UUS INFORMATSIOON JA VARJATUD TEE – Berkley Springs 2020

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Väli, millest tuleb juttu, ei ole miski väljaspool loodut, Väli on täis mõistmist ja see ümbritseb kõiki ning ta on Loomisläte, millest on tänane sõnum. Väli on paljumõõtmeline läte, millele on omased vaimne armastus ja mõistmine. See on enamat kui eesriide mõiste, pigem sarnane Looja palele. Väli, millest räägime siin, on korrastatus ja on tunnetatav Vanade Vaimsuste poolt, sest neil on küpsus, mis on saavutatud neil paljude elude kogemistest.  nemad on teadlikud sügavamatest vaimsetest asjadest. Kuid see asjaolu ei tee Vana Vaimsust Noore Vaimsuse kõrval paremaks inimeseks, tema on vaid kehastunud enam kordi, seetõttu ka kogemusi on rohkem.

Nii on see ka teie koolides,  kes on vilistlane ja kes veel mitte. Mõlemad on edasi jõudnud ja mõlemad on targad, kuid vilistlasel on rohkem tarkust ja kogemusi.

Tahaksin rääkida sellest, mis sai teil alguse mõned aastad tagasi, millel on käesoleval ajal oluline tähendus, see on see, mida on oodatud, kuid sellest ei ole räägitud varem.

Paljud vanad vaimsused, kes on jälginud meie tööd netis, peavad alateadlikult end tervendajateks, või kanaldajateks ja see tegelikult ongi nii ning selles ei ole mingit kahtlust. Praegu  räägitavates asjades ei ole teile midagi uut, sest olete kõik sellest varem läbi käinud. Kuid kuulates siin kanaldust või lugedes hiljem, saate parema ülevaate kord saadud kogemustest. Ehk teie seas on ka neid, kes saavad lisa oma teadmistele. Siin on asjakohane öelda, et läbi intuitsiooni, mida genereerib paljumõõtmeline Väli, jõuab teieni uut informatsiooni, mis täidavad teid ja lisavad teile uusi potentsiaale. Mõned teie seast juba valdavad mõningaid neist ja tunnetavad midagi uut, kaunist, sügavat.  Mõned teist aga küsivad imestades, kas ikka tõesti see käib ka nende kohta. Olete saamas informatsiooni, mida ei olnud võimalik saada varem, ei suuliselt, ega kirjalikult. Seda informatsiooni edastati teile Valguskeeles, paljumõõtmeliselt ning te ei olnud sellest isegi teadlikud. Kuid nüüd hakkate nägema, mis hakkab tasakaalustama teie tšakrasid ning nägema seda energiat, mis ulatub kaugele väljapoole inimkeha. Nüüd avaneb teile võimalus näha inimese Merkaba avardumist, mis on Väljaks ümber inimkeha.

Sellest Väljast on kirjutatud Vanas Testamendis, kus Eelia näitas seda Eliisale, kes pani kirja kogu nähtu. Eliisa nägi tohutut pimestavat valguse sfääri, ligi 8 meetri suurust.

Paljud teie seast kujutavad Välja nii, et sellel on mingi vorm ja värvid, mida inimsilmaga ei ole võimalik näha, määravad sageduse, mis vastaks inimlike helide ja värvide šabloonidele, mis on võimaste värvide tantsuna Merkabas. Kuid Välja liikumises ei ole midagi staatilist, see on nagu tants ning see informatsioon on üldplanetaarne ja see käib ka Gaia kohta, tema paljukihilisuse kohta.

Oleme rääkinud teile neist, kes läbi meditatsiooni suunavad oma mõtteid kogu Ilma hüvanguks ning teevad seda igapäevaselt. Paljud teist võib olla ei mõista neid ja ei saa aru, et mis head on selles, et pühendavad end teistele. Nemad ei suuda mõista, et kogu loodav energia tõstab planeedi vibratsioone. Kuid selline pühendumine on uue vaatenurga algus, see on teile avanev sild, mida tuleb teil kord ületada. Kui kõik rahuneb, siis kõik avaruses olevad asjad, millistest oleme teile rääkinud, tõusevad pinnale Vana Vaimsuse teadvusse, kuid seda ei saanud juhtuda vanas energias. Siis ehk hakkate isegi mõistma, või teadvustama, miks sündmused planeedil on hakanud rahunema. Kuid seda rahu ei ole kauaks. Selle rahu perioodi ajal,  paljud asjad hakkavad lausa lendama eesriidest läbi ja otse vanade Vaimsuste intuitsiooni. Käbinääre muutub aktiivseks ja hakkab edastama nägemusi neile, kes on tervendajad, kes on suutelised olema vastuvõtu kanaliks ehk kes on teejuhiks. Ja siis tervendaja, vaadates oma tööd, hakkab mõistma, et tema töös on midagi enamat, kui ta seni arvas. Uued protsessid algavad isegi neil tervendajatel, kes on tegelenud sellega võib olla juba 40 aastat ja nad hakkavad imestama, et kuidas nad seda pole märganud varem. See on nagu kanali vahetamine, kus avaneb võimalus saada asjakohasemat teavet.

Kuid paraku olete jätkuvalt kolmemõõtmeline olevus. Mõni ehk püüab mind parandada, et ta elab neljamõõtmelises mõõtmes. Kuigi elate neljamõõtmelisuses, siis kõik, mis on väljaspool seda, on paljumõõtmeline, millega nii mõnedki teist on juba kokku puutumas. Te  alateadlikult, ise teadvustamata tunnetate, teate ja kuulete midagi enamat. Mõnedel tekib isegi soov panna see kõik kirja. Teie kõik, kes te näete seda kauni pildina, siiski te ei suuda veel mõista, mida sellega peale hakata. Kokkuvõttes ütlen teile, et peatuge ja süüvige enda sisemusse. Võib olla mõnigi teist jõuab järeldusele, et Valguskeeles on hulga enamat, et selles on kogu avarustevahelisus, paljumõõtmelisus ning kõik on värvirikas ja paljudes kihtides. Iga nägemusega avaneb teile uus informatsioon, millest te ei saa mööda minna. Saades uut nägemust, võite rääkida edasi teistele või kirjutada raamatusse. Kuid tuleb aru saada, et iga nägemuse üle tuleb esmalt sügavuti mõelda. Igaühel teist on  oma nägemus. Igas nägemuses on midagi, mis informeerib üksnes seda konkreetset nägijat, seetõttu selle nägemusega tulebki esmalt põhjalikult tutvuda. Te olete harjunud nägema kolmemõõtmelist pilti, kolmemõõtmelises kontseptsioonis, koos selle kõikide värvidega, helidega, tunnetustega ja maitsetega ja oma kolmemõõtelise nägemisega te ei suuda tabada iga omaduse elementide kaunidust, millised on omased igale kihile, kuna teie  uurite üksnes asja olemust.

Kallid, teil oleks vaja naasta aegade alguse juurde tagasi, siis te saaksite arusaamise, kuidas on kõik seatud ja mida kõike see tähendab. Siis mõistate tõemeeli, kuidas saab võtta kasutusele kogu avanevat. Teil seda nägemist ei ole seni ainult seetõttu, et olete see armas Vana Vaimsus. Muu nägemine avaneb üksnes selleks, et saaksite õppida tundma seda, rääkida sellest, kirjutada sellest ning selles ka selgusele jõuda.

Seega, Eelia siseneb Väljasse ja muutub Valguseks, Merkabaks ja kaob. See oleks nagu kõik, kuid siiski selles on  midagi enamat. Neile, kellel on avanenud nägemine, ütlen, et teis on olemas veel palju avanemata informatsioone, kuid peatselt see avaneb, siis saate seda uurida ja mõista, milleks see on vajalik  ja mis sellega ette võtta. Vanal Vaimsusel on oluline ülesanne, saada teada, leida see vajalik ja lõpuks avada see teave. Käesoleval ajal avanevad asjad on uudsed ja erinevat paljus  olnutest.

Seega, tere tulemast nihkesse, reaalsesse nihkesse ja te ei ole siin juhuslikult.

VARJATUD TEE

Ei ole oluline, millises ajastus olete elanud. See sõnum räägib sellest, et Loomisläte on midagi enamat, kui on teile räägitud, et Galaktika potentsiaalid ja võimalused on midagi enamat, kui olete võimelised ette kujutama. Idee, mis teid hämmastab, on siiski vaieldav. On vaieldav, et on olemas keegi, kes armastab teid, kes jälgib teid, kes on teadlik teist ja kellel võib olla on isegi teie DNA seemned. Kõik, kunagi ebatavalistena tundunud asjad on sajandite jooksul muutunud tavalisteks asjadeks. Ehk isegi olete näinud seda oma elu jooksul, see, mis kord tundus hullumeelsus, on nüüd tavaline asi. Nii on palju praeguste asjadega, kui ka nendega, mis lähimas tulevikus hakkavad avalduma. Oleme rääkinud, et on oodata uusi avastusi, selleks teil peavad sündima hullumeelsed ideed ja mõtted. Oli neid, kes rääkisid ajast, kus tuleb miski, mis paneb kogu maailma põlvili. Paljud arvasid, et see on mingi terrorism või sõda või turgude kokkukukkumine, millest ei ole võimalik taastuda. Kuid midagi sellist ei tulnud. Majanduses ei ole ühtegi mudelit, mida saaks võrrelda korona viiruse laastamistööga. Kuid sellegipoolest leidub neid, kes ütlevad teile, kuidas pärast pandeemiat miski hakkab tööle ja kuidas mitte. Ei ole olemas ühest mudelit selle kohta, kui kiiresti möödub raske aeg. Kuid teis endis on selleks valmidus olemas, teil on tarvis üksnes virguda ja alustada otsast peale. Tarvis vaid endal virguda peale pandeemiat. See ehk paneb teid imestama, kuid see loob sootuks uue mudeli. Ei tasu kuulata neid, kes oma arvamustega püüavad ajada teile hirmu peale, kinnitades, et see jääbki nii jätkuma, aastateks. See on nende meelistegevus, nad püüavad teie hirmu võimendada. Tuleb aeg, kus nende teod tulevad valguse kätte. Tahaksin, et tänane vestesõnum oleks selle kinnituseks ja tänase veste nimeks on „Varjatud Tee“.

Oli aeg, kus inimesed rändasid mööda maad, et teada saada, mis on silmapiiri taga. Nii te avastasite mandreid üks teise järel. Teile on teada ka palju avastusretki, mille käigus avastati palju ootamatut. Need avastusretked kestsid vahel aaastaid. Rännuteedel koostati kaarte, kuhu märgiti oma rännuteed ja seda, mida nähti. Teil on palju nende ülestähendusi. See kõik oli imeline.

Teie lemmik jutustusteks on see, kuidas Lewis ja Clark ületasid Suurt Kanjonit. Seda püüdsid korrata hispaanlastest maadeavastajad, kuid neile oli see ületamatu ja nad pöördusid tagasi. Kuid Lewis ja Clark mitte ja  nemad jõudsid ookeanini välja. Nende kirjelduste järgi inimesed said teada uutest maadest. Maade avastajatel ei olnud isegi aimu, milleks nad seda tegid.

On palju jutustusi, kuidas rännati hobustel ja vankritega, kuid enamasti kõnniti jalgsi, vankrid olid täis varustust elamiseks. Vankritega pidi liikuma nii maastikutel, kui ka metsades, kus ei olnud olemas mingit teed ning edasi liikumiseks otsiti kõikvõimalikke võimalusi. Kuid vaatamata nendele raskustele, oli ikkagi tahe minna aina edasi ja edasi. Kas te olete mõelnud, mida see neile maksis? Teekond nõudis suurt kannatlikkust, tarvis oli ellu jääda, et kanda hoolt perede eest, kellega rännati koos. Nüüd kujutlege ennast astumas nende keskel.

Rännates nendega, siis järsku näete enda kõrval astumas veel teisigi, kuid kes erinevad teist paljus. Esiteks, nad kõik on puhtalt riides, nad oleks nagu äsja vannist tulnud. Nad nägid välja teistsugustena ja isegi nende rääkimine oli veider. Paljud teist ehk taipasid, et nad on kokku puutunud millegi maagijaga. Mõnede arvates olid nad pärit metsast, nagu elementaalid, teiste arvates olid nad inglite seast. Nendega püüti rääkida. Kuid need, kes rändasid ja kandsid käidud teekonda kaardile, suhtusid sellesse ettevaatlikult, ega tahtnud rääkida nendega, kes ei kuulunud nende hulka. Osa, kes hoidusid rääkimisest, läksid oma teed. Osa aga peatusid ja hakkasid küsima, et kes nad on ja miks nad on sedavõrd erinevad neist? Neile vastati, et nad on saatjad.

Kuid neilt küsiti, et miks nad on nende saatjad ja miks kõnnivad nende kõrval, siis nad vastasid, et nad olid teadlikud nende rändamisest, seetõttu liiguvad koos nendega, kuigi veidi eemal olles. Kuid kaardistajad ütlesid, et see ei ole võimalik, et nad said teada nende rändamisest. Nad ütlesid saatjatele, et kui teie tõepoolest oleks saatnud meid, kõndinud meie kõrval, me teaksime seda, sest metsas käies kuuleb okste praksumist ja samuti me oleksime näinud teie lõkke suitsu. Saatjad ei vastanud sellele peale midagi.

Mõned avastajatest pidasid seda jutuajamist puhtaks lobaks, ehk ilmselt sai rüübatud liiga palju kanget jooki, et parem oleks keskenduda sellele, millepärast rännatakse ning tuleb liikuda edasi. Kuid enamus rändajatest oli huvitatud neist ja jätkasid küsimustega, et miks me kohtasime praegu teiega siin, miks te osutusite siin kohtuda?

Puhtad, peagu helendavad saatjad, virgusid ja vastasid, et nüüd on teised ajad ja rändajatel on aeg näha ja  saada teada midagi, mis erineb neile seni teada-nähtust. Kuna nemad on teejuhid ja kui rändajad soovivad, siis nad saavad näidata neile miskit ehk näidata neile enda teekonda. Nii kogunesidki mõned julgemad inimesed kokku, kes olid nõus kaasa minema, et näha midagi, mida varem ei ole näinud.

Kuid leidus siiski ka neid, kes püüdsid seda nimetada üksnes mingiks trikiks, et ühe koha peal on oldud liiga kaua, seetõttu loodus hakkab mängima nende kujutlusvõimega ja et kokku võttes võidakse neid juhtida hoopis mingi kuristiku äärele ja kus kukutakse alla.

Kaasa minejad tahtsid vaid teada, kui kaugele tuleb minna. Neid rahustati, et see ei ole kuigi kaugel ja et seal saab näha seda, mida maade uurijad ei ole kunagi varem näinud. Nii rändurid läksid teejuhtidega kaasa, kes nägid välja teistsugustena, rääkisid teisiti ja ka käitusid teistmoodi, kuid nende kõrval olemine oli rahulik ja ohutu.

Rändurid märkasid, et teejuhtide astumine oli kerge, isegi läbi metsa tihniku, see oli nagu jalutamine metsapargis näis, et isegi puud annavad neile teed või nad nagu astuks puust läbi. Nähtut oli raske kirjeldada, seetõttu küsiti teejuhtidelt sellele selgitust. Neile vastati, et nähtu oli üks sellest, mida oli rändajatel tarvis näha.

Mets ränduritele on metaforiliselt kui raskused, mida inimesed oma eluks on ise valinud. Kuid kogu mets ja tihnikud on siiski inimesele partneriks, elamiseks planeedil. Kui suhtuksite metsa kui partnerisse ja suhtleksite temaga kui partneriga, nagu elukaaslasega, siis mets annaks ja näitaks ka neile teed. Metsa peab võtma kui osa endast, mis on enamat kui lihtsalt Maa – ta on partner. Mets annab hapnikku ja inimene annab vastu süsihappegaasi. Need on omavahelised sümbiootilised suhted, ilma selleta te ei saaks eksisteerida ning ilma teieta ei saaks ka mets eksisteerida. Ta on teie partner. Mets, teie partner, toidab teid ja kannab hoolt teie vee eest. Mets annab teile puitu kõikideks otstarveteks. Ja ta kasvab võimsaks ka järgneva põlvkonna jaoks, nii on see toimunud iga uue põlvkonna jaoks. Saatjad rääkisid, et mets on meie partner ja seetõttu me saame liikuda temas kergusega.

Rändurid olid hämmelduses, sest seda nad ei olnud kunagi varem kuulnud ja neil oli raske ka seda mõista, kuid nad said aru koostöö põhimõttest.

Lõpuks jõuti metsatihnikust võserikku. Kuid võserik see siiski ei olnud, see üksnes näis hõreda võserikuna. Kui rändurid jõudsid võseriku servani, siis nende põlved nõtkusid ja enamus langes silmili maha, mõned puhkesid nutma, mõned isegi katsusid seda. Ja siis saadi aru, et see ei olnudki võseriku serv, selle taga oli hoopis tee, lai tee. Ta tuli ühelt poolt ja läks teisele poole edasi, see oli sile tee, ei mingeid auke, ei kive, ega puid.

Siis rändurid küsisid, kust see tee tuli, kes tegi, kes oli seda teinud?

Saatjad vaatasid ränduritele silma ja vastasid, et te ise olete selle loonud, kuid see oli varjatud teie eest kõikide teie elude ajal. Kuid rändurid tahtsid ikka veel teada, et mida see peaks tähendama, kuidas sai selline asi võimalik olla?

Teejuhid selgitasid, et kui kuulaksite neid ja paneksite tähele, ehk siis mõistaksite. Nad rääkisid, et on olemas erinevad reaalsuste kihid. See reaalsus, mida valisid rändurid, on raskuste reaalsus, seega, nende teedel on üksnes raskused. See on see reaalsus, mille ise valisite, see on see, mida ootate siis, kui lähete magama ja kui taas ärkate, olete ikka koos oma raskustega, sest te teate, et kui ärkate, peate taas raiuma endale teed tihnikus, läbides nii vaid tühise lõigu oma teekonnast, ikka ja jälle puhates, kuna see on teile raske ponnistus. Selline on teie reaalsus, mida ise olete endale loonud. Teejuhid ütlesid, et see tee, mida te nägite  on nende teekond, selline on nende reaalsus.

Selline on inimeste elu metafoor – tere tulemast teise reaalsusesse. Teise reaalsuse tee oli neil aegadel inimeste eest varjatud, see oli aukudeta ja konarusteta. Sellisel teel saab isegi sõita vankril, aga mitte kõmpida selle kõrval, saab jõuda lihtsamalt soovitud kohta, hirmuta, kaotusteta, draamadeta ja surmadeta, kuid see tee ei olnud selle aja inimeste jaoks. Kuid nende seas, kes jõudsid teeni, leidus ka neid, kes väitsid, et see on üksnes silmapete, et sellist asja ei saa olla. Kuid osa võtsid selle teadmise omaks ja tahtsid liikuda sellisel teel.

Teejuhid ütlesid neile, et kui ükskord jõuate selleni, siis saate käia lõunat söömas teises linnas. Ränduritele pilt käesolevast ajast oli neid vapustav.

Te ise loote usinalt raskusi oma teedele. Selline on teie reaalsus. Sellist reaalsust teile õpetati teie kasvamise ajal. See oli teie vanemate reaalsus, mille võtsite üle. Nemad õpetasid teile, mis on reaalne ja mis mitte. Teie teekond siiani on olnud  – raskused, draamad, mured ja surm. Ja kurb on see, et ärgates  ootate selle jätku.

Kuid uus reaalsus, mida olete pikisilmi oodanud, on juba teie lähedal. Inimesed oma ootustes on võimsad, nad on isegi võimelised muutma oma reaalsust.

Krayon, millest sa räägid?

See on tõsi, te võite ise valida oma reaalsuse, elu draamadeta, rännata elus takistusteta, ilma metsa ronimata ja võitlemata temaga. Planeet armastab teid. Te saate ise muuta oma elu paradigmat ning sellega pikendada isegi oma füüsilise keha eluiga.

Planeet tegi praegu peatuse, et te saaksite kuulda teda. Kui planeet jätkab liikumist, kas loote siis uue reaalsuse, mis on taas täis raskusi või mõtlete järgi? Vana vaimsus, selline jumalikkus on mõjuvõimas. Saate muuta mineviku reaalsust, et liikuda vabalt sellisesse tulevikku, millist te ei oska veel isegi oodata ning selline aeg  läheneb.

Veste teekonnast on paljudele ehk vapustav, kuid tõena kõigile, sest see on tõde. Ükskord isegi teie teadus näitab, et kõik, millest mõtlete, loote ise, et teie teekond, mida endale ette kujutlete, saab teie tõeliseks teekonnaks

Virguge, sest te olete küüru tõmbunud. Mõelge sellele, kui tõesse, sest ma edastan teile üksnes tõde.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

2 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga