FILTRID BARJÄÄRIDELE JA HIRMUDELE, New York, USA 2020

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest…

Täna räägime barjääridest ja filtritest, kuid esmimesena räägime jooksvatest sündmustest. Kuna kanaldus sõnumeid loetakse-kuulatakse ka paljude aastate pärast, siis paljude jaoks need võivad jääda minevikuks. Kuid siiski on praegused sündmused väljaspool aega ja need on inimkonnale pöördelised ajad.

Leidub neidki, kes jälgivad oma linna segaseid aegu või terves maailmas toimuvat, ja nad ütlevad, et niisuguseid aegu on olnud varemgi, et kõik kordub, on samad probleemid ja samad raskused. Teised jälle rahustavad kõiki, et küll kõik rahuneb maha ja naaseb vana juurde tagasi. Ei, kallid, see ei rahune, ega naase vana juurde tagasi, seda mis oli, see ei tule kunagi enam tagasi endisel kujul.

Ma räägin teile midagi, mille üle on teil tarvis mõelda ja nüüd kohe siin. Räägin vastuhakkude olemusest. Paljud, kes on varem näinud kohatut ja ebaõiglast surma, ütlevad, et näete nüüd, kõik kordub, see ei ole kusagile kadunud. Just nemad lähevad demonstratsioonidega kaasa ja küsivad, millal ometi tulevad muutused? Teiste arvates, inimesed oma protestidega reageerivad üle, minnes tänavatele ja isegi üle maailma.

Kas käesoleval ajal on midagi teisiti?

Praegusel ajal, teil inimesed protesteerivad isegi ühe inimese teo pärast.  Protestide põhjuseks on enamuselt see, et ollakse pettunud madala vaimsuse tegude üle. Selline pettumus on neil, kes alateadlikult tunnetavad, et planeedi energeetiline tase on toimuvatest sündmustest palju kõrgemal. Kusjuures nad on suutelised nägema ja tegema koostööd sellega, mis aitaks muuta olukorda paremuse poole. Selline olukord on teil käesoleval ajal teie elus toimumas. Need demonstratsioonid on nende inimeste rumala käitumise vastu, kes ei suuda kasvada koos teistega. See on nende pettumus selles, et te ei olda suutelised olema parim inimrass. See on uus seeme, mida varem teil ei olnud ning see teatab teile, et teie ja teie riik on väärt enamat, kui oli teil seni. Selline pettumus tuleneb faktist, et suurem osa vanast on alles, kuid tegelikult nad tunnetavad ja märkavad, et praegusel ajal toimub evolutsioon. Kuid ebaõiglust on ikka veel paljudes valdkondades, seda eriti naiste suhtes.

Jutt ei ole seotud ühe inimesega ühest linnast ja see ei ole ka  seotud ühe kindla sündmusega, vaid see on pettumuste piltide koond, mis näitab, et te olete teadlikud enamast. 10 – 15 aasta pärast inimesed muigavad selle sõnumi üle, kuna mõistavad, et niisugust olukorda ei saanud olla.

Kuid see tuleb, planeet hakkab virguma. Praegu olete pandeemia olukorras, kus te aitate teine teist, üle maailma, kõik koos. See ei toimu ühes kohas, vaid toimub üle maailma. Viimati olite abiks teine teisele viimase sõja ajal – kas mõistate seda? Teil on olemas teine-teise aitamise atribuut ja see on, et te koos korraldate asju, ilma sõjaolukorrata. Juba see on uus normaalsus. Saate sõnumeid uuest normaalsusest, mis vastandub vanale. Neis sõnumites arutletakse nii vana kui uue olukorra üle ning nende koostöö võimaluste üle.

Esimeseks teeme juttu barjääridest ja filtritest, nende eeldustest, millistest te ei ole varem kuulnud. Igaüks, kes te olete sündinud kehastusse, te olete tulnud aktiveerunud vaimsusega ja seda juba sünnist alates. Seega, kasvades, teil avanevad imelised võimed ja sellised, milliseid te ei ole isegi õppinud. Jõuate isegi selleni, et hakkate alateadlikult otsima Jumalat, mis on vastuolus sellega, mida teile õpetatakse.

Kõik inimesed arvavad, et nad on sündinud väga madala vaimsuse tasemega ja seega, et midagi saavutada, peavad liikuma aste astmelt ülespoole, õppides kogu aeg midagi juurde, et saada kellekski. Ja et kui on kalduvus vaimseks tõusuks, siis on tarvis liikuda ülespoole, Jumala poole.

Kuid kuidas võtate vastu selle, kui kuulete midagi, mida te ei ole osanud oodatagi? Kas olete valmis selleks?

Teie vaimsus, mis on teis olemas juba sünnist alates, on teis täiesti aktiveerunud, teil on tarvis üksnes teadvustada seda, astuda eesriide taha ja aktiveerida selle suurem osa. Füüsiline inimkeha on võimeline elama paar-kolmsada aastat ning tal on võime end noorendada. Kõik keha koerakud on selleks võimelised ja teatud määral ka seda teevad. Teie kehal on süsteem, et kui telomeerid ei lüheneks, siis ta ei vananekski. Kallid, telomeeride lühenemist põhjustate te ise, oma energia kujundamisega ja see on seotud teie mõistusega.

Barjäärid

Ei tasu imestada, kui tulevikus elate kauem. Kuid teadlased ei suuda seda selgitada. See ei tulene toitumisest, ega millestki muust, lihtsalt elatakse palju kauem, kui ka teadlaste arvates oleks see võimalik. Te jõuate selleni ja võib olla kuulete sellest isegi oma uudistes. Te jõuate selleni, kuna teie mõistus avardub. Kuid see ei ole saanud siiani sündida ühe peamise barjääri tõttu ja selleks on hirmu barjäär. Hirm on teis ajast, kui peale sündi hakati teile õpetama reegleid, kombeid ja tavasid, mis pidid teid kaitsma kõige halva eest. Isegi kui lapsi innustatakse olla iseendid, ka siis puutuvad nad kokku hirmudega, mis tulenevad kultuurist, valitsustest, õpetajatelt ja  isegi partneritelt elus ja töös.

Järgmine barjäär on madal enesehinnang. Kujutage last, kes on kasvanud teie kultuuris ja kes on ühenduses oma vaimsusega. Kui ta läheb kirikusse ja kuuleb esimeseks, et ta on sündinud roojasena ja ta ei ole  keski ja et sellest pääseda ja olla väärtuslik, peab ta elama kiriku õpetuste järgi, muidu Jumal ei pööra isegi pilku tema poole, sest ta ei ole seda väärt. Tulles koju, näeb ta, et ka tema vanemad usuvad sama. See on hirm Jumala vastu, mida sisendatakse kogu kasvamise ajal. Enesehinnangu puudumist sisendatakse teile üle planeedi. Kuid mõistmise avardumisega hakkab tõde esile tulema. Armastav Jumal on teie enda olemus, ehk see on teie vaimsus, mis on täis tarkust ja teadmisi kogu Ilmaruumist.  Selles mõistmises on kogu tõde, te kõik olete selle tõe vääriline, iga üks teist. Kui hakkate mõistma seda imelist tõde, siis eneseväärikuse tunne hakkab muutuma aina väärikamaks. Sellest tuleneb teie enda Kõrgema Mina enesehinnang ja on täis Looja suursugusust. Looja väärikus annab teile kõiki tarkuse atribuute tegutsemiseks. Seni te ei saa veel neid kõiki näha, kuid need on teil kõigil olemas.

Kas suudate ette kujutada inimeste pettumust, kes näevad planeedil toimuvat. Nad tunnevad, et nad on sellest hulga paremad. Nad ei usu lapsikuid lugusid, ega hoia endas vana energia dogmasid. Nüüd olete juba uues energias.

Filtrid

Edasi räägin sellest, mida varem ei ole rääkinud. Filtreid on erinevaid, te kasutate neid majapidamises, asjade filtreerimiseks., kuid neid filtreid te igapäevaselt ei vaja. Teie kõrgemas teadvuses on samuti filtrid, parimatest parimad, kuid keegi ei oska neid kasutada. Kui te oskaksite neid kasutada, siis ehk saaksite edasi liikuda kõiges hoopis kiiremini, kui olete   liikunud seni. Teil on aeg õppida neid tundma, kuna on ilmnemas uued hirmu liigid. Edasi vaatleme, milliseid filtreid saaksite seada oma hirmudele. Need hakkavad teid kaitsma hirmu eest asjades, mis ei ole tõelised, kuigi on negatiivsed ja hirmutavad.

Te peaksite pöörduma oma vaimsuse poole, et ta aitaks teil eristada asju, milliseid teile ei ole vaja ja mis ei ole teile kohased, et need asjad üldse ei pääseks teieni, või et ta aitaks teil selgelt märgata neid kõikjal enda ümber ja ka massimeedias toimuval. Te võiksite luua sellise pildi,  kuidas need hirmud lendavad vastu teie filtrit. Siis saaksite näha palju kauneid asju, mis olid hirmudega blokeeritud.

Teil on ka ohvri filtrid. Te ei ole planeedil ohvriteks, kuna te olete Looja osa. Teil tarvis lõõgastuda ja kinnitada endale, et olete Jumala loovus, et te ei ole siin selleks, et tunda negatiivsust, vaid te elate planeedil hoopis heasoovlikuse nimel, rõõmu ja mõistmise jagamise nimel, oma tarkuse ja küpsuse välja toomiseks. On palju viise luua selliseid filtreid. Inimesed on õppimisvõimelised ja õpivad eristama tõde.

Kas olete valmis seadma filtreid?

Kui vaid olete nõus seda tegema, siis kõik hakkab muutuma. Nii saate astuda barjääridest üle, mis segavad teid aktiveerumast kõike  ja selleks on just parim, praegune aeg.

Ja nii see on……

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga