DUAALSUS III OSA – Boulder, Colorado 2020

 

Tervitan teid, mu kallid, olen Krayon, Magnetilisest Teenistusest

Oleme teile rääkinud, et duaalsus on and, see on Jumala and esmasest Loomislättest, mis võimaldab teha valikuid mistahes arvustuseta. Teie, kui tunnete ja intellektiga inimolevus, saate igaüks iseseisvalt lahendada mistahes elu mõistatust ning valida, milliste energiate poole püüelda. Duaalseid energiaid te lahtertate heledateks ja tumedateks, kuid asi ei ole siiski nii lihtne. Tegelikult duaalsus on teile eluks vajalik energia ja see on valik, mida teete eneste jaoks. See energia on kohane teie kultuurile, planeedile  ja on ka teie ajastu kohane. Teile kohased energiad muunduvad ja muutuvad koos põlvkondadega. See and võimaldab teil ära tunda, missugused energiad töötavad teie heaks ning vanad vaimsused planeedil, tunnetavad neid intuitiivselt. See, mis töötab nende heaks, on kõige lähedasem esmasele Looja energiale. Duaalsus ei ole võitlus, vaid kallihinnaline valik olla vaba. Uutes energiates olete olukorras, kus valik on lihtne, kuna saate abi ja sellest oli juttu eelmises sõnumis. Te võite nimetada seda isegi abienergiaks,  kuna  meie oleme teiega. Teie vaimsuse mõõtmatus, mis on teie osa ja on alati olnud selleks, annab teile võimaluse saada ettekujutust ümberolevate asjade potentsiaalidest, millised on olemas Väljas. Te hakkate neid tajuma alateadlikult. Seega, teie teekond ei ole enam teile mõistatuseks. Ta on teile tunnetatav uuel imelisel tasemel.

Edasi tutvustan teile kolme valikut, millised on muutumas. Muutub mitte valik ise, vaid pigem nende tunnetus. Teie võime tunnetada seda on tõepoolest muutunud.

Esimene valik – enese määratlemine.

Esimeseks vabaks valikuks on enese määratlemise viis. Et mõista seda paremini, ütlen järgnevalt. Esmalt, seistes peegli ees ja uurides ennast, küsige endalt: “kes ma tegelikult olen?

Te olete kleepsusid täis, vaadake neid – teie sünnikoht, teie kultuur ja teie keel. Seal on samuti teie sugupuu kleeps, mis on bioloogiline DNA. Kleeps- kleeps- kleeps- kleeps- kleeps – palju kleepse iga elujuhtumi jaoks. Suuremateni ei ole veel isegi jõudnud. Peamine kleeps on teie vaimsus, mis määrab ära, kes te olete.Vaatate peeglisse ja näete üksnes kleepsusid. Nüüd kutsuksin teid vabasse valikusse, kus ehk saaksite aru, kes te tegelikult olete. Kuid enne oleks hea, kui koera kombel väristaksite end, et vabaneda kleepsudest. Ärge muretsege nende pärast, sest ükski neist ei vasta teile, isegi mitte teie soo kohta.

Ümbermääratlus.Võtke puhas kleeps ja kirjutage sellele, kes te enda meelest olete. Pange kirja oma määratlus, olenemata, mida on teile räägitud teist, isegi nende poolt, keda täielikult usaldate. Enamus inimesi  arvustab teisi inimesi. See inimlik atribuut on programmeeritud ellujäämise nimel. Kuid vana, küpse vaimsuse teadvuses, seda juhtub harva. Seega, teile harjutuseks on kinnitus endale, et te olete küps. Teil, oma vaba valikuga, on võimalik teha kindel määratlus, sest lõppude lõpuks, üksnes teie ise teate, kes te tõeliselt olete, üksnes teie ise, mitte keegi teine. Seadke uus kleeps endale otsaette, kuhu on kirjutatud: “olen sündinud suursugusena”. See lause vibreerib tõe energias ja  te näete ja tunnetate seda iga peeglisse vaatamise korral. Võite lisada  veel uusi kleepse sõnadega, et olen mõistev, olen armastus, olen noor, olen terve jne. Ja määratlusi enda kohta saate teha üksnes teie ise ja see on iseenesest selge neile, kes teevad tööd enesega.

Nüüd võib teil üles kerkida küsimus, et kui see on iseenesest selge, siis miks teie keha oli täis vanu kleepse?

Paljud Valgustöötajad on küll otsustanud määratleda end ümber, kuid, kui paljud neist on vabanenud vanadest kleepsudest? Kahjuks veel vähesed  ja see viitab sellele, et puudub sügav enese austamine.

Kas olete sellele kunagi mõelnud, et miks vanad vaimsused planeedil, kellel on palju informatsiooni  ja kogemusi, ei austa end piisavalt? See on seetõttu, et liiga palju vanu kleepse on neil küljes. On tulnud aeg mõista, et teil on uus teadvus. Olete ainsad, kes saavad võtta kasutusele vaimse loogika  ja palju muudki, millega määratleda, kes te tegelikult olete. Suurem osa teist käivad  jätkuvalt ringi vanade kleepsudega ja lisavad neid sinna veel juurde.

Teine valik – teekonna määramine.

Teiseks on vaba valik, leida oma tee ja see on täielikult teie endi otsustada.

Kas keegi või miski segab teid seda teha?

Siin, kleepsude asemel, võtaksime kasutusele teie aju ingramme ja sünapsiseid, millised on teie alateadvuses. Need on automaatsed mõtte tunded, mis reageerivad nõuannetele või informatsioonidele, mis kanduvad filtreerimata otse teie teadvusse. Need tulenevad allikatest, milliseid usaldate ja nendeks on kas teie vanemad või vaimsed liidrid. Kõik, mida  määratlevad teised, sellest saab teie ja teie teekonna osa. Te ehk väidaksite nüüd, et te ise olete valinud oma tee ja keegi teine pole teid sundinud. Kallid, te valisite oma tee, lähtudes teiste nõuannetest. Kuid te siiski olete veendunud, et keegi pole peale sundinud, te vaid usaldasite neid, keda  tunnustasite ja armastasite.

Nüüd te kindlasti tahate teada, et mis oleks valiku alternatiiviks?

Käesoleval ajal on teil olemas side Väljaga ja temas olevate potentsiaalidega, millised ilmnevad hetkel, kui käivitate teatud energiaid. Ükskord kuulete uutest asjadest, mida varem ei ole kuulnud, kuid peatselt hakkate kuulma seda kõikjal. Kas mõistate, et te ise lõite ühenduse sellega ja see on parim näide teie enda reaalsuse loomisest. Kui keskendute teatud liiki asjadele, siis sellega mõjutate Välja,  ja vastavad asjad hakkavad esile tulema ning see on hoopis midagi uut. Minevikus paljud jagasid teile igasuguseid nõuandeid, mis nende arvates oli parim, mida said anda vanas energias. Kuid ka õpikuid sageli uuendatasite, lisades neisse uut, mis oli seotud uute avastustega. Nüüd saabuvate informatsioonidega on sama.

Minagi soovitaksin teil istuda üksindusse, harmoonia avarusse, häälestada end Loojale. Olles rahus, paluge vaimsust näidata teile seda, mida peate teadma. Saavutades häälestuse uue energiaga, loote isiklikku reaalsust, ning siis, läbi sünkroonsuse, saate soovitut. Just see hakkab kujundama teie teekonda, mis ei ole mitte kellegi poolt soovitatud ja te hakkate kogema seda. Järgmisena paluge vaimsusel näidata neid, kes on osa teie teekonnast. Ka see info avaneb teile, ning hakkavad ilmnema partnerlus suhted. Selline keskendumine loob ootuste energiat, reaalset energiat, mis kajastub Väljas. Sellega saate kontrollida oma teekonda. See, mida valite täna, erineb oluliselt sellest, mida vanas energias oleksid valinud teile teised. Nii mõnigi neist, kes on soovitanud teile teatud teed, on lahkunud eesriide tagustesse. Nüüd eesriide tagustes, nad noogutavad teile heakskiitvalt. Nemad on teie toetusrühm. Praegusel ajal avanevad suurimad saladused, mida ei ole mitte kunagi varem inimajaloo jooksul juhtunud.

Kolmas valik – oma isikliku energia valik, või selle määramine.

Nüüd on teil võimalus ise valida oma isiklikku energiat. Teie teadvus on energia ja see tunnetab kõike teie ümber olevat. Kuid teie teadvuses on veel palju hirmu energiat. Isegi paljud Valguse Töötajad kardavad midagi ja see on tõesti nii. Paljud muretsevad erinevate asjade pärast. Kuid samas, ka paljud ei soovi seda teha ja ehk seetõttu ongi tulnud siia, et saada abi. Hirmu energia kiirgub teist kõikjale, kuhu te ka ei läheks.

Oleme varemgi rääkinud, miks mõned valgustöötajad muutuvad alateadlikult. Vanades energiates nii mõnigi teie seast on loonud asju, mis peletas inimesi neist eemale. Kas olete kunagi analüüsinud, et millised olete teiste inimeste silmis või olete te ükskõikne selle suhtes?

Olen rääkinud, et uues energias asjad on muutumas. Nüüd on oluline teie valgus, aga mitte teie tujukas käitumine. Praegusel ajal teil on võimalus valida, kes te olete ja seda on võimalik teha paljudel viisidel ning iga õpetaja pakub oma viisi. Teil on olemas vaba valik, millist pakkumist võtta, millist mitte. Parimaks valikuks oleks rahu, ega tunda muret olnu pärast. Ei ole tarvis lasta kedagi oma tujunuppude juurde. Olge oma elu positiivsetes mõtteviisides, millised hakkavad kiirgama väljapoole ja siis seda märkavad paljud inimesed. Seda ei ole vaja rääkida, üksnes väljendada oma mõtetes, kuni lõpuks assimileerudes nendega, olete ühtne nendega. Sellised mõtted on teie enda väljendus ja teil on tarvis võtta neid kõrgeima tõena. Õige väljendumine on reaalsuse kinnitamine ning teil on vaba voli energiate valikuks.

Tänavused vaimsed asjad on homme füüsika aksioomideks. See on tõde, et teadvus on energia ning energiat saab uurida ja mõõta. Sellesse energiasse jõuavad need, kes teadvustavad, et teadvus, läbi kvantiliste paljumõõtmeliste asjade uuringute, võib ühineda enneolematul viisil. Koostöö sujuvuse mõõtmine tõestab, et äri hakkab paremini minema neil, kelle töö on kooskõlas ja täis heasoovlikkust. Kui juhtkond hakkab suhtuma heasoovlikult töötajatesse, siis muutuvad paljud asjad. Teil on raske seda teadvustada, sest see oleks nagu elu mingil teisel planeedil. Kuid see on siin, see on olemas teie Väljas. Ükskord teadus näitab teile, et teadvuste kooskõla on võimalik ning läbi selle muutuvad paljud asjad. See hakkab muutma kõikide inimeste koostööd ja see on juba tulemas.

Lahkudes siit, olge täis ideesid ja potentsiaale uue ilma jaoks.

Ja nii see on…

Krayon

Kanaldus on tõlgitud KRAYONEESTI poolt, toimetas Jane Allika

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga