VEIDI TÕDE VIIRUSEST, MILLE ÜLE TASUKS TEIL MÕELDA.

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Me teame, mis teil praegu, seoses viirusega toimub, me oleme teie kõrval ja näeme teie pisaraid ning tunneme teie hirme. Kuid samas me ootame teie rahunemist ja ootame, et võtate meie käest kinni. Kuid teil, inimestel, on vaba vaimne valik – kas näha meie kätt, või mitte, tunnetada seda, või mitte. Oleme rääkinud, et on olemas vaid üks Jumal üle kogu planeedi. Kuid siiski näib, et teie jaoks ta on nagu seina taga, selle seina taga, mida te inimestena olete ise püstitanud. Te ei ole kunagi üksi, sest jumalik olemus on alati olnud teie vaimsuses, ja mitte kusagil mujal. Isegi eesriide tagune on teie sisemuses, mitte kusagil taevastes.

Eelpool öeldu oli teile eessõnaks, et mõistaksite, miks on täna selline sõnum. Kavatsen rääkida olukorrast, mille sees olete käesoleval ajal. Räägin teile sellest, mis on viirus ja mis on selle tagajärjed.

Esimesean räägin asjadest, mida peaksite teadma ja võib olla mõnele teist, see on lootust andev ja see teave võib teid tugevasti hämmastada ning te näete seda praegu ja ka tulevikus. Kuid esmalt räägin sellest, mis toimub teil käesoleval ajal.

Tahaksin teile selgitada, et inimesed ei sure mitte viiruse tõttu, vaid surma põhjus on milleski muus. Just sellest muust soovin rääkida ning seda peaks teadma nii teie teadus, kui ka meditsiin. Loodan, et see, millest hakkan rääkima, on huvitav neile, kes kuulavad sõnumit praegu, või kuulavad hiljem ning nad ei pea otseselt olema planeedi väljapaistvamad teadlased. Niisiis, mis praegu toimub?

Viirus tabab enamuses neid inimesi, kelle immuunsüsteem on nõrk, kuid ohtlik on ta neile vaid teatud tasemel. Just selle ohu tõttu neid paigutatakse haiglasse, kus antakse parimat meditsiinilist abi. Mõningaid paigutatakse intensiivravi osakonda, et päästa nende elu. Intensiivravi osakonnas nähakse mitte ainult seda, mis on kirjas ja mis on tavaline mistahes viirusele, vaid seal arstid näevad sootuks erilist pilti. Nad näevad inimesega kiiresti toimuvat pöördelist protsessi, mis lõpevad patsendi surmaga, kuid kõigi näitajate poolest, ei oleks tohtinud see nii olla. Kratsitakse kukalt arusaamatusest, et mis surma tegelikult põhjustas. See ongi ootamatu asi, see, mis toimub. Võite küsida arstidelt, kes on olnud võitluses eesliinil, nendelt, kes olid kopsuventileerimise masinate juures. Nad nägid, et patsient oli juba paranemas ja valmis edasi terevenema, kuid ikkagi läks manalateed.

Miks see nii on, mis toimub ja mis seda põhjustab?

Ma räägin teile, mis see on. See ei ole sünge stsenaarium vaid seda põhjustab inimese enda keha keemia. Loodan, et jõuate kunagi selle mõistmiseni, siis tulevikus gripp ei ole enam surmav. Seda, millest räägin teile, hakatakse avalikult uurima. Teie immuunsüsteem ei ole kunagi varem kohanud seda. Enamusel teist on tugev immuunsüsteem, kuid neil, kellel on see nõrk, või puudub üldse, siis nende organism reageerib viirusele eriti tugevalt. Võiks isegi öelda, et inimesi käesoleval ajal tapab mitte viirus, vaid nende enda immuunsüsteem. Viirus töötab teatud tasemeni, kuid nõrk immuunsüsteem, mis ei ole kohanud sellist viirust, on sellele liiga tundlik ja ülereageeriv ja see viibki surmani. See on teile võti, mida saaksite vaadata teaduslikust vaatenurgast. Kui saaksite mingil viisil aidata inimese immuunsüsteemi tugevdada, et ta ei reageeriks üle, siis ükski gripp ei saaks tappa inimest. Te teate, et gripi viirused tulevad esile teatud aegadel, ikka ja jälle. Iga kord on see mõnevõrra erinev viirus, kuid mitte surmav, vaid on tavaline gripp. Teil on tarvis õppida teda tundma.

Rääkisin seda teile selleks, et te mõistaksite ja hakkasite suhtuma viirustesse teisti. Kui te mind  ei usu, siis küsige neilt, kes tegid tööd intensiivis, reanimatsioonis ja kes nägid toimuvat pealt. Nemad kinnitavad teile, et ka nemad ei mõista, mis see on, et nad väga tahaksid aru saada, mis see on. Keskenduda ei ole vaja mitte viirusele, vaid immuunsus süsteemile. On tarvis luua olukord, kus saaksite jälgida inimese immuunsüsteemi reageeringuid, et see ei muutuks lammutavaks, ega haavaks paljude südameid kohatu surmaga. See oli esimeseks.

Ja nüüd teiseks räägin millestki muust, mis esmapilgul võib näida arusaamatuna, kui ma räägin teile tagajärgedest. See haakub rohkem eelnevate sõnumitega, ega käsitle pandeemiat, vaid räägib sellest, et on tulemas uued energiad, muutuste energiad ja need on juba kohal. Selleks jätame tervishoiu teema ja pöörame pilgud majandusele. Paljud räägivad, et olukord corona viirusega oli majandusele laastav. Ma täpsustaks seda, et see ei ole laastav, vaid on pigem lihtsustamine ja üle vaatamine. Teile on palju räägitud ja kirjutatud, et aktsiaturul on süsteemseid probleeme ja seega, juba aktsiaturu alustesse on sisse kirjutatud krahh. Oleme teile varem rääkinud, et olemasolev integreering võib ära hoida ebaedu. Paljud ei saanud integreeringu mõistest aru. Lubage ma ütlen teile, mis see oli, see oli viirus. Aktsiaturg hakkab naasema, ta hakkab elustuma ega ole määratud hukule. Peatselt head uudised hakkavad sellest rääkima, kuigi halvad uudised jätkavad jutte tema krahhist. Praegu käib aktsiaturu värskendamine, ümberlaadimine, formattimine ja sellega saavad kõrvaldatud süsteemsed probleemid, millised kujunesid pikaajalise arengu ajal ja tekitasid tõrkeid.

Paljud tunnevad muret suletud poodide pärast ja  paljud neist võivad jäädagi suletuteks. Need, mis jäävad suletuks, said teha tööd üksnes vana majanduse tingimustes, kuid mitte uutes energiates. Ümberlaadimisega kaob mittevajalik. Kui majandus elavneb, siis palju vanast olukorrast ei ole enam jätkusuutlik, kuna neil kaovad vajalikud atribuudid. Ehk ütleks seda mõnevõrra teisiti, et kui inimene satub hätta, siis ta vajab abi, kas meditsiinilist või psühholoogilist. Mis siis oleks talle kõige parem öelda. Hea oleks talle öelda, et ta peatuks, hingaks sügavalt sisse ja seejärel alustaks uuesti nullist ehk tasakaalustaks enda. Kuid inimeste arusaamised on erinevad. Iga inimene, jõudes mingi piirini, teeb ise valikuid, kuidas ennast tasakaalu viia. Võib olla ta isegi peatub, hingab sügavalt sisse. Võib olla mediteerib, et jõuda ilma hirmuta ja teiste arvamusteta järeldusteni. Inimeses avaneb intuitsioon, mis on teie enda vaimsuse abi ja mis tuleb eesriidest läbi. Siis ta ta saab vaadata asju teise pilguga, leida parima võimaluse olukorra lahendamiseks. Kui ta saab sellega hakkama, siis tema tervis hakkab taastuma ja ta mõistab, mis tema jaoks töötab ja mis mitte.

Kogu planeedil, käesoleval ajal,  toimub rekalibreerimine. Kunagi varem ei ole juhtunud, et mingi olukord oleks loonud sellist, üleplaneedilist ühtsust, seda  isegi sõjad mitte. See on sootuks midagi uut. Arutlete, et kas see olukord oli kavatsetud, või on tulnud loodusest, ette kavatsematult?

Ma ütleksin teile siiski, et kui oht möödub ja majandus hakkab elavnema, selleks kulub küll veidi aega, siis palju vanast naaseb, kuid siis juba teistsugusena, uuenenuna ja süsteemidega, millised on võimelised end ise uuendama, kuna alustavad otsast peale ja uute ideedega. Paljud majandusharud kaovad, kuid mitte viiruse tõttu, vaid kaob vajadus nende järel. Asemele tulevad uued majandusharud, uute leiutistega. Kogu ümberlaadimine on energeetiline nihe. Olete hetkel null olekus, kus kõik alustab algusest ning taastumine hakkab kulgema sootuks teisiti. Teil on suured lootused ja ma räägin sellest teile armastuse ja mõistmisega ning te hakkate nägema, et see on nii. See on uue inimese, kõrgema teadvuse mõistmise ja ühtsuse algus. Viirus pani teid põlvili. See aitab planeedil terveneda, laseb asjadel sündida nii, nagu kunagi varem ei oleks saanud sündida. See on sootuks teine asi, kui oskate arvata. Tuleb hoopis teine tulevik, mida te ei oska ette arvata. Vanale tagasi pöördumist ei tule ja see on nii poliitikas, kui kõigis muus. Siis saate teada ka info selle kohta, mida nimetasite COVID-19.  Ühiselt hakkate tegema korrektiive, et elu planeedil oleks mõnusam ning endisele elule te ei naase iialgi tagasi.

Ja nii see on…

 Krayon

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga