JUHISED AKAŠŠIDELE ehk SUURPUHASTUS ENDA SISEMUSES Phoenix, Arizona 2018

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

Vana energia suuremaks probleemiks oli, te lubasite minevikul määratleda oma tulevikku. Kuigi  elate käesoleval ajal, on teie seas palju inimesi, kes elavad mineviku järgi ja toovad vanu energiaid olevikku. Need sõnumid, mida jagan sellel seminaril, on enamuselt isiklikku laadi. Ma palun teil  korraks  mõtiskleda, et mida te tunnetate siinsetes energiates just praegusel hetkel. Ja  seekord palun teil teha mõned mõtteharjutused. Uues energias on tegemist uue teadvusega.

Eilses „Veidrate Vastuste“ sõnumis, kuuendas vastuses mainisime, et te ei ole oodanud, ega oota ning tegelikult te isegi ei usu sellesse, et olete väga võimsad. Just selline teadvus on kuninga energias ja ta on palju enamat, kui mistahes füüsiline tegevus. Selline teadvus on võimeline iseenda jaoks tegema palju enamat. Üheks neist, milleks ta on võimeline ja mida temalt ei oodata,  on võime muuta oma minevikku. Kallid vanad vaimsused, tahaksin, et te mõtleks hetke sellele, et mida saaksite muuta oma Akaššides? Kas teadvustate ja  saate aru, et  kui palju siinses sajakonna inimeste hulgas on neid, kes on läbi elanud tuhandeid elusid ning  seega, kui palju teid „on tegelikult“ selles ruumis. Mõelge sellele. See teeb kokku terve staadioni täie. Teil kõigil on üks ühendav asi, et  kogu teie maine eksisteerimine kestis vanas energias. Kas suudate kujutleda, kuivõrd unikaalne on teie kogutud kogemus, kuigi enamus eludest on olnud  ülimalt dramaatilised. Kõik see on talletatud teie Akaššidesse, kas teadsite seda?

Mu kallid, me oleme rääkinud teile ka varem, et  inimestele on antud valiku vabadus ja see on koostöös Akaššidega. Samas oleme rääkinud teile, et Akaššides olev mineviku energia on hakanud muutuma.  Te võite küsida, et kuidas saab muutuda minevik, kui praegune energia liigub teistsugusesse energiasse? Vastuseks on, et Akaššid on asi, mida meenutate hiljem, enamgi veel, see on energia, mis väljub minevikust esiplaanile. Mõelge vaid, mida kõike olete läbi elanud, elust elusse, elust elusse. Mõelge selle sügavusele, kes te tegelikult olete olnud nende sündmuste keeristes, selles, mida nimetate minevikuks.

Teist mõned ütlevad, et nad ei taha oodata põlvest põlve, kuni evolutsiooni ideed hakkavad tööle nende teadvuses. Nad ei taha oodata, kuni sünnivad taas, kuni saavad uues kehas võtta kasutusele mineviku tarkusi, kuni Akaššidest hakkavad üles kerkima  häid kui halbu mineviku mälestusi. Nad ei taha oodata.  Kui olete üks sellistest, siis  liigute kiirustades oma teed, sest te ei ole teadlikud sellest, et oleks tarvis oodata. Teil tõepoolest ei ole vajadust oodata. Teil on vaja üksnes võtta vastu ja uskuda sellesse, et olete suutelised hakkama saama sellega, mis on teile kätte jõudmas. Kas inimesel on võimalik ümber kirjutada tuhandete elude mälestuste energiaid? Kas inimesel on sellist väge? Jaa, tal on olemas see vägi,  eriti nüüd. Mu kallid, on alati olnud neid, kes on teinud seda. Olete istunud guru jalgade juures, kes olid suutelised tegema seda, nad suutsid isegi juhtida seda, mis oli tugevalt esoteeriline. Käesoleval ajal, igaüks teist, õpib sellist meisterlikkust.  Kas usute, et olete suutelised võtma enda kontrolli alla selle, mis on peidus Akaššides, mis  ilmutas  teile end kõikvõimalikel viisidel, mis nügis teid liikuma ning seda seetõttu, et vana energia võimaldas seda? Teie Akaššides on olemas see, kuidas te surite, kuidas te kaotasite oma lapsi, sõjad, kus hukkusite ise või  tapsite teisi. Olete olnud kõikides taolistes olukordades nagu surmasuus, mis oli piinarikkam, kui kunagi varem, eludes, kus te ei tundnud iialgi rõõmu, eludes, mis olid lühikesed ja täis hirmusid ja õudusi. Igaüks olite oma tsivilisatsioonides ja elasite läbi kohutavaid epideemiaid. See kõik on talletatud teie Akaššidesse. Teie Akaššides on ka need tsivilisatsioonid, kus sõditi täieliku hävinguni, kõigis õudustes.  Samamoodi on teie Akaššides  rõõm, pidustused ja armastuse ilu.

Kallis meister, miks mitte anda oma Akaššidele juhendeid, kuidas muuta negatiivsed mälestused positiivseteks. See toob esile teie tarkuse, mida olete kogunud tuhandete elude jooksul ja need ei ole siis enam draamad, mis tõukasid teid hädadesse, hirmutavatesse olukordadesse või nägemustesse, mida te ei mõistnud ja need jälitavad teid ka käesoleval ajal. Paljud, kes kuulavad seda, noogutavad ja kinnitavad, et nad mõistavad, millest ma räägin.  Ühes sõnumis rääkisime sisemisest lobisejast, kes on alati olnud teile pärandiks, teie kõigi möödunud elude jooksul ning temasse on ladestunud väga palju. Sellest lobisejast vabaneda ei ole kerge, isegi täielikus vaikuses, kõige rahulikematel hetkedel. Ta pidevalt sosistab, et  oled väärtusetu, homme tuleb veel raskem,  nii on olnud alati, mitte mingisugust  nooruslikku, või rõõmuküllast elu te ei saa kunagi elada. See lobiseja  ootab teid, kuna temas on Akaššide vanad, negatiivsed salvestised, mida te olete kunagi kogenud.

Kui te olete nüüd ennast häälestanud, siis ma soovin,  et te tunneksite end selles mugavalt ja suhtuksite kõigesse tõsiselt, kuna järgnev informatsioon võib muuta teie edaspidist elu. Ma soovin, et te jätaksite selle meelde, et homme saaksite seda korrata. Mitte seetõttu, et ühest korrast ei piisanud, vaid seetõttu, et elate aja lineaarsel skaalal ning teile on õpetatud, et korrates midagi mõned korrad, see kinnistub paremini.  Ma ei taha minna risti vastu teie veendumustele, kuid siiski ütleksin, et see ei tee teile kuidagi kahju. Kuid mu kallid, kui teete seda ja teadvustate endale, ning võtate 100% vastu, seda praegu, siin, siis järgnevatel päevadel ja nädalatel tunnetate vahet olnuga.  Mõned teist võivad küsida, et Krayon, miks pean seda tegema, ma ei ole kindel, kas Akaššid  üldse mind segavad, et minus ei ole mingit lobisejat, mul on hea tervis. Ma mõistan teid ja saan aru, et teie arvates teil on õigus. Selles ongi asi. Teis kõik see on mineviku pärandus ja sedavõrd esoteeriline, millest tuli teil läbi käia. Te ei tea isegi seda, et te ei tunnista seda, mida te ei usu kui võimalikku. See, kuidas mõtlete, see, kuidas teie keha võtab vastu keemiliste ainete sissetungi, kuidas võtate vastu haigused enda kehasse, see kõik on teie iseloomujooned, mis on pärandina salvestunud teie Akaššides ja  mõndagi on teile pärandanud teie vanemad.  Olete ju teadlikud, et lapsed, ühtedelt ja samadelt vanematelt, on loomu poolest paljuski erinevad. Üks neist on hea tervisega, kuid teist kimbutavad haigused. Olete ju teadlikud, et see on nii millestki muust, kui keemiast, või bioloogilisest pärandist tingitud. Ja see on just see, mida vaatame enne, kui alustame.

Ma räägin sellest, kuidas pöörata see protsess ümber, kuidas teie keha näeb maad praegusel ajal, kasvõi praegusel hetkel. Ma tahaksin, et te süüviksite nii sügavale, kui vaid suudate. Kas olete valmis lahendama Akaššide salvestiste küsimusi paremini, kui kunagi varem? Juhul, kui te ei suuda ise valida sõnu, siis võite korrata minu järel ja endamisi. Öelge:  „Kallid suurepärased Akaššid, te esindate mind ja minu vaimsust väga paljudes, paljudes väljendusvormides, kuid uues energias jagan mina  korraldusi. Kallid Akašid, olete olnud minana ja olete olnud tuhandete minu elude peegeldused, milliseid olen elanud planeedil, vaadake tänase päeva energiatele, nüüd mina olen selles peamine. Kallid Akašid, see on suurepärane, et olete olemas, ja  olete mina, ehk üks ja sama vaimsus, kes ma olen olnud tuhandete elude jooksul maapeal, kuid teadke nüüd, et praeguste muutuste ajal mina ise hakkan määrama, milline ma olla soovin ja mina olen selles peamine ning selle võtmeks on, et  mina ise juhin end ning tahan, et te kuuleksite mind. Ma määran kõik oma mineviku meenutused heasoovlikeks ja positiivseteks. Ma annan korralduse Akaššidele, et need muudaks kõike talletatud eludest eludesse, ning sean piirid draamade suhtes ja ei luba neil tungida valgusesse, mis täidab minu elu käesoleval ajal. Sean piirid kogu negatiivsusele,  raevule, reetmisele ja õudustele. Sean piirid kõigele negatiivsele, mis võib esile tulla ning mingu see kõik pimedusse. Annan korralduse, et kogu negatiivsus, milline oli ja on minu Akaššides, lahkuks, kuna roolis olen nüüdsest mina ja olen nüüd juht. See olen mina kes räägib Akaššidega. „

Kas saate aru, mida te nende korraldustega endale teete? Teil oli alati tunne, et te ei saa vastutada oma elu eest. Teile räägiti Akaššide salvestistest ja nüüd te istute nende ees, kui ärritavas raamatukogus. Teil justkui ei jätkunud jõudu kontrollida seda kõike. Kuid nüüd, äkki, ma ütlen teile, te olete võimelised ise juhtima kõike. Ja Akaššidega suhtluse lõpetuseks öelge: „Kallid Akašid, kaunid ja heasoovlikud, teie olete mina ja mina olen teie, siis lubage nüüd kogu kaunidusel, rõõmul ja tarkusel, mis olid kõigi tuhandete elude ajal koos minu vaimsusega, hakata ilmutama end selliselt, et sellest saaks üllatus minu jaoks ja paneks mind naeratama. Las kajastuda minu Akaššides kõige parim, nii heas, heasoovlikkuses, kui ka minu ootustes. Las minu elust saab selle päeva lahenduste peegeldus. Mina olen rääkinud teiega.“

Kas mõistate, et see ei ole veel lõpp. See, mis sai praegu esile toodud, on see, mille kallal teete käesoleval ajal  tööd  ja pidage see meeles. Pange tähele, selles on enamat, kui sai siin välja öeldud, on olemas veel asju, mis häirivad teid jätkuvalt käesoleval ajal ning mis ei ole veel jõudnud Akaššidesse. Kas mõistate, kuhu ma teid juhin? Kas soovite viia asi lõpuni?

„Las kõik, mis on sündinud minu elus mineviku energiate ajal kuni tänase päevani, oleks minule nähtaval, et kogu minu aju mälu, koos kõigi sünapsidega, mis hoiavad mälestusi, oleksid nähtaval, hoiaksid tagasi seda, mis on madalamal minu suursugusest, mida on loonud sellel planeedil Jumal.“ Öelge veel: „ Kallid Akaššid, annan teile korralduse, et ma ei luba teil kauem salvestites säilitada  reetmisi, muresid, halba enesetunnet, viha, sisemist lobisejat ja suhtlust kõige negatiivsusega, mis on veel säilinud käesoleval ajal minu elus. Mina olen peamine, juht, isegi oma mälestustele, iga oma keha rakule, mis resoneerub minu Kõrgema Minaga. Selles on osa ka sellest, mis on mulle teadmata, kuid ka kõiges selles olen mina peamine. Seega, ma saan lahkuda sellest ruumist nii, et ei võta kaasa midagi, mis kuulub minu minevikku, sünnist alates .“

See ei ole veel lõpp. Kas usute, et olete võimelised muutma enda teadvust oma tahte järgi? Eelmises sõnumis ütlesin teile, et te ei usu sellesse atribuuti, mida valdate, kuigi olen näidanud, kuidas see töötab. Sellega ei ole veel lõpp. Mõelge vaid, kui palju teile avaneb seda, mida saaksite teha ja milleks olete võimelised. Kas saate end muuta? Kas olete suutelised pöörduma selle poole, mida peate oma loomulikuks individuaalsuseks ja hakata sellega tegema koostööd, muuta seda, mida soovite, aga mitte seda, mille vastu olete? Kas olete suutelised muutma oma kannatuste protsessi?

Kui ütlete: „ Kallis raku struktuur, mina olen peamine ja  teiega  räägib teie boss. Kuulake nüüd teda. Ma annan korralduse, et te näeksite ainult kaunidust, heasoovlikkust ja Jumalat iga minu keha rakus, et oleksite vastupidavam mistahes haigustele. Ma anna korralduse kõigele sellele lahkuda mis on minus, kuid ei ole minule kohane, lahkuda, või muutuda. Las minu keha keemia ilmutab end järgnevate päevade jooksul, et ma saaksin veenduda, et see on minu uus reaalsus. Ma võtan üle juhtimise asjade üle, millistest ei ole mulle kunagi räägitud, võrdväärselt nendega, milliseid  ise juhin.“

Oo jaa, peale selle on veel paljudki, kuid selleks korraks aitab. Olete alustamas tungimist sellisesse uskumatusse, milleks ehk olete nüüd võimelised, et jääda sellele planeedile pikemaks ajaks, olles selle aja jooksul täis rõõmu ja positiivseid energiaid. Tuleb kaotada nupp, mida olete vajutanud hirmu, ahastuse ja raevu ajal.

Seega, olete liikumas tühja kohta, ja see on kaunis koht. Tahaksin, et te mõistaksite, et olete hakkama saanud suurpuhastusega. Kas te olete võimelised andma endale andeks? Te küsite. et miks ma peaksin endale andeks andma, mida ma olen sellist teinud? Seda, et olete liiga kaua oodanud, just selle eest tuleks andeks anda.

Kõik, millest olen rääkinud, peaks olema mõistetav kõigile,  olenemata sellest, kui unikaalsed olete, või kui palju elusid olete elanud. Kujutlege ette, kuivõrd võimas peaks olema teie teadvus, et võtta oma kontrolli alla kogu teie aju esoteerika ja kõik mälestused oma kehastustest, ning suunata need heasoovlikusse ja rõõmu valgusesse.

Selliseks kujunes see sõnum, mis oli suursugune, kas pole?

Aja möödudes palju sellest räägitust saab avatud, kuid leidub ikka ka neid, kes ütlevad, et ei mitte praegu, see ei ole veel minu jaoks.  Mu kallid, te olete sama armsad, kui need, kes alles muutsid endis kõike. Valiku vabadus läbi armastuse on võimalik igale inimesele eraldi, ei mingit hukkamõistu kellelegi.

Ma tahaksin, et saaksite lahkuda sellelt koosolemiselt ilma süütundeta ja hirmuta. Tõustes siit  toolilt, te ehk ei tunneta veel seda kõike, kuid mõne päeva pärast kindlasti. Ehk siis hakkate märkama mingit kergust nagu koorma kadumist õlgadelt. See oli esoteeriline koorem, mida ei ole võimalik selgitada, kuid tunne muutub kergemaks, kui see oli varem. Siis te mõistate, et see töötab ning te hakkate mõtlema ja tegutsema teisiti. Te liitude vanade vaimsuste rühmaga, kes õpib, kuidas kiirendada nihet inimkonnale. Ka teie kaaslased, märgates teie valgust, hakkavad muutuma ja  märkavad teie hinges kaunidust, mida varem ei märgatud. See on tõde,  see on see, kuidas asjad töötavad.

See on ennetav informatsioon, mis on määratud väga vanadele vaimsustele. Ärgu ajagu teid segadusse siin olevate kronoloogiline vanus. Paraku kõige nooremad võivad olla kõige targemad, sest sageli noored on koos vanematega, kuna mõistavad, et kui jutt on Akaššidest, siis vanuses piire ei ole. Lahkudes siit, tunnetage, et olete muutunud. Mõelge sellele, mida sai täna läbi võetud.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI POOLT, toimetas  Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga