PÜHA ÜLESANNE – SAMMIT, Phoenix, Arizona 2020

 

Tervitan teid, mu kallid daamid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Selle sõnumiga tervitame mitte niivõrd Lemuurlikku Õendust, vaid Šamaanlikku sugupuud. See, et naised kogunevad, ei tähenda seda, et nad soovivad eristuda meestest, vaid see on nende vajadus, kuna nad on planeedi šamaanid. Tulenevalt muutustest, muutub ka riituste tseremooniate otstarve. Aastal 2019 rääkisime, et kogu Õendus on täieliku ümberhäälestuse ootuses. Meliha (püha nõupidamine)  läbiviimise korraldamine toimub edasijõudnute poolt. Teie, naisšamaanid, olete edasijõudnum osa. Te ei ole üksnes oma kultuuri esindajad, vaid olete edasijõudnud, kes vastutavad šamaanluse säilimise eest planeedil ja see on hoopis midagi muud.

Möödunud aastatel läbi viidud Meliha ajal naised hakkasid endale teadvustama, et nemad on olnud lemuurlased. Neil, Lemuuria aegadel, olles naise kehastuses, olite millegi olulise osa, ja seda olete te ka tänapäeval. Nende aegade vahel on teatud energeetiline side alles. Ning selle tunnistamine ja realiseerimine läheb üle millegi uue teadvustamisele. Käesoleval ajal süüvite sellesse ja see on vastuvõetav ja võimalik teile, kui šamaanile.

Šamaanlus on lootuseks kogu planeedile. Siin jutt ei ole naisteenistujatest, naistest valitsustes vms., vaid naispreestritest ja naisrabidest. Šamaani mõiste on rohkem kohasemaks põlisrahvastele, neile, kellel on teada tõed, mitte doktriinid, neile, kes on teadlikud asjadest ja kes on võimelised soojalt ja veendunult jagama seda ka teistele. Ja sama käib naiste kohta, kes teavad, kuidas suhelda lastega, mis ei erine suurt sellest, kuidas suhelda ülejäänud inimestega üle planeedi – nii meestega, kui naistega.

Ega kõik, planeedil olevad naised, ei ole seotud õendusega. Teie olete siiski vilistlaste seisuses. Need vähesed teie seast, kes praegu istuvad siin ja kuulavad Melihad, teie erinete teistest naistest, neist, kes ei ole tulnud siia, sellele kanaldusele.

Oleme palju rääkinud, et olemises ei ole jaotumist paremaks või halvemaks, enamaks või vähemaks. Me räägime neist, kes on läbinud vastava elukooli. Olete planeedil olnud korduvalt, kord mehe kehastuses, kord naise kehastuses. Kuid nüüd olete taas naine. Võib olla nüüd, kui teile meenub eredalt Lemuuria aeg, mis on olnud teie Akasha lähte aluseks, teile isegi näib, et olete alati planeedil olles olnud naine. Alati, kui olete elanud planeedil naisena, siis olete tundunud end hubaselt, sest teis taas käivitub šamaan. Vilistlase tase hoiab teid jätkuvalt koolis, kuid see asjaolu, ei tee teid teistest paremaks, kuid siiski te iga korraga saate teadlikumaks ja targemaks. Te ei oleks siin, planeedil, kui miski teie sisemuses ei ütleks, et siin on võimalik saada midagi enamat, mis silmaga on nähtav. Teie Akashad  resoneeruvad siin kuulduga.

Kas, kuulates seda sõnumit, te ei tunne end veidi targemana, kui ülejäänud naised? Sama küsin ka neilt, kes kuulavad või loevad seda sõnumit hiljem. Kuidas hindate oma tarkust, kas on teil seda rohkem, kui teistel?

Teie tarkus ei kritiseeri kellegi tegemisi, vaid jälgib vaikides, mida teised teevad,  ta on teadlik, et teie teate teistest enam. Olete šamaan, kes teab Ilma põhitõdesid. Sama on ka emadega, kes  räägivad oma lastega, kui nad kasvavad. Selles seisnebki šamaani olemus, see on omane naistele ja just neile, kes istuvad siin. Siin ei toimu mingit riitust. Riituste tseremooniad on midagi lihtsat, millega saab valmistuda eesseisvaks tegevuseks. Need on teie kultuuri ja ühiskonna kohased, ega ole olnud kunagi  keerulised, ega ole olnud kunagi enese määratlemiseks.

Ehk tahaksite rääkida ka meestest, kes nemad on ja kelleks te neid peate?

Ka mehed tajuvad kõiki planeedi muutusi. Kui te saate nendega kokku ja räägiksite neile toimuvast, siis nad õnnitleksid teid ja ütleksid, et on aeg edasi minna. Inimkond on teadlik, et naine on vaimne liider, kuna ta lähtub alati oma  alateadvusest. Ei ole ka ime, et mehed  täielikult toetavad teid ja teevad maksimaalselt teiega koostööd. See ei ole teil üksnes naiskooslus, vaid see on šamaanlik kooslus.

Meliha soovitab teil liikuda järgmisele tasemele. Kuid seda tuleks teha kiirustamata, aegamööda, see on miski, mida on vaja teha just aeglaselt. See on kutse edasi liikumiseks ja see saabki teie järgmiseks sammuks.

Mida võtate ette oma kaasaegses koosolemises?

Olles koos paljude riikide naisesindajatega, saate jagada omavahel oma tarkusi. Koosolemistel annate edasi oma lemuurlikke kogemusi, milliseid esindate, ja jagate kogemusi Täheemadelt, kelle kanaliks olete. Mis oleks veel parem, millega saaksite aidata kogu planeeti?

Nüüd oma arutlusega oleme jõudnud Välja jõuni, selle teadvuse väe avaldumise võimaluseni. Mis saaks olla vägevam, kui kõigi õenduse liikmete ühinemine virtuaalselt?

See oleks Sammit (kohtumine) internetis, mille programm kindlustaks ja soodustaks planeedi muutuste teostumist. See ei ole üldse keeruline ja see juba toimub teil pidevalt. Sammit ei sõltu teie vööndite ajast, see on naisliidrite virtuaalne kohtumine ja see saab sündida igal ajal.

Milleks oleks võimeline teie ühise mõtlemise jõud?

See oleks võimeline muutma kogu Ilma. Kui te ei ole seni veel mõelnud sellele, siis nüüd on selleks õige aeg. Selle eesmärgi nimel oletegi tulnud siia, või need, kes te kuulate ja loete seda sõnumit hiljem ning see ei ole juhuslik, et te seda teete.

Ja nii see on…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga