MUUTUSED, MIDA TE EI OSKA OODATAGI, Seattle, Washington 2020

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Tänane sõnum on tähelepanekutest ja  teie tulevikust.

Paljud teist on teadlikud, et käesolev aeg on teil muuste ajaks. Olete vanas energias elanud ülimalt kaua ja nüüd ootate kannatamatult muutusi, et saaksite alustada otsast peale. Ehkki muutused isiklikel tasemetel tulenevad teie endi otsustest, mida teete praegu ja milliseid otsuseid te ei saanud teha enne kriisi algust. Erinevaid muutusi tehakse majanduses, mis võivad üllatada teid oma teostumise kiirusega. Kui majandus peatub, siis teatud osa toodangust jääb  müümata. Tuleb palju erinevaid muutusi ja osasid te ei osanud oodatagi. Kuid suurim muudatus tuleb esoteerikas, mis  toob kaasa uue normaalsuse mõiste. Olen teile varem juba rääkinud, et tuleb aeg, kus kõik, mida siiani arvasite ennast teadvat, seatakse kahtluse alla.

Kõik, kes loevad või kuulavad seda sõnumit hiljem, on teadlikud, kuidas minevikus kõik töötas ja kuidas  kõigis asjades lähtuti mineviku kogemustest. Kuid see möödaniku kogemus, saadi vanas energias. Leidub ka käesoleval ajal küllaga neid, kes on kindlad, et vaimsusega seotud asjad jäävad alati samaks. Kuid pean taas ütlema, et see ei jää nii.

Side inimese ja Loomislätte vahel, inimese ja Kõrgema Mina vahel, inimese ja ingli vahel oleneb täielikult iga inimese teadvuse olemusest ja tasemest. Inimteadvus on eesriide taoline, milline, kas tiheneb, või hõreneb ning sellest oleneb sideme puhtus ja selle selgus. Sellest oleneb ka uute suhete kujunemine, mis muudab kõike, mida seni teadsite, see avab teile teadmisi asjadele, milliste olemasolust teil ei olnud isegi aimu.

Ma tean, et te tahate teada, mida see tähendab ja mis hakkab toimuma?

Ma võin kinnitada, et kõik muutused on üksnes positiivsed. Kuid siiski, kõik oleneb teie eelarvamustest, milliseid on teie peades küllaldaselt, oleneb teie hirmudest ja ärevusest, mis on sügavalt juurdunud teisse ja avalduvad teis mistahes muudatuse vastu. See käib eriti vanade vaimsuste puhul, kes on tarkuse šamaanid, tervendajad ja need, kes  kanaldavad homset päeva. Ma tean, et olete need, kes on kaasatud inimkonna aitamisse juba pikema aja jooksul. Räägin nendega, kes on valmis lahkuma siit ja jätkama endises vaimus. Ma räägin kõigiga, kes valivad uue tee ning kellel on võimalus uute atribuutide kättesaamiseks. Atribuutide hulgas on asju, milliseid te ei oska oodatagi, mõned neist ehk isegi ei meeldi teile.

Võib olla olete tervendaja, kes on harjunud tegema teatud asju teatud viisil, ning saama vastavaid tulemusi, kuid ka teie jaoks kõik see muutub. Olete harjunud tegema A ja vastu saama B, kuid äkki enam ei saa ja saate hoopis C.

On aeg vaadata üle oma tööriistad ja küsida ja aru saada, mis on neis teie jaoks puudu?

Võib olla esoteerilise energia andmise asemel, saaksite aidata inimesel endal võimendada ja tervendada oma energiat. Võib olla on efektiivsem, kui saadaksite talle armastuse ja positiivseid energiaid uuel viisil. Siis abi vajav inimene saaks ise teha, oma teadvuses, positiivseid pöördeid.

Mõni aasta tagasi andsin partnerile ühe veste, mida ta rääkis edasi oma ettekannete ajal. Kuid ühel korral enam ei teinud seda. Võib olla nüüd värkendaks seda ja te praegu mõistate selle sisu paremini.

See veste räägib neist inimeste abistajatest, kes püüdisid aidata inimesi pikema aja jooksul, või neist, kes alles on hakanud praktiseerima seda. See on neile inimestele, kellel on eelarvamused, milliseid nad on saanud vanas energias. Selles loos ehk on midagi sellist, mida te ei oskaks oodata.

Uues energias, naine tuleb koju ja avastab, et ta saab mööbliga rääkida, kas pole naljakas. Naine saab teada, et mööbel armastab teda ja et mööblile meeldib,  kui naine istub selle peale, kuna see ongi istumiseks mõeldud. Kuid nüüd mööbel hakkas elama ja saab rääkida peernaisega ja selgus, et mööbel tahab paigutada end teisiti. Naise jaoks oli see üllatav ja ta ei soovinud ka seda teha, kuna vaipadele, mööbli pikast seismisest, olid jäänud jäljed. Ja naisel ei olnud mingit tahtmist, et mööbel liiguks omapäid ning see ei sobinud ka tema elulaadiga. Ta püüdis selgitada mööblile, et temale meeldib näha mööblit elavana, kuid oleks parem, kui kõik jääks samaks, kuhu ta on paigutatud. Mööbel vastas, et on teadlik sellest, mis naisele ei meeldi, kuid saades ennast nüüd liigutada,  on see väga erutav mööblile. Lõpuks mööbel nõustus jääma kohale ja lubas, et ei hakka enam liikuma. Kuid, tulles töölt, või linnast, leidis naine taas, et mööbel on paigutunud ümber. Ta kurjustas mööbliga ja tuletas meelde nende lubadust. Kuid mööbel, nagu väike laps, ütles, et paraku nad ei saanud midagi teha, sest see oli niivõrd lõbus ja nad ei teadnud, millal perenaine koju jõuab. See hakkaks korduma ja korduma, et igal perenaise kodunt lahkumisel, mööbel kolis ümber ja see ei lõppenud. Mööbel tõesti saab mõjutada inimest ühel viisil kahest. Allapool kirjeldan mõlemat viisi ja saage aru, kumb neist on teie oma.

Esimene viis.

Inimene, kes elab vanas energias, räägib oma sõbrale uskumatu loo, mis juhtus temaga, et ta mööbel on hakanud rääkima temaga ja kui teda kodus ei ole, mööbel paigutub ise ümber, ning tema on sunnitud iga kord panema tagasi oma kohale. Ta võtab seda elu väljakutsena, mida ta ei taha, ta soovib, et kõik oleks endine ja püsiv. Selline on esimene viis.

Ja nüüd teine viis.

Inimene räägib sõbrale, et mööbel, mida ta ostis, räägib temaga. Mööbel on talle isegi öelnud, et  igatseb teda ja armastab teda ja et on sedavõrd erutuses, et paigutub ümber, iseseisvalt. Ja et see on talle suurim üllatus, naastes koju, leiab mööbli uues paigutuses ja talle  on üllatav ka see, et mööbel räägib temaga. Tal on nüüd uus paradigma, paigutada mööbel tagasi ja peale seda, lõbusalt vestelda. Tema peab oma elu õnnistatuks.

Seega küsimus, milline variant sobib teile rohkem?

Kallid, ka teil on muutumas kõik. Tervendajad, kanaldajad, kelleks te ka pole, kuidas te ka poleks kaasatud uue ajastu uude energiasse, kas te olete valmis ootamatuteks muutusteks, sellisteks, mida te ei osanud isegi oodatagi? Kas suudate seda aktsepteerida? Kas tunnete rõõmu muutuste teekonna üle, muutuste üle, mis hakkavad toimuma teie elus? Või olete hirmunud ja tahaksite naaseda olnud elu juurde?

See on see, millele peaksite pöörama oma tähelepanu, et suudaksite veel enne, kui toimub täielik üleminek, teha samm neile vastu, siis saate jätkata oma olemist, mis ei ole enam endine. Selleks peate valmis olema.

Ja nii see on…

Krayon

Teadlased näitasid, et kvantarvutite revolutsioon võib olla lähemal kui seni arvatud.Kuigi kvantarvutite igapäevane rakendamine jääb veel unistuseks, tõestab värske teadustöö, et ka «mürased» kvantarvutid on suutelised mõnes ülesandes klassikalistest masinatest ette jõudma. Loe lähemalt: https://heureka.postimees.ee/7020872/teadlased-naitasid-et-kvantarvutite-revolutsioon-voib-olla-lahemal-kui-seni-arvatud?_ga=2.50304366.917697047.1592636916-366471881.1572945358

 

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga