ÜLESKUTSE KOGU VAIMSELE MÕISTUSELE – AEG ON KÄES, New York, USA 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Tahaksin jätkata teemat suhtlusest sellega, mida peate eesriidetaguseks, ehk Jumalaga, Vaimse Loovusega, Loomislättega ja nendega, kellega reaalselt olete koostöös. See üleskutse on kogu vaimsele mõistusele, üleskutse koonduda inimolemuse kauniduse ja suursugususe loogika loomiseks. See loogika ei ole selline, nagu on teile õpetatud. Fakt on see, et kolmandas dimensioonis elate lineaarses maailmas, teie mõistus ja teadvus on lineaarsed. Teie elus on kõik lineaarne, hommikul tõusmine, tööl käimine, laste kasvatamine, magamaminek – kõik on lineaarne. Teie lineaarse mõistmise järgi kõigel on algus ja lõpp. Mõelge sellele veidi. Kas teate, et peale alguse ja lõppu on veel midagi?

Kuigi lineaarne mõtlemine rahuldab teid, sest see on praktiline ja alati olemas, kuid kui hakkate mõtlema millestki suuremast, mis areneb ja avardub, mis väljub teie elu raamidest, Jumalast, Vaimust, või Loomislättest,  siis see on miski, mis segab teid. Kui mõtlete inglitele, kas mõtlete siis nende algusest ja lõpust – muidugi mitte. Sama on ka Jumalaga, kellel ei ole ei lõppu, ega algust. Sellest mõtlemine väljub teie teadvuse ja mõistmise piiridest. Ja selgitus sellele on järgmine, et teil on raske mõelda sellele, kuna see on väljaspoolt teie kujutlusvõimet, väljaspool teie veendumust ja väljaspool teie mõtlemise võimest. Te isegi, vaadates taevasse, kinnitate, et isegi sellel on algus ja lõpp. Olete kuulnud Suurest Paugust, ka selle kohta väidate, et ei millestki on äkki saanud kõik. Kuidas saab eimillestki saada kõik?

Ehk selleks peaks olema miski seemne taolist, millest saaks areneda kõik, sest te arvate, et üksnes seemnes on kõige algus. Samas siiski tunnistate, et mõttel, luua ei millestki kõik, puudub igasugune mõte. Oleme varemgi teile rääkinud, et see ei olnud algus, vaid see oli millegi jätk. On olemas multiilmaruumid, milliste kokkupuutel toimub mõõtmelisuste ristumine, mis võib esile kutsuda midagi Suure Paugu taolist ning see oleks ehk üks uute ilmaruumide tekkimise võimalustest.

Nüüd küsiksin, et on see algus, või millegi jätk?

Kui see on jätk, siis peaks olema ka algus, kusjuures ka see ei saaks olla esmane algus.

Mis oleks, kui esmast ei olegi kunagi olnud? Kas suudate seda ette kujutada ja analüüsida?

Kui lisaks ütleksin veel, et esmane on lõpmatu mõlemas suunas. Seega, kui ei ole olnud algust, siis ei saa olla ka lõppu. Mõnigi teist ehk võtab end kokku ja kujutab ette ringi, kuna ringil ei ole ei algust, ega lõppu. Parimad filosoofid ja loogikud aga ütlevad, et ringi peab siiski ka keegi looma, seega, ka ringil peaks olema algus. Kuigi nõustute nendega, et ringil on algus, aga küsite ikkagi, et kes või mis, oli ringi loojaks. Sellega astute diskussiooni, mis ei vii mingi tulemuseni. Oma lineaarse mõtlemisega, te ei ole suutelised seda mõistma ja seda ei tasu häbeneda. Teid ei arvustata selle pärast, see on vaid teie mõtteviisi selgitus. Kuid see on siiski takistuseks teie vaimsele arengule.

Edasi räägiksin nüüd teie vaimsusest. Kuidas seda määratleksite, mida ütlete tema kohta ja mida ta teie arvates teeb?

Kas temal on vorm ja mõõtmed? Vastuseks on, et ei ole .

On ta lineaarne?  Vastuseks on, et ei. ole.

Kas tal on algus? Vastuseks on, et ei ole.

Nende küsimuste põhjal, jõuame selleni, et meedium, oma lineaarse mõtteviisiga, arvab, et kõikidel asjadel, isegi vaimsetel, peab olema algus ja lõpp. Kuid teile on räägitud, et teie Vaimsus on igavene, mis on Looja osa ja algab teie sünniga. Kas pole see sarnane Suure Paugu teooriaga. Absoluutsest eimillestki saate kõik – sünnite, teete esimese hingetõmbe ja pauhh, teil on vaimsus. Niimoodi on teile räägitud. Tänavused õpetusedki räägivad, et olite eimiski, kuid, tehes esimese hingetõmbe, saate omale vaimsuse ning millel samuti on ükskord lõpp.

Kuid kui teie Vaimsus on tohutu ja kaunis, täis jumalikku armastust, kas siis enne hinge sissetõmmet ta seda ei olnud?

Ma kutsun teid tervele mõistusele. Ma kutsun teid mõtlema väljaspool lineaarsust, uskumatule tõele, mis on väljaspool seda. Mis võib olla väljaspool lineaarsust?

Pange tähele, et teil on oma vaimne nimi  ja see on teil igavene mõlemas suunas. Seega, kui tegelikult olete olnud igavene, kas siis vaimsuse saamise nimel oleks tarvis teha esimest hingetõmmet, mis oleks nagu Suur Pauk? Kuna olete vaimsena alati olnud, siis ka teate, kes te tõeliselt olete. Kui olete kõige Looja, armastava Jumala osa, siis teate ka oma nime. Ehk nüüd ka mõisate, miks on teie nimi meile teada, mis on lauldav valguses. Nii on teie kõigiga, miljarditega planeedil, kõik olete meile teada.

Mida arvate, et kui teil on olemas vaba valik, millest kõigest olete läbi käinud?

Teil on vaba valik, kas teada midagi, või mitte, kas vaadata seda, või mitte, kas võtta kasutusele, või mitte. See ei saanud kuidagi mõjutada teie olemasolu. Teades, et teie vaimsus on lõpmatu mõlemas suunas, siis see ka kinnitab, et olete Looja osa – Looja, peale kelle ei ole olemas kedagi, ei kedagi, ega midagi. On üksnes Kõige Olemasoleva Looja, lõpmatu mõlemas suunas, kelle osa olete ka teie. Mõelge Lättele, milleks on Kõige Olemasoleva Looja ise. Mõelge, et see on Väli, mis mõõtmeilt on suurem, kui Ilmaruum, koos kõigi multiilmaruumidega, millistes on lugematu hulk osakesi, mis ühiselt väljendavad armastust ja mõistmist kõige vastu. Mõned osakesed on teadvustumas erinevatel planeetidel ning nende planeetide hulka kuulub ka planeet Maa. Teadvustudes, nad ei eraldu, vaid olles paljumõõtmelised on jätkuvalt terviku osad. Te kõik olete jätkuvalt terviku osad, kas mõistate?

Te ei saanud oma vaimsust sündimisel, ta on teil alati olnud ja on Loomislätte osa. Kui füüsilise keha elu lakkab, siis side ühe osakesega kaob, kuid ta on jätkuvalt Loomislätte osa, täis jumalikku armastust ja mõistmist.

Kallid, oli palju rünnakuid Krayoni suuna, kui kuuldi tema ütlemist, et inimene ise on Jumal.

Te kõik olete Kõige Olemasoleva Looja osa. Kellena veel saate olla, kui teil on olemas Vaimsus.?

Teie Vaimsuses on olemas kõige kaunidus, mis on üldse olemas, see kõik ootab, millal võtate kinni Kõige poolt loodud sirutatud käest. See on teie vaba valik, teil on võime tõsta oma keha vibratsioone ning võimet muuta endas kõike. Ja nii see on.

Ükskord mõistate, et olete alati olnud Ülestõusnud Olevus, mis on Lätte osa, mida peate Jumalaks. Kes naaseb protsessi nimega Elu Maapeal, näeb palju uut ja head, läbi mille saab võtta kasutusele tervema ja pikema eluea. Praegu  te ei aima veel seda, kuna enamuselt olete seismas sellest võimalusest eemal. Te püüate leida seda võimalust, aimamata samas, et see kõik on vaid teie käe ulatuses. Teil on vaid vaja  lõõgastuda, et märgata, mis on teie enda kõrval.

Ja nii  see on …

Krayon

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga