KAS TEIL OLI SÕDA, TE EI PANNUD TÄHELEGI.., Seattle, Washington 10.05.2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Paljudele  on praegune aeg tavaline puhkuse periood, kus kõik näib hästi olevat. Kuid paljudele on see aeg veel raske. Käes on 10 mai, 2020 aasta, seda ütlen tulevastele lugejatele, et oleks selge, millest tuleb juttu. Maailm on väsinud isolatsioonis olemisest, loodetakse selle peatsele lõppemisele, olenemata sellest, kas on selleks luba, või mitte. Paljud mõtlevad  pääsemisest endisesse ellu. Siis võib olla saab isegi pidutseda, millega tähistatakse selle aja lõppu, püüdes sellega endile tõestada, et normaalne elu  on tagasi, kuigi selleni läheb veel aega.

Kuid kurvem asi on siin see, et need, kes peaksid olema teile toeks, jätkuvalt külvavad teisse hirmu ja teevad seda viimse võimaluseni. Isegi kui oht on möödas, nad  jätkuvalt väidavad,  et see ei ole nii, et oht on jätkuvalt alles. Nad teevad seda seetõttu, et see on neile omane. Kallid, sellel ei ole midagi ühist teie valitsusega, see on negatiivse meedia turundusnipp. Kuid need teist, kes oskavad lugeda ridade vahelt, vaatamata kirja pandule, mõistavad mängu, mida meedia teiega mängib. Nende mängu eesmärk on panna teid lugema nende uudiseid, ükskõik missuguse hinnaga.

Räägin teile ühe loo, mis võib olla allegooriaks, või metafooriks, mitte vesteks.

Meenutage aega, kui inimestel oli probleeme koertega. Inimesed pidid hoidma koeri ketis, ega tohtinud neid lasta vabalt ringi jooksta.  Seega, kõik koerad pandi ketti. Seejärel meedias ilmus sensatsiooniline uudis, et kõikjalt on koerad kadunud, kus varem oli neid nähtud. Kuid läbi meedia ju kästigi koerad ketti panna. Miks nüüd siis meedia hakkas ahastavalt rääkima, et koerad on kadunud.

Võib olla nüüd küsite, mis on selle loo mõte?

See ehk aitab teid mõista, mis juhtus teiega. Teie meedia rääkis uudistes kõrgest töötute tasemest, mille arv oli vapustav, 14% ja mis oli suurem, kui suurimate majanduslanguste  ajal. Rahvas luges ridade vahelt ennustust, et kõik on väga halvasti. Nii mõnigi märkis ära, et meedia kaudu kästigi jääda kõigil koju, siit ka suur töötute hulga põhjus. Ja nüüd kuulutavad kõrgest töötuse tasemest, et veelgi suuremat hirmu tekitada. Just see ongi toimunud teiega.

Kas märkasite, et meedias ei mainitud ajutisest töötusetusest?

Meedia kaudu kogu aeg hirmutatakse inimesi, isegi siis, kui olete sellest olukorrast välja tulemas. See ei ole tume energia, see on meedia töö ja selline on nende tegevus.  Kuid asjad ei ole alati sellised, nagu need näivad. Selles sõnumis kutsun teid üles ignoreerima meedia informatsiooni. Kuid räägin teile millestki, mida sai ükskord mainitud ja teil on tarvis seda taas kuulda.

Kui suur sõda oli läbi, siis selle käigus hävines kogu infrastruktuur, sellest ei olnud midagi alles jäänud. Tehased hävinesid, tööstust ei olnud ja sellega ei olnud ka töökohti. Olid kadunud müügikohad ja reklaami agentuurid, kõik oli kadunud täielikult. Suure sõja järel näis, et maailm on välja surnud ja majandus kadunud. Kõike tuli otsast alustada.

Käesoleval ajal meedia samuti vahendab teile uudiseid, millistest on näha, et kogu tööstuse struktuur oleks nagu teil hävinenud ja ettevõtteid nagu ei oleksi enam. Kuid tõde on tegelikult see, et kõik tööstused on ju alles, kogu infrastruktuur on olemas, nende tegevus on üksnes peatunud. Te olete oma kodudes ja olete valmis peatselt taas alustama oma töödega, mida maailm vajab. Kui hakkate taas liikuma, siis majandus elustub uuesti, kuigi ehk mitte täiskiirusel, kuna ületootmist on olnud palju ja see tuleb enne maha müüa. Kuid meedia edastas teile uudiseid, millised olid sarnased sõjaolukorrale. Oleks hea, kui te mõtleks sellele enda loogika põhiselt. Majandus ei ole küll enam endine, kuid siiski kõik taastub  ja töökohad tekivad taas. Kõik taastub, kuid taastub aegamööda ja väiksemal hulgal. Kõik taastub, sest tootmist ei ole tarvis taasluua, vaid taaskäivitada. Ärge kuulake neid, kes  räägivad, et teavad  tagajärgedest. Nad ei tea midagi.

Kõige suuremaks abiks naaseda tavalisse ellu, on teie oma soov seda teha. Ärge pöörake tähelepanu meediale, sest ta ei ole huvitatud teile lootuse andmisest, ta on huvitatud üksnes oma uudiste müümisest.

Te ehk arvate, et sellest ei tasu rääkida esoteerilisest vaatenurgast, kuna selle kõigel ei ole midagi ühist metafüüsikaga. Kuid ma ütleksin siiski, et see käib tänapäeva reaalsusega kaasas. Ütlen teile, et ei tasu minna kaasa hirmudega ja muretsemistega, seda teile ei ole vaja, teil on vaja lootust ja tõde toimuvast.

Seega need, kes julgesid öelda, et ülesandeks oli hoida koeri kinni, see ei tähenda, et koeri ei ole. Planeet tuleb isolatsioonist välja ja ta hakkab jagama rõõmu kõigile. Inimesed kõikjal igatsevad vabadust ja rõõmu ja siis saab liikuda kõikjal ilma piiranguteta. Te olete tulemas sellest olukorrast välja ja siis näete kõike teise pilguga, kui oli ennustatud.

Ja nii saab see ka olema…

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga