LEE CAROLL, KÕRGEM MINA

 

Oma Kõrgema Minaga kontakti saamine loob sinu sees tasakaalu ja aitab sind igati. Kõrgem mina on võti. On olemas suursugune süsteem, mis armastab sind ja näeb sind sellisena, nagu sina näed ja armastad oma lapsi. – KRYON 

 

Isiklik ülevaade Lee Carollilt.

Kuidas saab sügava kontakti saamine oma Kõrgema Minaga aidata teistega paremate suhete loomisel? Mõne jaoks on see mõistatus. Kryon ütleb mulle taas kord, et inimesed mõtlevad nii lineaarselt, et tihti paneme kõik kokku ühte „karpi“. Kõrgem Mina on iga inimese äärmiselt jumalik ja isiklik osa  ja see osa puudutab Loojat. Mõned inimesed näevad seda kui Jumalat enda sisemuses ehk ühte osa oma hinges, mille üks jalg asub teisel pool loori ning mis  peidab endas seda, kuidas meie suhe Kõrgema Minaga võib meid sügavalt muuta.

Kui inimesed lähevad Jumalat kummardama, kas nad siis mõtlevad: ” Ma pöördun täna jumala poole, et võtta ühendust iseendaga”? Tavaliselt mitte. Võib olla lähevad nad hoopis saavutama midagi, mida dikteerib nende kultuur, või nad arvavad, et Jumal seda kuidagi ootab, või on siis mingid tagajärjed sellel, kui nad seda ei tee? Kuid see ongi Jumala-karbis stsenaarium, millest Kryon meile kogu aeg räägib. See on lihtsalt lineaarne tegevus.

Kõrgema Minaga kontakti saamine tugevdab suhet loomise energiaga (Jumalaga). Seda pole vaja oodata, ega see pole mingi doktriin, mida  peab tegema. See on sügavalt isiklik, et muutuda ja saada paremat kontakti kõigi asjade ühtsusele. See ei ole seotud inimorganisatsioonidega ega reeglitega.

Kas on olemas reeglid, kuidas oma lapsi armastada? Kas sa saad armastuse kasti panna?

Kui oled oma Kõrgema-Minaga kooskõlas, oled sa kontaktis oma tõelise minaga. See tähendab, et oled palju heatahtlikum inimene, kes loob rõõmu seal, kus sa kõnnid, ning kes mõistab, et armastus ja kaastunne on tõelised humanismi tööriistad. See on imeline sünkroonsus ja tunnustus ilusast suhtest, mille oled loonud oma Kõrgema Minaga.

 

 

 

Kategooriad:

1 kommentaar

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga