ÄRGATES SUURIMA TÕENI – Sarosta Florida 2020

 

Tervitan teid, mu kallid daamid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Minu partner taandub osaliselt kanaldusest, kuna see sõnum on siiski määratud Lemuurlikule Õendusele. Siin on täna naiste koosolemine ning tema on üksnes sõnumi edastaja. Peamiseks teemaks on täna šamaanliku energia potentsiaal, mille kogemine algas teil just Lemuurias.

Lemuuria – see nimi ise kutsub esile judinaid ja paneb kehas sipelgad jooksma. Kes külastab selliseid koosolemisi, ärkab üha enam suurima tõeni. Kes on mind kuulanud paar aastat tagasi, ja nüüd, kuulates taas, sellel tekib veelgi suurem soov mõista kuuldut sügavamalt. Tänapäeval see leiab laialdast kajastust kõikidel seminaridel. Õendusele on liitumas enam ja enam naisi, aga palju on ka neid, kes varem ei ole külastanud selliseid koosolemisi. Seega on mõistetav, miks mõned kuulajad ei suuda mõista vaimsuse kujunemise juttu. Enamus siia kogunenud naistest tahaksid vaadata minevikku ja küsida, et kas tõesti nad on olnud ja elanud Lemuurias. See on ainus, mis aitab saada kinnitust oma teadmiste päritolule. Jah, tänu seal saadud šamaanlikele oskustele  istute täna siin. Tõepoolest, te olete elanud seal ja läbinud koolitusi, et olla planeedi šamaanideks. Teie ainsaks eesmärgiks oli see, et kuhu te oma teadvusega ka ei jõuaks, kõikjal saaksite avaneda, kui oma tsivilisatsiooni esindaja, olenemata ajast, mis taassünniks on kohane olnud. Teie ärkamised, läbi taassünni, olid vajalikud galaktikale. Igal uuel taassünnil elustasite Lemuurias kogetule. See ei kandu läbi kehastuste etappide, vaid läbi alateadvuse, läbi naise intuitsiooni. Ega muidu teie kohta ei räägita, et see on ju naiselik intuitsioon. Selline intuitsioon on retrospektiivne, kas mõistate?

Oleks hea, kui suudaksite korraks minna tagasi Lemuuria ajastusse, aega, kus alles kehastusite planeedile. Nende aegade sündimistuuled erinesid paljus praeguste, vanade vaimsuste sündimistuultest. Te astusite sündimustuultesse erilises esoteerilises kohas, kus saite siseneda füüsilisse kehasse ning laskuda siia planeedile Maa. Kõik oli teile esmakordne ja tundmatu ja teil tuli alustada nullist. Olite vaimsused, ilma kavandusteta, olite avastajad. Olite Täheemad, kes hakkasid õpetama planeet Maad. Kuid Täheemadena te ei olnud veel 100% füüsilistes kehades. See eristab teid, kallid daamid, kuid see määratlebki teid, nii vaimselt, kui esoteeriliselt. See on jätkuvalt teie vajadus, ka käesoleval ajal, seetõttu juhtusite tulema siia, sellele koosolemisele.

Paljud, kogu Lemuuria eksisteerimise ja arengu ajal, tulid läbi sündimistuulte, et kehastuda Lemuurlasteks. Kõik teie lapsed on  teie töö jätkajad, olgu nad meessoost või naissoost, kuid kõik nad toetavad jätkuvalt Lemuuria alustalasid. Teie peamiseks eesmärgiks oli õppida tundma peamisi jumalikke tõdesid, nende suursugusust ja tõde. Šamaanlik koolitus toimus punkt punkti järel, teid õpetati ja arendati alateadlikul tasandil, õpetati, kuidas anda oma tarkust oma tütardele edasi. Õpetati suhtlust meestega ja seda, kuidas näidata neile kogu õpetuse kaunidust, et kaasata neid oma töödesse. Ühiskond neil aegadel oli sootuks teine ja kord oli ülesehitatud peamiselt tseremooniatele, mille seadsid üles Täheemad ning need ei kustu teie meeltest iialgi ja need on tallel teie rakustruktuuris.

Tänu nendele õpetustele olete alati olnud abiks teine teisele. Olite koos uue lapse sündimisel, Vaikse ookeani veealuste vulkaanide soojades vetes. Laps, väljudes vetest, kuulis esmalt teie laulmist, mida tegite intuitiivselt. Suremise ajal, kui see oli kohane, olite lahkuja ümber, hoides tema kätest kinni, laulsite, saates teda viimsele teele. Sellised asjad ei unune iialgi ja  need on salvestatud teie Akashades, teie DNAs.

Teile ei meenu sündimise tuuled, kuid laul on kustumatult meeles. Meil ei ole olnud kuigi palju juttu meestest, kellega tegite koostööd. Nende Akashades ei ole suurt olulist informatsiooni, kuid neil oli oluline mõista vaimsust, mis tulenes neilt, kellega olid abielus, tulenes nende tütardelt ning neil oli tarvis teada, millega on tegemist, oli tarvis mõista täit naisšamaanluse osatähtsust.

Oleme korduvalt rääkinud, et inimene, sattudes ekstreemsesse olukorda, vajades vaimset abi, kutsub appi ema, mitte kunagi isa. See ehk aitab teil mõista, kelleks olete, olles naine. Siin peaks kõlama Täheemade kaksik akkord, mis  kõlaks teie auks. See on talletunud teie Akashadesse. Ehk mõnedele teie seast, see võib olla kõlab isegi teie une ajal. See sõnum on selle akkordi elavdamiseks ja kinnistamiseks ja soodustab Õenduse ja teie enda ümberlaadimist.

Kallid daamid, šamaanluse pühadus on salvestunud iga naise kehasse ja seda on tarvis värskendada läbi ümberlaadimise. Ma kinnitan teile, et te muudate olukorra  ja teie mõistvad nõuanded hakkavad mängima üle maailma olulist osa. Sellel on suur tähendus kogu inimkonnale ja selle juhtimine naaseb tagasi teie kätesse, sest te olete selleks määratud.

Seega, kallid šamaanid, võtke see õigus taas enda kätesse!

 

Ja nii  see on….

Krayon

 

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga