KULDNE KÄEVÕRU Wilmington, North Carolin 2018

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest.

On saanud juba traditsiooniks alustada päeva lühisõnumiga. Mul on kavas rääkida teile midagi sellist, mida varem pole räägitud ja selgitada seda. Räägin käevõrust. Teil kõigil on teatud käevõru, mis on toonud teid sellele kohtumisele ning käevõru teil kõigil on selleks, et pääseda siia. Istute siin  kolmemõõtmelisuses ja joovastute mitte ainult informatsiooni energiast, vaid ka käevõrust, sest need juhivad teid siia tulema ka pealelõunasel ajal ja võib olla  isegi ka homme.

Käevõru on metafooriks, see on esoteeriline käevõru, mille sai Vana Vaimsus sündides siia planeedile. Lubage teile öelda, et kui siin ruumis, praegu oleks ingel, siis emaüsast väljatuleku päeval ta ütleks, et tema käel on olemas esoteeriline käevõru, mis kiirgab kuldselt, samuti, nagu on Vanadel Vaimsustel, kes näeavad Üleminekut.

Juba iidsetel aegadel oli muutuste lubadus, kuid see ei tähendanud iidsetel aegadel veel midagi, kuna käevõru ei olnud siis veel võetud kasutusele. Isegi viimasel ajal planeedi suund oli kolmandale üleilmsele sõjale, mis oleks selle tsivilisatsiooni jaoks viimaseks jäänud. Kuid see kõik varises kokku. Iidsete prohvetite lõpuaegadel lahvatasid sädemed ja kõik elustus. Käevõru, millega sündisid Vanad Vaimsused ja mida nägid inglid, hakkas särama. Käevõru ütles, et on olemas kava sellele, kuidas ükskord Vanad Vaimsused läbivad Nihke. Selles kavas seisis, et teil seisab ees ärgata ja saada uut informatsiooni, et teil tuleb õppida tegema seda, mida te ei suutnud teha varem ja te suudate seda teha nüüd, tänu tarkusele, mida olete kandnud oma Akašši Kroonikates kaasas. Elu-elu järel oli teil potentsiaal selleks, et läbida Nihe. Ja nendeks olid need, kes andsid selleks nõusoleku ja see oli nende vaba valik. Paljud, kes andsid nõusoleku, kuulavad seda sõnumit siin, esoteerilise käevõruga käel.

Edasi sellest, millest te ei ole veel teadlikud ja see on niivõrd kena, et isegi need, kelle käel on võru ja kes ei ole kunagi osalenud koosolemistel, on siiski kaasatud muutustesse, sest See energia on teis kõigis olemas. Kuna istute siin ja kuulate sõnumit, siis Vanade Vaimsuste pere, te olete ärganud ja enamgi veel. Kuid on veel neid, kellele käevõru võib põhjustada mõningaid ebameeldivusi ja nad küsivad, et  kallis Krayon, ma elan uues energias ja mu käel on olemas käevõru, kuid olen haiguste küüsis, millest see on põhjustatud. Ma arvasin, et  haigused tulenevad uuest energiast? (Krayon muiates). Armas inimene, ma ütlen sulle tõe, sa oled haige, sest oled peatunud, oled seisakus. Vaata ringi, oled laskunud nullini. Alusta uuesti otsast, kuid samas tea, kes sa tegelikult oled.  Me nimetame seda väikese tulekahju kustutamiseks. Olete juba saanud täiskasvanuteks, et teada, mis paneb teid mõtlema elu eesmärgile, selle kaunidusele, ning olla tänulik kogu ümberolevale, kõigele, mis on töötab ja mis mitte. Mis paneb teid mõtlema tervenemisele, saades energilisemaks, võrreldes sellega, mis oli varem. Paneb mõtlema uutele ideedele, sellest, kes te tõeliselt olete.

Vana Vaimsus, seda käevõru oled ise tellinud, veel eesriide taga olles,  rääkisid siis, et sünnid siia ilma teistsugusena kui varem ja elad maapeal ka Suure Ülemineku ajal. Te kõik olete alustamas õpingutega.  Mida tähendab käevõru, millest see räägib ja mida nõustusite tegema?

Vaba valik ei kohusta teid midagi tegema. Kuid need, kes andsid nõusoleku, alustasid rännakuga, mis viis neid kohtadesse, milliseid ei osanud oodata ja mis ületavad teie kõiki uskumusi, sest nüüd saate alaliselt olla rõõmu, heasoovlikuse ja ootuste energiates. Selline on käevõru eesmärk.

Olete praegusel ajal siin maapael vastavalt kavale. See on see, mida olete endaga kaasas kandnud. Käevõru aitab teil vabaneda vanast palastist ja annab teile loa kanda seda (käevõru), kuid millisel käel, see on teie teha ja see oleneb inimesest endast. Kui tahate teada tõde võru kohta, siis see on teie DNA Merkaba teist liiki energia aktiveerimine. See on väli teie ümber, mida praegusel ajal kannate.

Nägijad saavad oma vaimse nägemisega näha seda võru teie ümber. See kaunis Vana Vaimsuse nõusolek saab lõpuks pääseda kookonist, milles olite kõik omad elud, ka siis, kui teil ei olnud veel käevõru. Olete erilised, kaunid, heasoovlikud, suurejoonelised Inimolemused. See õpetus ja kõik, mis seda ümbritseb, on seotud sellega, kuidas tunnete seda, näete seda, kinnitate seda.

Minu kõrval istuv naine on väga huvitav vaimsus, ta võib olla isegi lepinguga vaimsus. Oleme teile varem rääkinud lepingutest, mis on kirjutatud nähtamatu tindiga. Te võite muuta oma lepingut mistahes ajal, kui vaid soovite. See naine saaks rääkida teile lugu enda sügavatest muutustest. Minu partneril oli taoline olukord, kuid see ei olnud nii sügav, kui sellel naisel, kuid ka temal tuli teha valik.  Kallid, valik neil mõlemal oli tõene ja see seisis nende ees, mis ütles neile, et kas soovite siseneda valgusesse, või olete nõus ankruga jalgadel? Nad mõlemad mõistsid, et kõik senistes eludes toimunu oli ankruks. Kuid nüüd, nende  kava kohaselt, on neil võimalik avarduda ja tõusta lendu. Iga võru kandjal on selline valik, mõelge sellele. Kas tahaksite hoida oma elu kontrolli all?  Oleks hea, kui peatuksite ja mõtleksite sellele. Võib olla  see on teie jaoks kutse, mis võib muuta kõike?

Kallid, see kutse ei ole juhuslik, selline kutse on teie jaoks alati olemas olnud, ta saab teid välja tõmmata bla-bla-bla lummusest, ning viia teid sellesse, mida te ei ole suutelised uskuma ja mida te ei ole kavandanud. Teil on ju käevõru. Teil on alati olnud kõigele vaba valik ja selleks on olemas erinevad teed. Paljud juba teavad, kuhu püüan teid juhtida. See on tõepoolest nii.

Seekord ehk piisab…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga