VEIDRAD VASTUSED Phoenix, Arizona 2018

Lee Carroli arvamuse kohaselt selle sõnumi pealkirjaks peaks olema Kuus kõige enim esitatavat küsimust, kuid sai hoopis Veidrad vastused.

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Oleme teile juba rääkinud, et kanaldus on kättesaadav kõigile, sest see on sulandumine, mis algab alateadlikust tajumisest ja läheb üle suhtluseks. See on sisemise Jumala ja inimese vaheline sulandumine. Loomise ajaloo aluselemendiks on Jumal teie sisemuses ja see on alati teiega.

Ma tahaksin pöörduda mõningate küsimuste tekkimise olemuse juurde. Neid ei ole kuigi palju. Nendest küsimustest oleme rääkinud varemgi, kuid mitte  aastal 2018. Seega, see on esmakordne, kui võtame need küsimused ette, et vaadata neid selle aasta valguses. Erinevalt eelmistest aastatest, siis nüüd vastused hakkavad peegeldama hoopis midagi muud, sest teie ees on uus paradigma.

Nüüd esimene küsimus sõnumist, mille nimeks on Veidrad vastused.

„Krayon, mis tuleb edasi? Sa räägid toimuvast, räägid pidevalt Nihkest, kuid mis tuleb edaspidi? „ Ma vastan teile järgmiselt,  ma tahaksin, et te läheksite koos minuga minevikku ja vestleksite oma esivanematega ja vaarvanematega. Nad kõik olid  Teises Maailmasõjas. Mis oli nende peamiseks küsimuseks, see oli : „ Mis saab edasi?“. Vaatame nüüd neid, kes elasid sõja üle ja neil olid ümberringi ainult varemed. Vähesed mõistsid olukorda ja liikumise võimalusi ning ka nemad küsisid: „ Mis saab edasi?“. Tuleme veel 20-30 aastat ettepoole, kui  lahvatas külm sõda, kui viiskümmend tuhat raketti olid suunatud teine teise peale, ka siis küsiti:  „Mis saab edasi?“. Ja praegu te küsite seda sama minult ja vastan teile, et lõpetage selle küsimuse esitamine. Miks nii? Õppimine vanas energias oli raske ja tõsine, te isegi ei aimanud, et  õppisite. Te kardate  tulevikku ja ei taha ootamatusi. Kui olite kunagi noorsoo organisatsioonides ja kui viibisite looduse rüppes, laagrites, siis teie diviisiks oli, et  „ole valmis!“, sest  kui ei ole valimis, siis  võite  hukkuda, kui te ei ole valmis, siis kindlasti juhtub midagi halba. Inimteadvusse on talletatud, et igasugused hädad ootavad iga nurga taga. Olete sellele kunagi mõelnud? Kas olete kunagi analüüsinud küsimust  „Mis saab edasi?“, te olete seda küsimust alati esitanud  ahastavalt ja hirmunult.

Uue aja inimesed ei küsi kunagi enam, mis tuleb edasi, vaid nad väidavad, et nad ei karda tulevikku, mis ka ei juhtuks, on see kindlasti mulle parem ja nad  ootavad seda kannatamatult. Ma olen vaid parema ootel, mis kajastab minu suursugusust, et kes ma tegelikult olen. Heitke minema paradigma, mis esitab seda aegunud küsimust.

Edasi teine küsimus, mida on sageli kuulda. Krayon, väga raske on jääda positiivseks, kui kõik minu ümber on kaoses ja segaduses, see on väga raske. Ma püüan kogu jõust olla positiivne, mõelda positiivselt, nii nagu sa oled õpetanud. Kuid ümberringi toimuv ei soodusta, et midagi läheks paremaks. Kuidas saaksin olla positiivne?  Vastuseks toon näite röövikuga. Röövik on vaid ussike, kes roomab mööda maad. Ka tema läbib protsessi, mis on paljus sarnane teie omaga, kuigi hulga lühem teie omast, kuid sarnane. Suheldes temaga, küsite, et kas sa tead, mis juhtub sinuga edaspidi, sinuga juhtub ime, sa ei tunne end ära, sest ei ole enam ussike vaid liblikas. Kuid sulle ei tasu sellest rääkida, sest sa nagunii ei usu seda. Röövik vastab: „ ma tean, et  lõpetan oma elu, ja ma olen valmis ronima oma kirstukesse, aga sina ütled mulle, et minuga juhtub ime. Röövik roomab oma kirstukesse, jõudes sellesse, langeb metamorfoosi, mida ka teie ise käesoleval ajal läbite. Kui te ütleksite talle, et ta tõuseb maast üles ja hakkab lendama kõrgustes puude kohal, et temast saab maailma kaunim olevus ning et olete selles kindel. Kuid kas ussike saab uskuda seda, kui  roomab kohta, mis on talle tundmatu. Vastuseks oleks, et  ei mingil juhul. Te ei saa iialgi veenda röövikut, et temast saab kaunis liblikas.

Te ei saa olla positiivsena kaose keskel, kuna teile on õpetatud, et kaos tähendab ohtu ja surma. Iga kord, kui toimuvad taolised muutused, olgu see majanduses või poliitikas, iga kord, kui puutute nendega kokku, tekivad probleemid. Te ise arvate, et muutustega tulevad probleemid. Kuid peaksite lähtuma oma tarkusest ja ütlema, et ma võtan infot oma Akaššidest, või mõnelt planeedilt, kus olen kunagi olnud, või lähtun mõne prohvetluse ilmutustest, nendest, mis rääkisid inimkonna imelisest metamorfoosist, ning mis praegu tulevad esile. Lahing viib teid selleni, et kord te näete, et päike tuleb pilve tagant välja. Selline on teine vastus ja see veider vastus räägib, kuidas saate olla positiivne, et seda saate olla ainult läbi oma teadvustuse.

Kolmas küsimus. Te räägite, et Krayon, ma tahaksin teisi aidata. Ma ei tea kuidas, kuid ma pean aitama teisi. Sellele küsimusele on sama vastus, mis on alati olnud, kuid seekord sügavam, kui on varem olnud, sest sellesse on kätketud protsessid, milliseid ei eksisteerinud enne 2012 aastat. Kuidas saaksite aidata teisi, milline viis on parim? Selleks on teil vaja kasvada selliseks inimeseks, kes on üleni heasoovlik, saada paljumõõtmeliseks, siis teie mõtted ise saavad kanda energiat teistele, üle kogu planeedi.

Tänane sõnum on Teadvuse Väest, mida teadlased näevad peamise mängurina füüsika väljal. Teadvus on võimeline muutma reaalsust, kuid teie, kui vaatlejad, küsite, kuidas saab aidata kedagi, ise mõistmata, et atribuutika selleks on teie endi kätes. Mida enam kasvate ja õpite ennast tundma, seda enam mõistate, kes te tegelikult olete ja siis lõõgastute Looja käte vahel ning lõpetate hirmu tundmise ja rahulolematuse ning seda ligitõmbavamaks muutute teiste jaoks. Need, kes on teie kõrval ja teie peres, nähes seda, hakkavad pärima teilt selle kohta. Need, kes on kohtades, mis on täis probleeme,  hakkavad vastu võtma teie energiat, kuna te olete suutelised saatma neile seda, see hakkab tooma neile rahu, ning sellega nad saavad leida parimaid lahendusi endi jaoks. Selleks on neil vaba valiku voli. Te saate saata oma energiaid neile, kes on hädas, et nad mõistaksid, et Jumal on nendega, et nende eest kantakse hoolt ja et nad on armastatud. Te saate suunata oma energiat armastuses, mõistmises ja heasoovlikkusega otse nende kookonisse ja nemad saavad selle kätte, ning teevad parimaid otsuseid, kuna tunnetavad teie armastust, nad muutuvad rahumeelsemaks enda suhtes ja selle suhtes, mis nende ümber toimub.

Ma loodan, et sain selgitada seda teile arusaadavalt, vastuseks sellele küsimusele, et kuidas saate aidata teisi. See vastus oli parim ja see jääb alati selliseks, ka uues energias.

 Neljas küsimus on, et  kuidas vabaneda hirmudest?

„Krayon, ma võtan kasutusele kogu oma jõu, kuid ma kardan siiski, ma kardan. Ei aita miski, mida oled varem rääkinud. Kuidas vabaneda lõplikult hirmust? Sa pead mõistma, miks sul on hirm, mis seda põhjustab. Ma ei ole andnud teile selget ettekirjutust. Ma ei ole andnud teile harjutusi, ega ole rääkinud faktidest, mida peaksite teadma, et vabaneda hirmudest. Olen rääkinud, et hirmust saab vabaneda, teades, mis on selle põhjuseks. Hirmunud inimene küsib, et mis on peidus põhjuse taga, kas hirm on üks inimloomustest? Ei ole ja ma ütlen  teile, miks. Teid on õpetatud tundma hirmu, juba sünnist alates. Vana energia on muutusi võtnud alati negatiivsetena. Kõik muutused on olnud surma ekvivalendiks, ehk isegi veelgi hullemad, tsivilisatsiooni hukuks. Mastaapsed muutused planeedil on hirmutavad, kuna olete õppinud, et need ei too kunagi head. Osa sellistest õpetustest tuleneb vaimsetest süsteemidest, mis väidavad, et olete sündinud patustena ja edasi läheb veel hullemaks. Teine osa tuleneb vanematelt, kes pidevalt manitsevad ettevaatusele, hoiduda ühest ja jälgida teist. Kui te ei tea, mida te ei tea, siis see toob vaid hädasid.  Nüüd on käimas vana paradigma nihe. Kuidas vabaneda hirmust? Ma ütleksin teile, et hirmud, need on üksnes eelarvamused. Olla hirmudes, on olla eelarvamuste küüsis. Kõrgem inimteadvus on vaba hirmudest. Inimesed, kes valdavad sellist teadvust, on ettevaatlikud, nad on suutelised tunnetama homseid energiaid. Tänasel päeval nad  liiguvad koos tänaste energiatega, kuna mõistavad ja tajuvad neid ja seda alateadvuse ja kanalduste vahendusel. Inimesed kord avavad enda jaoks sellise kanalduse, siis nad on teadlikud, kuhu suunas liikuda ja mis on selle taga. Ühelgi sellisel korral neil ei ole hirmu, kuna nad teavad, et see tuleneb kogetud eelarvamustest, mis pidevalt kinnitavad, et ei karda tundmatut.

Mu kallid, ma ütlen teile suurima muutuse kohta, et see on valgus, mida  kannate, mis on teis ja see on prožektori taoline, see on majaka taoline ja on niivõrd ere, et sattudes pimedusse, pimedus kaob. Te ei uita enam pimeduses, sest teil on olemas valgus, mille eest pimedus pageb minema. Te valgustate ise oma teekonda, teil ei ole enam vaja küsida, et miks te kardate, sest teie käes on valgus. Teil ei ole vaja küsida, mis on nurga taga, sest olete suuteline tunnetama seda. Selline on uus paradigma ja see oli vastus neljandale küsimusele. Veider vastus põhilisele küsimusele vanast kolmemõõtmelisest reaalsusest.

Viies küsimus tahab teada, millal läheb paremaks? Ma aina ootan ja ootan juba pikemat aega. Kallid, see on ülimalt veider olukord, milles inimkond on. Täiustumise võimalus on teie nina ees, see on teie kultuuris, see on olemas teie uudistes, läbi kogu teie elu,  kuid sellel ei ole kiiret, ta ei ole hoogne, ta liigub aeg luubis. Siit tuleneb veel üks eelarvamus, et kuni ei saa selgelt näha ja tunda  kardinaalseid muutusi, siis mingeid muutusi ei toimu. Peate ootama 50 aastat, alles siis, kui vaatate tagasi seljataha, saate näha, et muutused on toimunud.

Teie uudistes te ei ole seda näinud, kuid mina  Krayon olen teile edastanud, et süsteemid ise hakkavad muutuma, kuna need kannavad hoolt inimkonna eest. Olles varemete, surmade ja tasakaalutuse vahel, vaadake, kuidas see avardab terviklikkuse piire, hakkab nihkuma ja liikuma ning siis  näete seda ise.

Kui jätkuvalt küsite minult, et kuna kõik muutub, et see toimub liiga aeglaselt?  Ma vastan teile, et  see on üldinimlik probleem. Te saate teha need muutused nii kiireks, kui vaid soovite. Olete kiirenduse teel ja seda te isegi ei aima ning teist endist oleneb, kuidas ja kui kaua läheb aega teie kultuuride nihkeks. Kuid ma ütlen teile seda, mida varem pole rääkinud, et te olete ajast ees, teistel tsivilisatsioonidel see võttis hulga rohkem aega. Te hakkate seda nägema ja mõistma ning liikuma koos sellega. See on teile hirmutav, kuna muutused, mida märkate, kasvavad kiiresti ja võivad viia selleni, et kogu ümbritsev maailm hakkab teie jaoks muutuma. Just see on teile hirmutav. Kui pimedus hakkab esile tulema ja vehib mõõgaga, ajab see teile hirmu nahka, siis sellega ta püüab teile öelda, et teie ümber on liiga palju valgust. Me kordame taas, et kaks sammu ette ja üks samm tagasi, see ongi õppimine. Pimedus ei kaldu automaatselt valguse poole ja ka  Maa ei muutu homme teiseks, kui ta oli eile. See võtab põlvkondi, võib olla isegi paar-kolm põlvkonda, kuni hakkate ise muutusi avastusena märkama. Selline oli viies küsimus, millel numeroloogiliselt oli au olla muutuste sümboliks.

Kui loete Krayoni varajasemad sõnumid ja  hakkate neid analüüsima mida tegi Krayon ja kuidas te tegi,  siis avastate enda jaoks avastuse avastuse järel. Olen rääkinud neist asjust selliselt, et ükskord neid uurides, mõistate neid. Enamgi veel, te märkate, kuidas olen teile neid esitanud, ma olen koondanud need rühmadesse kuue kaupa. Selles on Krayoni saladus ja   seda on märganud Krayoni uurijad, nimekirjad olid kuuest punktist. Seda seetõttu, et kuus on harmoonia sümbol, selle täiuslikkuses, mis on inimeses Jumala osa. Ja see viib meid viimase küsimuse juurde, kuuenda juurde.

Kuues küsimus, mis on atribuudiks, mida saaks kasutada käesoleval ajal. See on atribuut, millest te võib olla ei ole  veel teadlikud. See avaldus alates aastast 2012 ja see on Teadvuse Atribuut. Atribuut, mis võimaldab ilmneda asjadel nii meile, teile kõigile, ja kogu planeedile ja see võimaldab  kiirendada üleminekut valgusele. Ma ütlen, et see on atribuut, millest olen varemgi rääkinud, kuid  millesse te ei ole uskunud. See atribuut on teie reaalsuse eelarvamuste tõttu uskumatu. Seetõttu oletegi esitanud küsimusi esimesest viiendani. See atribuut on  „teie teadvus on võimeline looma reaalsust.“ Mida te ka ei sooviks luua, see on loodav teadvuse vahendusel. Teie teadvus valdab sellist väge, millist ei ole olnud temal siin planeedil olemise ajal. Ükskord see saab kõigile kättesaadavaks. Väli hakkab üha enam ja enam esile tulema ja füüsika heasoovlik  harmoonia  hakkab avama end üha rohkem  ning siis te mõistate, mida tähendab terviklikkus.  See on uue teadvuse atribuut ja kui te ei ole veel aru saanud, millest rääkisin, siis see on seetõttu, et te ei ole veel sellest seni teadlikud. Ma olen üksnes teatanud teile selle lähenemisest. Selle sõna illusoorsus teie teadvusele on niivõrd tugev, teadvustatav ja töötav, et olete suutelised looma kõike, millest mõtlete. Sellest, et inimesed hakkavad mõtlema teisiti, kujuneb harmoonia ning, pange tähele, te loote tsivilisatsiooni, mis ei ole võimeline end iialgi kahjustama. Uus atribuut, mis loob sõdadeta tsivilisatsiooni, alustab kogu planeedi ülestõusu ja need ajad ei ole enam mägede taga.

Kallid inimesed, heade südametega, täis armastust ja heasoovlikust teiste suhtes, te saate seda näha ka praegu. Neid seemneid, mida olete ise kasvatanud, saate edasi anda teistele.  Ärge muretsege, te jääte siia jälgima seda kõike, sest te  olete vanad vaimsused, peaaegu igaüks teie seast. Te naasete ja näete seda.  Surmal ei ole astelt. Te naasete targemana, kui olite, tervemana, kui arvate ning elate pikemat iga. See on tulevikus.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEETI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga