. Ja seetõttu ongi  oluline esimesena õppida tundma iseennast, õppida tundma enda vajadusi. Ja seejärel, pakkudes maailmale oma teadmisi, tõmbate ligi enda sarnast, terviklikku vaimsust.

Et ennast paremini mõista, on vaja  aega ja üksindust ning pühendumist. Ainult nii saab õppida tundma oma keha, tundma, milliseid energiaid ta endast läbi juhib, kuidas  juhite oma keha. Üksnes siis, kui õpite tundma end põhjalikult, olete valmis Tee avanemiseks ning teil tuleb astuda sellele teele koos kellagagi, kes on uue maailma kaasloojaks teile. Tuleb kaasa see, kellega on kerge ja soe, astuda nii rõõmus, kui mures. Just seetõttu  otsite endale teist poolt. Selleks peate alustama endast, oma kehast ja koos sellega ka Ilmaruumist. Leides end, leiate Rahu.

Partner on vajalik selleks, et jagada kellegiga kõige kaunimat, kõige parimat, kõige olulisemat ja huvitavamat, kõike, mis on teis endas  – jäädes samas iseseisvaks ja tugevaks.

 Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga