VEEVALAJA AJASTU

Jupiter ja Saturn moodustavad haruldase “jõulutähe”

 21.detsembril 2020 võib päikeseloojangu järel jälgida kirdetaeva silmapiiril haruldast Petlemma tähte. 

Päikesesüsteemi kaks suurimat planeeti – Jupiter ja Saturn mööduvad üksteisest nii, et Maalt vaadatuna moodustavad need justkui topeltplaneedi, mida astronoomid nimetavad ka “jõulutäheks” – Petlemma tähteks.

Viimati oli selline nähtus Euroopas teoreetiliselt võimalik 1623. aastal, aga siis olid need planeedid Päikesele liiga lähedal. Reaalselt võidi niisugust lähenemist näha 1226. aastal.

Muidugi ei saa Jupiter ja Saturn päriselt kokku, nende kaugus Maast jääb ikka väga erinevaks. Jupiteri keskmine kaugus päikesest on 779 miljonit kilomeetrit, Saturni asub Päikesest umbes 1,4 miljardi kilomeetri kaugusel. „Novaator“

VEEVALAJA  AJASTU

Talvisel pööripäeval, 21. detsembril saab läbi ligi 200-aastane Maa elemendi loomistsükkel ning algab uus ja lennukas Õhu elemendi ajastu, mille esimesed 20 aastat kulgevad Veevalaja tähemärgi energias.

Need, kes ootavad, et millal “vana hea normaalne elu” tagasi tuleb, peavad paraku pettuma: inimkonna mängumaa on olemuslikult muutmas, vana katkist süsteemi enam tükkidest kokku lappida ei saa. Kõigi meie edasised eluaastad ning ka me laste ja lastelaste eluteed kulgevad uue Õhu elemendi loomismaastiku võimalusi avastades.

21.12.2020  ühinevad Jupiter ja Saturn Veevalaja alguskraadil, kuulutades uue, Veevalaja Ajastu algust. Sellel perioodil on äärmiselt ebasoovitav võtta ette suuri muutusi. Lükake kõik olulised ettevõtmised ja otsuste vastuvõtmised edasi ajaks 13.01.2021, kuna te praegu ei näe veel suurt pilti (plaani) ja ei oska ette näha, oma valikute tagajärgi.

Kõik, Suure Ülemineku perioodi sündmused, on suurt, saatuslikku tähendust omavad. 2020 varjutuste perioodi lõpuperiood, sai alguse 15.11.20, kuu loomisega Skorpionis ja lõppeb 13.01.2021, kuu loomisega Kaljukitses.

Varjutuste mõju perioodi ajal toimuvad epohhilikud astroloogilised sündmused, mida nimetatakse SUUREKS MUUTUSEKS ehk elemendivahetuseks. Jupiter ja Saturn ühinevad Veevalajas, kuulutades meile harjumuspärase materiaalse maailma täielikult muutuvat ja 200 aastat kestva progressiivse Veelaja ajastu algust. Jupiter ja Saturn ühinevad iga 20 aasta tagant ja seda nimetatakse muutuseks, kuna sellega kaasnevad alati muutused poliitikas, majanduses ja finantssektoris, riikides ja valitsustes, sotsiaalsetes ja ühiskondlikes protsessides. Jupiteri ja Saturni ühinemine mõjutab ajaloo käiku. Jupiteri ja Saturni 20.a. tsükkel JAGUNEB järgmisteks tsükliteks:

  • 60 aastat. Selle 60 aastase perioodi jooksul toimuvad Jupiteri ja saturni ühinemised ühes ja samas sodiaagi trigooni elemendis. Seda nimetatakse  VÄIKESEKS MUUTUSEKS. Kõikides sodiaagimärkides ühinevad nad kolm korda (mõnikord isegi neli), enne kui lähevad üle järgmise elemendi sodiaagimärkide juurde.
  • 200 aastat. Iga 180-240 aasta järel vahetavad Jupiter ja Saturn elementi. Näiteks lõpetavad maa elemendi märkides käimise ja alustavad õhu elemendi  märkides (Kaksikud, Kaalud, Veevalaja). Seda 180-240 aastast Jupiter-Saturni aega nimetatakse SUUREKS MUUTUSEKS.
  • 960 aastat. Selle ajaga teevad Jupiter ja saturn täistiiru peale kõikidele sodiaagimärkidele, ühinedes 3-4 korda ühe ja sama elemendi ühes ja samas sodiaagimärgis, kuni nad alustavad taas oma tsüklit Jäärast, millest algab kogu sodiaagiring. Ka seda nimetatakse SUUREKS MUUTUSEKS.  

Nüüd, 2020 detsembris,  algab SUUR MUUTUS õhumärgis, mil järgmise 200 aasta jooksul ühinevad Jupiter ja Saturn õhu elemendi sodiaagimärkides – Veevalaja, Kaksikutes  ja Kaaludes. See aga toob endaga kaasa materiaalsete väärtuste, kui peamise arengu liikumapanev jõud, epohhi lõpu ja algab hoopis teistsugune ajastu, mil kõik saab arenema täiesti teistsugustel ja meile harjumuspärastel alustel. Peamisteks väärtusteks saavad erinevad inimeste vabadused ja õigused, mis aga peamine – tohutu tehnoloogiline progress, mis muutub plahvatuslikuks juba lähima 20.a jooksul. Harjumispäraste materiaalsete ja etteravatavate ning kindlate süsteemide asemele tulevad virtuaalsed süsteemid ja maailmad, meie elu kõigis sfäärides.

VEEVALAJA AJASTU peamiseks evolutsiooniliseks ülesandeks saab ühiskonnale uute oskuste, meetodite ja vahendite arendamine, teiste inimeste ja maailmaga suhtlemiseks igapäevastes olmeküsimustes: kontaktid ja sidemed, tutvused ja suhtlus, äri protsessid ja õpingud, reisimine ja liikumine. Selle ülemineku jaoks peab muidugi toimuma murranguline muutus teadvuses, ideoloogias, maailmapildis.

ISIKLIKUL tasandil avaldub see kui möödunud eluetapi lõpp, kui jätame hüvasti millegagi, mis on oma aja ära elanud, koos mõnede oluliste viiside ja vahenditega sutlemiseks teiste inimeste ja maailmaga. Vananaenud ühendused, kontaktid, tutvused, äriprotsessid, viiakse lõpule vabatahtlikult või sunniviisiliselt, sõltuvalt teadlikkuse tasemest ja meie isiklikust valmisolekust muutuda ja üles ehitada vastavalt Uue Ajastu põhimõtetele.

14.12.2020 toimus Päikese täielik varjutus. See oli esimene varjutus, mis avaldus uue eluprogrammi algusena, mille eesmärk on maailmapildi laiendamine ja murranguline muutumine, kasv ja uute globaalsete suundade väljatöötamine. Tuleb seada  endale ambitsioonikamad eesmärgid 20 aastaks – kogu eelseisva väikese Jupiteri ja saturni tsükli jaoks.

Kakiskute- Amburi telje varjutuste mõjul, saab 2,5 aasta jooksul meie arengule oluliseks kõik, mis on seotud teiste inimestega, läbirääkimiste pidamise, nendega usaldusväärsete sidemete loomine ja partnerluse korraldamine, maailmaga suhtlemiseks, uute vormide õppimise võimalusega. Mõnel juhul, saab enamikule meist, toimuvad üritused ja programmid üheks aastaks. Muudel juhtudel, kui see mõjutab olulisi planeete ja sünnikaardi punkte, moodustatakse see programm 9-18,5 aastat ette.

Väljavõte „Age of Aquaris“ materjalist.  

 

Armastuse ja valgusega,

Jane Allika

 

Kategooriad:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga