ŠAMAANLIK ÕPETAMISE RATAS – Sacramento, California 2020

Tervitan teid, mu kallid daamid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Täna on siia kogunenud eriline rühm daame, kes teab, et on osa võtnud millestki unikaalsest. Te kõik olete osa vaimsest ajaloost, millel on palju koostisosi ja te olete neid meenutamas ning alateadlikult tunnetate neid ka praegu. Meendused teevad teid uudishimulikeks ja see on ka põhjuseks, miks olete tulnud siia. Te tajute, et olete millegi olulise osa, mis on millegi aluseks, mis on midagi enamat, kui mistahes aabitsa tõed. Neis on juhendusi tuleviku eluks ja need tulenevad kaugetest aegadest, kus kõik oli teisiti, kui praegu. Neil aegadel kirjaoskust ei olnud ja ka teadmised olid alles uudsed. Teadmised, mida teile siis õpetati, ei olnud seni inimkonnale teada. Teile näidati ja õpetati palju uudseid asju, mis kajastuvad praegugi teie paljude sisemises energias.

Mida arvasite neil aegadel saadud teadmiste kohta, mida õpetasid teile Täheemad?

Te ei osanud isegi aimatagi, et paljude tuhandete aastate pärast, peale 2012 aastat, kehastudes naisena, hakkate huvi tundma selle vastu. Nüüd, kuuldes sõna Lemuuria, kuulete selles midagi eriliselt ja tuttavlikku, teile ehk isegi näib, et mingil arusaamatul viisil see on seotud teiega. Kuigi neil aegadel see nimi kõlas mõnevõrra teisiti, kuid te tajute, et see on seotud siiski teie sisemusega. Nüüd tunnete rõõmu võimaluse üle saada teada midagi veel ehk mõista seda tunnetust põhjalikumalt.

Kui Õendus oli sisse seatud, siis see oli seotud ainult Õendusega. Täna on võimalus lisada olemasolevatele teadmistele nii mõndagi veel juurde. Õenduse tähendus oli planeedile ülimalt suur. Selle nimi ja selle energia resoneerub sadade ja sadade naistega üle planeedi ja nad kõik  küsivad samu küsimusi, mida teiegi praegu siin. Enamus teist ehk ei kohtu omavahel füüsiliselt kunagi, kuid tänu tänapäevasele tehnoloogiale on teil võimalus vahetada üksteisega oma kogemusi. Kui saate jätkuvalt olla sellises ühenduses, siis teil tekib piisavalt sügav teadmine kõigest kuuldust.

Milleks te veel  siis olete võimelised?

Mõni aasta tagasi Havaiidel, Lemuurias, partner (Lee Caroll) istus kahe naise vahel ning ta tunnetas nende informatsioonide ja energiate erinevust. Selle aja kanaldus erines paljus tänasest. Käesoleval ajal Krayoni, ehk minu ja partneri teadvuse vahel, toimub sulandumine, mis teeb informatsiooni edastamise tema teadvusse lihtsamaks. See ei ole enam laadimine, vaid informatiivse paketi edastamine. Istudes nende kahe naise vahel, kellel oli sügav Lemuuria šamaanlik kogemus, sai ta teada seda, millest varem ei olnud räägitud ja see teave tuli otse naiste teadvusest. Nemad andsid informatsiooni Lemuurlikust Õpetavast Rattast.

See oli sakraalne õpetus, mis erines paljus sellest, mida partner jagas seni oma seminaride ajal. Õpetav Ratas oli kokkuvõtlik informatsioon, mida Täheemad kasutasid laste ja täiskasvanute õpetamiseks. Rattal oli kaks poolt – üks oli laste õpetamiseks ja teine pool oli täiskasvanute õpetamiseks.

Oleme teile varem rääkinud ratta numeroloogiast, kodarate tähendusest, nende proportsioonidest. Õpetav Ratas  kätkes endas planeedi aluspanevat informatsiooni ja praegusel ajal ei eita seda ei naised, ega mehed. Annan teile ühe aksioomi.

Teie vaimsus juhib teid mõneti olukorrani, kus asjad ei taha enam töötada ja te küsite imestades endilt, ehk tegite midagi valesti? Kuid sellises olukorras oleks mõistlikum hoopis küsida. „ ja mis edasi, mida ma pole veel märganud?“ Just sellises olukorras on tänapäeva Õendus. Tänaseks ta on täiuslik ja kaunis kõiges. Kuid tõeline õppimine algab alles nüüd pihta.

Ma olen vihjanud mitmeid kordi, miks mõned naised on siin? Seda seetõttu, et Lemuuria ajal neid õpetati teistest eraldi. Õpetav Ratas oli naistele ja meestele, lastele ja täiskasvanutele. Kuid teatud hetkel naisi hakati õpetama meestest eraldi, kuna nendele naistele hakati õpetama šamaanide õpetusi.

Nüüd kerkib teil üles küsimus, et kus on need šamaanide õpetused, mis toimus Šamaanliku Õpetava Rattaga, mille abil õpetati teid?

Mõni aeg tagasi minu partneriga toimus maagiline sündmus. Öösel, poole nelja ajal ärgates, partner mõistis, et tema teadvusse on lisandunud midagi juurde. Ta tajus, kuidas temasse hakkas valguma Šamaanliku Ratta informatsioon, kõigi selle peensustega. Seda oli vaja Šamaanliku Õpetuse edasi andmiseks.

Kogu planeedi Õendus on valmis võtma vastu jätkuvalt Šamaanlikke Õpetusi, millised ei ole üksnes riitused ja laulud. Seega, see on Ratas, mis on suhteliselt sarnane esimesega. Mõlemal on viis kodarat, üks rumm ja velg. Kuid selle Ratta kodarad on saanud oma nime naiste Šamanistliku Õpetuse järgi ja iga kodara määranguks oli oma kindel õpetus. See Ratas pidi ootama praegust aega. Nüüd olete taas alustamas õppimist selle abil.

Naisšamaanid, neil aegadel, olid teadlikud, et mõned asjad ei töötanud neile õpetatud skeemi järgi, kuid nüüd nad mõistavad, millest see tuli. Nüüd mõistavad, et asemele on tulemas midagi uut, mis teeb kõik šamaanlikud õpetused veelgi olulisemateks. Iga kodar toob esile uut šamaanlikku informatsiooni, mida jätkub õppimiseks paljudeks aastateks, kusjuures neis ei kordu midagi. Kogu informatsioon põimub jooksvate sündmustega ja juhtimise dünaamikaga. Õpetused ei väljendu üksnes faktides ja arvudes, vaid ka õpetustes, kuidas võtta neid kasutusele. Šamaan on see, kellel tuleb tegemist teha muutuvate paradigmadega. See on nagu igal emal oma pere elus, kus ei tule talle mingit juhendust ühegi olukorra puhul, et mida teha või mida mitte. Naised  lähtuvad oma elus oma intuitsioonist, mis tulenevalt olukorrast, on nad on nii ema, kui õpetaja. Šamaanlikud naised hakkavad õpetama tarkust paradigma kohaselt ka teistelegi. Selles seisneb Šamaanliku Õpperatta eripära, mis ei ole avatud kõigile, vaid üksikutele ja isikuliselt, neile, kes saavad avada seda oma isikliku vajaduse kohaselt. Õppides kodarate kaupa, avanevad suurimad võimalused õppimiseks. Nii on võimalus jõuda iga õpetuse sügavusteni ja mis täidab joovastusega teie südamed nendest teadmistest.

Kallid naised, see on teie järgmine elu etapp, kus hakkate ühiselt käivitama meendusi sellest, mida õpetati teile aegade algusest alates.

TEINE  PÄEV

Täna selgitaks veel kord seda, mida olen varem juba palju kordi rääkinud.

Mu partner hoidub süüvimast antud sõnumisse, kuna siin on püha naiste ring ja tänane sõnum on pühendatud naistele. Seetõttu, kuuldes rääkimas mehe häält, ei tasu heituda, kuna tema seekordne kehastus on mehe kehas.

Istudes siin, teie mõtetes võib olla keerleb üks küsimus, et kaste ikka olite Lemuurias ja kui see on nii, siis miks ma ei mäleta sellest midagi? Mõni teist võib olla siiski ütleb, et temale justkui meenuks midagi. Ma ütlen teile, et te ei peagi veel meenutama seda. Vaid mõned, tänu naiselikule intuitsioonile, on võimelised midagi meenutama, mis mõneti väljub tänapäevasest reaalsusest. Nende intuitsioon toetub Akashadele.

Üks väike näide. Naisel tekib mingi mõte ja ta läheb teise tuppa ja märkab seal mingeid asju, ning, nagu muuseas, teeb nendega midagi, kuid äkki ta isegi ei mõista, miks ta on selles toas ja talle isegi ei meenu, kuidas siia sai. Talle näib, et ta tuli siia millegi asja tõttu, kuid siis, miski tõmbas tema pilgu kõrvale. Teadlikum naine ütleb selle peale, et küll tuleb hiljem meelde ja et kõik on korras. Kogenematu naine hakkab süüdistama oma mälu, et see temal aina halveneb.

Teie kehas on olemas protsess, mis peatab teie soovitud meendused, et hiljem saada soovitu kohta rohkem infot. Teil ei õnnestu meenutada Lemuuria kohta midagi, kuidas te ka ei sooviks, sest teie  aju jaoks see on veel vara. Te olete üksnes tundlikud mõninga informatsiooni vastu, aga millest ei piisa meenduse avanemiseks. Ehkki mõnel juhul olete juba jõudmas selle lähedale.

Planeet, tänu Täheemadele, hakkab häälestama selleks võresid ümber. Võrede häälestus toimub tänu Sõlmede ja Nullide aktiveerumisele. Viimane paar ühildus 2019 aasta lõpus. Kui see juhtus, siis moodustus midagi läätsa taolist, mis hakkas tööle koos planeedi võredega. Mõned võred on teile pärandiks teie esivanematelt ja need on kristallvõred ja mõned võred on koostöös siin istuvate vanade vaimsustega.

Mida sügavamalt kogesite asju Lemuurias, seda enam võib hakata nüüd teile meenuma. Esmalt mõningad meendused võivad sündida une ja ärkveloleku vahel, kuid neis puuduvad palmid ja päikeselised rannad, ega ka saar ise. Kuid võib olla meenuvad šamaanlikud kogemused ja nende meeldivus ja mõnu ehk tunded ja emotsioonid.

Te olete nende ootel – kas pole? Need tulevad vaid hetkeks. Need on hetkelised meendused Lemuuriast, meendused aegadest, kus, olles laps, alles alustasite õppimisega, kus teadsite, et olete eriline ja olite teadlik toimuvast enda ümber ja teie juures olid Täheemad.

Sellised tunded, Sõlmede ja Nullide ühildumise ja aktiveerumisega, hakkavad nüüd võimenduma. Need võivad teile meenuda ootamatult, ajal, kui kõige vähem oskate neid oodata. Need võivad esile tulla mistahes tegevuse juures, järsku kerkib mällu. See võib juhtuda enamuselt naistel, mitte meestel. Naised oma intuitsiooniga on selleks enam valmis. Naistel on olemas vastavad retseptorid, mis on olnud ootel, kuni Sõlmed ja Nullid ühilduvad ja aktiveeruvad täielikult – siis saate häälestuda meendustele.

Eelmisel korral rääkisin, et kui avanevad meendused, algab edasi õppimine. Õendus hakkab muutuma küpsemaks ja temale saab selgeks, milleks peab olema siin.

Kallid daamid, te ise olite nõus naasema naistena vajalikku kohta ja vajalikul ajal, just nihke ajal, mis käesoleval ajal toimub planeedil Maa. Olete siin alustamas seda, mis jätkub teil kõikide järgnevate kehastuste ajal. Olenemata teie elu pikkusest, hakkate naasema järjekindlalt, et taas ja taas tunnetada end tõelise Lemuurliku Õena. Pea igaüks teist on Vana Vaimsus ja igaüks teist tunnetab reaalset Õenduse energiat ja teist igaüks on võimeline taas ja taas naasema naisena. See on teie töö. Planeet vajab teid ja teie šamaanlust, teie valgust.

Kuid ei tasu muretseda, kui ei meenu midagi. Isegi need, kes küll väidavad, et mäletavad midagi, siis tegelikult see ei ole nii – ka nemad ei mäleta midagi.

Nii see on …..

Krayon

 

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga