TSÜKLID – Sacramento, California 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon Magnetilisest Teenistusest

Leidub ikka veel neid, kes küsivad, et miks Krayon on oma kanaldustega meie juures?

Vastuseks on, et see, keda peate Loojaks, armastab teid piiritult ja seetõttu ta kannab teie vaimsuse üle hoolt. Teie planeedil on aegade algusest alates käinud erinevaid nn. „saadikuid“, eriti nendel aegadel, kui inimkond oli kaasatud muutustesse ja seda selleks, et hoiatada inimkonda ja hoida teid vapustusteste ja rahutuste eest. Teie pühakirjades on kirjas inglite ilmutused, millised hoiatasid inimesi ootamatute sündmuste eest ja kõik nad rääkisid Looja suurest armastusest inimese vastu. Teie taas  planeedile tulemise valikuks olid muutuste ajad, suuremõõtmeliste muutuste ajad kõikidel tasemetel ja kõikides asjades, mida olete võimelised ette kujutama.

Põlisrahvad on rääkinud elu tsüklitest, planeedi tsüklitest, aegade tsüklitest ja teadvuse tsüklitest. Nemad olid tsüklitest alati teadlikud, nad teadsid, et kõik toimub tsüklitena ning, et mistahes tsüklite vahetuste ajal, toimuvad muutused, mida on inimestel raske üle elada. Mõnedele inimestele muutused meeldivad, kuna nad saavad siis muuta seda, mis vajab muutmist ning jätkata parema eluga. Kuid selliseid inimesi on vähe ja enamuselt nad on vanad vaimsused, kes  kehastusid ridamisi nendel, muutuste, aegadel. Osa vanadest vaimsustest on kindlad, et nad on valmis muutusteks, kuid on sattunud programeeringute mõju alla ning seetõttu on muutused  nendele  rasked. On ka selliseid, kes nähes muutusi, hinnates olukorda, ütlevad, et see ilmselt toimub seetõttu, et nad ise on midagi valesti teinud. Mõned, nähes klimaatilisi muutusi, millistest on räägitud juba kümneid aastaid, ei suuda nad veel mõista, et inimkond ise on nende muutuste keskel.

Tsüklitega kaasnevad minitsüklid, mis hoiatavad suurematest muutustest kogu Gaia kliima ulatuses. Kuid osa inimkonnast palvetavad Jumala poole, et saada selgitust, mida nad on teinud valesti, et avalduvad sellised ajad. Nendeni ei jõua see teadmine, et tegelikult on see  aegade normaalne käik.

Käesoleval ajal, kõikjal üle planeedi, toimuvad muutused ning isegi teie teadvuse energia on muutumas. Kuid ikka ja jälle teete juttu kliima muutustest. Kuid siiski teie ajaloolased, hakkavad juba mõistma mõningaid mõistatusi minevikust.

Bandelieri riiklikus ajaloopargis on koht nimega Chaco Canyon, kus 400 aastat elas põlisrahvas Anasazi, kellel oli välja kujunenud oma elulaad ja see koht oli alati ümbritsetud salapäraga. See piirkond oli asustatud ilmselt 10 000 aasta jooksul. Kuid äkki, ühel ajal, see paik jäi tühjaks, rahvas äkki kadus ja nad ei võetud isegi asju kaasa. Ning seda on juhtunud eri aegadel paljudes kohtades üle planeedi.

Nüüd teie ajaloolased hakkavad mõistma, et seda  põhjustas kliima muutus, sest nendesse paikadesse tuli pikaldane põud, kus ei saanud pikemat aega midagi, eluks vajalikku kasvatada. Nende 400 aastase tsivilisatsiooni ajaloos midagi taolist ei olnud varem olnud, kuigi see  esines 1500 aastase tsükli ajal, kuid neil ei olnud see teada. Vee puuduse tõttu, tuli neil sealt lahkuda.

Selline on klassikaline näide tsüklite ajaloost, kus tsükli lähenemisel oli teave Väljas olemas, ning mida paljud inimesed ka tunnetasid, kuid keegi ei tahtnud seda uskuda, kuna 400 aasta jooksul, sellist muutust ei olnud kunagi olnud.

Sama toimub ka käesoleval ajal, praeguse energeetilise nihke ajal. Energia muutused toimuvad teie reageeringutes, mõtetes ja sammudes. Tervendajad tunnetavad seda esimestena, sest paljud, vanad meetodid ja protsessid, ei taha neil enam töötada. Käivituvad uued asjad, millised teevad imesid, kuid samas vanad võtted, mis töötasid varem imeliselt, need enam ei tööta praegusel ajal. Paljud tervendajad on hakanud kahtlema oma võimetes, isegi arvates selle põhjuseks oma mineviku negatiivsust või, et see on põhjustatud mingist programeeringust. Kuid see ei ole nii.

Krayon on siin selleks, et rääkida, kui suursugused te kõik olete ja et nähes toimuvat, saaksite olla rahulikud. Teil on tarvis teada nendest muutustest, kuna mõnedki teist on ehitanud enda ümber müüre. Müürid kerkivad alateadvuse tasemel, kuna ei suudeta mõista toimuvat. Et müürid ei kerkiks, on vaja rääkida enda ümber olevate inimestega, kellega koos saaksite arusaamise käesoleval ajal toimuvast. Tahaksin teile öelda, et mida kauem kannate endas rahulolematust ja sellest räägite, seda pikemalt loote enda ümber müüri, mõte mõtte järgi, nagu kivi kivikese järgi, kasvab müür teie ümber ja mida hiljem on väga raske lõhkuda, ehk siis jääte iseenda poolt loodud lõksu.

Uue energia jõud aitab teil tutvuda uute energiatega, millest saate omavahel rääkida ning selle tulemusena saate teada seda, mida valdasid põlisrahvad. Nemad olid meister-psühholoogid ja neil oli iga rahutu oleku jaoks oma riitus. Lastes lahti mistahes probleemid, saate süüvida edasiviivatesse asjadesse. Kuigi häiriv asi võib teid algul endast välja viia, siis see ei sega teid enam edasi liikumast. Kas mõistate?

Heidame pilgu teie elule. Kui paljud teist on tundnud juba mitmeid aastaid muret ühe ja sama asja üle? See ongi teie müür, mis ehk ei ole võib olla veel kuigi kõrge. Kuid teadvus on siiski energia ja see on suuteline müürist läbi minema, kui vaid tunnistate endas müüri olemasolu. Siin peaks avanema teie vaimne küpsus ja te võite olla rahulikud, teades, et teie eest kantakse hoolt, sest te ei ole üksi. Kuid pole  vaja jagada teistele oma rahutust, sest kui te ei hakka neist teistele rääkima, siis leiate kohe igale probleemile lahenduse. Selline on uue energia töötamise meetod. Kuid mõnedele teist, see võib olla väljakutseks ja just seetõttu Krayon ongi siin. Vaimsus, lähtudes oma armastusest teie vastu, avab kõik teie müürid ja peatab programeeringud. Paljud ei ole veel sellest teadlikud.

Kõiges olnus, ei olnud midagi halba ning  kõike seda, mida õpetasid teie vanemad ja kultuur jne., oli teile vajalik, teie sellel ajaperioodil, kogemiseks, kuid nüüd enam mitte. Nüüd on igas asjas üksnes rõõmu kogemine ja las teised näevad teie rõõmu. Vesteldes teistega, rääkige üksnes neist asjades, mis toovad esile rõõmu. Selline ongi uus energia, need on muutused ning teie ees on uus tsükkel. Tsükkel paljudest tsüklitest, üks paljude seast ja just seda oli vaja teil täna teada.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga