MILLINE PRAEGU ON PRAEGU? Phoenix, Arizona 2018

Ma tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest teenistusest.

Siin ja praegu toimuvale on reaalsuse kontrolli aeg. Ajal on mitmeid atribuute, mis soodustavad seda. Üks neist on olemas ka siin istujatel ja kuulajatel. See atribuut on ka neile, kes enda arvates, seda sõnumit kuulavad  või loevad hiljem. See „nüüd“ atribuut on teile ja ka neile, kes kuulavad hiljem. Nii ühed kui teised  kuulavad nüüd ja nii ühed kui teised  tajuvad sama energiat. Milline nüüd on siis nüüd? Ma tahaksin, et te küsiks endilt, mis  toimub praegusel hetkel, nüüd?

Räägin neist kahest “nüüd” teistes aja raamides, katsume kuulda, kust tuleb see hääl, kui keegi palub uuesti kuulata seda. Mu kallid, see ei ole see, mida saaksite teha. Te teate, kes te olete, ja see on vastuvaidlematu fakt. Neile, kes kuulavad ja on ärkvel, neile kerkib praegu järgmine pilt, et istute ja kuulate transis inimest, kes justkui vahendaks mingit olemust mingist kohast, mis on mõistatuseks inimestele. Te teadvustate seda ja ütlete, et see ei ole minu jaoks, kuigi ma istun siin ja kuulan kui kingitust, mis on sama kingitus ka minu kõrval istuja jaoks. See ei ole see, mis huvitaks mind ja ma ei ole sündinud siia teiste jaoks.  Kui võtta välja öeldut tõsiselt, siis nüüd tulevad tõsised küsimused. Kallid, mis pehmendaks teie südameid? Ma küsin seda neilt, kes võtavad seda kanaldamist, kui pilvedes hõljumisena.

Kas usute armastusse? Kas olete armastanud last, või kedagi teist? Kas olete tunnetanud looduse kõikehõlmavat armastust? Kas teil ei ole olnud mingit looma, keda olete saanud hoida süles ja emmata? Kas te ei ole kunagi tundnud end pilvedes hõljumas? Kas märkate, kuidas ma arutan seda olukorda? Toolil istuv inimene  kanaldab sõnumit väljaspool (universumis) olevalt olemuselt. Teatud määral teil kõigil on midagi taolist elus olnud.

Ma räägin teile sellest, millega ehk te ei ole nõus. Mõlemad „nüüd“  hõljuvad pilvedes. Neis on seda, mida iga inimene on suuteline hindama, kui armastuse energiat, mis  väljub selle raamidest, mida aju saaks ise genereerida. Mõneti see tuleneb loodusest, mõneti tuleneb suhetest loomadega või lastega, võib olla isegi siis, kui kaks inimest vaatavad teine teisele silma, tajudes seletamatut sidet.  Kallid, te alles hakkate üle elama seletamatut kaunidust, mida oleme teile edastanud. Teil ei ole tarvis hankida Krayoni raamatuid, ega kuulata muid kanaleid. Teil on vaja olla tähelepanelik selle suhtes, mis on armastuseks teie vastu, selle suhtes, millega saate avada end täielikumalt, et mõista muid asju veelgi enam, mida varem pole teie jaoks olnud. Kogu inimkond on kaasatud üleminekule, olenemata sellest, kas ta usub sellesse, mis tuleb läbi toolil istuva inimese, või mitte. Need, kes tulevad vaimsetest süsteemidest, kellel on reeglid, mis ei luba tulla sellistesse kohtadesse, ka nemad on kaasatud unistusliku jumaliku armastuse protsessi, armastusse looduse vastu, kauni energia vastu, mis  voolab inimeste vahel. See väljub veendumuste raamidest, ning kasvab millekski grandioosseks, mis hõlmab igat inimest planeedil ja  see on küsimas kes te tegelikult olete?

On olemas paradigmade nihe, mis võimaldab öelda siin istujatele, et  see on lausa kõigi inimeste unistus tunnetada midagi sellist. Ka siin istujad võivad seda tunnetada, teadmata, mis see on. Teil ei ole vaja taas osaleda sellisel kogunemisel, ega ole tarvis panustada end ka sellesse, mida peetakse esoteeriaks või Uueks Ajastuks (New Age),  pigem panustage end selle mõistmisse, mis asub teie endi sisemuses, mis  sünnitab teis mõistmist ja armastust ning järgige seda püüdlust. See viib teid otse Loomislätte juurde. Tuhandeid ja tuhandeid inimesi, kes ei ole kunagi tõstnud oma jalga kultuste ruumidesse, et palvetada, usuvad Kõigevägevamasse Jumalasse, kui planeedi Loojasse, kuna järgivad oma sisemist jumalikku loomust ja  nad on teadlikud sellest.

Kord Lõuna Ameerika Aconcagua mäel ma väitsin, et kõik alpinistid  usuvad Jumalasse. See on fakt, kuna nad hakkavad suhtuma mägedesse, kui armastusse Gaia vastu, looduse vastu. Kõiki neid asju nad võtavad ja tunnetavad sügavuti enda sisemuses. Seistes mäe tipus, tunnetavad nad end kui nirvaanas, eufoorias. Nad  kümblevad armastuses enese vastu. Selles ei ole midagi egoistlikku, kuna mõistavad, et nad on Kõige osake. Kuigi üleval on külm ja hapniku puudus, mõned neist võtavad maskid eest, et tervitada Loojat. Seal, mäe tipus, on näha enamat, kui toolil istuvat inimest, kes  räägib üleminekust.

Jutt käib mõistmisest ja armastusest ja sellest, kuhu kõik see viib. Milline oleks teie järgmine samm? Oleks hea, kui mõtleksite paradigma nihkele, milles olete käesoleval ajal kõik ja avate seda, mida pole osanud oodata. Miski sellest saab teie tugevateks külgedeks, kuid selleks on vaja  aega, et häälestada end ümber. Selle nimel tuleb negatiivsetest energiatest, ehk pimedusest, vabaneda. Siis pääseksite kohani, kus saaksite mõista kõige paremini mis on Valgus, ning jõuda hetkeni, kus keha hakkab tervendama iseennast, muidugi kui lubate tal seda teha. Selline asi hakkab toimima siis, kui kõige õhulisemaid pilvedes hõljuvaid unistusi hakkate rüütama armastusse. Teie keha hakkab reageerima, mis sageli viib tervenemiseni, tuleb tervis ja pikema eaga õnnelik elu. Varem te ei osanud isegi mõelda sellest, mis oleks hulga kaunim, kui kunagi on olnud.

Kallid, see teekond on kogu inimkonna jaoks. Selline potentsiaal ei ole selleks, et liituda mingi liikumisega, või hakata uskuma vaid seda, mis toimub. On vaja teadvustada, et on olemas midagi enamat, kui üksnes teie ise, kes on teie partneriks ja kes  armastab teid. Võib olla on selleks planeet, või ehk teiste inimeste armastus teie vastu. Ehk võtate selle vastu ja hakkate tegema koostööd, mille  tulemuseks on pikem eluiga.

See, millest rääkisin, olid praktilised asjad. Kõik, mis toimub ülemineku ajal, on kõige praktilisem ja see  toimub kõikjal teie ümber, üle kogu planeedi.  Mu kallid, kõik vapustused, kogu määratlematus, kõik muutused, on osa üleminekust. Nii mõndagi, mida olen aastate jooksul rääkinud, on kätte jõudmas (ehk isegi mini-jääaeg), jälgige uudiseid. Need, kes tunnevad hirmu räägitust, õpivad kartma seda, mida ei ole veel isegi näha. Need, kes nägevad asju teise pilguga, nemad kasutavad kõiki oma teadmiste küpsuse tahke, et luua muutusi. See on nagu jälgida lapse kasvamist, tema kasvamise raskuste läbimist, kuni ta saab täiskasvanuks.

Inimrass on suguküpseks saamise alguses, kus ta läbib kõiki tundeid, emotsioone, nii nagu olete näinud seda oma laste puhul. Tulevikku on vaja vaadata lootusega, mõistes kõiki muutusi, mis  toimuvad teie ümber. See ei ole mägede taga, see on kohale jõudmas.

Tänaseks piisab.

Ja nii see on…..

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga